تقدیر از بانک سینا به دلیل پیشرو بودن در استقرار نظارت و تطبیق شرعی

تقدیر از بانک سینا به دلیل پیشرو بودن در استقرار نظارت و تطبیق شرعی

در سی‌وسومین همایش بانکداری اسلامی از بانک سینا به دلیل پیشرو بودن در استقرار نظارت و تطبیق شرعی در میان سایر موسسات اعتباری تقدیر شد.

اخبار شرکت‌ها؛ تقدیر از بانک سینا به دلیل پیشرو بودن در استقرار نظارت و تطبیق شرعی، امروز در سی‌وسومین همایش بانکداری اسلامی و با حضور ريیس کل بانک مرکزی انجام شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، در این همایش، لوح تقدیری در راستای فعالیت بانک سینا در حوزه ارتقای انطباق با شریعت در نظام بانکی با حضور محمدرضا فرزین، ريیس‌کل بانک مرکزی، فرشاد حیدری، رییس موسسه عالی آموزش بانکداری و آیت‌الله غلامرضا مصباحی مقدم، ريیس شورای فقهی بانک مرکزی به غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا اعطا شد.

در بخشی از لوح تقدیر اهدایی با امضای ريیس‌کل بانک مرکزی و ريیس شورای فقهی بانک مرکزی خطاب به مدیرعامل بانک سینا آمده است: «با عنایت به ارزیابی انجام‌شده توسط دبیرخانه شورای فقهی، بانک سینا به عنوان یکی از موسسات اعتباری پیشرو در زمینه استقرار نظارت و تطبیق شرعی اعلام می‌گردد. بدین‌وسیله با اهدای این لوح، مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات بی‌دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در راستای ارتقای انطباق با شریعت در نظام بانکی کشور ابراز نموده و از درگاه ایزد منان، سلامتی و توفیق روزافزون برای جنابتان مسيلت می‌شود.»

بانک سینا همواره حرکت در مسیر بانکداری بدون ربا، ترویج سنت قرض‌الحسنه و اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی و حمایتی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف خود مد نظر قرار داده است به‌گونه‌ای که در سال گذشته، بیشترین درصد پوشش بودجه‌ای در تسهیلات تکلیفی مربوط به فرزندآوری، اشتغالزایی مددجویان بهزیستی و ودیعه مسکن را به خود اختصاص داده است.

سی‌و سومین همایش بانکداری اسلامی با محوریت «علل ناترازی بانک‌ها و راه‌های برون‌رفت آن» و «هدایت اعتباری و رشد بدون تورم» در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 7 و 8 شهریور‌ماه در بانک مرکزی حال برگزاری است.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد