رشد درآمد 17 میلیارد تومانی شتران از بورس کالا

رشد درآمد 17 میلیارد تومانی شتران از بورس کالا

مشتریان این پالایشی با استقبال 37 هزار و 110 تنی برای خرید این محصول از سبد کالایی شتران پیش قدم شدن و بیشتر محصولات این شرکت به فروش رسید.

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، در هفته منتهی به 26 آذرماه باردیگر عرضه 12 هزار تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایش نفت تهران در بورس کالا شاهد بودیم که تقاضای قابل توجه بی از 37 هزارتنی برای این شرکت به ثبت رسید.

مشتریان این پالایشی با استقبال 37 هزار و 110 تنی برای خرید این محصول از سبد کالایی شتران پیش قدم شدن و بیشتر محصولات این شرکت به فروش رسید.

محصول وکیوم باتوم پالایش نفت تهران با قیمت 81,485 هزار ریال در ازای هر تن به فروش رسید که در مقایسه با آخرین معامله در هفته گذشته 6 و 6 درصد رشد نرخ را تجربه کرد؛ لازم به ذکر است که این پتروشیمی از این کالا درآمدزایی برابر با 97 میلیارد و 781 میلیون تومان را بدست آورده است.

پالایش نفت تهران در هفته منتهی به 26 آذرماه سال جاری نیز محصولاتی همچون لوب‌کات سنگین را روانه رینگ معاملات بورس کالا کرد اما؛ برخلاف هفته گذشته که تمام آمار‌ها بدون تغییر بود در این هفته نرخ لوب کات سنگین با کاهش 7,3 درصدی همراه شد تا درآمد شتران از این بخش در بورس کالا به 128 میلیارد و 70 میلیون تومان برسد.

در بخش دیگر سبد عرضه شده این شرکت در بورس کالا نیز لوب کات سبک قرار داشت که عرضه 500 تنی آن درآمدی بی از 54 میلیارد تومان را برای شرکت در بر داشت.

ضمن آنکه باید اشاره شود که در بخش نقدی مچینگ نیز گوگرد گرانوله وجود داشت و با فروش 120 تنی آن، 613 میلیون تومان درامد برای شرکت کسب شد.

مجموع درآمدزایی این هفته پالایش نفت تهران به 281 میلیارد و 219 میلیون تومان رسید.

فرار 36هزار میلیارد تومان از بورس در دوره ريیسی مبلغ یارانه جدید مشخص شد + زمان پرداخت فولاد؛ افزایش حاشیه سود 10 درصدی | سهامداران فولاد بخوانند! بازار سهام سقوط کرد/ فرار 36 هزار میلیارد تومان سرمایه از بورس در دوره رییسی نوبت به انتصاب همسران در دولت رسید! گوشی‌های لاکچری بازار را بشناسید/ جدول قیمت بورس فردا شنبه 9 بهمن چه خواهد شد؟ رشد آرام قیمت سکه و طلا در یک هفته اخیر کاهش ابهامات بازار سرمایه/ دو سناریوی مهم پیش روی بورس پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت خبر مهم درباره آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران رقم خالص دریافتی کارمندان در سال آینده دو نیمه متفاوت بازار طلا و سکه بنیاد مستضعفان 30 میلیارد تومان برای جزیره‌نشینان محروم لارک اختصاص داد قطعی برق و گاز زمستانی سرد پیش‌روی تولیدکنندگان قرار می‌دهد؟ تولید خودرو انگلیس به کمترین میزان 65 سال گذشته رسید سرعت بخشیدن به روند پاسخگویی به مردم در میز ارتباطات مردمی وزارت اقتصاد در گیلان اعتماد با توییت و ابوالمشاغل‌ها به بورس برمی‌گردد؟ رشد 36 درصدی خروج پول از بورس/ کاهش ورود نقدینگی حقیقی‌ها به صندوق‌ها شاخص کل بورس نوسانی خواهد بود قیمت رهن و اجاره خانه در کوی فراز + جدول دارندگان کارتخوان بخوانند/ جزيیات تازه درباره غیرفعال‌سازی دستگاه های کارتخوان برف و کولاک، تردد برون شهری را 12 درصد کاهش داد استارت نهضت ملی مسکن با یک پنجم ظرفیت طلا 13 دلار ارزان شد صادرات نفت‌خام ایران از گوی شناور لاوان ادامه دارد حقوق سال آینده بازنشستگان اعلام شد آخرین وضعیت واردات مدل‌های پرتقاضای موبایل اولتیماتوم شاپرک به دارندگان کارتخوان ادامه صادرات نفت‌خام ایران از گوی شناور لاوان هشدار برای صاحبان صنایع/سهمیه‌بندی برق صنایع تایید شد روند کاهشی قیمت دلار ادامه دار خواهد بود؟ آسیب‌دیدگی خط لوله پالایشگاه ستاره خلیج فارس برطرف شد 65 درصد مردم تحت پوشش سه صندوق بیمه‌ای/ در ازای هر بازنشسته 4.4 بیمه‌پرداز وجود دارد چند هزار مودی مالیاتی 100 درصد فرار مالیاتی داشته‌اند خبر مهم برای صاحبان کارتخوان ها پیش‌بینی از وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا و سکه هزینه خانوارها بالا رفت؛ منبع آمار تورم وزیر اقتصاد کجاست؟/ خاندوزی: دولت شتاب تورم را کم کرد خبر مهم درباره میزان عیدی بازنشستگان منبع آمار تورم "وزیر" کجاست؟ مشترکان اینترنت ثابت به 10.8 میلیون رسیدند ممنوعیت واردات مدل‌های پرتقاضای موبایل ادامه دارد بالش های مخدر به انگلیس نرسید گشایش در تنوع بخشی به روش های رفع تعهد ارزی پرداخت سود سال 99 سهام عدالت تا پایان 1400 جریمه 2.25 میلیون دلاری آمازون اعتماد با تيوری، تويیت و ابوالمشاغل‌ها به بورس برمی‌گردد؟ اولتیماتوم شاپرک به دارندگان کارتخوان 4 خبر خوش وزیر اقتصاد به مردم در نماز جمعه | کاهش ملموس تورم در راه است 213 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی صرف صندوق‌های بازنشستگی می‌شود