ماجرای استعفای اعضای شورای رقابت بعد از دستور ريیسی چیست؟

ماجرای استعفای اعضای شورای رقابت بعد از دستور ريیسی چیست؟

قیمت روز خودروتسنیم نوشت: سپهر دادجوی مدیر روابط عمومی شورای رقابت استعفای برخی اعضای این شورا درپی انتقاد ريیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را تکذیب کرد. دادجوی توکلی تاکید کرد: هیچ کدام از اعضای شورای رقابت استعفاء نداده‌اند و با قدرت به فعالیت خود در شورا ادامه می‌دهند.

مدیر روابط عمومی شورای رقابت استعفای برخی اعضای این شورا درپی انتقاد ريیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را تکذیب کرد.

سپهر دادجوی توکلی تاکید کرد: هیچ کدام از اعضای شورای رقابت استعفاء نداده‌اند و با قدرت به فعالیت خود در شورا ادامه می‌دهند.

وی افزود: اعضای شورای رقابت پشتیبان تصمیمات گرفته شده شورا هستند.

برخی رسانه‌ها اعلام کردند، در پی انتقاد ريیس‌جمهور از عملکرد و تصمیم شورای رقابت در مورد افزایش قیمت خودروهای مونتاژی، برخی از اعضای شورای رقابت به دنبال آن هستند که با این مرکز خداحافظی کنند.

شورای رقابت دو روز پیش در واکنش به دستور ريیس‌جمهوری درباره بررسی مصوبه افزایش قیمت خودروهای مونتاژی، ضمن دفاع از مصوبه خود توضیحات 5 بندی را در خصوص دلایل افزایش قیمت خودروهای مونتاژی اعلام کرد.جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :

  • کوییک 201 میلیون تومان شد/ ریزش قیمت کوییک تا کجا ادامه دارد؟

220

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد