خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ / ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان

خرید ویلا در استان گیلان چقدر هزینه دارد؟ / ویلا در بندانزلی متری 11 میلیون تومان

فهرستی از متوسط قیمت خرید ویلا در برخی از شهرهای استان گیلان به دست آمده است. بر اساس داده‌های استخراج شده میانگین قیمت خرید ویلا در برخی از شهرهای گیلان شش میلیون تومان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت خرید ویلا در گیلان، لیستی از متوسط قیمت خرید ویلا در برخی از شهرهای ویلا به دست آمده است.

بنا بر اطلاعات به دست آمده میانگین قیمت خرید ویلا در شهریور 1400 شش میلیون تومان ثبت شده است درصورتی که میانگین خرید ویلا در شهریور 99 برابر با 3٫7 میلیون تومان بوده است.

بر اساس درصد تغییرات قیمت خرید ویلا از مرداد 1400 تا شهریور 1400 در برخی از شهرهای استان گیلان شهرهای آستارا، آستانه اشرفیه و سیاهکل شهرهایی بودند که در این یک ماه کاهش قیمت داشتند. میزان کاهش قیمت ویلا در آستارا 15٫6 درصد، آستانه 13٫5 درصد و سیاهکل 18 درصد کاهش قیمت را ثبت کردند.

متوسط قیمت خرید ویلا در شهر صومعه‌سرا 3٫4 میلیون تومان، سیاهکل 4٫8 میلیون تومان و فومن 4٫9 میلیون تومان ثبت شده است. بنا بر نیازمندی‌های دیوار این استان شهرهای مذکور با متوسط قیمت خرید ویلای ارزان‌تری نسبت به سایر شهرها ثبت شده‌اند.

شهرهای آستانه اشفریه و آستارا با متوسط قیمت خرید ویلا در کانال پنج میلیون تومان ثبت شده است. متوسط قیمت خرید ویلا در شهریور 1400 در شهر رشت شش میلیون تومان اعلام شده است.

شهرهای رودسر با متوسط قیمت 7٫6 میلیون تومان و بندرانزلی با متوسط قیمت 11 میلیون تومان از شهرهای گران قیمت گیلان است.

ویلا در گیلان چند درصد گران شده است؟

خرید ویلا در بندانزلی از شهریور 99 تا شهریور 1400 حدود 116 برابر شده است که رقم و درصد بسیار بالایی را نشان می‌دهد. در بین شهرهایی که در جدول زیر وجود دارند، بندرانزلی با 116 درصد افزایش قیمت در کنار آستارا با 77 درصد افزایش از جز شهرهایی هستند که بیش‌ترین افزایش قیمت را ثبت کرده‌اند.

افزایش بیش از 100 درصدی قیمت ویلا در بندانزلی و 70 درصدی در شهر آستارا استان گیلان در یک سال گذشته در حالی رخ داده است که میانگین افزایش قیمت یک سال گذشته در شهر تهران حدود 40 درصد اعلام شده است.

رشت با افزایش قیمت خرید ویلا 57٫4 درصد، صومعه‌سرا 55 درصد و فومن با 51 درصد افزایش قیمت از شهرهایی هستند که در یک سال گذشته حدود 50 درصد افزایش قیمت را ثبت کردند. آستانه اشرفیه و سیاهکل از حدود 43 درصد افزایش قیمت خرید ویلا را پشت سر گذاشتند.

در جدول زیر متوسط قیمت و درصد افزایش قیمت ویلا در برخی از شهرهای گیلان را مشاهده می‌کنید.

مطالعه بیشتر: 150 درصد افزایش قیمت ویلا در مازندران / ویلا در محمودآباد متری 8 میلیون تومان
درس عبرت از دخالت چینی در بازار مسکن

درس عبرت از دخالت چینی در بازار مسکن

دولت چین بعد از دو دهه «مداخله انبوه» در بازار ساخت مسکن، نه‌تنها به هدف نهایی خود که «تامین مسکن برای خانه‌اولی‌ها» بود نرسید که پیامد این دخالت باعث دو بحران در بازار ملک و اقتصاد این کشور نیز شده ا...

Bartarinha.ir/
جزيیات دقیق ثبت‌نام در جهش مسکن + لینک‌های دسترسی

جزيیات دقیق ثبت‌نام در جهش مسکن + لینک‌های دسترسی

ثبت‌نام مسکن در طرح جهش مسکن آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد. متقاضیان باید درخواست خود را به صورت غیرحضوری ثبت کنند که اطلاعات آن در این گزارش وجود دارد.

TejaratNews.com/

جزيیاتی از وام طرح «جهش مسکن» / اقساط بازپرداخت آن چقدر است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام مسکن

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام مسکن

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در طرح جهش مسکن در سامانه وزارت راه آغاز شده و متقاضیان باید مدارکی را در سامانه بارگزاری کنند.

TejaratNews.com/
جزيیات جدید برای متقاضیان مسکن/ چه کسانی می‌توانند ثبت‌نام کننند؟

جزيیات جدید برای متقاضیان مسکن/ چه کسانی می‌توانند ثبت‌نام کننند؟

ثبت‌نام خرید خانه در طرح جهش مسکن در سامانه ثمن آغاز شده، متقاضیان برای ثبت‌نام نیاز هست که شرایطی را داشته باشند.

TejaratNews.com/

اختلال در سامانه ثبت‌نام جهش مسکن/ امکان ثبت‌نام وجود ندارد

اولین اطلاعیه ثبت‌نام جهش مسکن/ متقاضیان مسکن بخوانند

اولین اطلاعیه ثبت‌نام جهش مسکن/ متقاضیان مسکن بخوانند

اولین اطلاعیه برای طرح جهش مسکن که در راستای کمک به تامین مسکن خانوارهای فاقد مسکن است توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

TejaratNews.com/
طرح جهش مسکن بر کدام نمادهای بورسی تاثیرگذار است؟

طرح جهش مسکن بر کدام نمادهای بورسی تاثیرگذار است؟

امروز ثبت نام طرح جهش مسکن آغاز می‌شود و مشمولان این طرح می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند. با عملی شدن این طرح کدام صنایع بورسی رشد می‌کنند؟

TejaratNews.com/
جزيیات وام و یارانه مسکن دولتی / پنج دهک پایینی منتظر باشند

جزيیات وام و یارانه مسکن دولتی / پنج دهک پایینی منتظر باشند

طبق قانون جهش مسکن زمین دولتی اختصاص‌یافته به متقاضیان پنج دهک پایینی جامعه رایگان خواهد بود.

TejaratNews.com/
آغاز ثبت‌‌نام طرح جهش تولید مسکن از امروز

آغاز ثبت‌‌نام طرح جهش تولید مسکن از امروز

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله نخست ثبت‌نام طرح ساخت چهار میلیون واحد مسکونی از امروز (چهارشنبه) آغاز می‌شود.

Irinn.ir/
در مجمع شستا چه گذشت؟ / شستا چقدر سود تقسیم کرد؟ اصلاح قیمت مرغ در راستای افزایش نرخ مولفه‌های تولید " ولراز " از رهن یک دستگاه آپارتمان گفت خرید بیت کوین در کمترین زمان با ایرانیکارت " وتوسم " سهام " وبانک " را واگذار کرد سود کارگزاری‌های چقدر است؟ " تپکو " بالاخره قرارداد فروش افشا کرد درس عبرت از دخالت چینی در بازار مسکن پتروشیمی‌ها، نوار بهداشتی را گران کردند! بخش خصوصی مشکل برق را حل می‌کند؟ / برق گران می‌شود؟ " کلوند" کاشی‌های کف را 20 درصد گران کرد عرضه‌های دلار جنب کوچه "ارباب جمشید" 200 کیسه پول زیر آوار شعبه بانک مرکزی عراق قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق 7 و 12 تهران تولیدکنندگان تایر 48 ساعته مستندات ارايه کنند قیمت مرغ برای مصرف کننده: کیلویی 31هزار تومان راغفر: با حذف ارز 4200 تومانی آبان 98 تکرار می‌شود جزيیات دقیق ثبت‌نام در جهش مسکن + لینک‌های دسترسی پرکشیدن کالاهای اساسی از سفره‌ی مستمری‌بگیران قیمت تایر افزایش می‌یابد؟ معاملات الگوریتمی، چاقوی دولبه برای بورس شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد بنزین گران نمی‌شود/ 3000 تومان قیمت واقعی بنزین است؟ قیمت خودروهای کارکرده نیم میلیاردی در بازار / پژو 2008 کارکده 790 میلیون تومان عربستان در این بازار مهم نفتی جایگزین ایران شد تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو منتقل می‌شود؟ قیمت سکه تمام طرح قدیم به 11300000 تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/28 پرواز ارز‌های دیجیتال با پرچمداری بیت‌کوین فملی 156 درصد سود بیشتری ساخت کارشناسان می‌گویند نفت به 200 دلار هم می‌رسد شرایط نامطمين بازار سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 مهر بورس‌بازها منتظر اقدامات تیم مدیریتی جدید هستند 10 هزار ثبت نام موفق در سامانه تقاضای مسکن کلاهی برای بورس 3 پیش‌بینی کارشناسان از آینده بورس / کدام گروه‌ها رشد بیشتری دارند؟ «وملل» تبدیل به بانک می‌شود بیت کوین به مرز 64 هزار و 500 دلار رسید صادرات گوجه فرنگی آغاز شد / گوجه فرنگی ارزان می‌شود هفته گیج کننده بورس/ حقیقی‌ها فروشنده بودند بدون خلق پول پرداخت‌های ماهیانه را انجام می‌دهد بورس هفته را با چراغ قرمز به پایان برد بروزرسانی رایگان شماره شبای 633 هزار سهامدار 3 بانک ادغامی خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن ممنوع شد رشد 180 درصدی درآمد شرکت‌های بورس نرخ بهره و تاثیر آن بر تصمیمات سرمایه‌گذار تکلیف سهام عدالت فوت شدگان چه شد؟ آیا می‌توان قیمت‌گذاری دلار را حذف کرد؟ / خطر افزایش قاچاق ثبت‌ نام، احراز هویت سامانه سجام، اعتبارسنجی و ده‌ها خدمات کاربردی دیگر با سوپر اپلیکیشن تاپ مجمع " شتوکا " نزدیک است " اعتلا " در مجمع به افزایش سرمایه رسید