نمادهای پرپر شده، علت مخالفت با حذف دامنه نوسان

نمادهای پرپر شده، علت مخالفت با حذف دامنه نوسان

گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به رکوردشکنی امروز بازار سرمایه و روزشماری که خواب مانده و...

به گزارش بورس نیوز، با وجود آنکه حداقل نیمی از نمادهای بورس به خاطر قفل شدن در صف های فروش، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی هستند؛ اما دوستان در ملاصدرا مرحمت کرده و کلا روی این دستورالعمل چشم شان را بسته اند. اما گاهی هم برخی نمادها بدون دامنه نوسان بازگشایی می شوند و سهامداران بخت برگشته با چنان شوکی مواجه می شوند که... مثلا امروز دو سه نماد بازار چنان ریزشی تجربه کردند که تا رسیدن به مرکز زمین راهی نداشتند! شاید با این شرایط، درک مقاومت متولیان این بازار با حذف دامنه نوسان کار سختی نباشد. امان از روزی که دامنه ای نباشد و کشتی به گل نشسته بورس، ریزش دیگری تجربه کند...

 

رکوردی دیگر در بورس

امروز اما یک رکورد هم ثبت کردیم؛ رکورد کمترین ارزش معاملات! 1622 میلیارد تومان معامله داشتیم که گویا 229 میلیارد تومان هم نقدینگی از بازار خارج شده است! یاد ایامی که جریان ورود نقدینگی به سمت بازار سرمایه مثبت بود، بخیر. کاش قدر می دانستیم.

 

بانک ها واکسن وارد می کنند

در بانک ها هم انگار خبرهایی است. بعد از آنکه واکسنی به پرسنل بانک ها اختصاص نیافت؛ ظاهرا بانک ها پیگیر واردات واکسن کرونا برای تزریق به پرسنل شان هستند. حالا باید دید هزینه اش از جیب سهامدار پرداخت خواهد شد یا نه.

 

روزشماری که خواب مانده

مکرر در مورد ساخت واکسن ایرانی کرونا شنیده ایم. اما کلیپی پخش شده که روزشمار ساخت واکسن را نشان می دهد؛ روز اول، صاف کردن زمین محل احداث با بولدوزر. روز آخر یعنی زمان حال هم پیشرفت 80 درصدی یک سوله چند طبقه! نگران نباشید. ما به واردات واکسن نیازی نداریم، چند ماه صبر کنید و دست ها را تند تند بشورید تا به تولید انبوه برسیم!

 

ایثارگران در حسرت گاندویی شدن

اهالی پاستور هم در واپسین روزهای سکونت شان، طنزپردازی می کنند و ادعا دارند "طوری کشور را اداره کردند که همه به شکست فشار حداکثری اعتراف می کنند!" تازه ارزاق عمومی هم کوپنی نشده و فقط بعضی اوقات مردم برای سرگرم شدن، در صف مرغ و تخم مرغ می ایستند! باور کنید یخچال های همه هم تا خرخره پر از مرغ و گوشت است؛ ولی چه کنیم که مادر زادی صف دوست داریم و الکی صف می کشیم! خلاصه که دوستان آرزو دارند روزی این همه از خودگذشتگی و افتخارآفرینی شان، سوژه گاندو 3 شود! گاندو سازان هم گفته اند ای به روی چشم! گاندوی 3 را از روی ایثارگری شما و البته با کمی هم چاشنی ایثارگری حقوقی های بورس خواهیم ساخت. منتظر باشید.

توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

BourseNews.ir/
دامنه نوسان معاملات بورس افزایش می‌یابد

دامنه نوسان معاملات بورس افزایش می‌یابد

بورستهران- ایرنا- سخنگوی شورای عالی بورس از تصویب سه سیاست کلی در خصوص افزایش دامنه نوسان در جلسه امروز این شورا خبر داد.

Irna.ir/

تصمیم جدید درباره دامنه نوسان بورس

تعیین دامنه نوسان در امروز / پیشنهاد ريیس بورس چیست؟

دامنه نوسان بورس چه تغییری خواهد کرد؟

پیشنهاداتی برای پایان دادن به مشکلات بازار سرمایه

پیشنهاداتی برای پایان دادن به مشکلات بازار سرمایه

عضو هیات مدیره کارگزاری بورسیران گفت: دل بستن به حمایت‌های حقوقی ها از بازار، بسیار ساده لوحانه است؛ چرا که هیچ گاه از بازار سرمایه به صورت جدی حمایت نکرده‌اند و شاید هم توان این کار را نداشته باشند.

BourseNews.ir/
دامنه نوسان تا قبل از انتخابات باز می‌شود

دامنه نوسان تا قبل از انتخابات باز می‌شود

عضو شورای عالی بورس گفت: به نظر می‌رسد تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری، دامنه نوسان با یک روند تدریجی باز شود.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس فردا 15 فروردین 1400 / دامنه نوسان تغییر می‌کند؟

پیش‌بینی بورس فردا 15 فروردین 1400 / دامنه نوسان تغییر می‌کند؟

بازار سهام در هفته سوم فروردین تحت تاثیر برگزاری جلسه طرفین برجام است و با یک روند نسبتا منفی تا مشخص شدن نتیجه جلسه معاملات خود را ادامه می‌دهد.

TejaratNews.com/
چشم انداز بازار سرمایه در سال 1400/تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر بورس

چشم انداز بازار سرمایه در سال 1400/تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر ...

یکی از اقدامات لازم دیگر این است که سازمان بورس باید صورت‌های مالی خود را منتشر کرده و برنامه استراتژیک ده ساله اعلام شود.

BourseNews.ir/
انتخابات ریاست‌جمهوری و برجام؛ دو مولفه اثرگذار بر بازار سرمایه

انتخابات ریاست‌جمهوری و برجام؛ دو مولفه اثرگذار بر بازار سرمایه

بازار سرمایه در سال 99 با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شد. مجموعه عوامل بسیاری در این فراز و نشیب اثرگذار بودند و میتوان گفت در بسیاری از موارد، به بازار سهام...

EghtesadOnline.com/
جدیدترین خبر درباره دامنه نوسان

جدیدترین خبر درباره دامنه نوسان

سیاست دامنه نوسان نامتقارن از بهمن ماه سال گذشته اجرایی شد. سیاستی که با انتقاداتی از سوی کارشناسان همراه بود. حالا امروز 17 فروردین 1400 خبر‌های جدیدی درباره تغییرات دامنه نوسان منتشر شده است.

NabzeBourse.ir/
خستگی سهامداران از روند بازار / حذف دامنه نوسان، بورس را نجات می‌دهد؟

خستگی سهامداران از روند بازار / حذف دامنه نوسان، بورس را نجات می‌د...

بازار سرمایه با شرایط مختلفی همچون کاهش روزانه شاخص، بی‌اعتمادی سهامداران، عدم جریان نقدینگی، قفل بودن تعداد زیادی از نمادها در صف فروش و دیگر عوامل روبه‌رو است و سهامداران زیادی از وضع موجود ناراضی ه...

TejaratNews.com/
حذف دامنه نوسان؛ آری یا نه

حذف دامنه نوسان؛ آری یا نه

حذف دامنه نوسان باید به مرور انجام شود، نه یک باره. اگر این کار به تدریج انجام شده و زیر ساخت‌های آن نیز فراهم شود، بازار می‌تواند از ثبات خوبی در بلند مدت برخوردار شود، اما متاسفانه هیچ قدمی در این ر...

BourseNews.ir/
دامنه نوسان بورس در سال 1400 چگونه است؟

دامنه نوسان بورس در سال 1400 چگونه است؟

هرچند در روزهای پایانی سال 99 تصمیماتی برای افزایش دامنه نوسان بورس گرفته شد اما هنوز این تصمیمات شکل اجرایی به خود نگرفته و فعلا در سال 1400 دامنه نوسان همان منفی 2 تا مثبت 6 خواهد بود.

TejaratNews.com/
یک هفته با صنایع بورسی رودخانه‌ای در ولز پر از شیر شد چرا یارانه رمضان کم واریز شد؟ حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه قیمت خودرو امروز 26 فروردین 1400 اقدام غیرمنتظره هیوندای در معرفی کانسپت جدید احتمال حذف محدودیت خرید سهام از سوی کارگزاری‌ها و پرسنل آنها هدایت نقدینگی به بخش تولید و تامین مواد اولیه از مسیر بورس خرمای رطب 11.5 هزار تومانی چگونه 35 هزار تومان به مردم فروخته می‌شود؟ فورد ماستنگ پرفروش‌ترین خودروی اسپرت دنیا شد منابع ارزی ایران 115میلیارد دلار اعلام شد توزیع 922 تن مرغ در تهران قیمت دلار امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400/ شاخص ارزی به کانال 23 هزار تومان رسید "غپاذر" از سهامداران دعوت کرد صادرات تخم‌مرغ آزاد می‌شود / شرط عجیب دولت برای آزادسازی صادرات فریب سود کلان بانک‌ها را نخورید در مجمع "ونیکی" 320 ریال تقسیم شد سود 1900ریالی نصیب سهامداران "شوینده" قیمت خرما به بسته‌ای 50هزار تومان رسید رمزارزهای با ریسک کم در بازار کریپتو رکورد منفی دیگری برای بورس به ثبت رسید تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ بازار رمزارز‌ها برای همیشه صعودی باقی نخواهد ماند! کاهش 25 درصدی ارزش معاملات بورس مازندران کرونا و مرخصی‌های اجباری بدون حقوق! قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی 1400/1/26 صعود بی‌سابقه بیت‌کوین ممنوعیت رمزارز مانند خاموش کردن اینترنت است پذیرش "وسرمد" در فرابورس راه‌اندازی خط تولید کاشی و سرامیک در "کصدف" قیمت انواع خودرو تا پیش از امروز 26 فروردین 1400 شرکت‌های سهام عدالت به عنوان بال‌های توسعه اقتصادی استان‌ها عمل کنند قیمت میوه‌های نوبرانه اعلام شد آیا شوینده برنامه‌ای برای افزایش سرمایه دارد؟/ عرضه اولیه مروارید هامون و آلی شیمی قم به کجا رسید؟ کاهش شتاب افت شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت زنگ خطر یک وابستگی خطرناک پیش‌بینی قیمت طلا امروز 26 فروردین 1400 پیش‌بینی قیمت دلار امروز 26 فروردین 1400 آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 26 فروردین 1400 آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز 26 فروردین چقدر بود؟ قطعه‌بندی گوشت مرغ رفع ممنوعیت شد حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه دستورالعمل صدور مجوز فعالیت استخراج رمزارزها آخربن وضعیت نان آوران این روزها رو ببینید!‌ واکنش ريیس کل بانک مرکزی به اظهارات نوبخت در صورت موافقت شورای عالی بورس محقق می شود؛ حذف محدودیت خرید شرکت های کارگزاری ها و پرسنل آنها توضیحات اینستاگرامی واعظی در مورد ستاد کرونا عرضه توکن سهام شرکت تسلا در صرافی بایننس خودروی سیتروين C5 X معرفی شد مجوز انتشار اوراق اجاره شرکت صبا تامین صادر شد

در حال بارگیری...