استقرار خودروهای امدادی گروه بهمن در جاده‌های کشور

استقرار خودروهای امدادی گروه بهمن در جاده‌های کشور

خودروهای امدادی گروه بهمن در جاده‌های کشور مستقر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گروه بهمن، این شرکت به مسافران و زايران شرکت کننده در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اطمینان داد، تیم خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیر حرکت کاروان‌های زايرین منتهی به حرم مطهر، آماده ارايه خدمات به مشتریان خواهند بود.

طی این عملیات که از روز پنجشنبه یازدهم تا دوشنبه پانزدهم خرداد برگزار می‌‎شود خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی (ره) مستقر و آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. امدادگران گروه بهمن از ساعت هفت صبح تا 18 در این مسیرها حضور دارند و در مجموع 17 عاملیت منتخب نیز در این ایام، آماده ارايه خدمات به مشتریان هستند.

گروه بهمن از مشتریان این شرکت می‌خواهد تا از خدمات امدادی غیر مجاز استفاده نکنند زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند باعث بروز مشکلات متعدد و تحمیل هزینه‌های سنگین شود. در این طرح خدمات عمومی شامل باتری کمکی، سوخت‌رسانی و تعویض زاپاس توسط ناوگان امدادی گروه بهمن در محل مورد نیاز مشتری و برای کلیه خودروهای سواری انجام می‌شود.

مشتریان در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره سراسری 48027-021 داخلی یک جهت ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد استفاده نمایند. فهرست عاملیت‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت گروه بهمن به نشانی bahman.ir قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد