داتین پس از "پی‌پاد" عرضه می‌شود

داتین پس از "پی‌پاد" عرضه می‌شود

ما در صف عرضه پس از PSP، شرکت داتین را روانه بازار سرمایه خواهیم کرد و بعدازاین دو شرکت به فراخور آمادگی که شرکت‌های زیر مجموعه ما دارند، به بازار سرمایه عرضه خواهند شد.

در حاشیة جلسة معارفة شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، مدیرعامل هلدینگ فناپ و عضو هیيت‌مدیره "پی‌پاد" به سوالات خبرنگار بورس نیوز پاسخ داد.

شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ برنامه‌های شرکت را این چنین تشریح کرد: هلدینگ فناپ، بعد از اینکه حداقل چهار شرکت از شرکت‌های زیر مجموعه به بازار عرضه شدند؛ راهی بازار سرمایه خواهد شد. واقعیت این است که شرایط بازار در یک سال گذشته چندان مناسب عرضه نبود وگرنه تصور ما این بود که مجموعه پرداخت الکترونیک پاسارگاد خیلی زودتر از این‌ها عرضه بشود.

ما در صف عرضه پس از PSP، شرکت داتین را روانه بازار سرمایه خواهیم کرد و بعدازاین دو شرکت به فراخور آمادگی که شرکت‌های زیر مجموعه ما دارند، به بازار سرمایه عرضه خواهند شد.

جوانمردی ريیس هیيت‌مدیره شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در پاسخ به این سوال که بانک پاسارگاد تا کنون چه حمایت‌هایی از هلدینگ فناپ داشته است؛ توضیح داد: من باور دارم و بار‌ها عرض کردم که جدی‌ترین حمایت بانک پاسارگاد، حمایت مدیریتی بوده است؛ یعنی آنچه که امروزه در مجموعه فناپ و شرکت‌های زیر مجموعه رخ‌داده است، حاصل یک دوراندیشی و یک بلندنظری در مدیران گروه مالی پاسارگاد بوده است که این مهم را فقط آرزو نکرده‌اند؛ بلکه گام‌به‌گام عملی شده و همچنین از جوان‌ها حمایت کردند تا هسته‌های اولیه این شرکت‌ها شکل بگیرد تا کسب‌وکار هر کدام از آن‌ها نه به‌صورت مصنوعی بلکه به‌صورت واقعی و نه با حمایت‌های کاذب، بزرگ شوند و ارزش‌افزوده این شرکت‌ها به جامعه ارايه بشود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هلدینگ فناپ قصد ورود تمامی شرکت‌های زیرمجموعه را به بازار سرمایه دارد؛ افزود: ما شرکت‌هایی را به بازار عرضه می‌کنیم که نگاه ما به رشد، توسعه، سهم بازار و خلق مداوم ارزش از یک کفی بالاتر باشد؛ از این مورد به بعد، مربوط به موضوع فعالیت شرکت، سهم بازاری که در اختیار گرفته است، میزان بلوغ آن و توانمندی هلدینگ فناپ در راهبری شرکت است. امروزه نمی‌توان گفت که هلدینگ فناپ می‌خواهد همه شرکت‌های زیر مجموعه خود را به بازار عرضه کند؛ چون بعضی از شرکت‌های زیر مجموعه محوریت ماموریتی دارند و کار آن‌ها خدمت به دیگر شرکت‌های ما است. در نتیجه هر شرکتی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فناپ که بتواند سهم و نقش خود را در حوزه اقتصاد دیجیتال ایفا کند، به بازار عرضه خواهد شد.

پایان مطلب

6 خودرویی که امسال بازار را سوپرایز می‌کنند با حقوق 8میلیون تومانی نمی‌توان گوشت خرید! روند رو به کاهش رشد نقدینگی+جدول آغاز پذیره نویسی یازدهمین صندوق طلا، سه شنبه آینده در بورس انتقاد میرسلیم از سوخت ارزان/ دو دهه است برای کاهش ارزش پول ملی ایران برنامه ریختند سرمایه‌گذاری 200 میلیارد تومانی بیمه مرکزی در پلاسمای خون 6 خودرویی که امسال بازار خودرو را سوپرایز می کنند قیمت جدید طلا اعلام شد (11 فروردین 1402) جزيیات مصوبات شورای عالی اشتغال/ اختصاص 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در سال جاری هشدار مهم همتی به دولت درباره تورم و نرخ ارز حق مسکن کارگران از چه زمانی پرداخت می شود؟ جزيیات دقیق از حقوق بازنشستگان در سال جدید جزییات ارزش معاملاتی املاک مناطق 22 گانه شهر تهران/ کدام منطقه پایتخت بیشترین رشد را داشت؟ حق مسکن 900 هزار تومانی کارگران از چه زمانی پرداخت می شود؟ جزيیات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان در 1402 فوری / این گروه سهام عدالت 10 میلیونی می گیرند انفجار در بازار قیمت دلار | قیمت دلار امروز چند؟ سند اصلاحی توسعه بخش تعاون ابلاغ شد معرفی ایرلاین گرانفروش به تعزیرات تعیین شرایط افزایش سقف واردات/ نحوه رتبه‌بندی اعتباری اعلام شد ایرلاین گرانفروش به تعزیرات معرفی شد متقاضیان وام های کوچک، قربانی نقص سیستم اعتبارسنجی کشور جزيیات دقیق از حقوق بازنشستگان در سال جدید / حقوق مستمری بگیران در چه تاریخی واریز می شود؟ احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های استان تهران بخشنامه دستمزد 1402 کارگران ابلاغ شد هشدار جدی به ایرلاین‌های گرانفروش خبر خوش دولت برای سهام عدالتی ها | واریز سود سهام عدالت 10 میلیونی برای این سهامداران این هواپیما 4 ساعته از اسپانیا به استرالیا می‌رسد! پر شدگی سد های کشور به 54 درصد رسید جزيیات دقیق از حقوق بازنشستگان در سال جدید / حقوق مستمری بگیران در چه تاریخی واریز می شود؟ احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های استان تهران در دو روز آینده توصیه همتی به دولت برای کنترل تورم و نرخ ارز ارزان‌ترین خانه در قلب تهران چند؟ 25 سد بیشتر از 50 درصد آب دارند بیشترین دلار وارداتی به کدام کالا رسید؟ + نمودار لیست قیمت جدید خانه در مرکز تهران (فروردین 1402) این گروه از مردم سهام عدالت 10 میلیونی می‌گیرند ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال قیمت طلای جهانی افزایش یافت مهدی پیرهادی: کیفیت محصولات میادین میوه و تره... خودرویی که جانشین پژو 206 در بازار ایران شد واردات 200 هزار خودرو در سال 1402 قطعی است؟ قیمت نفت در 11 فروردین کاهش یافت/ برنت به زیر 80 دلار رسید تصویب ایجاد یک میلیون شغل در سال توسط شورای عالی اشتغال ترافیک سنگین در چالوس و هراز این شما و این جانشین 206 در ایران زمان واریز حق مسکن کارگران در سال 1402 اعلام شد شرایط پرداخت تسهیلات مسکن اعلام شد این گروه از مردم سهام عدالت 10 میلیونی می گیرند + جزيیات سهام عدالت 10 میلیون به این گروه می‌رسد