نقطه حمایت وبملت کجاست؟

نقطه حمایت وبملت کجاست؟

وبملت اگرچه امروز 17 فروردین 1400 را مثبت آغاز کرد، اما با گذر زمان فشار بیشتر فروشندگان قیمت وارد دامنه منفی معاملات شد. وبملت چه اهداف قیمتی را پیش رو دارد؟

به گزارش نبض بورس، وبملت اگرچه امروز 17 فروردین 1400 را مثبت آغاز کرد، اما با گذر زمان فشار بیشتر فروشندگان قیمت وارد دامنه منفی معاملات شد، اما در کل معاملات روان و متعادل با حجم قابل قبولی داشت در نهایت با معامله 133 میلیون برگه سهم و پایانی 0.7 درصد منفی به کار خود در بازار امروز پایان داد.
درآمد تسهیلات بانک ملت در بهار، تابستان، پاییز و زمستان سال 99 به ترتیب 6.4 همت، 8.4 همت، 9.4 همت و 16.4 همت بوده است که روند صعودی درآمد تسهیلات محسوب می‌گردد. از طرفی دیگر هزینه سپرده برای چهار فصل ذکر شده به ترتیب برابر با 3.6 همت، 4.3 همت، 5 همت و 10.8 همت بوده که شیب رشد آن کمتر از شیب رشد درآمد تسهیلات می‌باشد و این باعث شده فاصله درآمد تسهیلات نسبت به هزینه سپرده در زمستان تقریبا دوبرابر بهار باشد. در نتیجه می‌شود گفت؛ عملیات بانک نسبت به گذشته سود بیشتری ایجاد می‌کند.

پیش بینی روند قیمتی وبملت در روز‌های آینده بورس
 
 

همانطور که ملاحظه می‌شود وبملت از تابستان سال گذشته درون یک کانال اصلاحی قرار دارد و طی این مدت واکنش‌های جالبی هم نسبت به سطوح مختلف آن از جمله کف، سقف و خط میانی کانال اصلاحی داشته که انتظار می‌رود همچنان هم طی ماه‌های آتی کانال یاد شده برای سهم معتبر بماند.
اخیرا حرکت سهم درون کانال با ایجاد کف‌های جدید همراه شده است که نوید معاملات بهتری را برای سهم در روز‌های پیش رو دارد. امروز قیمت به منحنی میانگین 50 روزه خود رسید که اخیرا موفق به عبور از آن شده بود لذا امروز میانگین ذکر شده در نقش حمایت برای سهم ظاهر شد. از طرفی دیگر خیز روند صعودی سهم در اندیکاتور RSI همچنان محفوظ مانده است و انتظار واکنش مثبت به آن را در روز‌های پیش رو داریم.
عبور قیمت از سقف قبلی در 440 تومان شرایط را برای صعود بیشتر فراهم می‌کند، اما در صورت از دست رفتن حمایت میانگین 50 روزه در نمودرا قیمت، حمایت بعدی در 350 تومان قرار دارد.

local_offerبرچسب‌ها:
تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

برکت امروز 23 فروردین 1400 را بعد از 8 روز متوالی منفی از صف فروش آغاز کرد و در ادامه موفق شد وارد دامنه مثبت معاملات شود و در مجموع توانست معاملات مثبت و متعادلی را داشته باشد. روند قیمت برکت در روز‌...

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟

تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟

شاخص کل اگرچه روز گذشته با حمایت ظاهری شاخص ساز‌ها مهندسی شد و دچار افت محسوسی نشد، اما باقی ماندن صف فروش تعداد 440 نماد و منفی بودن 101 نماد از کل 591 نماد باز در بازار امروز به تنهایی گویای حال بد ...

NabzeBourse.ir/
وبملت آماده صعود است؟

وبملت آماده صعود است؟

ویملت از جمله سهم‌های بانکی است که در موقعیت مناسبی قرار دارد و می‌شود گفت که فاصله کمی با کف حمایتی خود در 340 تومان دارد. روند صعودی وبملت آغاز خواهد شد؟

NabzeBourse.ir/
کف های حمایتی وبملت کجاست؟

کف های حمایتی وبملت کجاست؟

وبملت بعد از چندین روز منفی و گیر کردن در آستانه پایین امروز با معاملات پرحجمی همراه بود تا شاید نوید آن را دهد که در روزهای آتی معاملات بهتری را تجربه خواهد کرد. اهداف قیمتی وبملت کجاست؟

NabzeBourse.ir/
سهامداران بانک ملت بخوانند (9اسفند)/ وبملت همچنان در مسیر نزول

سهامداران بانک ملت بخوانند (9اسفند)/ وبملت همچنان در مسیر نزول

در پایان معاملات بورس امروز، سهام بانک ملت با افت دو درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. وبملت در بازار امروز به جز دقایقی که متعادل معامله شد، در صف...

EghtesadOnline.com/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، ریزش تا کجا ادامه خواهد داشت؟

تحلیل تکنیکال شاخص کل، ریزش تا کجا ادامه خواهد داشت؟

امروز 27 دی 99 شاخص کل به روند نزولی خود ادامه داد و کانال 1.2 میلیون واحدی هم از دست رفت. این روند نزولی شاخص کل تا کجا ادامه خواهد یافت؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال شپنا، کوتاه مدت چه خواهد شد؟

تحلیل تکنیکال شپنا، کوتاه مدت چه خواهد شد؟

شپنا پس از مدت ها اصلاح، سرانجام روز گذشته به صف خرید رسید. روند این نماد چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ + فیلم

تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ + فیلم

امروز 21 دی 99 با به صف خرید نشستن بزرگان، شاخص کل هم بعد مدت‌ها سبزپوش شد و توانست کانال 1.3 میلیون واحدی را بازپس بگیرد. شاخص کل سودای صعود دارد یا سقوط؟

NabzeBourse.ir/
بازگشایی غول های بانکی/ وبصادر و وبملت صف خرید شدند

بازگشایی غول های بانکی/ وبصادر و وبملت صف خرید شدند

سه نماد وتجارت، وبصادر و وبملت امروز 15 دی 99 در حال بازگشایی می‌باشند.

NabzeBourse.ir/
خبر خوب برای سهامداران «وبملت»

خبر خوب برای سهامداران «وبملت»

درآمد تحقق یافته تسهیلات اعطایی بانک ملت طی آذر 1399 بالغ 3٫4 هزار میلیارد تومان بوده که 32 درصد بیشتر از متوسط درآمد تحقق یافته تسهیلات اعطایی طی هشت ماه گذشته بوده است.

TejaratNews.com/
تحلیل یک نماد بانکی، وبملت در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟

تحلیل یک نماد بانکی، وبملت در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟

در روزی که نمادهای بانکی قرمز پوش بودند، وبملت نیز در بازه منفی و با پایانی منفی 2.8 درصد بسته شد. این نماد که مدتی است روند نزولی را طی می کند، آیا به پایان دوره اصلاح نزدیک شده است؟ آیا صعود قیمتی و...

NabzeBourse.ir/
خبر مهم برای سهامداران وبملت

خبر مهم برای سهامداران وبملت

مدیر امور مالی بانک ملت از برنامه‌ریزی بانک ملت برای ورود دو زیرمجموعه به بورس خبر داد و گفت: هلدینگ گروه مالی ملت در حال طی مراحل برای پذیرش در بورس است، بسیاری از کارهای آن انجام شده و بانک ملت به ص...

TejaratNews.com/
تکنیکال «وبملت» چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟

تکنیکال «وبملت» چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟

امروز در حالی که وبملت در پیش گشایش با صف خرید رو به رو بود به یکباره با آغاز معاملات به سمت بازه منفی حرکت کرد. به لحاظ تکنیکال وضعیت این نماد چگونه است؟

NabzeBourse.ir/
سهامداران بانک ملت بخوانند (12آبان)/ مثبت شدن وبملت در روزهای سرخ بازار

سهامداران بانک ملت بخوانند (12آبان)/ مثبت شدن وبملت در روزهای سرخ ...

در پایان معاملات بورس امروز، سهام بانک ملت با رشد 0.5 درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.این نماد امروز به طور متعادل معامله شد.

EghtesadOnline.com/
بازدهی 86.6 درصدی سالانه صندوق "بذر امیدآفرین" عرضه صکوک اجاره 10 هزار میلیارد ریالی صبا تامین سقوط نفت به 40 دلار تا 10 سال آینده بازار سرمایه نقش کلیدی در تحقق شعار سال دارد سلامت و معیشت مردم، رفع تحریم‌ها و افتتاح طرح‌های ملی 4 هدف اصلی در 100روز پایانی دولت است محصولات معدنی وارد روند واقعی‌سازی قیمت شده‌اند امکان تنظیم بهینه بازار با تحلیل داده‌های شفاف بورس کالا ارزش 370 میلیارد ریالی صندوق "مشترک گنجینه مهر" زنگنه: 21.5 میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی محقق شد یک هفته با بورس کالا پلاستیک دوباره گران شد ارزش صندوق بانک گردشگری از 101 هزار میلیارد ریال فراتر رفت معاملات بورس در روزهای پایانی فروردین ماه مثبت می‌شود؟ قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/1/27 بازدهی یک‌ساله صندوق‌ها به کمتر از 92 درصد رسید قرارداد ترکمانچای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان ایرانی ها حدود 1600 خانه در ترکیه خریدند ارزش صندوق‌های مختلط به 24 هزار میلیارد ریال رسید ولخرجی دولت با دلارهای بلوکه / «به جای طلبمان واکسن بدهند» آیا با دستمزد 4 میلیون تومانی می‌توان زندگی کرد؟ ایرانی‌ها بیشترین خریدار خانه در ترکیه هستند ادامه روند تقاضای ضعیف محصول تختال فولاد خوزستان آثار مالیات خانه‌های خالی بر بازار مسکن نقدینگی در کشور به وضعیت انفجار رسید/ هدایت نقدینگی باید از روز اول دولت آینده آغاز شود یک هفته با صنایع بورسی رودخانه‌ای در ولز، پر از شیر شد چرا یارانه رمضان کم واریز شد؟ حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه قیمت خودرو امروز 26 فروردین 1400 اقدام غیرمنتظره هیوندای در معرفی کانسپت جدید احتمال حذف محدودیت خرید سهام از سوی کارگزاری‌ها و پرسنل آنها هدایت نقدینگی به بخش تولید و تامین مواد اولیه از مسیر بورس خرمای رطب 11.5 هزار تومانی چگونه 35 هزار تومان به مردم فروخته می‌شود؟ فورد ماستنگ پرفروش‌ترین خودروی اسپرت دنیا شد منابع ارزی ایران 115میلیارد دلار اعلام شد توزیع 922 تن مرغ در تهران قیمت دلار امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400/ شاخص ارزی به کانال 23 هزار تومان رسید عملکرد هفتگی سهام عدالت / ارزش سهام عدالت نزولی یا صعودی؟ قیمت میوه‌های نوبرانه اعلام شد "غپاذر" از سهامداران دعوت کرد صادرات تخم‌مرغ آزاد می‌شود / شرط عجیب دولت برای آزادسازی صادرات فریب سود کلان بانک‌ها را نخورید در مجمع "ونیکی" 320 ریال تقسیم شد سود 1900ریالی نصیب سهامداران "شوینده" قیمت خرما به بسته‌ای 50هزار تومان رسید رمزارزهای با ریسک کم در بازار کریپتو رکورد منفی دیگری برای بورس به ثبت رسید تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ بازار رمزارز‌ها برای همیشه صعودی باقی نخواهد ماند! کاهش 25 درصدی ارزش معاملات بورس مازندران

در حال بارگیری...