کدال‌نگر 17خرداد1400 / محصولات پاکسان و پاکشو با افزایش قیمت همراه شدند

کدال‌نگر 17خرداد1400 / محصولات پاکسان و پاکشو با افزایش قیمت همراه شدند

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. نرخ‌های بیسکویت گرجی بالا رفت. سپ از فروش ملک،سود سنگین کسب نمود....
اقتصادآنلاینهانا پاکمند؛ کدال‌نگر 17 خرداد 1400 به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.
افزایش سرمایه

«خپارس»: افزیش سرمایه 91درصدی شرکت پارس خودرو  از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

«شپلی»: شکرت پلی اکریل در خصوص افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی شفاف سازی کرد.

«دقاضی»: افزیش سرمایه 110درصدی شرکت داروسازی شهید قاضی از محل مطالبات و آورده نقدی در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

اطلاعیه‌ها

«غگرجی»: بیسکویت گرجی نرخ انواع بیسکویت ساده و کرمدار و سایر محصولات را از 244,200 ریال به 280,905ریال افزایش داد.

«سپ»: شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش 6 دانگ عرصه و اعیان 6 واحد آپارتمان با متعلقات واقع در تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهايی شمالی، خیابان لادن، پلاک 39 را به قیمت حدود 108میلیارد تومان به فروش رساند.سود این معامله حدود 55میلیارد تومان می باشد.

«بسامان»: بیمه سامان  نه دهم دانگ از شش دانگ یک برج تجاری- اداری را به قیمت حدود 345میلیارد تومان خریداری نمود.

«وغدیر»: شرکت  سرمایه گذاری غدیر از  انتشار اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین ( کگهر) به ارزش 20,000میلیارد ریال جهت تامین مالی طرح های سرمایه گذاری  خبر داد.

«سامان»: بانک سامان اعلام داشت  اقدام بخرید 3.18 دانگ از 6 دانگ برج اداری-تجاری جام از شرکت صبا میهن ( خارج از شرکت های وابسته به گروه مالی سامان ) ، واقع در تهران، خیابان شریعتی نموده است، کل ثمن مورد معامله در خصوص 6دانگ تمامی عرصه، اعیانی، سرقفلی و مستحدثات با کاربری اداری و تجاری ملک موضوع معامله جمعا به مبلغ بیست و سه هزار میلیارد ریال می باشد، که بخشی از ثمن معامله از طریق واگذاری ساختمان ظفر بمبلغ شش هزار و یکصد و نود میلیارد ریال  و ملک تجاری توانیر بمبلغ ششصد و بیست میلیارد ریال تسویه و مابقی نقدا به خریدار پرداخت شده است، همچنین از محل واگذاری ساختمان ظفر و ملک تجاری توانیر مبلغ چهار هزار یکصد میلیارد ریال سود فروش ملک در دفاتر بانک ثبت خواهد شد.

«گلتاش»: شرکت گلتاش نرخ انواع محصولات شوینده شامل انواع صابون حمام، خمیر دندان، شامپو، کرم و مایعات دستشویی را از 187,335ریال به 228,549ریال افزایش داد.

«ساینا»: شرکت صنایع بهداشتی ساینا از افزایش نرخ فروش خبر داد واعلام نمود  کلیه محصولات تولیدی این شرکت، شامل انواع مایع ظرفشویی، لباسشویی، دستشویی و شیشه شوی 25درصد و سایر محصولات از قبیل مایع نرم کننده لباس، انواع مایعات سپیدکننده و مایع چند منظوره، مایع و ژل توالت شوی و لوله بازکن و غیره معادل 20درصد نرخ فروش قبلی. لازم به ذکر می‌باشد که نرخ قبلی و جدید ارایه شده در زیر بر اساس میانگین نرخ فروش محصولات داخلی می‌باشد.

«امین»: شرکت تامین سرمایه امین از تعهد پذیره نویسی و فروش به صورت سندیکایی اوراق اختیار فروش تبعی بروی سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین (کگهر) توسط شرکت سرمایه گذاری غدیر به مبلغ 1,000میلیارد تومان خبر داد.

«بکوثر»: شرکت بیمه کوثر اعلام نمود  پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری صدا و سیمای ج.ا.ا مبنی بر خسارت پالایشگاه شهید تندگویان (پالایشگاه نفت تهران) به استحضار می‌رساند بیمه نامه موصوف به کنسرسیوم G9 با راهبری بیمه ایران صادر شده است و سهم شرکت بیمه کوثر از بیمه نامه مذکور پس از کسر اتکایی واگذاری 1.54درصد می‌باشد و اثرات سود و زیانی آن برای شرکت قابل توجه نخواهد بود.

«پاکشو»: شرکت گروه صنعتی پاکشو از افزایش نرخ فروش گفت و اعلام نمود از کل مبلغ فروش محصولات شرکت در سال مالی قبل 84درصد مربوط به فروش محصولات نهایی داخلی می باشد که مشمول نرخ گذاری می باشد و 16درصد باقی‌مانده مربوط به محصولات صنعتی و صادراتی بوده که از شمول قیمت‌گذاری انجمن صنایع شوینده بهداشتی و آرایشی ایران خارج می باشد .

«شپاکسا»: شرکت پاکسان از افزایش نرخ فروش محصولات خبر داد. لازم به ذکر است از کل مبلغ فروش محصولات شرکت در سال مالی قبل 61درصد مربوط به فروش محصولات نهایی داخلی می باشد که مشمول نرخ گذاری می باشد و 39درصد باقیمانده مربوط به محصولات صنعتی و صادراتی بوده که از شمول قیمت گذاری انجمن صنایع شوینده بهداشتی و آرایشی ایران خارج می‌باشد.

«تماوند»: شرکت  تامین سرمایه دماوند از تعهد پذیره نویسی و فروش به صورت سندیکایی اوراق اختیار فروش تبعی برروی سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین (کگهر) منتشره توسط شرکت سرمایه گذاری غدیر با هدف تامین مالی تا سقف 20,000میلیارد ریال خبر داد که سهم این شرکت از کنسرسیوم مذکور تا سقف 2,000میلیارد ریال می‌باشد .

«فروسیل»: شرکت  فروسیلیسیم خمین در خصوص دلایل اورهال اضطراری و پیشبینی نشده و برآورد هزینه و اعلام برنامه ریزی های انجام شده عملیات تعمیرات توضیحاتی ارايه نمود.

«قیستو»: شرکت  قند بیستون اعلام داشت قیمت گذاری شکر از ابتدای سال 1400 برای شکر تولید شده از چغندر خریداری شده سال 1400 مشمول ضوابط قیمت گذاری کالا های تولید داخل گردید . در دستور العمل مذکور ملاک قیمت گذاری محاسبه قیمت تمام شده بر اساس ضوابط اعلامی بوده است که در محاسبه آن می بایست بخشی از هزینه ها طبق پیش بینی آتی صورت پذیرد .قیمت تمام شده شکر تولیدی این شرکت با اضافه نمودن 17%سود طبق دستور العمل ابلاغی ، از بهای آن در بازار بیشتر می‌باشد که به تبع آن قیمت فروش شکر با توجه به شرایط قیمت بازار متغییر بوده و همچنین آثار سود و زیان آن به طور دقیق مشخص نمی‌باشد.

گزارش‌های ماهانه و صورت‌های مالی

«والبر»: گروه دارویی البرز در 12ماهه منتهی به اسفند 1399 مبلغ 2,149ریال برای هر سهم سود محقق کرده است که با جهش رشد چشمگیر 101درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل همراه می باشد. شرکت در 12ماهه 1,031میلیارد تومان سود خالص دارد. همچنین در این دوره درآمد سود سهام 71درصد و سود عملیاتی 73درصد رشد داشته است.

«های وب»: شرکت داده گستر عصر نوین در 12ماهه منتهی به اسفند 1399 مبلغ 868ریال برای هر سهم سود محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 255درصد رشد داشته است.

«بکام»: کارخانجات تولیدی شهید قندی در 12ماهه منتهی به اسفند 1399 مبلغ 103ریال برای هر سهم سود محقق کرد.

«بالاس»: شرکت تولیدی  مهندسی ساختمان و تاسیسات راه آهن در مدت دو ماهه سال 1400 حدود 13میلیارد تومان درآمد به دست آورد.

«کهمدا»: شرکت  شیشه همدان اعلام داشت  ساختمان اداری تجاری به مبلغ 115میلیارد تومان خریداری نموده است.

«چخزر»: شرکت کشتیرانی دریای خزر در 12ماهه منتهی به اسفند 1399 مبلغ 1,198ریال برای هر سهم سود محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 41درصد رشد داشته است.

کدال نگر 10خرداد1400 / مجوز افزایش سرمایه 1441درصدی کرازی صادر شد

کدال نگر 10خرداد1400 / مجوز افزایش سرمایه 1441درصدی کرازی صادر شد

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. تامین سرمایه بانک ملت اوراق خرید دین منتشر می کند. انعقاد دو...

EghtesadOnline.com/
پیش‌بینی بورس امروز 24 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 24 فروردین 1400

شاخص کل بورس در پایان معاملات دیروز بازار سهام، با افت 4 هزار و 800 واحدی همراه بود و به کانال یک میلیون و 226 هزار رسید. بازار امروز چگونه پیش می‌رود؟

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس امروز 16 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 16 فروردین 1400

در پایان معاملات دیروز بازار سهام، شاخص کل بورس افت یک درصدی و شاخص کل هم‌وزن افت 0٫27 درصد داشت. برای بازار سهام امروز چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس امروز 15 فروردین / روند منفی بورس ادامه‌دار است؟

پیش‌بینی بورس امروز 15 فروردین / روند منفی بورس ادامه‌دار است؟

شاخص بورس دیروز منفی بود و به یک میلیون و 282 هزار واحد رسید. امروز برای بازار سهام چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

TejaratNews.com/
بورس امروز 14 فروردین ماه / افت 11 هزار واحدی شاخص کل

بورس امروز 14 فروردین ماه / افت 11 هزار واحدی شاخص کل

در پایان معاملات امروز شاخص کل با افت بیش از 11 هزار واحدی به رقم یک میلیون و 282 هزار واحدی رسید.

Borna.news/

پیش‌بینی بورس امروز 22 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 14 فروردین 1400 / بازار سهام امروز منفی است؟

پیش‌بینی بورس امروز 14 فروردین 1400 / بازار سهام امروز منفی است؟

در پایان معاملات روز چهارشنبه بازار سهام، شاخص کل بیش از 8/5 هزار واحد ریزش کرد و کانال یک میلیون و 300 هزار واحد را از دست داد. بازار سهام امروز چگونه پیش می‌رود؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس امروز 25 فروردین 1400

بورس امروز 18 فروردین / افت 10 هزار واحدی شاخص کل

بورس امروز 18 فروردین / افت 10 هزار واحدی شاخص کل

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با بیش از 10 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 249 هزار واحدی رسید و شاخص کل...

Borna.news/

پیش‌گشایش بورس امروز 29 فروردین / شاخص نزولی است

حاشیه‌های بورس امروز 28 فروردین / خروج 490 میلیارد تومان نقدینگی توسط حقوقی‌ها

حاشیه‌های بورس امروز 28 فروردین / خروج 490 میلیارد تومان نقدینگی ت...

بازار سهام در پایان معاملات امروز (شنبه) با نزول 9 هزار واحدی همراه بود و تعداد زیادی از نمادها در صف فروش قفل بودند. همچنین حقوقی‌ها فعالیت‌های خود را در بازار نزولی ادامه دادند.

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس امروز 29 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 28 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 21 فروردین 1400

پیش‌بینی بورس امروز 21 فروردین 1400

در پایان معاملات روز چهارشنبه بازار سهام، شاخص کل با افتی 0٫86 درصدی سطح یک میلیون و 250 هزار واحدی را از دست داد. بازار امروز چگونه پیش می‌رود؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس امروز اول اردیبهشت 1400

لبنیات 70 درصد گران می‌شود؟ سهام عدالت امروز یک تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به 11 میلیون می‌رسد؟ کاهش قیمت مسکن در پردیس/ وضعیت بازار اجاره مسکن در شرق پایتخت توضیح توانیر در مورد جدول‌های خاموشی‌ برق تلیسه چقدر سود توزیع کرد؟ | آیا شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه دارد؟ عرضه اولیه لطیف چهارشنبه 2 تیر 1400 می‌آید| چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ + فیلم بیت کوین کانال 30 هزار دلاری را هم از دست داد پراید 111 امروز چند؟ وضعیت قرمز در بازار رمزارزها رشد 351 درصدی خالص درآمد کارمزدی بانک تجارت طی 3 سال چین وضعیت بازار رمزارز‌ها را قرمز کرد 40 درصد کالاهای بورسی، مشمول قیمت‌گذاری دستوری کشف بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز در تهران تحلیل قیمت بیت کوین | آیا سقوط نزدیک است؟ پیش‌بینی بورس دوم تیر 1400 / شاخص به یک میلیون و 200 هزار واحد می‌رسد؟ پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400 قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | گرانی دلار در کانال 24/ سرعت خرید دلار در بازار... ثبت سرمایه "وسنا" در مرجع ثبت شرکت‌ها افزایش قیمت 30 درصدی محصولات بتنی "سفاسی" "غبهپاک" نرخ را بالا برد ارزش روز سهام عدالت چقدر شد؟ چین بر رمزارزها سایه انداخت انعقاد قرارداد میان "دبالک" و "دسبحان" تحلیل صورت های مالی یک بانک | زیان انباشته وبصادر کاهش یافت نرخ رسمی تورم خرداد اعلام شد آغاز چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات وابسته خاموشی‌های بیشتری در راه است/ لطفا صرفه جویی کنید 30 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در اهواز کشف شد کشف و ضبط 24 دستگاه ماینر در استان سمنان تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد پالایشی | شبریز صعودی می ماند؟ شناسایی بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز کشور با 7 هزار ماینر در تهران "غپاذر" آماده پرداخت سود شد "کگل" از ماه آینده سود می‌دهد "کماسه" روز مجمع را مشخص کرد افت قیمتی کم‌سابقه ارزهای دیجیتال دیدار سهامداران "غاذر" در مجمع جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت احیا استیل فولاد بافت برگزار شد بیمه مرکزی به دنبال ساخت سریال طنز 300 میلیارد ریالی قیمت طلا و سکه در بازار امروز علت صف مقابل صرافی‌ها چیست؟ ارزش سهام عدالت امروز 1 تیرماه گزارش عملیات اجرایی سیاست پولی ایران برای ساخت مسکن در سوریه رقیب ندارد بورس امروز اول تیر ماه چگونه به پایان رسید؟ افزایش 70 درصدی قیمت لبنیات از هفته آینده چرا بازار بیت کوین و ارزهای مجازی ریزشی شد؟ رونمایی از گران‌ترین سوپراسپرت قرن ارزش پالایشی یکم 1 تیر 1400 چقدر است؟ شتاب در صعود شاخص بورس با رشد 18 هزار واحدی ریزش سنگین ارزهای مجازی/ بیت‌کوین در کمترین قیمت دو هفته اخیر

در حال بارگیری...