ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو،...

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو،...

صنعتبازار بدون مشتری خودرو این روزها در وضعیت ثابت قرار ندارد؛ یک روز شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم و یک روز کاهش قیمت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازار بدون مشتری خودرو این روزها در وضعیت قابلیت قرار ندارد؛ یک روز شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم و یک روز کاهش قیمت.

آخرین وضعیت بازار، از کاهش قیمت برخی خودروها حکایت دارد و این در شرایطی است که بازار در رکود کامل به سر می‌برد.

عرضه کم خودرو از سوی خودروسازان

آن‌طور که رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران طلا گفته؛ بازار خودرو همچنان در رکود کامل قرار دارد.

براساس اعلام سعید موتمنی، حتی در روزهای گذشته که قیمت ارز نیز کاهش یافته باز هم قیمت خودرو آن‌چنان تغییری نکرده است.

وی با بیان اینکه عرضه خودرو از سوی خودروسازان کم است. علاوه بر این، خریداری نیز در بازار وجود ندارد و مردم هم تمایلی به خرید خودرو ندارند.

به اعتقاد موتمنی، اگر عرضه خودرو از سوی خودروسازان افزایش داشته باشد، قطعا قیمت خودرو در بازار افت قابل توجهی خواهد داشت اما متاسفانه این عرضه‌ها زیاد نیست.

ریزش قیمت برخی خودروها در بازار

بنا به این گزارش، گزارش‌ها از وضعیت بازار خودرو حاکی از آن است که پژو 207 اتوماتیک در یازار 820 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت پژو207 دنده ای نیز با کاهش 2 میلیون تومانی قیمت، 613 میلیون تومان فروخته می‌شود.

در این میان، قیمت تارا اتوماتیک یه 775 میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس دنده ای هم 5 میلیون تومان کاهش قیمت داشته و به قیمت 635 میلیون تومان رسیده است.

قیمت رانا پلاس پانوراما نیز 540 میلیون تومان شد که کاهش 5 میلیون تومانی دارد. همچنین قیمت پژوپارس 622 میلیون تومان شده؛ به طوری که کاهش 3 میلیون تومانی قیمت را نشان می‌دهد.

بنا به این گزارش، قیمت هایما اس در بازار خودرو یک میلیارد و 345 تومان شده است. شاهین هم 585 میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. دز این میان، قیمت کوییک دنده‌ای به 345 میلیون تومان رسید. قیمت کوییک اتوماتیک نیز با رشد 3 میلیون تومانی، 425 میلیون تومان شده است..

223225

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد