ثبات درآمدزایی در " وسینا "

ثبات درآمدزایی در " وسینا "

تسهیلات اعطایی در طول دوره

بورس نیوز:

بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت به میزان درآمد 580 میلیاردتومانی دست‌یافت، این درآمد حاصل‌شده از بخش تسهیلات اعطایی بود و از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه نیز مجموع درآمد تجمیعی از تسهیلات اعطایی 5 هزار و 872 میلیارد تومان به ثبت رسید.

بانک سینا در بهمن‌ماه سال جاری مبلغی که بابت سود سپرده‌گذاری به مشتریان خود پرداخت کرد برابر با 411 میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع پرداختی‌های وسینا به 4 هزار و 419 میلیارد تومان رسید.

تسهیلات اعطایی طی دوره وسینا در پایان بهمن‌ماه سال جاری 8 هزار و 950 میلیارد تومان به ثبت رسید که نسبت به تسهیلات وصولی 855 میلیارد بیشتر بود، گفتنی است که این بانک میزان سرمایه ثبت‌شده خود را در 11 ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی 2 هزار و 538 میلیارد تومان اعلام کرد.

درآمد تسهیلات اعطایی "وسینا"

درآمد ماهانه‌ای که بانک سینا در یازدهمین ماه از سال جاری در سامانه کدال به اطلاع سهام‌داران رساند در مقایسه با ماه گذشته که 587 میلیارد تومان درآمد از بخش تسهیلات اعطایی کسب کرد، کاهش درآمد اندکی از این بخش را در این دوره ماهانه به ثبت رساند.

درآمد تجمیعی که بانک سینا در پایان بهمن‌ماه سال جاری از تسهیلات اعطایی شناسایی کرد برابر با 5 هزار و 872 میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد 31 درصدی را تجربه کرد.

مجموع درآمد‌های محقق شده بانک سینا در پایان بهمن‌ماه برابر با 775 میلیارد تومان بود، بیشترین میزان درآمدی که دراین‌بین شناسایی شد مربوط به تسهیلات اعطایی بود که در بهمن‌ماه سال جاری عملکرد مثبتی از خود را بر جای گذاشت و موفق به حفظ روند درآمدزایی خود از تسهیلات اعطایی و در مجموع درآمد‌های محقق شده، شد.

بیشترین درآمدزایی صورت‌گرفته توسط بانک سینا در بهمن‌ماه سال جاری مربوط به بخش مرابحه با 345 میلیارد تومان بود که 60 درصد از درآمد تسهیلات اعطایی در این دوره را تشکیل می‌داد، بخش درآمدزای دیگر "وسینا" در اختیار جعاله با 68 میلیارد تومان بود.

پایان مطلب

افتتاح فاز دو پالایشگاه آبادان با حضور رییس جمهوری زمان پرداخت حقوق فرهنگیان مشخص شد تشریح دلیل تاخیر در واریز حقوق فرهنگیان از زبان مدیر سازمان برنامه/ منتظر واریز حقوق تا ساعت 14 امرو... جرقه‌ «افول سرمایه اجتماعی» با مرگ مهسا امینی اوجی: فرآوری هر بشکه نفت در پالایشگاه آبادان 12 دلار سود دارد فرزین: بزودی شاهد بهبود عملکرد بازار ارز نیمایی و مبادله‌ای خواهیم بود/ با توافقات اخیر وضعیت ارزی ب... عرضه 257 میلیون دلار به صورت حواله زمان شارژ سهمیه بنزین فروردین عبور ارزش معاملات از هزار هزار میلیارد تومان و مبادله بیش از 117 میلیون تن کالا در بستر بورس کالا فاز 2 پالایشگاه آبادان؛ پروژه‌ای با رکوردهای بی‌نظیر/ سرمایه گذاری 1.2 میلیارد دلاری برای یکی از بزر... نماینده کارگران: از مصوبه مزدی راضی نیستیم! سرمایه گذاری کلان مرسدس بنز در صنعت خودرو های الکترونیک رشد 8.3 درصدی اشتغال بخش معدن تاملی بر یک آرزوی دیرینه؛ پنجره‌ای که منجر به هوشمندی دولت شد اقامت در مشهد فقط با 35 هزار تومان! افزایش 16 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی اجزيیات کامل افزایش حداقل حقوق کارگران در سال 1402مطلع شوید ؛ پایه سنوات چقدر شد؟ آیفون به این 9 دلیل از جذابیت افتاد 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین‌ماه امشب شارژ می‌شود لغو 4 پرواز شرکت ماهان در مسیر تهران - دمشق و بالعکس جهش قیمت خودرو در بازار/ آخرین قیمت پژو، تیبا، ساینا... ريیس‌جمهوری وارد آبادان شد مقایسه حقوق 1401 و 1402 در یک نگاه + جدول 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین‌ماه امشب شارژ می‌شود 29 اسفند روز ملی شدن نفت ایران برای ملت ایران/ تشریح اجزای فراموش شده ملی شدن صنعت نفت سهمیه بنزین فروردین بدون تغییر واریز می شود جزییات افزایش حداقل دستمزد کارگران از زبان وزیر کار جزيیات دستمزد سال 1402 کارگران/ مزد خود را چگونه محاسبه کنیم؟ ترافیک رایگان 4 پیام رسان داخلی و دو نرم افزار تصویری در ایام نوروز ظرفیت نیروگاهی کشور به 91 هزار مگاوات رسید/ ورود هفت هزار مگاوات نیروگاه جدید به مدار تولید سامانه 131 آماده دریافت گزارش‌های مردمی برای حفاظت اراضی کشاورزی قیمت این هفت سین 50 میلیون آب می خورد! + عکس ترافیک رایگان 4 پیام‌رسان‌ داخلی و 2 نرم‌افزار ارتباط تصویری در ایام نوروز سخنان نماینده کارگران پس از تعیین حداقل دستمزد در سال 1402 + فیلم حداقل حقوق دریافتی کارگران تعیین شد کاهش پروازهای نوروزی در مسیرهای خارجی/ زلزله ترکیه و نرخ دلار باعث کاهش شدند نحوه عرضه کالا و خدمات زیر ذره بین/ تلفن 1517 پاسخگوی شکایات است افزایش 16 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی ماراتن تهران-آنکارا برای تسخیر جایگاه هاب انرژی منطقه/گاز ایران به اروپا می‌رود؟ بالاخره میزان افزایش دستمزد کارگران اعلام شد/ 27 درصد مصوب شد! حادثه تلخ برای مردم ایران بعد از 1402 اتفاق افتاد عراق به توافق عرضه نفت اوپک‌پلاس متعهد است اشتغال 130 هزار نفر در معادن/ تعداد شاغلان 8.3 درصد افزایش یافت قیمت انواع کوییک در بازار/ کوییک R پلاس اتوماتیک چند؟ سهمیه بنزین فروردین‌‌ چه زمانی شارژ می‌شود کدام بانک بیشترین وام فرزندآوری را داده است؟ سخنان عجیب نماینده کارگران درباره دستمزدها جزيیات دریافتی کارگران در سال 1402 جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را به این شکل درآورد/ عکس با ماشین شخصی سفر کنیم یا تور؟