قیمت نفت کاهش یافت/ برنت 102 دلار 84 سنت

قیمت نفت کاهش یافت/ برنت 102 دلار 84 سنت

قیمت نفت با کاهش انتظارات تقاضای جهانی و همچنین ازسرگیری تولید نفت خام لیبی اندکی کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری برنا، قیمت نفت با کاهش انتظارات تقاضای جهانی و همچنین ازسرگیری تولید نفت خام لیبی اندکی کاهش یافت.

بهای آتی نفت برنت با 1.02 دلار کاهش به 102.84 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با 1.08 دلار کاهش به 95.27 دلار در هر بشکه رسید.

داده‌های موسسات بین المللی نشان می‌دهد اقتصاد جهانی به طور فزاینده‌ای به سمت کندی خطرناک پیش می‌رود و بانک‌های مرکزی برای حمایت از رشد، نرخ‌های بهره را در مقایسه با سیاست‌های پولی بسیار سست در طول همه‌گیری جهانی افزایش می‌دهند.در حالی که نشانه‌هایی از تقاضای ضعیف ایالات متحده بر قیمت نفت تاثیر گذاشت و قراردادهای معیار را حدود 3 درصد در جلسه قبل کاهش داد، عرضه محدود جهانی همچنان به بهبود بازار ادامه داد.

اما پس از از سرگیری تولید لیبی در چندین میدان نفتی در این هفته، نگرانی‌های عرضه اندکی کاهش یافت.

قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت در دو جلسه گذشته پس از آنکه داده‌ها نشان داد تقاضا برای بنزین در ایالات متحده در اوج فصل سفر تابستانی که در آن مصرف بنزین افزایش می‌یابد حدود 8 درصد کاهش یافته است در مقایسه با سال گذشته حدود 8 درصد کاهش یافته است.

از سوی دیگر، نشانه‌هایی از تقاضای قوی در آسیا، نفت برنت را تقویت کرد و آن را در مسیر اولین افزایش هفتگی خود در 6 هفته گذشته قرار داد.

انتهای پیام/

local_offerبرچسب‌ها:
حاصل فعالیت دولت ريیسی برای بورس چه بود؟ خبر جدید درباره یارانه نقدی و ارز دارو خودداری دو شرکت از پذیرش نمایندگان سهام عدالت اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید شوکی که نذری‌های محرم را از رونق انداخت عرضه کنندگان گوشت قرمز از پرداخت مالیات معاف شدند تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... تحریم‌ها مانع پرداخت بدهی برقی افغانستان شدند تاکسی خودران بایدو مجوز گرفت چرا غرب از تحریم‌ها علیه نفت روسیه عقب‌نشینی کرد؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها تشریح دلیل کمبود دستمال کاغذی و پوشاک در بازار/ 50 درصد مواد اولیه وارداتی است فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد...