صف‌های خرید و فروش سهام در 23 آذر ماه

صف‌های خرید و فروش سهام در 23 آذر ماه

در ساعت 9:55 شاخص کل بورس با افت 6 هزار و 555 واحد بر ارتفاع یک میلیون و 288 هزار و 994 واحد قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛  شاخص کل بورس تهران، امروز سه شنبه (23 آذرماه) در ابتدای معاملات با افت 5 هزار و 762 واحد در ارتفاع یک میلیون و 289 هزار واحدی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

  • صف‌های خرید و فروش سهام در 22 آذر ماه

در ساعت 9:55 شاخص کل بورس با افت 6 هزار و 555 واحد بر ارتفاع یک میلیون و 288 هزار و 994 واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با افت 2 هزار و 787 واحد بر روی ارتفاع 346 هزار و 411 واحد قرار گرفت.

سه نماد فملی، خودرو و خساپا بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس در این دقایق داشته اند. شاخص فرابورس نیز با افت 85 واحد در ارتفاع 18 هزار و 578 واحد قرار گرفت.

سه نماد سغدیر، توسن و فرابورس پرتراکنش‌ترین‌ها در این دقایق فرابورس هستند. هرمز نیز بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس تا به اکنون داشته است.

در ساعت 10:25 شاخص کل بورس نیز با افت 4 هزار و 869 واحد بر ارتفاع یک میلیون و 290 هزار و 680 واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با افت 3 هزار و 41 و. احد بر روی ارتفاع 346 هزار و 157 واحد قرار گرفت.

سه نماد خودرو، فملی و شپدیس نیز بیشترین تاثیر را بر شاخص یورس داشته اند. نماد خودرو نیز پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بازار است. شاخص کل فرابورس نیز با افت 83 واحدی در ارتفاع 185 هزار و 4 واحد قرار گرفت.

نماد هرمز بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس در این دقایق داشته است. نماد توسن نیز پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است. در این دقایق بازار 17 نماد در صف خرید و 116 نماد در صف فروش هستند.

در حال تکمیل...

local_offerبرچسب‌ها:
پیش‌بینی بازار سهام تا پایان سال/ رشد بورس از تورم کمتر است انتقاد وزیر صنعت به کیفیت و قیمت خودروها/ قیمت خودرو... خودروی جدید «بی‌ ام‌ و» رونمایی شد مصرف گاز در بخش خانگی به 660 میلیون متر مکعب رسید قیمت جدید گوشت اعلام شد محور هراز از فردا مسدود می‌شود | جزيیات مسیرهای جایگزین کويیک چند شد؟ | جدول جدیدترین قیمت‌ها قیمت جدید خودروهای وارداتی در بازار + جدول نرخ تورم دی‌ماه اعلام شد تحلیل بازار طلا و سکه در هفته‌ای که گذشت کارشناسان انتظار تبدیل روند نزولی به نوسانی را دارند این خودرو آلمانی 600 میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت‌ها کاهش نرخ تورم در دی‌ماه 1400 پیش بینی جذاب از بورس هفته پیش رو تورم 42.4 درصد شد زیان 20 میلیون تومانی سهامداران عدالت جزيیات جشنواره فروش بهاره اعلام شد ضریب نفوذ تلفن همراه به 161 درصد رسید عکس | برف در مرز کامیون‌ها را هم زمین گیر کرد | جزيیات تحصن کامیون‌داران هدف گذاری جدید ایران در بازار عراق بازنشستگان بخوانند/ آخرین جزییات طرح همسان‌سازی حقوق... سیگنال منفی به بازار رمزارزها / منتظر فاجعه باشیم؟ انسداد 53 جاده به دلیل نبود ایمنی در مسیر/ مردم از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کنند حداقل دستمزد کارگر ترکیه‌ای چقدر است؟ واریز بخشی از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه ضرر 700 میلیون دلاری کاربران ارز دیجیتال تاکید ريیس اتاق ایران بر همکاری و تعامل سازنده بخش خصوصی و مجلس استمرار خروج پول از بازار سهام/ بررسی صف های خرید و فروش در بورس پشت پرده اظهارات شافعی درباره نمایندگان مجلس افزایش سرسام آور قیمت گوشت در بازار تحلیل بازار طلا و سکه در هفته‌ای که گذشت یخبندان در 28 مرکز استان/ اختلاف دمای 42 درجه‌ای بین دو منطقه کشور افزایش حقوق پلکانی تورم را کنترل می کند جزيیات جشنواره فروش بهاره اعلام شد ​برنامه های حمایتی آواری بر سر بورس شدند سهمیه بنزین بهمن چه کسانی واریز نشد؟/ سهمیه جدید بنزین چه زمانی توزیع می‌شود؟ هشدار افزایش مصرف گاز در کشور تزریق 4 میلیون بشکه نفت‌خام ایران در مخازن نفت چین/ اعتراف آمریکا به عدم کارایی تحریم‌ها مشکلاتی در بورس که مسوولان زیر بار آن نمی‌روند! عزم وزارت مسکن و شهرسازی برای حل مشکلات جاده‌ای رونمایی از نقشه مصرف گاز خانگی در استان‌ها/ معرفی مناطق پرمصرف و کم‌مصرف گاز سرمایه گذاری نجومی نیمار در بازار ارزهای دیجیتال قیمت جدید گوشت اعلام شد/ جزییات گرانی گوشت به نقل از رییس اتحادیه گوشت گوسفندی زیان 20 میلیون تومانی سهامداران عدالت/ سهام عدالت جاماندگان ارتباطی با بودجه 1401 ندارد شافعی حرف هایش درباره نماینده ها را پس گرفت جریان برفگیر شدن کامیون‌ها در گمرک/ اختلال در تجارت قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت صنعت خودروسازی کشور عملکرد خوبی در کیفیت و قیمت نداشته است جریان صادرات گاز به ترکیه از طرف ایران قطع نشده است تزریق 4 میلیون بشکه نفت خام ایران در مخازن نفت چین/ اذعان آمریکا به عدم کارایی تحریم‌ها