کشف محموله بزرگ قاچاق مبلمان

کشف محموله بزرگ قاچاق مبلمان

سخنگوی گمرک گفت: پنج دستگاه کامیون ترانزیتی که محموله مبلمان خارجی را با مبلمان ایرانی جابه‌جا کرده و با این روش دنبال فروش مبلمان خارجی در ایران بودند، کشف و ضبط شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از گمرک ایران، روح الله لطیفی سخنگوی گمرک گفت: پنج دستگاه کامیون ترانزیتی که محموله مبلمان خارجی را با مبلمان ایرانی جابه‌جا کرده و با این روش دنبال فروش مبلمان خارجی در ایران بودند با رصد گمرک ایران و همکاری گمرک بوشهر به عنوان گمرک ورودی و گمرک لطف آباد به عنوان گمرک خروجی، کشف و ضبط شد.

سخنگوی گمرک ایران افزود: با مشکوک شدن و رصد گمرک ایران، مستندسازی محموله مبلمان چینی در هنگام بارگیری در گمرک بوشهر به عنوان گمرک ورودی و پلمپ کامیون‌های حامل کالا بدون ایجاد حساسیت در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: سپس در زمان خروج کامیون‌ها از کشور به سمت ترکمنستان نیز، کنترل محموله، پلمپ‌ها، دریچه‌ها، سیم‌های اتصال و اسناد با تصاویر ارسالی از گمرک مبدا (بوشهر) در گمرک لطف آباد خراسان رضوی توسط کارکنان این گمرک، با هماهنگی ستاد گمرک صورت گرفت، که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد با وجود اینکه پلمپ‌ها دست کاری نشده، اما سیم اتصالات و دریچه‌ها دچار تغییراتی شده است.

لطیفی توضیح داد: از همه مهمتر اینکه محموله مبلمان از مبدا کشور چین که می‌بایست با عبور از ایران (ترانزیت) به کشور ترکمنستان منتقل می‌شد در داخل کشور تخلیه شده و محموله مبلمان ایرانی جایگزین آن شده است، تا با این روش مبلمان خارجی را در بازار داخل به فروش برسانند.

وی افزود: متخلفین برای عبور از مسیر کنترل ایکس ری با جابجابی محموله‌ی مشابه ایرانی به سمت مقصد، قصد فریب گمرک را داشتند.

سخنگوی گمرک در پایان گفت: رانندگان و همه محموله‌های این پنج کامیون مبلمان برای تحقیقات و اقدامات بعدی، طی صورتجلسه‌ای تحویل مقام قضایی شدند.

مطالعه بیشتر: ترخیص 500 تن شیرخشک از گمرک
local_offerبرچسب‌ها:
شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی منهدم شد

شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی منهدم شد

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شناسایی یکی از سرشبکه‌های بزرگ قاچاق سازمان یافته لوازم خانگی و ضربه به این شبکه خبر داد.

Irinn.ir/
انهدام شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی

انهدام شبکه بزرگ قاچاق لوازم خانگی

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از انهدام شبکه‌ بزرگ قاچاق سازمان یافته لوازم خانگی خبر داد.

Bartarinha.ir/
افشاگری یک امام جمعه درباره قاچاق سنگ طلا

افشاگری یک امام جمعه درباره قاچاق سنگ طلا

امام جمعه ورزقان با هشدار قاچاق طلا در این منطقه، گفت: متاسفانه با وجود مراحل استخراج قانونی سنگ طلا در این منطقه، شاهد قاچاق طلا از ورزقان هستیم.

Bartarinha.ir/
مشکل قاچاق با پیشگیری حل می‌شود نه مبارزه

مشکل قاچاق با پیشگیری حل می‌شود نه مبارزه

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بیش از 80 درصد مشکلات در حوزه قاچاق کالا و ارز با پیشگیری رفع می‌شود و 20 درصد به عنوان نیاز هر حاکمیت صرف مبارزه می‌شود.

TejaratNews.com/
شرط ترخیص خودروهای رسوبی در گمرک

شرط ترخیص خودروهای رسوبی در گمرک

معاون فنی گمرک از تهیه پیش نویس نحوه ترخیص 2249 خودرو رسوبی در گمرک خبر داد، این در حالیست که طبق پیش‌نویس پیشنهادی گمرک برای ترخیص خودروهای خارجی مانده در گمرکات، خودروهای با ارزش بیش از 40 هزار دلار...

TejaratNews.com/
سهم 20 درصدی قاچاق از داروهای کشور

سهم 20 درصدی قاچاق از داروهای کشور

عضو هیات ريیسه اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه بنا شده تخصیص ارز 4200 تومانی دارو تا پایان امسال ادامه یابد، گفت: برآوردها از قاچاق معکوس داروهای وارداتی و تولیدی ایران به خارج از کشور حکایت دارند و...

TejaratNews.com/
چند درصد داروها از ایران قاچاق می‌شود؟

چند درصد داروها از ایران قاچاق می‌شود؟

عضو هیيت رییسه اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با حذف ارز 4200 تومانی، بخش مهمی از قاچاق معکوس دارو از ایران متوقف خواهد شد.

Bartarinha.ir/
کشف محموله بزرگ قاچاق مبلمان خارجی در گمرک

کشف محموله بزرگ قاچاق مبلمان خارجی در گمرک

سخنگوی گمرک ایران از کشف یک محموله بزرگ قاچاق مبلمان خارجی خبر داد.

Irinn.ir/
ترخیص 500 تن شیرخشک از گمرک

ترخیص 500 تن شیرخشک از گمرک

گمرک در نامه ای به معاون وزیر صمت از ترخیص 500 تن شیرخشک دپو شده در انبارهای گمرکات بدون مشخص شدن توزیع آن با ارز دولتی یا نیمایی خبر داد.

TejaratNews.com/
ترخیص همه سرم‌های موجود در گمرک

ترخیص همه سرم‌های موجود در گمرک

معاون فنی گمرک گفت: با مجوز وزارت بهداشت ترخیص 1000 تن سرم در روز‌های گذشته از گمرک تهران آغاز شده است.

Irinn.ir/
قاچاق بنزین بیشتر می‌شود یا نه؟/ مردم عادی بنزین قاچاق نمی‌کنند!

قاچاق بنزین بیشتر می‌شود یا نه؟/ مردم عادی بنزین قاچاق نمی‌کنند!

هفته گذشته بنزین در پاکستان گران شد و با افزایش قیمت بنزین در همه کشورهای همسایه، حالا در حالی که کارشناسان از همیشه بیشتر نگران احتمال افزایش قاچاق بنزین هستند، خاقانی، کارشناس بین‌المللی اقتصاد انرژ...

TejaratNews.com/
پلیس گمرک تهران راه‌اندازی می‌شود

پلیس گمرک تهران راه‌اندازی می‌شود

ريیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به راه‌اندازی پلیس گمرک در اکثر مبادی ورودی استان‌های مرزی کشور، گفت: در آینده نزدیک، پلیس گمرک در تهران نیز راه‌اندازی خواهد شد.

Irinn.ir/
ورود پوشاک تاناکورا و قاچاق از مرز پاکستان

ورود پوشاک تاناکورا و قاچاق از مرز پاکستان

این روزها بازار غیر رسمى پوشاک دست دوم با عنوان فروش اجناس خارجى که مشترى‌هاى زیادى هم دارد بسیارى را راغب کرده است که براى خرید پوشاک با هزینه کمترى لباس‌هاى استوک و تاناکورا را انتخاب کنند.

TejaratNews.com/
ترخیص 140 هزار تن روغن دپو شده از گمرک شهید رجایی‌

ترخیص 140 هزار تن روغن دپو شده از گمرک شهید رجایی‌

ريیس کل دادگستری هرمزگان از آغاز روند ترخیص 140 هزار تن روغن خوراکی دپو شده در گمرک شهید رجایی درپی ضرب الاجل دستگاه قضایی خبر داد.

Irinn.ir/
صف‌کشی مقابل صرافی‌ها جمع می‌شود؟ مسکن در نیمه دوم سال ارزان می‌شود؟ یک پذیره‌نویسی جدید در فرابورس / بیمه پردیس وارد بازار می‌شود کندل سیاه بزرگ و امروز، روز سرنوشت! "وتجارت" صورت سودوزیان شرکت صرافی تجارت را منتشر کرد توقف نماد "وزمین" و بازگشایی تا 2 روز آینده توقف "وحکمت" به دلیل افشای اطلاعات گروه (ب) "وسقم"،"وسخوز"،"وسرضوی"مشمول رفع گره معاملاتی صندوق سرمایه گذاری مشترک بانک خاورمیانه مجمع برگزار می کند مجمع صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش در هفته آینده سهامداران صندوق سرمایه گذاری طلای سرخ نو ویرا به مجمع می روند " فنفت" صورت مالی میاندوره ای شرکت تابعه خود را منتشر کرد "وایرا" صورت سود و زیان زیرمجموعه اش را منتشر کرد خودرو گران شد/ قیمت خودرو امروز 7 آذر 1400(جدول) انتشار صورت مالی 6 ماهه "گدنا" "فجام" صورت مالی حسابرسی شده منتشر کرد سیگنال مهم برجام برای بورس/ رشد شارپی سال 99 تکرار می‌شود؟ تیر خلاص دولت به طرح حذف ارز 4200تومانی؟ عربی‌ترین خودروی «بی ام و» روانه امارات می‌شود! سعید محمد: یکی از مریض‌ترین اقتصاد‌ها را داریم کم‌کاری صندوق تثبیت بازار در بازارگردانی سهام عدالت/ مخابرات و مپنا سود سهام عدالت را ندادند اعلام نرخ ارز بدون ذکر منبع ممنوع شد میرکاظمی: فقیر، فقیرتر و دارا، داراتر شد شرایط فروش و قیمت پیکاپ کلوت اعلام شد +جدول رونمایی از کیا‌ نیرو 2023/ مدل جدید چه ویژگی‌هایی دارد؟ شیايومی خودرو تولید می‌کند/ تولید 300 هزار خودروی برقی در سال 207 اتوماتیک 480میلیون تومان قیمت خورد بلیط هواپیما ارزان نشد که هیچ، گران‌تر هم شد! محمد: مترصد ایجاد بورس بین الملل در مناطق آزاد هستیم کوچ صنایع از اصفهان شروع شد؟ نقشه‌های سایپا برای تحول در بازار خودرو تراز 9 هزار واحد اولین هدف شاخص انبوه‌سازی خرید متری خانه ریسک دارد؟ / راه جدید برای تامین مالی ساخت و سازها «فروش خودرو زیر قیمت»، شگرد جدید کلاهبرداران بورس شامل حمایت دولت می‌شود؟/ توصیه مهم به سهامداران نرخ طلا و سکه در اولین روز هفته/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/09/06 شاهکار جدید و مرموز مرسدس بنز احتمال افزایش 10 درصدی قیمت خودرو قیمت خودرو خارجی در ایران 10برابر نرخ جهانی قیمت انواع سبزیجات 44درصد گران شد نوبل اقتصاد هم می رسد به... جایگاه ویژه بورس در نقشه راه رشد غیرتورمی دولت برق گران نشده؛ به فیش‌هایتان با دقت نگاه کنید احتمال کاهش قیمت خودرو با ورود به بورس ترس در بازار سرمایه/ فشار فروش در بورس ادامه می‌یابد؟ ثبت تصمیمات مجمع عمومی " تبرک" پیشنهاد طرح فروش اقساطی سهام به مردم/ رهاشدگی از عوامل مشکلات بنگاه‌های خصوصی شده است انتشار صورت سود و زیان 6 ماهه زیرمجموعه "وپاسار" عضو جدید هیيت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد "فنفت" صورت مالی میاندوره ای زیرمجموعه را منتشر کرد