بازدید ريیسی از کارخانه روغن نباتی جهان

بازدید ريیسی از کارخانه روغن نباتی جهان

حجت الاسلام والمسلمین ريیسی در بازدید از کارخانه روغن نباتی جهان: اجازه نمی‌دهیم تولید در کشور دچار وقفه شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ريیس جمهور در ادامه‌ی برنامه‌های سفر به استان زنجان از کارخانه روغن نباتی جهان بازدید کرد و گفت: خط تولید این کارخانه تقریبا" تعطیل است و کند کار می‌کند و ظاهرا" فقط سرپا نگه داشته شده است.
حجت الاسلام والمسلمین ريیسی افزود: من به خوبی کارخانه روغن نباتی جهان را می‌شناسم قبلا وقتی به این کارخانه آمده بودم به استاندار (وقت) گفتم این کارخانه را راه بیاندازید و در مدت کوتاهی راه اندازی شد.
ريیس جمهور با اشاره به شباهت مشکلات این کارخانه با مجموعه کیوان در همدان گفت: کارگران با لباس‌های کارگری معطل ایستاده اند و آماده‌ی کار هستند، خط تولید هم آماده است، اما اقدام نمی‌کنند.
وی تاکید کرد: ما اجازه نمی‌دهیم تولید در این کشور دچار وقفه شود، باید کارخانه روغن نباتی جهان با تمام ظرفیت کار کند.
حجت الاسلام والمسلمین ريیسی با اشاره به این که کسی که کارخانه روغن نباتی جهان را در اختیار دارد تعدادی دیگر از این کارخانه‌ها را هم در کشور در اختیار گرفته است، خطاب به مدیرداخلی کارخانه گفت: به کسی که این کارخانه را در اختیار دارد بگویید نمی‌تواند فقط به شکل اسمی و با ظاهرسازی کارخانه را اداره کند.
ريیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های کشور افزود: از نظر حقوقی این واحد با مشکلات زیادی در واگذاری و ادامه فعالیت روبروست و این معطل ماندن قابل تعقیب و پیگیری است.
وی با تاکید به مدیران استانی مبنی بر پیگیری بازگشایی واقعی کارخانه روغن نباتی جهان و استفاده‌ی حداکثری از توان کارگران آن گفت: شرط واگذاری کارخانه‌ها و واحد‌های اقتصادی و صنعتی باید تولید و اشتغال کارگران باشد.
ريیس جمهور همچنین از وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار و دادستان زنجان خواست راه اندازی این کارخانه با جدیت دنبال شود.
کارخانه روغن نباتی جهان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن نباتی کشور بود که در جریان انتقال از استان البرز به استان زنجان به مدرن‌ترین دستگاه‌های روز دنیا هم تجهیز شد.
این واحد تولیدی یکی از واحد‌های صنعتی پرشمار کشور است که در جریان اجرای ناصحیح سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی دچار مشکل شده و علاوه بر کاهش چشمگیر تولید، تعداد زیادی از کارگران آن نیز اخراج شدند.
ريیسی: به حقوق نجومی باید خاتمه داده شود

ريیسی: به حقوق نجومی باید خاتمه داده شود

ريیس جمهور با اشاره به موضوع حقوق‌های غیر متعارف تصریح کرد: حقوق یک حدی دارد که حد آن باید برای تمام افراد شاغل در دولت و شرکت‌های دولتی مشخص شود و بیش از آن میزان هم نباید پرداخت شود. مردم انتظار شنی...

Bartarinha.ir/
تاکید ريیسی به همکاری تیم اقتصادی برای آرامش در بازار و تثبیت قیمت‌ها

تاکید ريیسی به همکاری تیم اقتصادی برای آرامش در بازار و تثبیت قیمت...

ريیس جمهور با بیان اینکه کوتاهی در واگذاری اموال‌ مازاد دولت جهت جبران کسری بودجه سال جاری پذیرفته نیست، بر ضرورت تداوم همکاری و هماهنگی موثر تیم اقتصادی دولت به منظور آرامش در بازار و تثبیت قیمت‌ها ت...

TejaratNews.com/
خاندوزی هم از ريیسی تذکر گرفت؟

خاندوزی هم از ريیسی تذکر گرفت؟

حدود دو هفته پیش بود که بعضی از نزدیکان دولت سیزدهم از تذکر جدی ريیس‌جمهوری به دو عضو کابینه نوشتند و وزیر کنونی امور اقتصادی را یکی از این افراد دانستند.

Bartarinha.ir/
نخستین شهر بیت‌کوینی جهان کجا ساخته می‌شود؟

نخستین شهر بیت‌کوینی جهان کجا ساخته می‌شود؟

یکی از کشورهای آمریکای جنوبی اعلام کرده که می‌خواهد یک شهر بیت کوینی را با پول‌های به دست آمده از اوراق بیت‌کوینی بسازد.

FarsNews.ir/
قیمت خودرو در 100 روز اول دولت ريیسی

قیمت خودرو در 100 روز اول دولت ريیسی

دولت فعلی در فعالیت بیش از 100روزه خود، بر تنظیم بازار تمرکز داشته و در حوزه صنعت به گفتاردرمانی پرداخته است. بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت خودرو در بازه زمانی یادشده 27درصد رشد داشته، حال آنکه در 100روزه...

TejaratNews.com/
راز عجیب تويیت‌های پولدارترین فرد جهان برملا شد

راز عجیب تويیت‌های پولدارترین فرد جهان برملا شد

ایلان ماسک به عنوان ثروتمندترین فرد جهان اعلام کرد که نیمی از تويیت های خود را در یک مکان بخصوص منتشر می کند.

FarsNews.ir/

حضور زنگنه در برنامه «جهان آرا» لغو شد

رمزگشایی از نامه خاندوزی به ريیسی / زنگ خطر کدام بازارها به صدا در می‌آید؟

رمزگشایی از نامه خاندوزی به ريیسی / زنگ خطر کدام بازارها به صدا در...

وزیر اقتصاد پیش از این گفته بود قرار است کسری بودجه را از طریق فروش اموال مازاد جبران کند؛ نه انتشار اوراق بدهی و استقراض از بانک مرکزی. اما حالا او در نامه‌ای به ريیس جمهور رسما اعلام کرده چالش‌های ز...

TejaratNews.com/
سیگنال مهم ريیسی برای دلار/ کاهش قیمت دلار ادامه دارد؟

سیگنال مهم ريیسی برای دلار/ کاهش قیمت دلار ادامه دارد؟

ريیس جمهور در جلسه علنی امروز خود در مجلس از تزریق منابع به بازار ارز خبر داد. موضوع پول‌های آزاد شده ایران از ابتدای هفته تایید شد و بازار ارز با کاهش قیمت همراه شد. این روند کاهشی ادامه دارد؟

TejaratNews.com/
سیگنال مهم ريیسی برای بورس / دلارهای صندوق توسعه در راه بورس

سیگنال مهم ريیسی برای بورس / دلارهای صندوق توسعه در راه بورس

پس از برگزاری جلسه روز گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی خبر مهمی درباره بورس اعلام شده است. گویا قرار است صندوق تثبیت بازار سرمایه از طریق منابع قانونی از جمله صندوق توسعه ملی تقویت شود.

TejaratNews.com/
وعده‌های ريیسی در حوزه مسکن محقق شد؟

وعده‌های ريیسی در حوزه مسکن محقق شد؟

عملکرد 100 روزه نشان می‌دهد میانگین قیمت مسکن در شهر تهران 5٫4 درصد و میانگین اجاره‌‌‌بهای مسکن پایتخت 21 درصد افزایش یافت که دولت برای بهبود بازار مسکن و تغییر ریل آن به مسیر درست باید دست‌‌کم دو اقد...

TejaratNews.com/
قیمت دلار در 100 روز اول دولت ريیسی

قیمت دلار در 100 روز اول دولت ريیسی

قیمت دلار در 100 روز ابتدایی آغاز به کار دولت ريیسی پس از طی دو روند افزایشی بیش از 10 درصد بالا رفت و به محدوده 28 هزار و 700 تومان رسید.

TejaratNews.com/
دستور جدید ريیسی درباره تعیین قیمت خودرو

دستور جدید ريیسی درباره تعیین قیمت خودرو

ريیس جمهور گفت: همه دستگاه‌هایی که به نوعی اجازه تعیین قیمت دارند، باید این اختیار و اجازه خود را ذیل ستاد تنظیم بازار اعمال کنند و به گونه‌ای عمل کنند که تغییر قیمت در یک بازار بر بازارهای دیگر تاثیر...

Bartarinha.ir/
مهمانان جالب ريیس جمهور / چه کسانی به ريیسی مشورت اقتصادی دادند؟

مهمانان جالب ريیس جمهور / چه کسانی به ريیسی مشورت اقتصادی دادند؟

اولین جلسه مشورتی ريیس جمهور با اقتصاددانان برگزار شد. جلسه‌ای که در آن تنها چهره‌های طرفدار اقتصاد دولتی‌ و اقتصاد اسلامی حضور داشتند. افرادی که همگی موافق کنترل دستوری قیمت ارز و تشدید نظارت دولت بر...

TejaratNews.com/
قیمت احتمالی نفت و دلار در بودجه 1401 کاهش 7 دلاری قیمت طلا/تورم آمریکا فعلا ادامه دارد "همکاران سیستم" در تدارک ورود به بازار لوازم خانگی و خرده فروشی آخرین وضعیت قیمتی کالا‌های اساسی در بازار تصمیمات جدید برای حذف قیمت‌گذاری خودرو فروش ویژه خودروهای جدید بهمن در هفته آینده کاهش قیمت طلا به دنبال واکنش بانک مرکزی آمریکا روند سودآوری شرکت‌های تحت پوشش بورس تا پایان سال ادامه دارد وام 10میلیونی برای سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا ارزش سهام عدالت 2 درصد کاهش یافت ارزش سبد سهام عدالت آب رفت/ سهام عدالت 532 هزار تومانی چند شد؟ با 17میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ خبرهای خوب بورسی؛ از حذف قیمت‌گذاری دستوری تا عرضه اولیه‌های جذاب ‌ تجارت در مرز ایران و افغانستان عادی شد طرح ویژه فروش 2 خودرو فردا موتور افت بیش از 3 درصدی شاخص کل/ ریزش‌های متوالی بورس به پایان می‌رسد؟ قیمت دلار در صرافی‌های بانکی تهران، بیست و نهمین شهر گران دنیا شد! یارانه معیشتی آذرماه واریز شد انتشار صورت مالی میاندوره ای "مادیرا" توقف پذیرش محموله تجاری در مرز میلک "ساراب" صورت مالی تلفیقی 6 ماهه منتشر کرد "قنیشا" صورت مالی 12 ماهه حسابرسی شده منتشر کرد شرایط ثبت‌نام در مسکن دولتی آسان شد نرخ رسمی 29 ارز افزایش یافت قیمت خودرو در بازار امروز گمرک: تجار فعلا به مرز میلک کالا ارسال نکنند "لکما" در مناقصه خرید رک BBU حاضر شد "شسم" مجوز تولید محصول جدید گرفت مسکن در تهران گران‌تر از مسکو و استانبول یارانه معیشتی آذرماه واریز شد تعیین دبیر کل اوپک تا ماه آینده رکود نامیمون و سکوت بزرگ بورس‌باز‌ها هشدار وزیز نفت درباره بنزین/ پشت پرده کمبود بنزین در ایران چیست؟ پیشنهاد پرداخت وام 450 میلیون تومانی به هر واحد مسکن ملی قیمت خودرو امروز 11 آذر 1400(جدول) خرید و فروش طلا زبر رصد مالیات می‌رود شاسی‌بلند چینی در بازار چند؟ توزیع کالاهای اساسی با پیک موتوری کلید خورد آخرین وضعیت پرونده کرسنت در قوه قضاییه پروژه مسکن مهر چه زمانی به اتمام می‌رسد؟ ببینید میوه هم از سفره ما پرید! تمام بازارسرمایه برای "امنیت سرمایه‌گذاری" ایستادند کدام خودروها در یک هفته اخیر گران شد؟ مناطق ارزان تهران برای خرید خانه کدام خودروها در یک هفته اخیر گران شد؟/ سمند ال‌ایکس به 246 میلیون رسید سقوط سریالی ارزش لیر ترکیه روند کاهشی طلا و سکه تغییر کرد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/09/10 جزيیات محسابه گازبها تصمیم‌گیری درباره آینده بازار نفت