افشای اطلاعات 6 ناشر روی کدال

افشای اطلاعات 6 ناشر روی کدال

روز گذشته اطلاعیه‌‌‌های متعددی در خصوص «افشای اطلاعات بااهمیت شرکت‌ها» در سامانه کدال منتشر شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  دنیای اقتصاد، در ادامه به تشریح جزيیات چندی از اطلاعیه‌‌‌ها پرداخته‌‌‌ شده است.
  «سمایه»

بانک سرمایه طی اطلاعیه‌‌‌ای در کدال از برگزاری مزایده املاک مازاد خود خبر داد. در اطلاعیه شرکت آمده است که بانک سرمایه در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت‌‌‌‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت، املاک تملیکی و مازاد بر نیاز خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می‌‌‌رساند. املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، با وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، با و بدون متصرف در معرض فروش قرار می‌گیرد. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از املاک با شماره تلفن‌‌‌های 84245327 و 84245116 و 84245267 تماس حاصل نمایند و به منظور دریافت اسناد مزایده (برگه‌‌‌‌‌‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادهای خود به محل اداره تدارکات و خدمات بانک سرمایه واقع در تهران، خیابان سپهبد قرنی، نبش خیابان اراک، پلاک 34 مراجعه کنند. آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادهای ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 28 مهر 1400 است.

  «تجار»

شرکت واسپاری گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان آگهی مزایده فروش املاک مازاد خود را در سامانه کدال منتشر کرد. بر این اساس شرکت اعلام کرد که در راستای اجرای مصوبات مورخ 27/ 06/ 1400 هیات‌مدیره شرکت واسپاری گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان (سهامی عام) در خصوص فروش املاک مازاد، مقرر شد املاک واقع در شهرستان فومن و شهرستان ماهدشت استان البرز پس از اخذ نظریه کارشناسی رسمی دادگستری، از طریق برگزاری مزایده عمومی به فروش برسد.

  «ثبهساز»

شرکت بهساز کاشانه تهران از برگزاری مزایده فروش زمین بهاران (سعادت آباد) که به مساحت 840 مترمربع و دارای دستور نقشه است که اعتبار آن پایان یافته است، واقع در تهران، سعادت آباد، خیابان 24 متری، خیابان یکم شرقی، قطعه پنجم شمالی خبر داد. بر این اساس متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اسناد مزایده تا تاریخ 3 آبان 1400 به محل شرکت مراجعه کنند. ضمنا آخرین مهلت ارايه پیشنهادهای تا تاریخ 03/ 08/ 1400 خواهد بود.

  «بایکا»

شرکت کارخانه‌ها کابل‌‌‌سازی ایران طی اطلاعیه‌‌‌ای در کدال از انعقاد قرارداد مهم فروش کابل‌‌‌های فشار ضعیف قدرت وکنترل سربی و مسلح بابت پروژه طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی CTEP به مبلغ 11میلیون و 474هزار و 846 یورو خبر داد. همچنین نحوه تسویه 25‌درصد از کل مبلغ قرارداد در ازای یک فقره ضمانتنامه بانکی پیش‌پرداخت، 25درصد از کل مبلغ قرارداد به عنوان میان پرداخت پس از بازرسی اولیه و در ازای صورتجلسه بازرسی مواد اولیه در ازای یک فقره ضمانتنامه بانکی میان پرداخت به میزان مبلغ میان پرداخت. 5‌درصد مبلغ قرارداد پس از انجام تایپ تست یک نمونه کابل، 40‌درصد از مبلغ هر محموله پس از تست نهایی و بازرسی و تایید بازرس شخص ثالث و پس از تحویل هر محموله در سایت پروژه CTEP  و با ارايه صورت حساب ارزی و 5‌درصد از مبلغ قرارداد پس از تحویل کتابچه فنی و تاییدیه خریدار اعلام شده است. همچنین تاریخ موثر اجرای قرارداد 12/ 07/ 1400 تعیین شده است.

  «بجهرم»

شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم نتایج برگزاری مناقصه خرید پره‌‌‌های ثابت و متحرک توربین V94,2 را در سامانه کدال منتشر کرد. بر این اساس در پایان مهلت تعیین شده جهت تحویل پیشنهادها در مرحله دوم مناقصه، دو شرکت ماشین‌آلات دوار اروتوربین و شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین نسبت به ارايه اسناد و پاکات پیشنهاد اقدام کردند. پس از طی مراحل قانونی و در چارچوب مفاد آیین‌نامه معاملات شرکت، ماشین‌آلات دوار اروتوربین با پیشنهاد قیمت 894هزار و 680یورو به عنوان برنده انتخاب شد. همچنین فروشنده یک فقره ضمانت‌‌‌نامه بانکی بدون قید و شرط (ضمانت‌‌‌نامه انجام تعهدات قرارداد) مورد تایید خریدار به میزان 5‌درصد معادل ریالی مبلغ کل قرارداد را بر مبنای نرخ تسعیر ارز (بر مبنای یورو) بر اساس میانگین ماهانه نرخ خرید اسکناس در سایت سنای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با اعتبار برای طول مدت قرارداد و قابل تمدید به خریدار تسلیم خواهد کرد.

  «افق»

شرکت فروشگاه‌‌‌های زنجیره‌‌‌ای افق کوروش روز گذشته طی اطلاعیه‌‌‌ای در کدال اعلام کرد که پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه شرکت به استحضار می‌‌‌رساند پیشنهاد هیات‌مدیره جهت افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 300‌میلیارد تومان به 1500‌میلیارد تومان از محل تجدید ارزیابی دارایی‌‌‌های ثابت (بر اساس ارزیابی انجام شد توسط کارشناسان شرکت) در مورخ 07/ 11/ 99 در سامانه کدال انتشار یافت. اما با توجه به ضوابط سازمان بورس مبنی بر ارزیابی دارایی‌‌‌های ثابت توسط کارشناسان رسمی دادگستری معرفی شده از سوی سازمان و همچنین پراکندگی دارایی‌‌‌های در سطح 30 استان، این موضوع در حال انجام است. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد بااهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.

local_offerبرچسب‌ها:
انتشار گزارش فروش ماهانه شرکت‌ ها در کدال

انتشار گزارش فروش ماهانه شرکت‌ ها در کدال

انتشار گزارش فروش ماهانه شرکت‌ها همچنان روی کدال برقرار است، برخی شرکت‌ها هم به دلایلی مانند اصلاحات قیمتی و برگشت فروش، گزارش اصلاحی جدیدی منتشر کرده‌‌‌اند.

EghtesadOnline.com/
انتشار افزایش سرمایه 6ناشر روی کدال

انتشار افزایش سرمایه 6ناشر روی کدال

فرآیند افزایش سرمایه شرکت‌ها یکی از روش‌های تامین مالی جهت اصلاح و بهبود ساختار مالی آن شرکت محسوب می‌شود.

EghtesadOnline.com/
افشای اطلاعات 8 ناشر در کدال

افشای اطلاعات 8 ناشر در کدال

اطلاعیه‌های هشت ناشر بورسی و فرابورسی در تارنمای کدال منتشر شد که بخشی از اطلاعیه‌‌‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و به افشای اطلاعات بااهمیت مربوط می‌شود.

TejaratNews.com/
حرکت سهم ها منوط به مهر تایید کدال

حرکت سهم ها منوط به مهر تایید کدال

سهامدارانی که بر اساس تحلیل اقدام به خرید کرده اند نباید نگران رشد سهم شان باشند. سهم های ارزنده تر بازار بعد از انتشار گزارش های 6 ماهه، حرکت خواهند کرد.

BourseNews.ir/
مهم‌ترین اخبار کدال برای بورس امروز / افزایش سرمایه 377 درصدی یک شرکت بورسی

مهم‌ترین اخبار کدال برای بورس امروز / افزایش سرمایه 377 درصدی یک ش...

با توجه به روند بازار سهام در هفته گذشته کدام اخبار بورسی در تحرکات بازار سهام در اولین روز معاملاتی هفته آخر شهریور ماه موثر هستند؟

TejaratNews.com/
اخبار مهم کدال امروز 31 مرداد / کدام نمادها زیان‌ده بوده‌اند؟

اخبار مهم کدال امروز 31 مرداد / کدام نمادها زیان‌ده بوده‌اند؟

با توجه به شروع معاملات بازار سهام بعد از گذشت چند روز تعطیلی اخبار مهم سایت کدال چه تاثیری بر معاملات برخی از سهم‌ها خواهد داشت؟

TejaratNews.com/
کدال ‌نگر 16مرداد1400 / مجوز افزایش سرمایه پنج شرکت بورسی صادر شد

کدال ‌نگر 16مرداد1400 / مجوز افزایش سرمایه پنج شرکت بورسی صادر شد

خموتور از افزایش قیمت 32درصدی محصولاتش خبر داد، حسابرس قانونی با افزایش سرمایه خودکفا موافقت کرد و حریل، کساوه و شساخت، نتایج مجمع عمومی عادی سالیانه خود را منتشر ک...

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 13مرداد1400 / کاهش 64درصدی سود بیمه دی

کدال نگر 13مرداد1400 / کاهش 64درصدی سود بیمه دی

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. خفولا در خصوص افزایش سرمایه شرکت، شفاف سازی نمود. افزایش سرمایه...

EghtesadOnline.com/
سیگنال‌های مهم امروز 13 مرداد کدال برای سهامداران / عملکرد مثبت چفیبر در سه ماه گذشته

سیگنال‌های مهم امروز 13 مرداد کدال برای سهامداران / عملکرد مثبت چف...

روز گذشته بازار سهام با رشد تقاضا و روند صعودی شاخص کل به کار خود پایان داد. امروز کدام سیگنال‌های بورسی روند بازار را تغییر می‌دهند؟

TejaratNews.com/
کدال نگر 12مرداد1400/ کشرق 596ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد

کدال نگر 12مرداد1400/ کشرق 596ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. مجمع فولاد 40 تومان سود تقسیم کرد. داروسازی فارابی در خصوص اخبار...

EghtesadOnline.com/
مهم‌ترین سیگنال‌های کدال امروز 3 مرداد / سود نقدی 45 تومانی بورس به سهامدارانش

مهم‌ترین سیگنال‌های کدال امروز 3 مرداد / سود نقدی 45 تومانی بورس ب...

بازار سرمایه امروز آخرین روزی است که به دلیل تعطیلی‌های تهران و البرز تعطیل است و فردا دوشنبه 4 مرداد، اولین روز معاملاتی هفته جاری است. اما امروز سایت کدال چه خبرهایی را از شرکت‌ها منتشر کرده است؟

TejaratNews.com/
کدال نگر 26تیر1400 / جهش 312درصدی سود پتروشیمی امیر کبیر

کدال نگر 26تیر1400 / جهش 312درصدی سود پتروشیمی امیر کبیر

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. مادیرا 22تومان سود به ازای هر سهم تقسیم کرد. شپنا با تعدیل مثبت...

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 24تیر1400 / تولید سیمان باقران متوقف شد

کدال نگر 24تیر1400 / تولید سیمان باقران متوقف شد

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. نرخ‌های فروش حپارسا بالا رفت. میدکو از تاریخ 22 تیر ماه و آریا از...

EghtesadOnline.com/
وقایع مهم نخستین روز انتشار مستقیم اطلاعات در کدال/ کدال پلاس چند روز دیگر

وقایع مهم نخستین روز انتشار مستقیم اطلاعات در کدال/ کدال پلاس چند ...

ريیس اداره نظارت بر برناشران بورسی وقایع مهم نخستین روز انتشار مستقیم اطلاعات در کدال را اعلام کرد و از آغاز به کار کدال پلاس و شرکت های مشاور سرمایه گذاری در چند روز دیگر خبر داد.

Sena.ir/
آخرین مهلت ثبت‌نام در قرعه‌کشی سایپا مجمع صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی توازن کوروش در نیمه آبان مجمع صندوق سرمایه گذاری توسعه تعاون صبا برگزار می شود بیت‌کوین صعود کرد نوید بهبود بازار با وجود معاملات منفی برگزاری مجمع صندوق سرمایه گذاری مشترک امین آوید به زودی " ثهام " صورت مالی 9 ماهه منتشر کرد " رکیش " صورت مالی 6 ماهه حسابرسی نشده منتشر کرد رشد 72 درصدی سود خالص شرکت‌ها در نیمه نخست سال پایان گمانه‌زنی‌ها درباره قیمت بنزین انتشار صورت مالی میاندوره ای " دسانکو" افزایش قیمت دلار اوج گرفت سهمیه تهران از طرح جهش مسکن نابودی برخی نخلستان‌ها به دلیل آبیاری با آب شور حذف دلار 4200 تومانی یعنی پراید 500 میلیونی آفت بلاتکلیفی در سهام عدالت، دامنگیر تمام بورس می‌شود پشت پرده اصرار به پرداخت غیرسجامی سود سهامداران گشایش نمایشگاه آیفیکس2021 در کیش بازتاب ریزش متوالی بورس معامله‌گران بازار بخوانند / سیگنال‌های اثرگذار بر بورس امروز برای یک میلیون مسکن، چقدر مصالح وارد می‌شود؟ پشت پرده پرداخت غیرسجامی سود سهامداران الگوریتم‌های بورس‌باز جای انسان‌ها را می‌گیرند؟ کارت اعتباری یارانه به چه کسانی پرداخت می‌شود؟ افزایش نامتعارف هزینه‌ها، سهامداران پالایشی را شاکی کرد جزيیات مالیات‌های مستقیم در نیمه نخست سال/ 800 هزار تومان مالیات خانه‌های لوکس گرفته شد+ جدول مجردها می‌توانند در طرح جهش مسکن ثبت‌نام کنند؟ بازدهی بازار سرمایه مناسب بوده است/ جوسازی درباره انتشار صکوک توسط دولت صحت ندارد زمان پرداخت خسارت نوسانات برق سال 1400 اعلام شد پالایشی‌ها تا کجا ریزش می‌کنند؟ ثبت سفارش واردات برنج آزاد شد عدم همکاری کارخانجات آذربایجان غربی در خرید سیب بورس اسیر بی‌اعتمادی‌ها/ خریداران محتاط‌تر شده‌اند نفت ایران کی تمام می‌شود؟ دولت از انتهای شهریور اوراق بدهی در بازار سرمایه نفروخته است واردات برنج آزاد شد کاهش حباب سکه عامل منفی در بازار / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 4 آبان امروز چند واحد مسکن مهر تحویل داده شد؟ آغاز تحویل 4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس آیا وعده کاهش قیمت لبنیات محقق شد؟ طلا گران شد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/8/3 ثبت سفارش برنج آزاد شد 60 ثانیه با بازارهای مالی امروز / پایان بازارهای امروز به چه صورت بود؟ + ویديو جهیزیه تمام ایرانی چند؟ ارزش 37 هزار میلیارد تومانی انجام عملیات بازار باز در معاملات امروز آنچه بورس نیوز در خشت خام دیده بود... گزارش بازارهای جهانی در سپتامبر 2021 سعیدمحمد در افتتاح پترشیمی کیش راه‌اندازی نخستین سوپر مارکت مالی در کشور لامپ‌های جیوه‌ای جایگزین لامپ‌های LED در معابر کشور