عضویت و تشکیل 3429 کارپوشه برای مودیان داوطلب

عضویت و تشکیل 3429 کارپوشه برای مودیان داوطلب

ريیس مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور از ثبت‌نام و تشکیل سه هزار و 429 کارپوشه برای مودیان داوطلب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر از سازمان مالیاتی، محمد برزگری اظهار داشت: پیرو فراخوان اخیر این سازمان، مودیان مالیاتی در حال ثبت‌نام اختیاری در سامانه مودیان جهت استفاده از پایانه فروشگاهی هستند.

وی افزود: متعاقب اطلاعیه اخیر فراخوان سازمان امور مالیاتی کشور برای عضویت مودیان محترم به‌صورت داوطلبانه در سامانه مودیان، تا امروز شنبه مورخ یک مردادماه، بالغ بر 3 هزار و 429 مودی به‌صورت داوطلبانه وارد سامانه مودیان شده و کارپوشه خود را اختصاص داده و به عضویت سامانهمودیان درآمده‌اند.

برزگری با ذکر این توضیح که این فراخوان صرفا مربوط به ثبت‌نام اختیاری مودیان در سامانه مذکور است، گفت: زمانی که سازمان امور مالیاتی کشور اطلاعیه مربوط به فراخوان الزام به ثبت‌نام و عضویت در سامانه مودیان را صادر کرد، مودیان فراخوان شده باید وارد سامانه مذکور شده و عضویت خود را تکمیل کنند و متعاقب آن نیز این دسته از مودیان، باید با تهیه پایانه فروشگاهی نسبت به صدور صورت‌حساب الکترونیکی برابر قواعد و معیارها و اقلام سازمان امور مالیاتی اقدام کنند که در این حالت، در فضایی امن و مطمين، اطلاعات صورت‌حساب‌ها به سامانه مودیان ارسال می‌شود تا در کارپوشه مودیان فروشنده و کارپوشه خریداران ثبت شود.

ريیس مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور یادآور شد: از هفته فرهنگ مالیاتی امسال، امکان عضویت مودیان در «سامانه ملی مودیان مالیاتی» در اجرای «قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان» فراهم‌شده است.

برزگری خاطرنشان کرد: از کلیه مودیان مشمول این قانون دعوت می‌شود جهت عضویت در سامانه مودیان و ایجاد کارپوشه اختصاصی به نام خود، با مراجعه به درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس my.tax.gov.ir، و انتخاب گزینه «عضویت در سامانه مودیان و ایجاد کارپوشه»، مشخصات کاربری ورود به کارپوشه را از طریق پیامک دریافت کنند.

هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت/ متاهل ها چه قدر برای وام باید بپردازند؟ ‌فارس من| مطالبه مردمی برای برخورد با عاملان گرانی لوازم خانگی فارس من| مطالبه پرداخت وام بدون ضامن/ وزارت اقتصاد:16 همت وام بدون ضامن پرداخت شد تامین مصالح نهضت ملی مسکن با تشکیل زنجیره تامین بین دو وزارتخانه‌ کاهش 28.7 درصدی تردد درمحورهای برون‌شهری نقش تعمیر نیروگاه‌ها در جلوگیری از خاموشی‌/هزینه سنگین دولت برای تعمیر واحدهای تولید برق خبر جدید در مورد یارانه دارو/یارانه دارو کجا میرود؟ رشد 22 درصدی صادرات 4 ماهه در مقایسه با امکانات کشور مطلوب نیست ممنوعیت افتتاح حساب گروهی برای کارکنان شرکت‌ها در ماه های آینده، بعید است تورمی چون خرداد داشته باشیم / تورم احتمالا بین 30 تا 40درصد قوانین حوزه دانش بنیان تسهیل شود/ افزایش 80 الی 150 هزار بشکه ای تولید با احیای چاه های کم بازده این مناطق تهران برای خریداران مسکن محبوبتر است + جدول فارس من| مطالبه واگذاری سهام عدالت به متولدان قبل از 1400 درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران آخرین قیمت گل سرسبد سایپا در بازار + جدول قیمت طلا و سکه امروز 17 مرداد 1401 حاصل فعالیت دولت ريیسی برای بورس چه بود؟ خبر جدید درباره یارانه نقدی و ارز دارو خبر خوش برای متقاضیان وام مسکن | روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خودداری دو شرکت از پذیرش نمایندگان سهام عدالت دوربرگردان قانون جهش مسکن بخاطر یک بهانه/ پرونده متقاضیان مسکن در وزارت راه کجاست؟ افتتاح حساب گروهی برای کارکنان شرکت‌ها ممنوع شد اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید شوکی که نذری‌های محرم را از رونق انداخت عرضه کنندگان گوشت قرمز از پرداخت مالیات معاف شدند تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... تحریم‌ها مانع پرداخت بدهی برقی افغانستان شدند تاکسی خودران بایدو مجوز گرفت چرا غرب از تحریم‌ها علیه نفت روسیه عقب‌نشینی کرد؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها تشریح دلیل کمبود دستمال کاغذی و پوشاک در بازار/ 50 درصد مواد اولیه وارداتی است فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک