10 خبر مهم برای بورس فردا شنبه 13 خرداد کدامند؟

10 خبر مهم برای بورس فردا شنبه 13 خرداد کدامند؟

خبرهای مهمی روزهای گذشته در فضای رسانه ها منتشر شد که قطعا هر یک می توانند بر روی روند بورس فردا تاثیرگذار باشند. توصیه می شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، روزهای گذشته اخبار زیادی پیرامون مسايل اقتصادی، سیاسی و البته بورسی منتشر شد که قطعا می‌توانستند بر روی روند بورس فردا به هر حال تاثیرگذار باشند، اما به نظر این ده خبر تاثیر بیشتری بر روی روند بورس فردا داشته باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود که قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.

1- محمود گودرزی: با تلاش بورس تهران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه طی هفته آینده، قرارداد آتی برای کلیه بازار‌های مالی عملیاتی خواهد شد.
2- روز یک‌شنبه مورخ 1402/03/21، 12 درصد از سهام شرکت گروه مالی شهر در بخش "سرمایه‌گذاری‌ها" و در نماد "شهر" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.
3- "شگویا" از سهامداران دعوت کرد. مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی تندگویان در تاریخ 1402/03/22 برگزار می‌شود.
4- شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز (شرکت فرعی) با نماد گشان در بورس ثبت گردید.
5- مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار طی ابلاغیه‌ای به ناشران و موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس، فراهم آوردن امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع عمومی توسط سهامداران را الزامی کرد.
6- علی شریعتی، عضو اتاق ایران و عراق؛ طی هفته آتی (دوشنبه) دو میلیارد دلار از سایر منابع بلوکه‌شده جهت خرید کالای اساسی تخصیص و پرداخت می‌شود.
7- ایران، عربستان، امارات و عمان نیروی دریایی مشترک تشکیل می‌دهند
8- افزایش نرخ در خمهر: افزایش نرخ جهت محصول، اقلام پلیمری سپر که تغییر نرخ از ابتدای سال تا کنون طی تعدیل اخذ شده است.
9- با گذشت بیش از چهار سال از آخرین عرضه خودرو‌های وارداتی در کشور، گروه خودروسازی سایپا برای اولین بار محموله خودرو وارداتی را با عرضه خودرو چانگان CS35 پلاس آغاز می‌کند.
10- پیشنهاد هیيت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت ریل پرداز سیر با نماد حریل به میزان 100%

  • ده خبر مهم بورس فردا هر روز راس ساعت 17 منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد