قیمت این 5 رمزارز این هفته بالا می‌رود

قیمت این 5 رمزارز این هفته بالا می‌رود

فرد پای (Fred Pye)، مدیرعامل 3iQ، اولین صادرکننده صندوق بیت کوینی در کانادا، در اظهارات جدید خود گفته که با از بین...

اگر قیمت بیت کوین به سمت بالا حرکت کند، آلت کوین‌هایی که به دنبال آن خواهند رفت، کدامند؟

1. بیت کوین

بیت کوین در نزدیکی خط حمایت الگوی مثلث متقارن خود معامله می‌شود، اما گاوها نتوانسته‌اند قیمت را به بالای آن برسانند. این موضوع نشان می‌دهد که خرس‌ها در سطوح بالاتر فعال هستند.

شیب رو به پایین میانگین متحرک نمایی 20 روزه (27,481 دلار) و قرار داشتن شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر 42 نشان می‌دهد که خرس‌ها دارای برتری هستند. اگر فروشندگان قیمت را به زیر سطح حمایت فوری 26,361 دلار کاهش دهند، جفت BTC/USDT ممکن است به محدوده حمایتی 25,800 تا 25,250 دلار سقوط کند. انتظار می‌رود که خریداران با تمام توان از این منطقه محافظت کنند؛ زیرا در صورت از دست دادن آن، این جفت ممکن است تا 20 هزار دلار کاهش یابد.

برعکس، اگر گاوها قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسانند، ممکن است شاهد خرید بیشتری باشیم. در این صورت، جفت BTC/USDT می‌تواند به سمت خط مقاومت مثلث بالا برود. اگر این مانع برطرف شود، این جفت ممکن است به سمت 32,400 دلار حرکت کند.

2. ریپل

ریپل در تلاش برای شروع یک رالی بازیابی است. خریداران از 16 می قیمت را بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0٫45 دلار) نگه داشته‌اند، اما نتوانسته‌اند بر مانع موجود در میانگین متحرک ساده 50 روزه (0٫47 دلار) غلبه کنند.

شیب میانگین متحرک نمایی 20 روزه شروع به افزایش کرده و RSI درست بالاتر از نقطه میانی قرار دارد که نشان‌دهنده برتری گاوها است. این امر، احتمال صعود به بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه را افزایش می‌دهد. جفت XRP/USDT سپس می‌تواند یک رالی صعودی را تا 0٫54 دلار و در نهایت، تا 0٫58 دلار آغاز کند. در این منطقه احتمالا شاهد فروش تهاجمی خرس‌ها خواهیم بود.

در مسیر نزولی، اولین حمایت ریپل در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه قرار دارد. فروشندگان باید قیمت را به زیر این سطح برسانند تا دوباره کنترل اوضاع را به دست بگیرند. در چنین شرایطی، این جفت ممکن است به 0٫43 دلار و بعدا به حمایت حیاتی 0٫40 دلار کاهش یابد.

3. لایت کوین

لایت کوین در چند روز گذشته در محدوده بین میانگین متحرک ساده 50 روزه (89 دلار) و مقاومت بالاسری 96 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده عدم تصمیم‌گیری بین گاوها و خرس‌ها است.

شیب متحرک نمایی 20 روزه (88 دلار) افزایش یافته و RSI در محدوده مثبت قرار دارد که نشان می‌دهد گاوها دارای برتری هستند. این امر، احتمال افزایش قیمت به بالاتر از مقاومت 96 دلاری را افزایش می‌دهد. اگر این اتفاق بیفتد، جفت LTC/USDT می‌تواند تا 106 دلار صعود کند. در این سطح ممکن است دوباره شاهد فروش قوی‌ای توسط خرس‌ها باشیم.

اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین‌های متحرک سقوط کند، این دیدگاه مثبت در کوتاه‌مدت باطل خواهد شد. چنین حرکتی نشان می‌دهد که این جفت ممکن است برای مدت بیشتری بین سطوح 79 تا 96 دلار باقی بماند.

4. توکن رندر

توکن رندر در یک روند صعودی قرار دارد. خریداران در 21 می قیمت را به بالاتر از مقاومت بالاسری 2٫60 دلار رساندند، اما فتیله بلند روی کندل نشان‌دهنده فروش در سطوح بالاتر است.

شیب رو به بالای میانگین‌های متحرک و قرار داشتن RSI درست زیر ناحیه اشباع خرید، نشان می‌دهد که گاوها کنترل اوضاع را در اختیار دارند. خریداران اکنون تلاش خواهند کرد تا قیمت را به بالاتر از سطح روانی 3 دلار برسانند. اگر آنها موفق شوند، جفت RNDR/USDT ممکن است تا 3٫35 دلار افزایش یابد.

در مقابل، اولین حمایتی که در جهت نزولی مشاهده می‌شود، متحرک نمایی 20 روزه (2٫10 دلار) است. اگر این حمایت از دست برود، نشان می‌دهد که بریک آوت به بالای 2٫60 دلار ممکن است یک تله گاوی بوده باشد. پس از آن، این جفت می‌تواند تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (1٫87 دلار) سقوط کند.

5. کانفلاکس

کانفلاکس در داخل یک الگوی کانال نزولی معامله می‌شود. گاوها در 12 می و هنگام افت قیمت به سمت خط حمایت کانال، اقدام به خرید کردند که نشان‌دهنده تقاضای قوی در سطوح پایین‌تر است.

شیب میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0٫29 دلار) در حال صاف شدن است و RSI نزدیک به نقطه میانی قرار دارد که نشان می‌دهد فشار فروش کاهش یافته است. خریداران در 16 می سعی کردند مانع بالاسری در میانگین متحرک ساده 50 روزه (0٫32 دلار) را از سر راه بردارند، اما خرس‌ها موضع خود را حفظ کردند. یک نکته مثبت جزيی به نفع گاوها این است که آنها اجازه نداده‌اند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه بازگردد.

گاوها احتمالا یک بار دیگر تلاش خواهند کرد تا قیمت را به بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه برسانند. اگر آنها موفق شوند، جفت CFX/USDT ممکن است به خط روند نزولی برسد که احتمالا دوباره به عنوان یک مقاومت قوی عمل خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد