نظر احمدی‌نژاد درباره قیمت دلار چه بود؟

نظر احمدی‌نژاد درباره قیمت دلار چه بود؟

در روزهای پرنوسان بازار ارز یکی از سایت‌های خبری اظهارات محمود احمدی‌نژاد را درباره بازار ارز بازخوانی کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، این روزها بازار ارز روزهای پرنوسانی را پشت سر می‌گذارد. یکی از سایت‌های خبری اظهارات محمود احمدی‌نژاد درباره نرخ دلار و بازار ارز را بازخوانی کرده که در ادامه می‌خوانید:

احمدی‌نژاد بیان کرده است: هر کس تحت هر عنوان یا هر بهانه و از هر دسته و باندی بخواهد در مسیر منافع ملت ایران بایستد، این ملت به لطف خدا آن را زیر پایش له می کند و به قله پیشرفت خواهد رسید.

وی در سخنانی که در مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری اظهار کرده بود، همچنین به عده‌ای اشاره کرد که بر سر توزیع پول میان مردم مانع‌تراشی می‌کنند و گفت: به محض اینکه دولت تصمیم می‌گیرد مقداری پول در جیب مردم بگذارد، شروع به سروصدا می‌کنند و از چندین جا بسیج می‌شوند تا نگذارند این اتفاق بیفتد هنگامی که دولت می‌خواهد کاری را انجام دهد از چندین‌جا می‌آیند و قیچی می‌کنند. ثروت، پول و خاک همه برای ملت است.

احمدی‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: چهار سال است که ما داریم افرادی را که وام‌های کلان گرفته‌اند دنبال می‌کنیم. رقم 80 درصد وام‌ها در دست کمتر از 10 تا 12 درصد فعالان اقتصادی است.

منبع: اقتصادنیوز

مطالعه بیشتر: آینده بازارها بعد از مذاکرات / پیش‌بینی دلار و بورس پس از حذف ارز 4200 تومانی

 

شاخص هم وزن نیز منفی است "قطعی گاز" در زمستان؛ کم تاثیر اما جنجالی شاخص کل همراه با افت 4 هزار واحدی سودآوری 110 درصدی بانک کارآفرین گزارش به ريیسی درباره مرغ و تخم مرغ در هواپیما 637هزارمیلیارد به حجم نقدینگی اضافه شد اوراق مسکن چند؟ تراکتور 4.4 برابر گران شد سیگنال‌های مهم بورسی برای سهامداران «معافیت‌مالیاتی» برگ برنده رقابت سبدگردان‌ها هر کیلو زعفران 45 میلیون تومان؟ فقط چراغ «سهام ویستا» روشن بود! بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات بانکی واحدهای تولیدی تا آخر سال تمدید شد اوراق مسکن چند؟ خرید آنلاین سیمان از انبار 21 شرکت فراهم شد اثر «امیکرون» بر بازار فلزات هفته‌ای سرخ دست صندوق‌های مختلط‌ها را سوزاند نظر حسابرس بر تامین نقدینگی "دکیمی" افزایش سرمایه "بموتو" به منظور اصلاح ساختار مالی اظهارنظر حسابرس بر گزارش توجیهی افزایش سرمایه "دسینا" بازار ارز‌های دیجیتال سقوط کرد سهام "غکورش" 66 میلیون سهم را وثیقه کرد افزایش سرمایه از سود انباشته "پیزد" به پیشنهاد هیات مدیره مجمع "شبندر" ترکیب هیات مدیره را تغییر داد ترافیک پرحجم سیمانی‌ها در تالار نقره‌ای سهامداران بورس منتظر جبران باشند صف‌های خرید و فروش سهام در 13 آذر ماه توسعه صندوق‌های پروژه‌محور با هدف تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصادی اعتماد از دست رفته سهامداران بورس در بودجه جبران می‌شود درآمد سرانه ایرانی‌ها، کمتر از نصف خط فقر درخواست مهم ريیس سازمان بورس از دولت روز پرکار بورس انرژی رشد بورس به لطف فولاد و شستا/ آغاز متعادل برای بازار سهام سلام «پیشگامان سرمایه نوآفرین» به قعرنشینی رشد 59 درصدی در فروش صنایع بورسی مردم بلیت هواپیما را گران نخرند قیمت پراید امروز 13 آذر 1400 اعتماد از دست رفته سهامداران جبران می‌شود / دامنه نوسان فعلا حذف نمی‌شود بورس یک هزار و 283 واحد رشد کرد بودجه 1401 با نگاه به منفعت سهامداران به دنبال افزایش معافیت مالیاتی شرکت‌های بورسی هستیم قیمت خودرو در بازار امروز قیمت مسکن در منطقه مرکزی تهران بحران تامین مواد غذایی با خشک‌شدن زاینده‌رود "لکما" 2 روز آینده بازگشایی می‌شود توقف "حپترو" به مدت 2 روز کاری پیش‌بینی قیمت‌ها پس از توزیع اینترنتی کالا‌ها برگزاری مجمع صندوق سرمایه گذاری آسمان آرمانی سهام(ETF) در هفته آینده در 7 ماهه اول امسال چقدر خودرو تولید شد؟ مجمع صندوق سرمایه گذاری بادرآمد ثابت کیان فردا برگزار می شود