لیست جدیدترین افزایش سرمایه‌ها | پیشنهاد افزایش سرمایه 62 درصدی نماد پالایشی

لیست جدیدترین افزایش سرمایه‌ها | پیشنهاد افزایش سرمایه 62 درصدی نماد پالایشی

روزهای گذشته در سامانه کدال افزایش سرمایه چند نماد بورسی و فرابورسی منتشر گردید که از پیشنهاد افزایش سرمایه یک نماد پالایشی و صدور مجوز افزایش سرمایه یک نماد فرابورسی خبر داده بود.

به گزارش نبض بورس، شنبه 15 مردادماه افزایش سرمایه 3 نماد بورسی و فرابورسی در سامانه کدال منتشر گردید که از ثبت افزایش سرمایه نماد حبندر و پیشنهاد افزایش سرمایه یک نماد پالایشی و صدور مجوز افزایش سرمایه یک نماد فرابورسی خبر داده بود. در این مطلب به جزییات این افزایش سرمایه‌ها می‌پردازیم.

آگهی ثبت افزایش سرمایه 184 درصدی حبندر

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1400/08/22 افزایش سرمایە شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر از مبلغ 158,437 میلیون ریال به‌مبلغ 449,999 میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 291562 میلیون ریال) در تاریخ 1401/05/15 در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

پیشنهاد هیيت مدیره در خصوص افزایش سرمایه 62 درصدی شتران

گزارش توجیهی هیيت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت تهران از مبلغ 170,000,000,000,000 ریال به مبلغ 275,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی که در تاریخ 1401/05/15 به تصویب هیيت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

صدور مجوز افزایش سرمایه 393 درصدی مفاخر

تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: 170,000,000,000 ریال
تعداد سهام قابل انتشار: 668,900,557 سهم
ارزش اسمی هر سهم: 1,000 ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 668,900,557,000 ریال
منبع تامین افزایش سرمایه: 668,900,557,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی در اجرای مفاد مادە 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی (مصوب 98/02/15 مجلس شورای اسلامی)

جدیدترین خبرهای افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی | پیشنهاد افزایش سرمایه نماد عرضه اولیه |

جدیدترین خبرهای افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی | پیشنهاد ...

تازه‌ترین جزییات افزایش سرمایه 8 شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد؛ در این میان 1 نماد درخواست افزایش سرمایه خود را ثبت کرد و اطلاعیه آن بر روی سایت کدال منتشر گردید.

NabzeBourse.com/

9 افزایش سرمایه جدید نماد‌های بورسی و فرابورسی | خبری مهم برای سهامداران فخوز

آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا شنبه 29 مردادماه 1401 | صدور مجوز افزایش سرمایه نماد عرضه اولیه

آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا شنبه 29 مردادماه 1401 | صدور مجوز ا...

بورس فردا پس از چندروز تعطیلی آغاز به کار خواهد کرد و در این چند روز خبرهای مهمی منتشر شد که ممکن است بر بورس فردا تاثیرگذار باشد.

NabzeBourse.com/
ده خبر مهم برای بورس فردا چهارشنبه 5 مرداد | دو افزایش سرمایه جذاب

ده خبر مهم برای بورس فردا چهارشنبه 5 مرداد | دو افزایش سرمایه جذاب

فردا چهارشنبه 5 مرداد 1401 در حالی بورس کار خود را آغاز خواهد کرد که ده اتفاق مهم می‌تواند بر روی روند آن تاثیرگذار باشد.

NabzeBourse.com/
جدیدترین افزایش سرمایه های منتشر شده |مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام نماد عرضه اولیه

جدیدترین افزایش سرمایه های منتشر شده |مهلت استفاده از حق تقدم خرید...

طی روزهای گذشته اطلاعیه‌‌‌های متعددی درخصوص هر یک از مراحل افزایش سرمایه در سامانه کدال منتشر شده که در ادامه جزییات این افزایش سرمایه ها را می‌خوانید.

NabzeBourse.com/
افزایش سرمایه جذاب 11 نماد بورسی و فرابورسی | سرمایه این نماد 1326 درصد افزایش یافت

افزایش سرمایه جذاب 11 نماد بورسی و فرابورسی | سرمایه این نماد 1326...

افزایش سرمایه 11 نماد معاملاتی بر روی سایت کدال منتشر گردید، میزان این افزایش سرمایه‌ها و جزییات آن را در مطلب زیر بخوانید.

NabzeBourse.com/

افزایش سرمایه 6 نماد بورسی و فرابورسی |ثبت افزایش سرمایه سنگین 2700 درصدی یک نماد

کدام شرکت‌ها افزایش سرمایه دارند؟ | افزایش سرمایه 344 درصدی نماد عرضه اولیه

کدام شرکت‌ها افزایش سرمایه دارند؟ | افزایش سرمایه 344 درصدی نماد ع...

طی چند روز گذشته اطلاعیه‌‌‌های متعددی در سامانه کدال منتشر شد که برخی از این اطلاعیه‌‌‌ها به فرآیند افزایش سرمایه شرکت‌ها اختصاص داشت. با توجه به اینکه فرآیند افزایش سرمایه زمان‌بر است، ناشران موظفند ...

NabzeBourse.com/
افزایش سرمایه 100 درصدی نماد عرضه اولیه سال 1401

افزایش سرمایه 100 درصدی نماد عرضه اولیه سال 1401

امروز 30 خرداد 1401 نماد عرضه اولیه شده سال جاری طبق اطلاعیه‌ای از برنامه افزایش سرمایه از محل سود انباشته خبر داد. جزییات این خبر را در مطلب زیر بخوانید.

NabzeBourse.com/
پاداش پایان خدمات بازنشستگان کی واریز می‌شود؟ بازنشستگان بخوانند/ پاداش پایان خدمات بازنشستگان چه... سرمایه‌ گذاری در رمزارز بهتر است یا مسکن؟ رسوایی‌های بزرگ صنعت خودرو که جهان را متحیر کرد/عکس چطور مصرف سوخت خودرو را کاهش دهیم؟ زمان راه اندازی متروی پرند اعلام شد این 8 خودروی چینی به ایران می‌آیند؟ هشدار تولیدکنندگان آلمانی نسبت به کمبود مواد غذایی دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا... نتیجه آزمون حذف رانت خودرو چه بود؟/ دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شد؟ اکنون زمان خریدن طلا و سکه است؟ زمان تعیین تکلیف وضعیت جاماندگان سهام عدالت رشد 55 درصدی پرداخت وام ازدواج در سال جاری رشد قابل توجه وام ازدواج+ جزيیات نرخ تورم در شهریورماه چقدر بود؟ لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد رشد نرخ تورم در شهریورماه/ تورم خوراکی‌ها و دخانیات به 75 درصد رسید کلنگی های بازار مسکن چند؟ + جدول قیمت خبر خوب درباره پذیرش 6 کالا در بورس کالا جدیدترین قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو دلیل کمیابی روغن موتور در بازار چیست؟/ افزایش حضور روغن های تقلبی اولین اتومبیل را چه کسی و چه سالی وارد ایران کرد؟ + تصاویر دلار یورو را زمین زد/ اتحادیه اروپا در حلقه عذاب عکس | شاهکار جدید مرسدس بنز؛ تلفیق زیبایی و قدرت زمان احتمالی واردات خودرو به کشور اعلام شد قانون‌گریزی با قراردادهای موقت کار / «قراردادهای دايم» احیا می‌شود؟ پیشتازی تورم شهریورماه در این اقلام شناور شدن قیمت تاکسی در تهران/ تغییر نرخ کرایه در زمان ترافیک بازگشت تورم به زیر 50 درصد پس از سه ماه عکس | جدیدیترین محدودیت برای اینستاگرام و واتساپ در ایران! پاسخ به ادعاهای وزارت نیرو پس از 3 ماه متوالی تورم به زیر 50 درصد رسید ثبت بیش از 3هزار میلیارد تومان درخواست وام در فاز آزمایشی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشف معدن سرشار از طلا و مس در مدینه افزایش 7 برابری قیمت گاز در یک کشور اروپایی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعلام شد ایران فرآورده‌های نفتی رایگان به لبنان نمی دهد توافق با ازبکستان برای افزایش تجارت فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی چقدر ارز در سامانه نیما فروخته شد؟ امسال باید 1.6 میلیون دستگاه خودرو تولید شود تولید «دنا» در روسیه با یک اسم جدید!/ همکاری ایرانخودرو با کمپانی معروف روسی سقوط 82 درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا زايران پیاده امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه سینا قرار می گیرند تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور چالش ارزی تولیدکنندگان پلی یورتان/ با نصف ظرفیت کار می کنیم سقوط لیر ادامه‌دار است؟ هشدار درباره ارزش پول ملی ترکیه/ سقوط لیر ادامه دار است؟ قیمت جدید مرغ اعلام شد/ کاهش 50 درصدی سرانه مصرف مرغ