تقسیم سود 50 ریالی در مجمع توسعه تجارت هیرمند

تقسیم سود 50 ریالی در مجمع توسعه تجارت هیرمند

بورس نیوز:

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند منتهی به 29 اسفند سال 1400 در نماد "بهیر" با حضور 70 درصدی سهامداران، صبح روز جمعه 31 تیرماه در تهران طبقه دوم برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند در ابتدای سخنان خود مطرح کرد: 11 شرکت زیر مجموعه هیرمند هستند که برخی از این شرکت‌ها زیرمجموعه‌هایی نیز دارند که تعدادی از آن‌ها در مرحله دانش بنیان شدن قرار دارند.

وی در ادامه به معرفی سهامداران اصلی شرکت هیرمند پرداخت و افزود: که حدود 30 درصد از سهام مجموعه هیرمند را به عنوان بزرگترین و اصلی‌ترین سهامدار، دانشگاه علم و صنعت ایران در اختیار دارد و مابقی سهامداران ترکیبی از سهامدارن عمده و حقیقی را تشکیل می‌دهند که اطلاعات کامل آن‌ها بر روی سایت کدال قرار دارد.

مظفر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند در ادامه به معرفی شرکت‌هایی که هیرمند در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پرداخت که حوزه‌های دانش بنیان مختلفی اعم از: معدن، املاک، فناوری‌های نوین، آب و فاضلاب، پزشکی، قطعه سازی، واقعیت‌های مجازی، فعالیت‌های فناوارانه بازی‌های رایانه‌ای و... را شامل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند، در ادامه به تشریح ایجاد شرکت شرکت توسعه اقتصادی اندیشه ایرانیان پرداخت و افزودند: زمانی که شرکت ایرانیان را تاسیس کردیم با این ایده که هیرمند مالک 100 درصدی سهام ایرانیان باشد، بسیاری از اموال و پروژه‌های هیرمند به ایرانیان انتقال یافت و سهامداران هیرمند به طور غیر مستقیم سهامدار ایرانیان نیز محسوب شدند.

همچنین، مظفر از احداث بیشتر شرکت‌های دانش بنیان گفت و اضافه کرد که مجموعه هیرمند در تلاش است شرکت‌های دانش بنیان به خصوص در حوزه پزشکی، این شرکت‌ها را به صورت سهامی عام در فرابورس به عنوان زیر مجموعه هیرمند عرضه کنند.

گفتنی است در ادامه این مجمع صورت‌های مالی توسط سهامداران به تصویب رسید.

در پایان نیز 50 ریال سود نقدی به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شد.

 

پایان مطلب

اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها تشریح دلیل کمبود دستمال کاغذی و پوشاک در بازار/ 50 درصد مواد اولیه وارداتی است فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت جدول خانه در چیتگر قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد... قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ + جدول قیمت نقل قول‌ها از افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان حکایت دارند اما این اخبار به معنی افزایش حقوق ماه مردا... اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید / کافی است نگاهی به جست‌وجوهای گوگل بیاندازید اولین چاه نفت خاورمیانه در ایران / «چاه شماره یک» ، اکنون موزه شده + عکس ها در یارانه‌ پنهان کالاها اقشار مرفه بیشترین بهره را می‌بردند اما با واقعی شدن قیمت ها یارانه هم به اق... تلاش‌های ستودنی ایران خودرو در عبور از روزهای سخت