پیش‌بینی تداوم افزایش دما در هفته جاری/ با مصرف بهینه به پایداری شبکه برق کمک کنیم

پیش‌بینی تداوم افزایش دما در هفته جاری/ با مصرف بهینه به پایداری شبکه برق کمک کنیم

ایلنا: سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به روند تدریجی افزایش دما که از اواخر هفته گذشته آغاز شده است، امیدواریم با همکاری خوب مردم و مشارکت در مدیریت مصرف برق، هفته...

به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت‌: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی، روند تدریجی افزایش دما که از هفته گذشته آغاز شده است و پیش‌بینی می‌شود نصاب جدیدی در اوج بار تقاضا در هفته جاری ثبت شود.

رجبی مشهدی با اشاره به ظرفیت طرح پاداش مدیریت مصرف یادآوری کرد : امسال علاوه بر مشترکان با مصرف کمتر از الگو، حتی مشترکان پرمصرف هم می‌توانند با اندکی کاهش مصرف نسبت به دوره مشابه سال گذشته در این طرح شرکت کرده و پاداش دریافت کنند.

سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه شبکه برق کشور پایدار است، اظهار امیدواری کرد با همکاری خوب مردم و مشارکت در مدیریت مصرف برق، این هفته بسیار گرم را با تامین برق مطمين و پایدار پشت سر خواهیم گذاشت .

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در پایان گفت: بر اساس پیش‌بینی مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور اوج تقاضای مصرف برق در روز جاری به بیش از 71هزارو 500 مگاوات خواهد رسید که رقم بسیار بالایی است و مشارکت همه هموطنان در کاهش مصرف می تواند تضمین کننده پایداری شبکه سراسری برق کشور باشد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد