آدام مرادی: لازمه موفقیت در بازار پرتلاطم ارز‌های دیجیتال، آموزش صحیح است

آدام مرادی: لازمه موفقیت در بازار پرتلاطم ارز‌های دیجیتال، آموزش صحیح است

امروز در این مقاله سعی داریم نگاهی به زندگی پر فراز و نشیب آدام مرادی بیندازیم و ببینیم که آیا برای موفقیت در بازار ارز‌ها دیجیتال باید آموزش ببینیم یا خیر؟

به گزارش بورس نیوز، امروز در این مقاله سعی داریم نگاهی به زندگی پر فراز و نشیب آدام مرادی بیندازیم و ببینیم که آیا برای موفقیت در بازار ارز‌ها دیجیتال باید آموزش ببینیم یا خیر؟

آقای آدام مرادی می‌گوید: در این سال‌ها دفعات متعددی شخصیت من مورد تهاجم قرار گرفت و همیشه سعی داشتم که آینده نامفهوم پیش رویم را تغییر دهم. در این سال‌ها با سرمایه گذاری بر روی راه اندازی کافی نت، بورس و بازار طلا شکست‌های زیادی را تجربه کردم تا اینکه با ارز دیجیتال آشنا شدم.

مدت‌ها بود که حرف بیت کوین را همه جا می‌شنیدم، اما بسیاری از اطرافیانم بدون داشتن دانش کافی رمزارز خریده بودند و خوشحال بودند که بدون دانستن نکته خاصی در حال به دست آوردن سود هنگفتی هستند، اما بعد از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که از ارز‌های دیجیتال برای خرید خودرو‌های تسلا پشتیبانی نمی‌کند و یک سری حوادث دیگر، ورق‌ها برگشت! حالا افرادی که بدون داشتن دانش خاصی وارد این بازار شده بودند ناگهان بیشتر سرمایه یا تمام سرمایه خود را از دست داده بودند. در این هنگام بود که متوجه شدم بازار کریپتوکارنسی هم مانند بازار‌های دیگر نیازمند دانش و تجربه فراوان است.

آدام مرادی در ادامه می‌گوید: به سراغ یادگیری این بازار رفتم و بعد از سال‌ها تجربه آموزش رمز ارز‌ها را در سایت اوآموز شروع کردم.

آدام مرادی: یادگیری صحیح ترید ارز‌های دیجیتال، کلید موفقیت هر معامله گر این بازار است

آدام مرادی می‌گوید که فرقی ندارد که می‌خواهید در کدام یک از بازار‌های مالی شروع به سرمایه گذاری کنید.

اگر به دنبال چند برابر کردن سود خود هستید باید در قدم اول تشخیص دهید که چه زمانی مناسب خرید و فروش است.

با تحلیل نمودار‌ها و سیگنال‌های بدست آمده شما می‌توانید به طور صحیح مشغول ترید ارز‌های دیجیتال شوید و سود کسب کنید. بازار ارز‌های دیجیتال هنوز بازار جوانی محسوب می‌شود و اگر معامله‌گری به دنبال موفقیت در این بازار است باید دوره‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال را بگذراند. در غیر اینصورت، او نیز به جمع اکثریت بازنده می‌پیوندد و بعد از مدت کوتاهی سرمایه اولیه خود را بر باد می‌دهد.

همچنین آموزش رمز ارز‌ها کار هر کسی نیست و باید به دنبال آموزش‌های افرادی رفت که علاوه بر دانش تجربه بسیار خوبی در این بازار دارند. آدام مرادی در ادامه گفت: افراد زیادی را در شبکه‌های اجتماعی می‌بینیم که بدون داشتن دانش کافی اقدام به ارايه پکیج‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال می-کنند، پکیج‌هایی که فاقد پشتوانه علمی هستند و شخص تنها برای جذب مخاطب و جیب بری آن‌ها را ارايه کرده است. این افراد هیچ اهمیتی به سرمایه معامله گران نمی‌دهند و فقط به دنبال منفعت جویی هستند. آن‌ها حتی تجربه کافی حضور در این بازار را ندارند و بسیاری از حرف‌های آن‌ها هیچ منطق و اساسی ندارد.

انواع ترید ارز‌های دیجیتال

آدام مرادی می‌گوید که به طور کلی سه نوع ترید در بازار ارز‌های دیجیتال داریم. در ادامه به هر کدام از آن‌ها بطور خلاصه می‌پردازیم.

ترید روزانه

همان طور که از اسم این نوع معامله مشخص است. شما همه خرید و فروش‌های خود را روزانه انجام می‌دهید. یعنی شما در همان روزی که ارز دیجیتال می‌خرید، در همان روز هم آن را می‌فروشید. معامله گرانی که ترید روزانه انجام می‌دهند معمولا مدت زیادی را جلوی مانیتور می‌نشینند و باید به طور مداوم تغییر بازار و نمودار‌ها را رصد کنند.

ترید اسکالپینگ

این نوع ترید بسیار کوتاه مدت‌تر از ترید روزانه می‌باشد. در این نوع ترید شما چندین مرتبه در یک روز خرید و فروش انجام می‌دهید. معمولا معامله گرانی به ترید اسکالپینگ روی می‌آورند که بر این باور هستند که سود کمتر بهتر از دست دادن سرمایه است. برای این نوع ترید باید حسابی آموزش ببینید و به هیچ عنوان کار افراد تازه وارد نیست.

ترید سویینگ

آدام مرادی بر این باور است که این نوع ترید مطمين‌ترین روش ترید ارز‌های دیجیتال است. البته قبل از ترید سویینگ شما باید اطلاعات کاملی درباره روش‌های تحلیل بنیادی و تاکتیکال داشته باشید. اگر آشنایی -ای با این روش‌ها نداشته باشید نمی‌توانید نمودار تغییر قیمت ارز‌های دیجیتال مورد نظرتان را رسم کنید. در این روش انجام معامله در مدت زمان طولانی تری صورت می‌گیرد. در این استراتژی به جای اینکه معامله گر تمام روز پشت مانیتور بنشیند، با استفاده از تحلیل‌های بنیادی و تاکتیکال قدم به بازار می‌گذارد و خرید و فروش می‌کند. معمولا تحلیل در این روش با استفاده از اطلاعات روز گذشته بازار، حجم معاملات روز گذشته و پیش بینی درباره قیمت ارز‌های دیجیتال انجام می‌شود. البته پیش بینی‌هایی که در این نوع ترید انجام می‌شوند معمولا به طور کامل دقیق نیستند، اما اگر به طور اصولی و با استفاده از ابزار‌های مناسب انجام شوند قطعا به معامله گر کمک‌های شایانی می‌کنند. با استفاده از دوره‌های آموزشی هر معامله گری می‌تواند به طور موفقیت آمیز ترید سویینگ انجام دهد.

آدام مرادی در کجا تحصیل کرده است؟

آدام مرادی از سال 2008 میلادی تا سال 2012 در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل در کارشناسی ادبیات انگلیسی بوده است.

او بعد از تجربه شکست‌های فراوان و پشت سر گذاشتن مشکلاتی که بر سر راه او بوجود آمدند به دانشگاه UPM مالزی رفت و از سال 2016 تا 2020 مشغول به تحصیل در کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی فناوری اطلاعات بود و بالاخره بعد از ده سال موفق به تاسیس شرکت خود شد.

آدام مرادی در حال حاضر در سایت اوآموز مشغول به تدریس دوره‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال است. ترید با آدام قطعا تجربه دلنشینی برای علاقه‌مندان رقم خواهد زد. آدام مرادی یکی از تحلیلگران حرفه‌ای بازار ارز‌های دیجیتال محسوب می‌شود و با استفاده از پکیج‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال ایشان هرکسی می‌تواند تبدیل به معامله گری موفق در این بازار پر تلاطم شود.

همان طور که آدام مرادی در اول متن اشاره کرد، برای موفقیت در این بازار علاوه بر تجربه و آزمون و خطا نیازمند دانش هم هستید و کسانی که بدون دانش وارد این بازار می‌شوند قطعا محکوم به شکست خواهند بود. سرمایه گذاری روی ارز‌های دیجیتال در عین سودآور بودن، اگر بدون دانش کافی انجام شود قطعا ضرر‌های مالی جبران‌ناپذیری را بوجود می ‌آورد.

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | روز خوب «شفا» با رکورد متفاوت

چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | ر...

روز منفی شاخص‌های بورسی با تداوم نوسان نماگر کل در کانال 1.3 همراه بود. در این میان، گروه دارویی‌های بازار، روز خوبی را سپری کردند.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته اول مرداد از نگاه کارشناسان بازار سرمایه جهش فروش و سود و رشد تولید لاستیک بارز در چهار ماهه ابتدایی سال 1400 قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | دلار در معاملات خارجی صعود کرد؛ در معاملات پشت ... روبرویی سیگنال‌های منفی و مثبت / تکلیف دلار در روزهای پایانی دولت چیست؟ جهش فروش و سود و رشد تولید لاستیک بارز در چهار ماهه ابتدایی سال 1400 بازار سیمان در قبضه 30 نفر! حداقل هزینه معیشت کارگری چقدر است؟ هزینه سرسام‌آور اجاره ویلا در شمال کشور! چرا بورس در یک ماه گذشته رشد کرد؟ / سیاست‌های دولت جدید درباره بورس چه خواهد بود؟ افزایش قیمت تخم مرغ در راه است؟ بورس در هفته آخر تیر/ پنجمین هفته مثبت بورس با طعم خروج پول حقیقی‌ها رشد دوباره بیت کوین در معاملات امروز/ روز سبز و قرمز ارزهای مجازی تخم مرغ گران می‌شود؟ هشدار دامداران درباره کمبود شدید دام آمار بارش‌ها هم محرمانه شد! / مشکل خوزستان قابل حل است؟ واردات برنج ممنوع شد تورم تیرماه از مرز 44درصد عبور کرد بازگشت رشد به بورس در تیرماه تحت تاثیر چه عواملی رخ داد؟ سه محصول جدید سایپا وارد بازار می‌شود لزومی ندارد همه اقشار از هواپیما استفاده کنند چه خبر از کریپتولند؟ | بازپرس پرونده چه گفت؟ روزهای کم‌نوسان بازارها در هفته اخیر اتفاق عجیب در بازار مسکن / هزینه وام مسکن تغییری نداشته است! قدرت نمایی بازار بدهی تحلیل تکنیکال و بنیادی وتوشه | هدف اول قیمتی وتوشه کجاست؟ قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/1 کاهش نرخ بیکاری در استان تهران شاسی بلند جدید فولکس واگن رونمایی شد سود عرضه اولیه سپید کی و چگونه پرداخت می شود؟ پیش فروش مسکن در بورس کالا تایید شد رشد بیش از 12 درصدی بورس / بازارهای طلا و ارز به کدام سمت رفتند؟ فروش 90 میلیارد تومانی "بوعلی" در رینگ نقره‌ای قیمت جدید محصولات ایران خودرو در بازار آزاد اعلام شد ورود نقدینگی به صندوق‌ها، مجددا معکوس شد! تحلیل تکنیکال و بنیادی غدیس | روند صعودی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ دومینوی خروج نقدینگی به 9 همت رسید «ایرالکو» درآمد 820 میلیاردی را زد سیگنال فروش در بازار طلا! / آخرین پیش‌بینی‌ها از قیمت طلا آخرین قیمت طلا پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها در بازار طلا چگونه است؟ زمان عرضه اولیه وهامون کی است؟ مسکن به بورس می‌رود؟ وقفه در بازگشت نرخ دلار به کانال 23هزار تومان بورس فردا تعطیل است؟ / اولین روز کاری بورس کی است؟ پراید جدید در راه بازار / اعلام مشخصات و قیمت احتمالی آن آخرین قیمت دلار پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها از بازار دلار چیست؟ قیمت مسکن در شرق تهران / افسریه ارزان‌تر است یا پیروزی؟ مرغ 100 هزار تومانی در راه است؟ واردات برق از سه کشور/ مشکل خاموشی‌ها حل شد؟ رشد 31 درصدی هزینه‌ زندگی/ هزینه مسکن در تهران، یک سوم درآمد خانوار اجاره مسکن غرب تهران؛ کدام مناطق ارزان شد؟

در حال بارگیری...