تقویم بورسی و اقتصادی هفته اول آبان | این خبرها هفته آینده می توانند بورس را تکان دهند؟

تقویم بورسی و اقتصادی هفته اول آبان | این خبرها هفته آینده می توانند بورس را تکان دهند؟

در هفته اول آبان ماه اتفاقات و اخبار مهمی را پیش رو داریم که هر یک می توانند به نوعی بر روی بورس اثرگذار باشند. طی یک تقویم بورسی و اقتصادی اتفاقات مهم هفته آینده برای بورس را مورد بررسی قرار دادیم.

به گزارش نبض بورس، در هفته اول آبان ماه اتفاقات و اخبار مهمی را پیش رو داریم که هر یک می توانند به نوعی بر روی بورس اثرگذار باشند. طی یک تقویم بورسی و اقتصادی اتفاقات مهم هفته آینده برای بورس را مورد بررسی قرار دادیم.

تقویم بورسی و اقتصادی وقایع مهم در هفته آینده را شامل می شود و شما می توانید هر آخر هفته آن را در نبض بورس ببینید و بخوانید و یک قدم از سایر فعالان جلوتر باشید.

وقایع مهم هفته که می تواند برای بورس مهم باشد؟

روز شنبه

مهمترین اخبار روز شنبه به جلسه شورای رقابت باز خواهد گشت که در آن قرار است به بررسی اصلاح دستورالعمل خودرو بپردازد. همچنین مجامع زیادی روز شنبه برگزار خواهد شد که مهمترین آن ها مجمع شستا و وبصادر است.

روز یکشنبه

مهمترین خبر روز یکشنبه می تواند مجمع فارس و استقلال باشد که در نوع خود اخبار مهمی را به بازار سرمایه مخابره خواهند کرد.

روز دوشنبه

طبق معمول اول هر ماه نرخ تورم کشور در ماه قبل اعلام خواهد شد. آیا می توانیم منتظر کاهش نرخ تورم باشیم؟

همچنین طبق اخبار منتشر شده از اول آبان ممنوعیت ترخیص روغن خام، سویا، روغن خام آفتابگردان از کلیه مبادی گمرکات کشور را خواهیم داشت.

روز سه شنبه

در روز سه شنبه سیزدهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی آغاز خواهد شد. همچنبن عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت بیمه سامان در نماد معاملاتی بساما 4 را خواهیم داشت.

روز چهارشنبه

مهمترین خبر این روز اعلام نرخ بهره بین بانکی است و البته اخبار بعد از پایان جلسه هیات دولت هم می تواند مهم باشد.

روز پنجشنبه

روز پنجشنبه هم خبری نیست جز برگزاری مجمع وپسا.


همان گونه که مستحضرید واقعا در اقتصاد ایران چیزی قابل پیش بینی نیست اما تلاش کردیم علیرغم بی برنامگی و پیش بینی پذیر نبودن وقایع، حداقل کار ممکن را انجام دهیم و این تقویم بورسی و اقتصادی را تهیه کنیم. لطفا نظرات و پیشنهادات خود جهت بهتر شدن این تقویم بورسی و اقتصادی را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد