فارس من| ابهام در نحوه تعیین سمت و استخدام‌ ایثارگران وزارت نفت

فارس من| ابهام در نحوه تعیین سمت و استخدام‌ ایثارگران وزارت نفت

با توجه به رسالت خبرگزاری فارس در حمایت از مطالبه مخاطبان فارس من، سوژه ثبت شده توسط کارکنان ایثارگر وزارت نفت به گوش مسيولان وزارتخانه رسانده شد و امید است که این وزارتخانه نسبت به بهبود این موضوع اقدام و اطلاع‌رسانی کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، تعدادی از مخاطبان «فارس من» با ثبت سوژه‌ای با عنوان «انتقاد از نحوه تعیین سمت و استخدام‌ ایثارگران وزارت نفت» خواستار پیگیری موضوع نحوه انتخاب سمت و جدول حقوقی بدو استخدام مشمولان تبدیل وضعیت ایثارگری بند دال وزارت نفت شدند.

به گزارش فارس با توجه به امضا و حمایت بیش از یک‌هزار نفر از مخاطبان خبرگزاری فارس از این سوژه، خبرنگار مربوطه‌ این موضوع را از مسيولان وزارت نفت پیگیری کرد.

با توجه به حساسیت موضوع منابع انسانی در صنعت نفت و اهمیت ویژه در اطلاع‌رسانی منسجم و درست در این حوزه، رویکرد فعلی وزارت نفت انتقال مباحث و مواضع مربوطه از خبرگزاری شانا متعلق به روابط عمومی وزارت نفت است تا بدین صورت از ابهام، کژتابی و حاشیه‌سازی پیرامون موضوعات منابع انسانی جلوگیری شود.

بدین ترتیب خبرگزاری فارس با وجود پیگیری‌های فراوان از وزارت نفت، موفق نشد‌ با مسيولان وزارت نفت درباره برنامه این وزارتخانه برای نحوه تعیین سمت و استخدام ایثارگران، در قالب مصاحبه‌ای رسمی، موضوع را جویا شده و اطلاع‌رسانی کند.

اما با توجه به وظیفه این خبرگزاری در حمایت از مطالبه مخاطبان فارس من، سوژه ثبت شده و مطالبه کارکنان ایثارگر به گوش مسيولان وزارت نفت رسانده شد و امید است که این وزارتخانه نسبت به بهبود این موضوع اقدام و اطلاع‌رسانی کند.

*مطالبه مشمولان تبدیل وضعیت ایثارگری از وزارت نفت چیست

در پویش ثبت شده از سوی مخاطبان فارس من، جمعی از ایثارگران وزارت نفت در نامه‌ای سرگشاده به جواد اوجی وزیر نفت و مهدی علی مددی معاون ‌ توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت نوشته‌اند: «همانطور که مستحضر هستید با وجود ابلاغ تسریع در اجرای تکالیف قانونی تبدیل وضعیت ایثارگران روند استعلامات رزمندگان ایثارگر و فرزندانشان و معرفی ایشان به هسته گزینش به کندی انجام می‌شود، همچنین انتخاب سمت‌های سازمانی مشمولان و جدول بدو استخدام مغایر با شیوه‌نامه اجرای تبدیل وضعیت می‌باشد و این عین بی عدالتی به جامعه ایثارگران وزرات نفت است».

در ادامه این نامه آورده شده است: «مگر نه اینکه هدف از تبدیل وضعیت ایثارگران تکریم و بهبود وضعیت معیشت ایشان می‌باشد اما متاسفانه با شرایط فعلی، تبدیل وضعیت باعث کاهش حقوق ایثارگران مشمول میباشد. لذا ما امضا کنندگان ذیل خواهشمندیم در خصوص برطرف کردن موارد مورد اعتراض و ارايه بازه زمانی مشخص جهت استخدام تمام مشمولین اعم از ایثارگران بنیاد و رزمنده دستورات لازم را مبذول دارید».

انتهای پیام/

کاهش رشد اقتصادی یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان

کاهش رشد اقتصادی یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان

ژاپن پیش‌بینی رشد اقتصادی سال مالی خود را کاهش داد.

Borna.news/
اقتصاد آمریکا در رکود؟ / رشد اقتصادی منفی در دومین فصل متوالی

اقتصاد آمریکا در رکود؟ / رشد اقتصادی منفی در دومین فصل متوالی

آمارهای اقتصادی ایالات متحده نشان می دهد احتمال وقوع رکود در این کشور وجود دارد.

EghtesadOnline.com/
فارس من| شیوه محاسبه کمیسیون مشاوران املاک تغییر می‌کند

فارس من| شیوه محاسبه کمیسیون مشاوران املاک تغییر می‌کند

مدیرکل دفتر اقتصاد وزارت راه و شهرسازی گفت: سامانه‌های املاک و مستغلات مشاوران املاک به سامانه سازمان امور مالیاتی متصل می‌شود و بر اساس حق کمیسیونی که این سامانه تعیین می‌کند، طرفین معامله اعم از خری...

FarsNews.ir/
چگونه صورتحساب الکترونیکی مبادلات اقتصادی را برای مالیات بگیریم؟

چگونه صورتحساب الکترونیکی مبادلات اقتصادی را برای مالیات بگیریم؟

سند ویژگی‌ها و مشخصات فنی پایانه‌های فروشگاهی -حافظه مالیاتی و اسناد پیوست از سوی سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ و...

Borna.news/
آیا بهبودی اقتصادی جهان در 6 ماه آینده محتمل است؟

آیا بهبودی اقتصادی جهان در 6 ماه آینده محتمل است؟

سرمایه‌گذارانی که امیدوار بودند رشد اقتصادی در نیمه دوم سال پس از 6 ماه فراز و نشیب بهبود یابد دیگر خوش‌بین نیستند.

Isna.ir/
هشدار وزیر اوباما درباره استمرار رکود شدید اقتصادی در آمریکا

هشدار وزیر اوباما درباره استمرار رکود شدید اقتصادی در آمریکا

وزیر خزانه‌داری دولت اوباما با توجه به تلاش دولت آمریکا برای مقابله با نرخ تورم بالای 4 دهه گذشته، در مورد بروز یک...

Borna.news/
پیش‌بینی بحران سنگین اقتصادی در آمریکا

پیش‌بینی بحران سنگین اقتصادی در آمریکا

به گفته یک اقتصاددان مشهور نیویورک، در سایه اقدامات بانک مرکزی آمریکا برای کنترل تورم، این کشور با یک بحران بزرگ اقتصادی مواجه خواهد شد.

FarsNews.ir/
وزیر اقتصاد: شکاف نظام سیاست گذاری اقتصادی و...

وزیر اقتصاد: شکاف نظام سیاست گذاری اقتصادی و...

وزیر اقتصاد: از دانشگاه ها میخواهیم سرمایه انسانی گره گشا تربیت کنند تا وضعیت اجتماعی اقتصادی کشور بهبود یابد.

Gostaresh.news/
مردم نگران بدتر شدن وضعیت اقتصادی نباشند

مردم نگران بدتر شدن وضعیت اقتصادی نباشند

شهباز حسن پور بیگلری، نایب رییس اول کمیسیون اقتصادی گفت: هیچ کس انتظار ندارد قیمت‌ها به شهریور سال گذشته برگردد و بعضی...

EghtesadOnline.com/
پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران- بلاروس برگزار می‌شود

پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران- بلاروس برگزار می‌شود

پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و بلاروس در روزهای ششم و هفتم مردادماه سال جاری در مینسک (پایتخت بلاروس) به ریاست وزیر صمت و وزیر صنایع بلاروس برگزار خواهد شد.

MehrNews.com/
خودرو، رکورددار بخش تولید در رشد اقتصادی

خودرو، رکورددار بخش تولید در رشد اقتصادی

سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه صنعت خودروسازی در خردادماه با 18 درصد رشد، رکورددار بخش تولید در رشد اقتصادی بوده است، گفت: در ماه آینده خبرهای خوبی از صنعت خودرو به اطلاع مردم خواهد رسید.

MehrNews.com/
احیای بیش از 830 واحد اقتصادی راکد و نیمه فعال

احیای بیش از 830 واحد اقتصادی راکد و نیمه فعال

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم، از احیای بیش از 830 واحد راکد و نیمه فعال در کشور خبر داد و گفت: احیای واحدهای اقتصادی نزدیکترین راه حل تحقق توسعه اشتغال و افزایش بهره‌وری در کشور است.

MehrNews.com/
وزارت نفت : آنقدر نفت صادر کرده ایم که هم کسری بودجه دولت را جبران کردیم ، هم جیبش را پر پول!

وزارت نفت : آنقدر نفت صادر کرده ایم که هم کسری بودجه دولت را جبران...

انرژیوزارت نفت در نامه ای به روزنامه شرق نوشت : جمهوری اسلامی ایران به مدد سال‌ها تجربه و تخصص و در اختیار داشتن پتانسیل کم‌نظیر لجستیکی، ضمن حضور در بازارهای سنتی و تامین نیاز مشتریان قدیمی خود، امکا...

KhabarOnline.ir/
زنگ خطر رکود اقتصادی در آمریکا بلندتر شد

زنگ خطر رکود اقتصادی در آمریکا بلندتر شد

نشریه پولتیکو گزارش داد که آمریکا ممکن است با سیاست بانک مرکزی مبنی بر کنترل تورم، تن به یک رکود و رشد منفی اقتصادی بدهد.

FarsNews.ir/
آمادگی ایران برای توسعه مراودات اقتصادی با نیکاراگويه

آمادگی ایران برای توسعه مراودات اقتصادی با نیکاراگويه

معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت در دیدار با وزیر ترابری و زیرساخت‌های نیکاراگويه از آمادگی کشورمان برای توسعه مراودات اقتصادی دو کشور در زمینه‌های ریلی، سیمان و فولاد خبر داد.

MehrNews.com/
ثبت تقاضای 68 هزار مگاوات در روز‌های پایانی زمان اوج مصرف پیش بینی بورس دوشنبه 24 مرداد 1401 | برجام ورق بورس را برمیگرداند مجمع کروی 1401 | برنامه شرکت برای افزایش سرمایه چیست؟ برنامه ریشه کنی 5 بیماری مشترک انسان و دام اجرا می شود رستوران‌های معمولی، لاکچری شدند/ فلافل هم دست نیافتنی شد! ده خبر مهم برای بورس فردا دوشنبه 24 مرداد | خبری مهم برای خریداران خودرو از بورس کالا سود سنواتی 6.5 میلیون سهامدار واریز شد اعطای 200 متر زمین و وام به مردم برای ساخت مسکن پرداخت 2500 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی پرفروش‌ترین موبایل‌های بازار چند؟ حباب برنج ایرانی ترکید/ کاهش 15 تا 25 هزار تومانی قیمت برنج فروش ماشین آلات خطوط تولید و صنعتی در مزایده مردادماه پیش بینی قیمت ارز سولانا | وقت خرید سولانا است؟ اخبار مهم کدال یکشنبه 23 مرداد 1401 | خبری مهم برای بورس تهران علل افزایش تورم/ حکمرانی اقتصادی برای کنترل تورم و دستیابی به رشد شکست پروژه آلمان برای جایگزین کردن گاز روسیه با گاز قطر هشدار امداد خودرو سایپا به متقاضیان خدمات امدادی سخنگوی دولت: وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است قیمت فیله مرغ به 100 هزار تومان رسید/ افزایش قیمت سینه مرغ + جدول قیمت ببینید | اظهارنظر جنجال‌ساز محمدرضا پهلوی: سیستان ارزش اقتصادی ندارد! پیش بینی قیمت سکه | هشدار به خریداران سکه انتقاد از نحوه توزیع وام ضروری بازنشستگی واردات نفت اتحادیه اروپا از روسیه افزایش یافت روزانه 2 هزار کامیون نفت نیجریه به سرقت می‌رود وام فوری 200 میلیون تومانی بدون ضامن | شرایط دریافت وام فوری با سود کم برای همه رشد 15 درصدی سود خالص "کچاد" طی 3 ماه نخست برای حضور در اربعین در "سماح" ثبت نام کنید انتقاد از نحوه توزیع وام ضروری بازنشستگی/ حرف حساب منتقدان چیست؟ اقتصاد ایران نیازمند بازتعریف اولویت‌هاست خروج سرمایه از کشور به دلیل نبود روند واحد درصدور مجوز ایجاد کسب و کار لیست قیمت خودرو امروز در بازار | ثبات قیمت خودرو امروز در بازار حباب قیمت برنج ایرانی ترکید مشکل آب چهار محال و بختیاری تا فردا برطرف می‌شود شاخص هم‌وزن افت کمتری به نسب شاخص کل ثبت کرد جراحی اقتصادی منجر به قطع عضو نشود! معاون هماهنگی شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد قیمت این پنیر، 215 هزار تومان ناقابل! همه خودروهای وارداتی و داخلی در بورس کالا عرضه شوند شرایط تجمیع کارت‌های بانکی/ بانک مرکزی موافق تجمیع کارت‌هاست؟ خبرهای جدید از پرداخت سود سهام عدالت تامین خودروهای جایگزین سمند و تیبا با واردات خوردن صبحانه هم لاکچری شد/ قیمت این پنیر 215 هزار تومان ناقابل! خبرهای جدید از پرداخت سود سهام عدالت | سجامی شدن این افراد رایگان شد منطقی‌تر شدن قیمت‌گذاری عرضه‌های اولیه با تربیت کارشناسان ارزش‌گذاری بلومبرگ: کمبود سس گوجه‌فرنگی و کچاپ در آمریکا به دلیل خشکسالی و هزینه بالای سوخت 3 فاکتور مهم برای رشد بورس/ بانکی‌ها از مدار حقیقی‌ها خارج شدند درخواست انجمن شرکت‌های ریلی برای شفاف‌سازی آمارهای بخش حمل و نقل کدام نماد پالایشی بیشترین بازدهی را در یکساله... مزایده 259 سازمان اموال تملیکی برگزار می شود نشست مدیر عامل شرکت نفت سپاهان با نمایندگان عاملان پخش روغن موتور