محبوب‌ترین ارز‌های دیجیتال در ژوين 2021

محبوب‌ترین ارز‌های دیجیتال در ژوين 2021

رز‌های دیجیتال به پدیده‌ای تبدیل شده‌اند که هیچکس نمی‌تواند جلوی رشد آن‌ها را بگیرد. کشور‌ها از سراسر جهان در حال پذیرش اشکال جدیدی از پول و دارایی‌های دیجیتال هستند.رز‌های دیجیتال به پدیده‌ای تبدیل شده‌اند که هیچکس نمی‌تواند جلوی رشد آن‌ها را بگیرد. کشور‌ها از سراسر جهان در حال پذیرش اشکال جدیدی از پول و دارایی‌های دیجیتال هستند.

خواندن 3 دقیقه

به گزارش بورس نیوز، ارز‌های دیجیتال به پدیده‌ای تبدیل شده‌اند که هیچکس نمی‌تواند جلوی رشد آن‌ها را بگیرد. کشور‌ها از سراسر جهان در حال پذیرش اشکال جدیدی از پول و دارایی‌های دیجیتال هستند. حالا بسیاری از شرکت‌ها، رمز ارز‌ها را به‌عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرند. بازار رمز ارز‌ها هم با اینکه در ماه مه (May) درخشان‌ترین عملکرد را نداشت، در ماه ژوين بازهم نشانه‌هایی از بازگشت دوباره بازار به روز‌های اوج و سود‌های 100 تا 1000 درصدی مشاهده می‌شود.

حالا با کاهش قیمت ارز دیجیتال در بسیاری از موارد، سرمایه‌گذاران با تجربه و حتی تازه‌واردان، این فرصت را پیدا کرده‌اند تا ارز دلخواه‌شان را با قیمت‌های پایین‌تری بخرند. در چند ماه گذشته، برخی از رمز ارز‌ها توجهی که لیاقتش را داشتند، دریافت کرده و توانستند ارزش بازار خود را چند برابر کنند. تقریبا کسی تردید ندارد که اخبار و حواشی رمز ارز‌ها در تیتر یک رسانه‌ها قرار خواهند داشت و همچنان توجه همه را به خود جلب می‌کنند.

در ادامه، رمز ارز‌هایی را بررسی می‌کنیم که بیشترین اخبار و بازدید‌ها را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشته‌اند.

اتریوم؛ رمز ارزی از آینده

بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران روی اتریوم (ETH) شرط بسته‌اند و معتقدند که رشد این ارز تا پایان سال 2021 از بیت کوین سبقت می‌گیرد. ارزش اتریوم با روز‌های اوج فاصله زیادی گرفته و نیمی از ارزش خود را از دست داده است، اما تحلیلگران چندان هم نگران نیستند! آن‌ها باور دارند که اتریوم وارد یک فاز اصلاح قیمت شده که به زودی تمام می‌شود و پس از آن، این غول خفته در یک چشم بر هم زدن، پرواز خود را آغاز می‌کند!
تحلیلگران زیادی می‌گویند که کاهش قیمت اتریوم، بهترین زمان برای خرید این ارز دیجیتال محبوب است. شبکه اتریوم در ماه‌های آینده قرار است به‌روز رسانی‌های مهمی را انجام دهد و همین موضوع، ورود سیل سرمایه‌گذاران جدید را به دنبال خواهد داشت.

کاردانو؛ جزیره ثبات

کاردانو، رمز ارزی است که اگر نتوانیم آن را اول بدانیم، قطعا در جایگاه دوم لیست 10 ارز برتر قرار می‌گیرد. بلاکچین کاردانو برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ای دارد و قرار است به‌روز رسانی‌ها و ارتقا‌های مهمی را تجربه کند؛ به همین دلیل است که اغلب کارشناسان، کاردانو با نماد آدا (ADA) را بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری بلند مدت و سود‌های فضایی می‌دانند.

بر اساس وب سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، کاردانو پنجمین ارز دیجیتال با ارزش بازار است. کاردانو یا ADA (آدا) در روز‌های پرنوسان بازار رمز ارزها، نوسان کمتری نسبت به سایر رقبای جدی خود داشته است. به همین دلیل می‌توانیم آن را جزیره ثبات بدانیم.

بیت کوین کش؛ فرزند ناخلف بیت کوین

بیت کوین کش در مقایسه با بیت کوین، تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را برای کاربرانش فراهم می‌کند. بیت کوین کش که با جدا شدن از پروتکل اصلی بیت کوین متولد شد، به دلیل مقیاس پذیری مناسب (تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر)، می‌تواند مثل بیت کوین با یک انفجار قیمتی در آینده‌ای نه‌چندان دور مواجه شود. قیمت بیت کوین کش هم در ماه گذشته کاهش یافته و تحلیلگران توصیه به خرید آن دارند.

ریپل؛ تافته جدا بافته

ریپل با نماد XRP طی روز‌های گذشته، در صدر اخبار بود. از پیروزی بر کمیسیون بورس آمریکا در دادگاه تا برنامه شرکت ریپل برای عرضه عمومی در بورس، ریپل تافته جدا بافته بازار رمز ارزهاست. این دو موضوع و برخی عوامل دیگر، باعث شده تا توکن ریپل یا همان XRP به یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل شود.
ریپل کاربرد‌های زیادی هم برای کاربران و هم برای بانک‌ها و موسسات مالی دارد. به‌علاوه، ریپل یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین ارز‌های دیجیتال است و پتانسیل زیادی برای رشد قیمت دارد.

پالیگان؛ دوست‌داشتنی

مارک کوبان، میلیاردر و کارآفرین آمریکایی سرمایه‌گذاری بزرگی در پالیگان یا همان ماتیک (MATIC) انجام داده است. حالا، پالیگان به یکی از جنجالی‌ترین رمز ارز‌ها تبدیل شده که نام آن را هر روز در اخبار ارز‌های دیجیتال می‌شنویم. فقط در سال 2021، ارزش پالیگان بیشتر از 9 هزار درصد رشد داشت. این یکی از دیگر دلایلی است که پالیگان به‌عنوان یک گزینه پرطرفدار در میان سرمایه‌گذاران شناخته می‌شود.

داج‌کوین؛ مسافر ماه

سود‌های چند هزار درصدی داج‌کوین در سال 2021 باعث شده تا شهرتی به اندازه بیت کوین داشته باشد. امکان ندارد در محافلی که درباره ارز‌های دیجیتال صحبت می‌شود، حداقل یکبار نام داج‌کوین را نشنوید. احتمالا هیچ گزینه سرمایه‌گذاری را سراغ نداشته باشید که در طول چند ماه، 13 هزار درصد رشد قیمت داشته باشد.
ایلان ماسک، ريیس تسلا و کارآفرین مشهور هم از حامیان اصلی داج‌کوین محسوب می‌شود. قیمت فعلی داج کوین با روز‌های اوجش فاصله زیادی گرفته و بنابراین، این روز‌ها بهترین فرصت برای خرید داج‌کوین است.

شیبا؛ پرحاشیه

شیبا اینو (SHIB) هم در این لیست قرار گرفته چرا که ارزش آن همراه با داج کوین، پرواز‌های بلندی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال هم مورد حمایت ایلان ماسک قرار داشته و امکان معامله آن در بسیاری از صرافی‌های معتبر وجود دارد. مهم‌ترین ویژگی شیبا، سود‌های چند صد درصدی یک‌شبه است!

بایننس کوین؛ اصیل و خوشنام

بایننس کوین (BNB)، چهارمین رمز ارز ارزشمند بازار است و سال‌ها است که یکی از گزینه‌های مورد علاقه برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. بایننس کوین که توسط صرافی بزرگ بایننس ساخته شده، مقاومت لازم را در شرایط پر نوسان بازار ارز‌های دیجیتال دارد و معمولا در این نوسانات، کمتر از رقبا با کاهش قیمت مواجه می‌شود.

زمانی که کاربرد این رمز ارز در صرافی بایننس را در کنار ثبات قیمتی آن در بازار قرار دهید، به این نتیجه می‌رسید که بایننس کوین، یکی از مطمين‌ترین گزینه‌ها برای خرید است.

بیت تورنت؛ قدیمی و پرطرفدار

بیت تورنت (BTT) یکی از اعضای باشگاه رمز ارز‌های قدیمی در بازار است و شبکه بیت تورنت بیش از 100 میلیون کاربر دارد. شبکه بیت تورنت به تولیدکنندگان محتوا امکان می‌دهد تا بتوانند به‌طور مستقیم و بدون واسطه، با کاربران خود تعامل داشته باشند. به‌علاوه، خبر همکاری بیت تورنت و شبکه ترون در یک پروژه جدید، به محبوبیت بیت تورنت افزوده است.

بیت کوین؛ پادشاه

لیست رمز ارز‌های محبوب، بدون بیت کوین کامل نیست. بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رمز ارز، نخستین ارزی بود که توجه مردم جهان را به مفهوم رمز ارز‌ها جلب کرد. در مورد پادشاهی بلامنازع بیت کوین بر بازار ارز‌های دیجیتال، همین کافی است بدانید که هرگونه کاهش یا افزایش جدی بیت کوین، تاثیثر مستقیمی بر ارزش همه رمز ارز‌های دیگر می‌گذارد.

بسیاری از موسسات مالی و حتی غول‌های بانکی، واقعیتی به نام بیت کوین را پذیرفته‌اند و برخی از آن‌ها، روی این رمز ارز سرمایه‌گذاری بزرگی انجام داده‌اند. قیمت بیت کوین پس از اینکه امسال به 64 هزار دلار هم رسید، اکنون نیمی از ارزش خود را از دست داده و فرصتی خوبی برای خرید ایجاد کرده است.


  • بیشتر بخوانید:
17 درصد بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار اتریوم  
هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | روز خوب «شفا» با رکورد متفاوت

چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | ر...

روز منفی شاخص‌های بورسی با تداوم نوسان نماگر کل در کانال 1.3 همراه بود. در این میان، گروه دارویی‌های بازار، روز خوبی را سپری کردند.

NabzeBourse.ir/
ماینرهای فراری از چین در راه ایران! اقدامات لازم را برای کنترل بازار و مقابله با گرانفروشی‌ها پیگیری شود اجرای مزایده 6 هزار محدوده معدنی تکمیل می‌شود آب کدام مشترکان جیره‌بندی می‌شود؟ سلطان سیمان هم پیدا شد! 349 میلیون دلار در سامانه نیما عرضه شد افزایش سرمایه 50 درصدی نماد دارویی | دابور سرمایه خود را به چقدر رساند؟ سهام عدالت امروز 4 مرداد چقدر شد؟ تحلیل تکنیکال و بنیادی غگل | سودای قیمت 500 تومانی! کشف 2480 دستگاه ماینر غیرمجاز در آبیک اخبار بورس فردا سه شنبه 5 مرداد | فرآیند انتقال نماد ذوب از فرابورس به بورس پرش دوباره مرغ به سکوی 40 هزارتومانی! رمزارز‌ها به مدار رشد بازگشتند محدودیت اینترنت چه بلایی بر سر اقتصاد می‌آورد؟ پاداش 2میلیاردی برای هیيت مدیره یک بانک رسوب 3.5 میلیارد دلار نهاده‌ دامی در گمرک + جدول موج‌ جدید خاموشی‌ها در راه است؟ حال خوب دارویی ها از خبر حذف ارز ترجیحی سهامداران نگران آینده بورس در دولت جدید نباشند | روند مثبت بازدهی بازار سرمایه تداوم دارد خدمت رسانی به حوزه سلامت از افتخارات بانک رفاه است سقف تسهیلات طرح "جهش مهر سلامت" افزایش یافت پیش‌بینی بورس مرداد 1400/ بحران خشکسالی چه تاثیری بر صنایع بورسی می‌گذارد؟ سایت آمازون پرداخت با بیت کوین را آغاز می کند ارز دیجیتال ریف فایننس (Reef Finance) چیست؟ کاهش 2.5 درصدی ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی مدیرعامل توانیر درباره واردات ماینرهای چینی هشدار داد مخالف عرضه سیمان در بورس بودیم!! نرخ فروش رب گوجه فرنگی "غشهداب" بالا رفت "دابور" به افزایش سرمایه 50 درصدی رسید تقسیم سود 220 تومانی در مجمع "لبوتان" برگزاری مجمع "کنور" در 8 روز آینده راه‌حل عاجل بحران‌های اقتصادی "شغدیر" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت آمازون هم به جمع بیت کوینی‌ها پیوست منتظر موج جدید خاموشی‌ها باشید آخرین اخبار از قطعی برق پاساژ علاءالدین قطعی برق اصفهان مربوط به شبکه سراسری است کشمکش بر سر عرضه سیمان در بورس / قیمت‌های نجومی و سود دلالان علت تجمع امروز در خیابان جمهوری چه بود؟ (فیلم) یارانه یک میلیونی هر ایرانی به خودروسازان! مردم نمی‌توانند بیشتر از نیم کیلو میوه بخرند! آغاز پذیره‌نویسی صندوق سرمایه گذاری جسورانه پیشرفت اصلاح خط ریخته‌گری یک مجتمع فولاد سبا «وبصادر» از بالای برج سپهر خبر خوش درآمدزایی به سهامداران داد خرید 83 درصد حقیقی‌ها اعمال محدودیت در فعالیت رمز ارزها تا پایان دوران گرمای هوا رشد 11 درصدی حجم معاملات بورس کالا در تیر ماه توضیحات بانک دی در خصوص بازگشایی نماد در بورس رنج معاملات سودده در فولاد آیفکس سبزپوش از تعطیلات بازگشت

در حال بارگیری...