افزایش درآمدهای "فولای" در گرو افزایش نرخ محصولات

افزایش درآمدهای "فولای" در گرو افزایش نرخ محصولات

بیشترین درآمدی که توسط این شرکت فولادی طی این ماه به‌دست‌آمده در اختیار «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با 239.533 میلیون ریال بوده و «محصولات تمام کاری شده» نیز در رتبه بعدی قرار گرفته است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد آلیاژی یزد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده خود را که از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آمده برابر با 369 میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز درآمدی بالغ‌بر 2 هزار و 80 میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین سرمایه ثبت شده این شرکت 268 میلیارد ریال ارايه‌شده است.

 

درآمد‌های شناسایی‌شده فولای در مردادماه 1400

بر پایه این گزارش اعلام‎شده، شرکت فولاد آلیاژی یزد در مردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با رشد درآمد 10 درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده، همچنین درآمدی که از ابتدای سال مالی شناسایی‌کرده 74 درصد افزایش پیدا کرده است.

بیشترین درآمدی که توسط این شرکت فولادی طی این ماه به‌دست‌آمده در اختیار «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با 239.533 میلیون ریال بوده و «محصولات تمام کاری شده» نیز در رتبه بعدی قرار گرفته است.

فروش محصولات فولاد آلیاژی یزد در مردادماه

بر اساس این گزارش، فولای در مردادماه توانسته 1.276 تن از محصولات تولیدی خود را به فروش برساند که عمده‌ترین فروش را در بخش «محصولات تابگیری‌شده و تست ابعاد» با 821 تن مشاهده می‌کنیم، همچنین میزان درآمدی که فولای در مردادماه به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته 9 درصد کاهش فروش را به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 30 درصد سیر نزولی را در پیش داشته است.

گران‌ترین محصول فروش رفته فولای در مردادماه مربوط به «محصولات تمام کاری شده» با 313.036.675 ریال بوده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 85 درصد افزایش نرخ را به دنبال داشته است.

شرکت‌های برق چین به مرز ورشکستگی رسیدند بازگشت بورس به قیمت‌های شاخص 1 میلیونی/ سهامداران در معاملات خود دقت کنند آمریکا یک شرکت مبادله رمزارز را تحریم کرد توضیح بانک مرکزی درباره محدودیت تراکنش‌ها ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه عرضه 177 میلیون دلار در سامانه نیما تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها رسمی شد گشایش در تخلیه کالای ملوانی از بنادر آبادان دریافت خدمت واریز شناسه دار از طریق خودپردازها امکان پذیر است هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت ببینید مسیر واردات خودرو باز شد! آیا سهمیه سوخت خودروهای سنگین قطع شده است؟ شرکت‌های جدید تامین اجتماعی وارد بورس می‌شوند / پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مدیرعامل بانک رفاه کارگران مورد تقدیر قرار گرفت اوراق سلف نفت خام وزارت اقتصاد به فروش رسید بازگشت اعتماد به بورس در گرو حمایت عملی از بازار است اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند محدودیت مصرف برق صنایع لغو شد فروش 10 هزار میلیارد تومان اوراق سلف نفت در بورس انرژی حداکثر قیمت تخم مرغ 40 هزارتومان افزایش قیمت و رکود شدید در بازار لوازم التحریر هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ بورس، مادر خرج نیست! بالاخره برق مجانی شد یا قسطی؟! اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) بورس از دیگر بازارها عقب می‌ماند؟ / در بلند مدت بازار سهام سودآور می‌شود قیمت گوشت در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) محدودیت جدید بانک مرکزی برای کارت به کارت آغاز اختیار معامله بر «فارس» شناسایی 7 هزار ماینر در بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز در ایران چین، ایران را غافلگیر کرد / چرا چین از ایران نفت نمی‌خرد؟ آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش "فارس" از مهرماه 11 هزار درگاه بانکی مسدود شدند بازی کارت بلاکچینی با مزیت ارزهای دیجیتال سهامداران شرکت «گروه بهمن» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند سهامداران حقیقی "ساوه" بخوانند افزایش سرمایه 113 درصدی "شرنگی" در مجمع سهامداران "شستان" دست خالی از مجمع مجمع "صبا " 193 تومان تقسیم کرد سقوط 11 درصدی ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال فعالیت استخراج کنندگان مجاز رمزارز‌ها از مهرماه سهم نیم‌درصدی ما از بازار 3هزار میلیاردی سازمان شانگهای! چین هم از ایران نفت نمی‌خرد / افت 99 درصدی صادرات نفت ایران به چین قیمت طلا و سکه در بازار امروز زندگی سراسر سرمایه‌گذاری است یارانه به جیب پولدار‌ها می‌رود بورس با افت 36 هزار واحدی، حمایت خود را شکست وضعیت سبد سهام عدالت در 30 شهریور ماه

در حال بارگیری...