آخرین جزيیات وضعیت نمادهای استانی سهام عدالت اعلام شد

آخرین جزيیات وضعیت نمادهای استانی سهام عدالت اعلام شد

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص آخرین وضعیت نمادهای استانی سهام عدالت گفت: موضوع به شورای عالی بورس منعکس شده است دو جلسه نیز در کمیسیون فرعی شورا برای بررسی آخرین وضعیت شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، جعفری در خصوص تعیین تکلیف وضعیت نمادهای استانی سهام عدالت گفت: موضوع به شورای عالی بورس منعکس شده است دو جلسه نیز در کمیسیون فرعی شورا برای بررسی آخرین وضعیت شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار شده است.

او افزود: در کمیسیون تخصصی اگر موضوع جمع بندی شود برای تصمیم گیری نهایی به شورا منتقل می‌شود موضوع پیچیده‌ای است بالاخره قبلا در زمانی که نمادها باز بودند یک درصدهایی را سهامداران می‌توانستند بفروشند اکنون باید شرایط بررسی شود و اگر نیاز است درصدها کمتر یا بیشتر مشخص شود و با تمام جوانب بتوانیم نماد را باز کنیم.

این مقام مسيول در پاسخ به این سيوال که آیا برای بازگشایی نمادهای استانی سهام عدالت می‌توان زمان مشخص کرد؟ گفت: موضوع به صورت فشرده در جلسه جلسات تخصصی شورا مطرح می‌می شود هر زمان که به جمع بندی رسیدیم آن را به خود صحن شورا می‌بریم و مصوبه قطعی آن را می‌گیریم.

او بیان کرد: نمی‌توان زمان قطعی گفت، اما به شدت پیگیر وضعیت نمادهای استانی سهام عدالت هستیم تا زودتر تعیین تکلیف شوند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد