دو سیگنال جدید به بازار خودرو/ پراید، پژو، سمند سورن، بسترن و لاماری چند شدند؟

دو سیگنال جدید به بازار خودرو/ پراید، پژو، سمند سورن، بسترن و لاماری چند شدند؟

قیمت روز خودرو تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو چند ماهی است که در روند نزولی قرار گرفته است، برخی از مواقع این روند نزولی برای مدتی متوقف می‌شود و بازار وارد رکود می‌شود. امروز 31 تیر 1402، بازار خودرو کار خود را چگونه آغاز کرد؟

از ابتدای سال 1402 بازار خودرو در کلاف سردرگم رکود و کاهش قیمت گرفتار شده است.

پس از دو هفته روند کاهش قیمت، امروز، 31 تیر 1402، بازار گرفتار رکود شده است و تمام قیمت‌ها بدون استثنا ثابت مانده‌اند. این ثبات برای بازارهای داخلی و مونتاژی به یک اندازه بوده و هیچ‌کدام از خودروهای داخلی و مونتاژی شامل نوسان و تغییر قیمت نشدند.پراید 131، بدون هیچ تغییر قیمتی امروز 315 میلیون تومان در بازار معامله شد، نسخه هاچ‌بک این خودرو یعنی پراید 111، بدون هیچ نوسانی امروز با قیمت 325 میلیون تومان در بازار حضور پیدا کرد.

پژو 206 تیپ 2، در هفته گذشته رکوددار کاهش قیمت بین خودروهای ایرانی شد و حدود 30 میلیون تومان کاهش قیمت داشت، این کاهش قیمت اما در هفته جاری متوقف شد و این خودروی محبوب، اما نه چندان قدرتمند ایران خودرو امروز در بازار آزاد 477 میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا اتوماتیک، سدان نیمه لوکس ایران خودرو امروز در بازار آزاد 774 میلیون تومان معامله شد، تا همچنان قیمت این خودرو در کانال 700 میلیون تومان باقی بماند.

بازار خودروهای مونتاژی هم در تبعیت از بازار خودروهای داخلی امروز در هیچ خودرویی نوسان را تجربه نکرد.جک s5 اتوماتیک، کراس‌اوور محبوب کرمان موتور نیز امروز هیچ نوسانی را تجربه نکرد تا با قیمت نهایی یک میلیارد و 300 میلیون تومان در بازار امروز حضور پیدا کند.

فیدلیتی پرایم 5 نفره با سال تولید 1401، امروز در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و 560 میلیون تومان حاضر شد تا پس از یک هفته نوسان قیمتی امروز را با ثبات آغاز کند.

لاماری ایما، محصول پرفروش چینی بازار ایران امروز با عدد نهایی یک میلیارد و 880 میلیون تومان در بازار حضور پیدا کرد.

برای پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده باید منتظر ادامه اخبار مربوط به واردات خودرو و قیمت ارز بود. تا به این لحظه دو خبر در رابطه واردات خودروهای کارکرده منتشر شده است که هر دوی این خبرها تنها خبر از سخت‌تر شدن واردات خودرو می‌دهند. این اخبار تا به این لحظه تنها توانسته‌اند که مانع کاهش قیمت برای چند روز اخیر شوند، اما روند اصلی قیمت خودرو پس از اعلام آیین‌نامه واردات خودرو مشخص خواهد شد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :

  • کوییک 201 میلیون تومان شد/ ریزش قیمت کوییک تا کجا ادامه دارد؟

220223

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد