حراج داغ تابستانی سایپا استارت خورد | زمان ثبت نام بدون قرعه کشی کوییک با آپشن جدید + لینک و جزییات

حراج داغ تابستانی سایپا استارت خورد | زمان ثبت نام بدون قرعه کشی کوییک با آپشن جدید + لینک و جزییات

گروه خودروسازی سایپا طی اطلاعیه‌ای از آغاز تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه‌کشی کوییک 1402 خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

گروه خودروسازی سایپا طی اطلاعیه‌ای از آغاز تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه‌کشی کوییک 1402 خبر داد.

 در ادامه اعلام بخشنامه‌های فروش برای متقاضیان سامانه یکپارچه، گروه خودروسازی سایپا نیز شرایط پیش فروش کوییک S را اعلام کرد. این شرایط ویژه متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه است که اولویت تعیین شده برای آن‌ها، خودرو کوییک S بوده است. موعد تحویل خودرو به این گروه از متقاضیان، پاییز و زمستان 1402 اعلام شده بوده است.

سایپا برای متقاضیانی که شرایط پیش‌فروش کوییک S تیرماه شامل حال آن‌ها می‌شود، در تاریخ 29 تیرماه 1402 پیامک اطلاع‌رسانی را ارسال کرده است.

در شرایط پیش فروش کوییک S، پیش پرداختی معادل 134 میلیون و 420 هزار تومان از متقاضیان مطالبه شده است. قیمت خودرو نیز مطابق نرخ روز و در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد. موعد تحویل خودروها نیز بین آذر الی اسفندماه 1402 اعلام شده است.

متقاضیان عادی برای  ثبت نام بدون قرعه‌کشی کوییک 1402  از شنبه 31 تیرماه می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

طبق اطلاعیه جدید پیش‌فروش سایپا، ثبت نام کوییک بدون قرعه کشی از روز شنبه هفته آینده به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که در تاریخ 29 تیرماه 1402 پیامک شرکت در این شرایط فروش را دریافت کرده‌اند، به مدت سه روز فرصت ثبت نام و تکمیل وجه دارند. بنابراین مشتریان تا تاریخ 31 تیرماه 1402 فرصت دارند به سایت فروش اینترنتی سایپا مراجعه کنند و با دریافت کد کاربری، وجه مورد نظر را به حساب شرکت واریز کنند.

آخرین قیمت کوییک S از سوی سایپا در فروردین ماه امسال اعلام شد. در حال حاضر قیمت نهایی این خودرو برای مشتریان،  268 میلیون و 194 هزار تومان است. این خودرو در زمستان 1401، حدود 185 میلیون تومان قیمت داشت.

کوییک S نسخه فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که تغییراتی را در جلوپنجره تجربه کرده است. سبک سپر و چراغ این خودرو به نسخه سدان یعنی ساینا S شبیه است. با این حال طراحان سایپا سعی کرده‌اند با افزودن خطوط مشکی رنگ زیگزاگی به سپر این خودرو، جوان پسند بودن کوییک S را به بیننده القا کنند.

یکی دیگر از تغییرات کوییک S نسبت به کوییک عادی، اضافه شدن دی‌لایت است. بنابراین به جای خطوط پلاستیکی نقره‌ای رنگ سپرها در کوییک عادی و کوییک R، دو نوار دی‌لایت روی این خودرو نصب شده‌اند./تجارت‌نیوز

حراج شاهین به قیمت کارخانه در سامانه یکپارچه

 سایپا فراخوان تکمیل ثبت نام شاهین 1402 را منتشر کرد. در ادامه جزییات شرایط جدیدترین پیش فروش سایپا را می‌خوانید. همچنین نگاهی به تفاوت قیمت شاهین در سامانه یکپارچه و بازار آزاد خواهیم انداخت تا سود خریداران این خودروی پرفروش سایپا مشخص شود.

گروه خودروسازی سایپا، شاهین 1402 را در قالب طرح پیش فروش عرضه کرده است. به این صورت که متقاضیان برای شرکت در پیش فروش سایپا باید نصف مبلغ را بپردازند که حوالی 212 میلیون تومان اعلام شده است و قیمت نهایی شاهین آذر-اسفند سال جاری اعلام خواهد شد.

اگرچه سود قطعی خریداران شاهین سایپا مشخص نیست اما از آنجایی که پیش فروش به قیمت کارخانه محصولات سایپا در سال 1402 است می‌توان سود خریداران را به طور تقریبی محاسبه کرد. قیمت کارخانه شاهین 1402 درحال حاضر حوالی 425 میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین قیمت بازار آزاد شاهین 1402 به 555 میلیون تومان رسیده است. بنابراین می‌توان گفت سود تقریبی خریداران شاهین در صورت عدم افزایش قیمت کارخانه تا زمان تحویل و همچنین ثبات بازار خودرو 130 میلیون تومان است.

کاهش شدید قیمت شاهین سایپا ​از ابتدای سال

بهتر است قبل از شرکت در ثبت نام شاهین سایپا 1402 بدانید که قیمت این خودرو از ابتدای سال ریزشی بوده است. قیمت شاهین صفر 1402 پایان فروردین ماه 740 میلیون تومان بود و تا به امروز (29تیرماه) 185 میلیون کاهش داشته است. با این حال قیمت شاهین G طی تیرماه 20 میلیون تومان بالا رفته است.

لینک فروش اینترنتی شاهین سایپا

مهلت شرکت در پیش فروش سایپا ویژه شاهین تا پایان امروز (29تیرماه) است. تکمیل مراحل ثبت نام سایپا تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی شاهین یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام خواهد شد.

ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی است؟

ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی و مربوط به متقاضیان سامانه یکپارچه است که برای آنها توسط این گروه خودروسازی پیامک ارسال شده است. اگرچه این طرح ویژه ثبت نام خودرو برای مادران است اما سایپا در تیرماه 2 اطلاعیه برای تکمیل مراحل پیش فروش شاهین ویژه متقاضیان عادی با همین شرایط صادر کرده است./اقتصاد آنلاین

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد