ملی مس ایران در رشته سقوط از ارتفاع ...

ملی مس ایران در رشته سقوط از ارتفاع ...

ملی مس ایران با عرضه 5 هزارتنی مس کاتد برای فروش به بورس کالا بارگیری شد و معامله 1 هزار و 100 تنی با نرخ 236 میلیارد و 534 میلیون به ثبت رسید.

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، روند صعودی درآمدزایی که از نیمه‌های مردادماه برای این شرکت مس فروش آغاز شده بود، تا هفته گذشته ادامه داشت اما؛ در این هفته کمی از مقدار درآمدزایی این شرکت کاسته شد، اما همچنان آمار این هفته چهارمین درآمد ارزشمند از ابتدای تیرماه است.

مجموع درآمد این هفته شرکت ملی مس ایران در بورس کالا به یک هزار و 82 میلیارد تومان رسید.

مس کاتد

در هفته گذشته، ملی مس ایران با عرضه 5 هزارتنی مس کاتد برای فروش به بورس کالا بارگیری شد و معامله 1 هزار و 100 تنی با نرخ 236 میلیارد و 534 میلیون به ثبت رسید.

کنسانتره فلزات گران‌بها

مشتریان ملی مس ایران همچنان ثبت سفارش و تقاضای بالایی را به میزان 63 تن از کنسانتره فلزات گران‌بها را ارايه کردند اما؛ عرضه و البته معامله 15 تنی باعث شد تشنگی متقاضیان حفظ شود.

میزان درآمدزایی از عرضه‌های قطره‌چکانی این شرکت را می‌توان 65 میلیارد و 2043 میلیون تومان ارزش‌گذاری نقدی کرد.

سولفور مولیبدن

نوع عرضه‌های "فملی" در بخش سولفور مولیبدن نیز تقریبا همان همیشگی بود یعنی تعادلی در عرضه و تقاضا وجود نداشت و طی هفته‌های گذشته نیز این شرکت عطش مشتریان خود را در این بخش حفظ کرده است.

بر پایه این گزارش باید اشاره شود که فملی در بخش سولفور مولیبدن از 1060 تن سفارشی که برای این شرکت آمده بود حدود 150 تن عرضه خود را به معامله ختم به خیر کرد.

از مجموع 150 تن عرضه‌ای که این شرکت به مقصد بورس‌کالا بارگیری شده بود، ارزش نقدی 72 میلیارد و 664 میلیون تومان بود.

لازم به ذکر است که مس کم‌عیار R و G نیز در این هفته نیز بازهم بدون مشتری بود.

خبر مهم برای سهامداران فملی / افزایش سرمایه فملی چقدر است؟

خبر مهم برای سهامداران فملی / افزایش سرمایه فملی چقدر است؟

شرکت ملی مس ایران «فملی» قصد دارد از افزایش سرمایه 100 درصدی خود را از محل سود انباشته بدهد.

TejaratNews.com/
فملی سقف زیان را از آن خود کرد

فملی سقف زیان را از آن خود کرد

فملی امروز با افت پنج درصدی قیمت 12,470ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 73میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
خروج 23میلیارد تومانی حقیقی ها در فملی

خروج 23میلیارد تومانی حقیقی ها در فملی

فملی امروز با افت یک و نیم درصدی قیمت 13,060ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 50میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
ویژه سهامداران «فملی»(23شهریور) / فملی با رشد 0.7درصدی به مدار صعود بازگشت

ویژه سهامداران «فملی»(23شهریور) / فملی با رشد 0.7درصدی به مدار صعو...

امروز سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران با معاملاتی 100میلیارد تومانی، قیمت 13,220ریال را ثبت کرد.

EghtesadOnline.com/
رشد یک درصدی فملی در اولین روز هفته

رشد یک درصدی فملی در اولین روز هفته

فملی امروز با رشد یک درصدی قیمت 13,800ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 80میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
ثبت زیان نیم درصدی برای فملی

ثبت زیان نیم درصدی برای فملی

فملی امروز با افت نیم درصدی قیمت 13,870ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 125میلیون برگه سهم عبور کرد

EghtesadOnline.com/
رنج معاملات منفی برای فملی

رنج معاملات منفی برای فملی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت 14,220ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 195میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
هفته‌ای خوب برای 3 نماد بورسی / خبری برای سهامداران فملی

هفته‌ای خوب برای 3 نماد بورسی / خبری برای سهامداران فملی

در هفته جاری که بازار سهام تنها دو روز فعال بود سه نماد بورسی خبر خوبی برای سهامداران خود داشتند. فملی، کگهر و ولبهمن این سه نماد بودند.

TejaratNews.com/
پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه فملی

پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه فملی

پیشنهاد هیيت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه مطرح شد.

NabzeBourse.ir/

افزایش سرمایه 100 درصدی فملی

پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه شرکت ملی مس ایران

پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه شرکت ملی مس ایران

هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه این شرکت بورسی را ارايه کرد.

FarsNews.ir/
فملی با سبزپوشی همراه شد

فملی با سبزپوشی همراه شد

فملی امروز با رشد حدود یک درصدی قیمت 14,430را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 80میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
فملی با خروج 23میلیارد تومانی حقیقی‌ها همراه شد

فملی با خروج 23میلیارد تومانی حقیقی‌ها همراه شد

فملی امروز با رشد حدود چهار درصدی قیمت 14,580را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 130میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
افت حجم معاملات فملی

افت حجم معاملات فملی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت 13,850را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 75میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
4 شرکت سیمانی زیرمجموعه "سغدیر" است/53 درصد سیمان کردستان متعلق به "سغدیر" آغاز دوره معاملاتی قرارداد‌های اختیار معامله "پارسان" افزایش نرخ 16 ارز/نرخ 18 ارز کاهش یافت شرکت‌های جدید تامین اجتماعی بورسی می‌شوند عرضه 495 هزار کیلووات ساعت در تابلوی برق بورس انرژی دادوستد 96 هزار تن شمش بلوم در بورس کالا روند ارزش سهام عدالت کاهشی است کدام بانک‌ها بیشترین وثایق تملیکی را دارند روند افزایشی درآمد‌های "خزر" پایان یافت رسوب 140 هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودرو ساز‌ها تحقق طرح تحول دیجیتال در بخش انبارداری فولاد مبارکه 140هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودروساز‌ها قرارداد گازی با پاکستان از ابتدا اشتباه بود دلار ریخت کمتر از 15 ساعت تا شروع مجدد فعالیت رمزارز‌ها محموله دیگری از سوخت ایران به سوریه رسید "فرآور" 90 درصد کاهش درآمد را از خود بر جای گذاشت آغاز بازارگردانی " شکام " از نخستین روز هفته آینده عرضه اولیه نماد معاملاتی "0031" برای نخستین بار رافینت پتروشیمی بیستون مهمان بورس انرژی گاز بوتان صنعتی و MTBE پتروشیمی بندر امام معامله شد چرا بورس همچنان ریزش دارد؟ / در کدام صنایع بورسی سرمایه‌گذاری کنیم؟ آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه‌کشی + قیمت و جزيیات بازدید ريیس مجلس از سامانه 198 جزيیات اعمال محدودیت در تعداد تراکنش‌های کارت‌به‌کارت احتمال تمدید ثبت‌نام در سامانه املاک تا آخر پاییز قیمت گوشی موبایل در بازار امروز 31 شهریور / مشخصات گوشی جدید نوا 9 تبریک فولاد مبارکه به مناسبت هفته دفاع مقدس فهرست املاک شتران منتشر شد / ویلای نمک‌آبرود متری 3 میلیون تومان زیر و بم ورود به بورس کالا | چه کسانی می‌توانند در بورس کالا معامله کنند؟ اعلام نتیجه هجدهمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی خبر مهم برای سهامداران فملی / افزایش سرمایه فملی چقدر است؟ شاخص قرمزپوش شد بورس تا پایان امسال چقدر سود می‌دهد؟ | سهامداران هیجانی نشوند سهمیه بنزین مهر 1400 کی واریز می‌شود؟ نرخ سود وام مسکن چقدر است؟ عرضه 495 هزار کیلووات ساعت برق در بورس انرژی نگاهی به عرضه‌های داخلی و صادراتی بورس انرژی مهلت ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان تمدید می‌شود؟ سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 31 شهریور ماه مانع تراشی بانک‌ها برای پرداخت وام ودیعه مسکن فرصت‌های اقتصادی ایران از حضور در سازمان "شانگهای" تعداد و مبلغ چک‌های برگشتی زیاد شد موافقت هیات مدیره " سبزوا " با واگذاری سهام افزایش نرخ 22 درصد برخی محصولات " کماسه " افتتاح پروژه خط مایعات جدید در " دالبر " " تپکو " قرارداد فروش 29 محصول را منعقد کرد زمان واریز سهمیه بنزین مهرماه فروش ویژه «جایگزین پراید» / با 140 میلیون صاحب خودرو شوید! اتفاق مهم برای سهامداران کچاد / رشد 27 درصدی فروش چادرملو

در حال بارگیری...