پیش‌بینی قیمت طلا فردا 6 خرداد / دلار کنترل شود، بازار طلا به ثبات می‌رسد

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 6 خرداد / دلار کنترل شود، بازار طلا به ثبات می‌رسد

انس جهانی طلا در بازار امروز با افزایش 10 دلاری همراه بود و به 1907 دلار رسید. همچنین پیش‌بینی می‌شود با توجه به روند کنترلی در بازار ارز، قیمت طلا در بازار داخلی با تغییرات چندانی همراه نباشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حریان بازار جهانی طلا، انس جهانی به 1907 دلار افزایش یافت. قیمت سکه به 10 میلیون و 340 هزار تومان رسید.

بر اساس روند کنترلی و با ثباتی که در چند روز گذشته بازار ارز ثبت شد، پیش‌بینی می‌شود اگر اخبار سیاسی خاص و تاثیرگذاری رخ ندهد و همچنین انس جهانی نوسان زیادی نداشته باشد، قیمت طلا در بازار داخلی تغییرات زیادی را تجربه نمی‌کند.

نادر بذرافشان، دبیر هیيت مدیره اتحادیه طلا در گفتگو با تجارت‌نیوز به افزایش نرخ ارز و انس جهانی طلا اشاره کرد و گفت: بر اساس افزایش انس جهانی طلا و نرخ ارز در جریان بازار امروز، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی افزایش یافت.

بذرافشان ادامه داد: در چند روز گذشته انس جهانی طلا با وجود نوسان قیمت، بازدهی مثبت داشت اما با توجه به ثبات نرخ ارز و نبود تقاضا در بازار داخلی، روند بازار با یک ثبات نسبی همراه بود.

دبیر هیيت مدیره اتحادیه طلا به افزایش قیمت سکه در کنار افزایش 10 دلاری انس جهانی اشاره کرد و توضیح داد: بنا بر افزایش انس جهانی و قیمت سکه در بازار امروز (چهارشنبه) تقاضا برای خرید سکه تا حدودی افزایش یافت. همچنین قیمت سکه در جریان بازار امروز 150 هزار تومان افزایش یافت.

او درباره شرایط موجود در بازار طلا معتقد است بازار طلا داخل با یک روند ثبات نسبی همراه است و عوامل موثر در نوسان‌های بازار، نوسان در نرخ انس جهانی و قیمت دلار است.

نادر بذرافشان به افزایش بی‌سابقه انس جهانی طلا اشاره کرد و گفت: افزایش انس جهانی در چند روز گذشته در روند بازارهای داخلی موثر بوده و موجب افزایش تقاضا در بازار شده است.

دبیر هیيت مدیره اتحادیه طلا عقیده دارد مردم به دلیل وجود خبرهای سیاسی متعدد و مشخص نبودن نتیجه مذاکرات برجام وارد بازار طلا نمی‌شوند و حتی با منتشر شدن برخی از اخبار به دنبال فروش طلای خود هستند.

او در ادامه به وجود نوسان با درصد کم در بازار طلا اشاره کرد و توضیح داد که با توجه به ثبات نسبی در فاکتورهای موثر برای بازار، شرایط بازار برای مبادلات مناسب است و مردم به راحتی می‌توانند به خرید و فروش طلا بپردازند.

بذرافشان درباره آینده بازار طلا عقیده دارد قیمت طلا افزایش چندانی نخواهد داشت. در کنار ثبات در انس جهانی طلا، اگر اخبار سیاسی خاصی منتشر نشود و روند کنترلی در بازار ارز ادامه داشته باشد، قیمت طلا تغییرات چندانی را ثبت نمی‌کند.

همچنین قیمت انس جهانی طلا 1907 دلار و قیمت سکه به 10 میلیون و 340 هزار تومان رسید.

قیمت نیم سکه پنج میلیون و 900 هزار تومان، قیمت ربع سکه سه میلیون و 850 هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت دو میلیون و 300 هزار تومان اعلام شد.

طلای 17 عیار چهار میلیون و 545 هزار تومان و قیمت طلای 18 عیار به یک میلیون و 49 هزار تومان ثبت شد.

قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش نرخ دلار در صرافی ملی

قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش نرخ دلار...

هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور به نرخ 22943 تومان از مردم خریداری می‌شود و در مقابل به قیمت 23406 تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می‌شود که نسبت به روز قبل، 231 تومان ارزا...

NabzeBourse.ir/
حباب سکه در حال تخلیه شدن است

حباب سکه در حال تخلیه شدن است

طبق تحلیل نايب‌ريیس دون اتحادیه طلا و جواهر تهران، علی‌رغم اینکه به دلیل افزایش نرخ ارز در داخل و افزایش قیمت هر اونس جهانی طلا، قیمت هر قطعه سکه 350 هزار تومان افزایش داشته است اما حباب سکه در حال تخ...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا/ طلا پس از انتخابات گران می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت طلا/ طلا پس از انتخابات گران می‌شود؟

بلاتکلیفی بازار طلا مدتهاست قیمت هر گرم طلا را در کانال 900 هزار تا یک میلیون تومان نگه داشته و بهای سکه را به کانال 10 میلیون تومان رسانده است اما آیا با مشخص شدن نتیجه انتخابات معادلات بازار طلا به ...

TejaratNews.com/

طلا پس از انتخابات ارزان می‌شود؟

آخرین قیمت طلا پیش از امروز 12 خرداد

آخرین قیمت طلا پیش از امروز 12 خرداد

قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز سه‌شنبه 11 خرداد با یک هزار و 600 تومان کاهش، یک میلیون و 96 هزار تومان معامله شد. آخرین قیمت طلا و سکه در بازار چقدر است؟

TejaratNews.com/
قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و ...

اخبار مثبت از روند مذاکرات و عدم قطعیت نسبت به زمان نهایی شدن آن دامنه نوسان نرخ ارز را محدود کرد و سکه با وجود افت طلای جهانی و دلار مرز حساس را از دست نداد. امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، با کاهش ...

TejaratNews.com/

جزيیات بازار طلا و سکه در روز پنجشنبه/قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/20

بورس از همه بازارها عقب ماند / آیا طلا رشد می‌کند؟

بورس از همه بازارها عقب ماند / آیا طلا رشد می‌کند؟

به جز بورس سه بازار دیگر هفته اول خرداد را با رشد آغاز کرده‌اند، طلا با رشد 2٫6 درصدی بیشترین بازدهی را داشت و بورس با افت 3٫8 درصدی تنها بازار منفی هفته شد.

TejaratNews.com/
قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/25

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/2...

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و ثبات افت نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به ده میلیون و 760 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

قیمت جهانی طلا افت کرد

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 12 خرداد / نوسان در بازار ایجاد رکود می‌کند

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 12 خرداد / نوسان در بازار ایجاد رکود می‌کند

انس جهانی طلا در بازار امروز به 1908 دلار رسید. سکه و طلا در ادامه روند افزایش انس جهانی، با افزایش قیمت همراه بود. ريیس اتحادیه طلا معتقد است اگر روند نوسانی در بازار ارز و طلا ادامه داشته باشد رکود ...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا فردا 19 فروردین / قیمت طلا ثابت ماند

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 19 فروردین / قیمت طلا ثابت ماند

قیمت طلای 18 عیار با هزار تومان کاهش به یک میلیون و 62 هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: بازار طلا روند آرامی دارد و و این بازار فقط به اخبار سیاسی واکنش پیدا می‌دهد...

TejaratNews.com/
آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 فروردین چقدر بود؟

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 19 فروردین چقدر بود؟

روز گذشته بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با افزایش 15 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به محدوده 10 میلیون و 760 هزار تومان رسید. آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز چقدر بود؟

TejaratNews.com/

نرخ سکه 100هزار تومان کاهش یافت

پیش‌بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات/ بازگشت تقاضای هیجانی به بازار

پیش‌بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات/ بازگشت تقاضای هیجانی به بازا...

نايب‌ريیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش جزیی تقاضا متاثر از رشد قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: اصولا در روزهایی که قیمت‌ها رو به بالاست، بازار میزبان خریداران هیجانی می‌شود اما اگر روند قیمت‌...

TejaratNews.com/
"رنیک" در مناقصه دو مرحله‌ای شرکت کرد "فافزا" در مناقصه "فولاد" شرکت کرد تفاهمنامه همکاری "برکت" جهت خرید واکسن کرونا در این لحظات شاخص با افت 505 واحدی مواجه شد موافقان عرضه خودرو در بورس، باتری خالی کردند آغاز بورس 31 خرداد چگونه بود؟ / تاثیر مثبت «شستا» بر شاخص کل شوینده‌های "شپارس" 25 درصد گران شد محاسبه تعهدات بیم‌سنجی مشترکین "وبصادر" توسط بانک‌ها بهبود معاملات بازار بورس با مشخص‌شدن سیاست‌های دولت جدید کدام شرکت‌ها در مراحل افزایش سرمایه قرار دارند؟ افت هزار واحدی بورس بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت لغو پرواز‌های روسیه با دستور ستاد کرونا آینده بورس در دولت سیزدهم انتشار صورت سود و زیان "سهرمز" صورت مالی میاندوره‌ای 9 ماهه "کفرآور" منتشر شد تیگو 5 توربو به بازار می‌آید زنان مجرد بالای 35 سال وام اجاره دریافت می‌کنند صورت مالی تلفیقی حسابرسی شده "بترانس" صاحبان آرای باطله چه کسانی هستند؟ "وسدید" صورت سود و زیان منتشر کرد انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای "مپنا بازار" "آسمان بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای را منتشر کرد صورت مالی تلفیقی "کچاد" منتشر شد "بهگزین بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه را منتشر کرد سهمیه بنزین تیر ماه امشب واریز می‌شود انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی "پارتا" "آرمان سهام" صورت مالی 12 ماهه را منتشر کرد پولبک به سهم‌های صف‌فروش، پشت ایست "مقاومت" مهم‌ترین سیگنال‌های بورسی امروز 31 خرداد آخرین قیمت دلار پیش از امروز 31 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 31 خرداد 1400 ادامه روزهای سیاه ارزهای دیجیتالی کشف سومین الماس بزرگ جهان در آفریقا بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت فروش روزانه نفت ایران به چین چقدر است؟ نقص فنی نیروگاه اتمی بوشهر را خاموش کرد توقف تولید برق نیروگاه اتمی بوشهر عرضه اولیه لطیف چهارشنبه 2 تیر 1400 می‌آید| چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ رمزارزها نصف برق تهران را مصرف می‌کنند! در بازار خودرو پس از انتخابات چه می‌گذرد؟ عرضه اولیه روز چهارشنبه 2 تیر / «لطیف» چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ کشف 188هزار ماینر غیرمجاز در کشور با 400 میلیون تومان چه خودروهای صفری می‌توان خرید؟ / دنا پلاس 310 میلیون در مجمع دتوزیع چقدر سود توزیع شد؟ آیا شرکت سهمی در خصوص واردات واکسن کرونا دارد؟ سهام عدالت امروز 30 خرداد 1400 چقدر می‌ارزد؟ قطع برق 57 سازمان پرمصرف در تهران تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد خودرویی | خودرو به مسیر صعودی باز خواهد گشت؟ اخبار بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400 | آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا چیست؟ + فیلم قیمت سکه تمام طرح جدید به 10300000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/30

در حال بارگیری...