پیش بینی بورس فردا شنبه 24 تیر 1400 | روند صعودی ادامه خواهد یافت؟

پیش بینی بورس فردا شنبه 24 تیر 1400 | روند صعودی ادامه خواهد یافت؟

هفته گذشته در حالی به پایان رسید که شاخص کل توانست کانال 1.3 میلیون واحدی را فتح کند و آن را با چنگ و دندان حفظ کند. بورس فردا شنبه 24 تیر 1400 چگونه خواهد بود؟

به گزارش نبض بورس، هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم بورس یک هفته صعودی را تجربه کرد و شاخص کل توانست بعد از گذشت سه ماه دوباره به کانال 1.3 میلیون واحدی باز گردد و آن را با چنگ و دندان حفظ کند.  

شاخص کل هم وزن نیز که در پایان هفته گذشته بر روی سطح 392 هزار و 584 واحد قرار داشت در هفته جاری خود را به سطح 401 هزار و 620 واحد رساند.

نکته مهم در معاملات روز چهارشنبه این بود که شاخص کل قرمزپوش کار خود را آغاز کرد اما هر چه به پایان بازار نزدیکتر شدیم شاخص کل ارتفاع خود را افزایش داد و در نهایت با اندکی سبزپوشی بسته شد. 

ارزش معاملات بورس همچنان خود را بالای 5 هزار میلیارد تومان حفظ کرد و در مقابل خود رقم 5.99 هزار میلیارد تومان را ثبت کرد.  

روز چهارشنبه در پایان بازار از 630 نماد حاضر، 99 نماد (16 درصد) در صف خرید و 79 نماد (13 درصد) در صف فروش بودند. تعداد نمادها با صف خرید بیشتر از تعداد نمادها با صف فروش بود. 

همچنین روند ورود پول حقیقی هر چند ضعیف، اما در روز‌های هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم حفظ شد. آخرین روز معاملاتی تنها 21.1 میلیارد تومان پول حقیقی وارد بازار شد، اما نکته مهم اینجا بود که این میزان ورود پول حقیقی از روز سه شنبه بیشتر بود.  

 
 
بورس فردا چگونه خواهد بود؟

آنچه از شواهد بازار در روز چهارشنبه نمایان است احتمالا بازار در روز شنبه سبزپوش کار خود را آغاز خواهد کرد و شاخص کل در مسیر صعودی گام برخواهد داشت. سهامداران از هر زمان دیگری بیشتر اعتماد به نفس پیدا کرده اند و کم کم به بازار اعتماد کرده اند و دست به خرید می‌زنند و این مسيله را می‌توان به خوبی از جریان ورود پول حقیقی به بازار پی برد. پیش بینی می‌شود در هفته جاری شاخص کل به سمت مقاومت یک میلیون و 340 هزار واحد هجوم ببرد.  

عوامل بنیادی بازار از جمله قیمت جهانی کامودیتی‌ها و نفت، قیمت دلار نیمایی و نرخ بهره بانکی در طی هفته‌های اخیر بصورت هم جهت در راستای تقویت بازار سرمایه حرکت کرده‌اند.

به نظر می‌رسد که با لغو تحریم‌های احتمالی گروه خودرویی و بانکی بیش از پیش مورد توجه بازار قرار گیرد.  

بیشتر بخوانید:

  • اخبار بورس فردا شنبه 26 تیر
  • اشتباهات مهم و تاثیر گذار سرمایه گذاران در بورس
  • از مجمع ذوب چه خبر؟
  • تحلیل تکنیکال و بنیادی گشان
  • بانکی که با صف فروش خداحافظی کرد!
  • در مجمع کاوه چه گذشت؟
  • تحلیل تکنیکال و بنیادی دارایکم
local_offerبرچسب‌ها:
پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش‎‌بینی بورس 30 خرداد 1400 / بازار فردا بعد از نتیجه انتخابات چه رفتاری خواهد داشت؟

پیش‎‌بینی بورس 30 خرداد 1400 / بازار فردا بعد از نتیجه انتخابات چه...

کارشناسان بازار سرمایه تحرکات اصلی بورس را به بعد از به سر کار آمدن کاندید منتخب موکول کرده‌اند و بر این نظر هستند که تا زمانی که برنامه‌های اقتصادی دولت جدید مشخص نشود شاهد اثرگذاری و تغییرات قابل تو...

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا یکشنبه 30 خرداد 1400 | بازار صعودی می‌ماند؟

پیش بینی بورس فردا یکشنبه 30 خرداد 1400 | بازار صعودی می‌ماند؟

امروز 29 خرداد 1400 یکی دیگر از ابهامات مهم از سر راه بورس برداشته شد و ريیس جمهور چهار سال آینده مشخص شد. امروز شاخص‌ها با سبزپوشی به ریاست جمهوری ريیسی خوش آمد گفتند. فردا هم بورس سبزپوش می‌ماند؟

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس فردا 4 خرداد 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

پیش بینی بورس فردا 4 خرداد 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

شاخص کل در نهایت در پایان بازار امروز با کاهش 12189 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 95 هزار و 725 واحدی آرام گرفت. این اولین بار است که شاخص کل از زمان سقوط بورس به این سطح رسیده است. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس در آخرین هفته دولت روحانی | بورس صعودی است؟

پیش بینی بورس در آخرین هفته دولت روحانی | بورس صعودی است؟

تحلیل‌گرانی که روند‌های بازار‌های دارایی را مرتبط می‌دانند معتقدند که صعود قیمت دلار به کانال 26 هزار تومانی عاملی در جهت رشد قیمت‌ها در بازار سکه و سهام خواهد بود. بدین ترتیب می‌توان 3 عامل بنیادی و ...

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس فردا 17 فروردین 1400/ بورس فردا چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بورس فردا 17 فروردین 1400/ بورس فردا چگونه خواهد بود؟

امروز باز هم شاخص کل قرمز بسته شد اما تحرکاتی در گروه پالایشی ها و شاخص سازها مشاهده شد و چند بار صف فروش شاخص سازها به خصوص گروه بانکی ها جمع شد. بورس فردا چه خواهد شد؟

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس فردا یکشنبه 22 فروردین 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

پیش بینی بورس فردا یکشنبه 22 فروردین 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

امروز 21 فروردین 1400 باز هم بازار قرمزپوش بود شاخص‌ها نیز کاهش ارتفاع دادند. بیشتر نماد‌ها در صف فروش قفل بودند. بورس فردا چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 11 فروردین 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 11 فروردین 1400/ بورس مثبت می‌شود؟

امروز 10 فروردین 1400 شاخص کل حالت نوسانی داشت و بعد از یک نزول، یک صعود را تجربه کرد، اما در نهایت در بازه قرمز رنگ به کار خود پایان داد. آیا بورس مثبت خواهد شد؟ آیا کانال 1.3 میلیون واحدی فردا از دس...

NabzeBourse.ir/
سهام عدالت نیم میلیونی در نزدیکی 12 میلیون تومانی بورس در هفته دوم مرداد چگونه گذشت؟ / شاخص کل یک پله رشد کرد روی خوش بورس به سهامداران در هفته دوم مردادماه سیمان 40 هزار تومانی کجاست؟ سهام فملی | سیگنال خرید در فملی صادر شد؟ سودسازی مستمر بانک اقتصاد نوین/ تراز 4 ماهه این بانک به هزار میلیارد تومان نزدیک شد "سیستم" آماده پرداخت سود می شود قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/14 از مجمع گشان چه خبر؟ | تصمیم گیری برای افزایش سرمایه در سه ماه آینده تکرار یک اتفاق مثبت در بازار بورس سکه چه واکنشی به تحلیف ريیس‌جمهور نشان می‌دهد؟ "قجام" تعداد 700 هزار سهم "قیستو" را فروخت پتروشیمی شیراز و رشد سودسازی بیش از 50درصدی برای هر سهم زمان افزایش سرمایه "درهآور" تا نیمه شهریورماه تمدید شد افزایش نرخ موتور‌های "خموتور" به میزان 32 درصد "دلقما" نرخ 8 قلم دارو را گران کرد برگزاری مزایده "وآتی"برای تسویه مطالبات مسکن ارزان می‌شود؟ چراغ سبز بورس منطقه‌ای مازندران به سرمایه‌گذاران اعلام نرخنامه تعمیرکاران خودرو در سال 1400 + جدول "گندله" گران‌ترین محصول "کگهر" در تیرماه کشنده‌های سیبا موتور به بزرگترین شرکت توزیع کننده گاز مایع کشور کلیدسپاری شد "دتماد" پروژه طراحی و اصلاح GMP را افتتاح کرد کاهش نسبی مصرف برنج در دو ماه اخیر پرورش اندام‌ کاران بورس در حوالی تابلو آیا کشاورزان ایران را خشکاندند؟/ چرا شمال ایران هلند نشد؟ آمار واردات قطعات آسانسور به کشور پیش‌بینی قیمت دلار امروز 14 مرداد + آخرین قیمت دلار قیمت خودرو امروز 14 مرداد / افزایش قیمت خودرو دلایل رشد شاخص طی روز‌های اخیر قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های 100متر به بالا عقب‌نشینی آمازون از امحای کالاهای مرجوعی کف بازار خبری از سیمان 40هزار تومانی نیست مصرف اکسیژن در پیک پنجم کرونا 4 برابر شد کاهش قیمت مسکن در کرج / کدام مناطق بیش‌ترین کاهش قیمت را داشتند؟ سهام عدالت امروز 13 مرداد چقدر شد؟ عرضه اولیه یک نماد تا پایان مرداد | سیمانی هایی که از این عرضه اولیه نفع می برند، کدامند؟ قیمت سکه گرمی به 2200000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/13 بیستمین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از فردا واردات گوشی ممنوع نیست، گران نکنید! پیش‌بینی قیمت طلا فردا 14 مرداد / بازار طلا درگیر هیجانات آغاز پرداخت پول به تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب لبنان دارو و سوخت از ایران وارد می‌کند مدعی شفافیت، تو زرد از آب درآمد تحلیل تحولات بازار ایران با تاکید بر کرونا و تحریم پیش‌بینی کارشناسان بورس از بازار تا پایان سال/ بازدهی 50 درصدی بورس امکان پذیر است؟ عرضه خودرو به بازار محدود شد فعالیت مجدد گوگل در عرصه تبلیغات ارزهای دیجیتالی پشت پرده برگزاری مجمع عمومی«چینی مقصود» قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش قیمت دلار در بازار آزاد | خریدار عقب نشینی...

در حال بارگیری...