حاشیه جدید خالق ترون!

حاشیه جدید خالق ترون!

جاستین سان، بنیانگذار ترون، علی‌رغم پذیرش محدود استیبل کوین ترو یواس‌دی (TUSD) در صنعت کریپتو، با ضرب 815 میلیون دلار...

استیبل کوین‌های تازه ایجادشده در ابتدا به یک آدرس کیف پول گرم صرافی HTX (هوبی سابق) منتقل شدند. متعاقبا، سان 865 میلیون دلار TUSD را از HTX برداشت و آن را در یک قرارداد ضرب stUSDT واریز کرد که در نتیجه، توکن‌ها سوزانده شدند. در عوض، سان 865 میلیون دلار توکن stUSDT را تولید کرد که به کیف پول خودش ارسال شد.

جاستین سان اکنون 865 میلیون دلار توکن stUSDT را در JustLend، یک پلتفرم دیفای مبتنی بر ترون، قرار داده است. قابل توجه است که سان دارای پیوندهای عمیق با تمام پروتکل‌ها و صرافی‌های درگیر در این تراکنش‌ها است.

فعالیت‌های آنچین اخیر نگرانی‌هایی را در بازار ارزهای دیجیتال برانگیخته است. برخی نگران هستند که ممکن است چیزی در پشت پرده در حال وقوع باشد که می‌تواند بر کل صنعت تاثیر بگذارد. به ویژه، ضرب تقریبا یک میلیارد دلار TUSD سوالاتی را در مورد وثیقه کامل این استیبل کوین‌ها مطرح کرده است. در پاسخ به این سوالات، سان گفت که اسناد خزانه، وثیقه این استیبل کوین‌ها را فراهم می‌کنند. با این حال، وی جزییات بیشتری ارايه نکرد.

در این میان، به گزارش شرکت تحلیلی Kaiko، سهم بازار TUSD در بایننس از بیش از 30 درصدی که در اوایل سال ثبت شده بود، به 5٫6 درصد کاهش یافته است. در همین حال، ناظران بازار نگرانی‌های خود را در مورد چندین پروژه سان مطرح کرده‌ و به احتمال سرایت مالی، در صورت مواجه شدن هر یک از این پروژه‌ها با مشکل، اشاره کرده‌اند.

شایان ذکر است که سان با اتهاماتی همچون کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار در ایالات متحده روبرو است. با این حال، او به شدت این اتهامات را رد کرده است.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد