معلمان از ثبت نام در سامانه رتبه بندی جا نمانند | سامانه رتبه‌بندی معلمان شروع به کار کرد

معلمان از ثبت نام در سامانه رتبه بندی جا نمانند | سامانه رتبه‌بندی معلمان شروع به کار کرد

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش از آغاز به کار «سامانه رتبه‌بندی» از امروز خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش از آغاز به کار «سامانه رتبه‌بندی» از امروز خبر داد.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش جزيیات و نحوه بارگذاری در «سامانه رتبه‌بندی» را تشریح کرد.

خبرفوری گزارش داد، سجاد سیاح اظهار کرد: امروز سایت را باز می کنیم، اما درباره ساعت آغاز به کار سامانه باید گفت که ما از شب گذشته آماده بودیم و هر زمان وزیر آموزش و پرورش دستور رسمی صادر کند، سامانه را در دسترس قرار می‌دهیم.

سیاح افزود: آدرس سامانه rtb.medu.ir است و آدرسی که پیش از این اعلام شده بود آی پی تستی سامانه بود که برای برخی استان‌ها در دسترس قرار گرفته بود.

وی گفت: همکاران می‌توانند با نام کاربری و رمز عبوری که در سامانه پروفایل داشتند وارد شوند. اگر کلمه عبور را فراموش کرده باشند، دو قابلیت برای بازیابی رمز عبور پیش‌بینی شده است.

سیاح افزود: فرم‌ها و موارد دیگر در سامانه طرح ریزی شده و سعی کردیم محیط کاربری ساده‌ای داشته باشد. به زودی فیلم آموزشی راهنما نیز بارگذاری و منتشر می‌شود.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد که به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار سامانه، اینگونه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) 2.5 روز کاری برای ثبت‌نام فرصت داشته باشد.

امروز از صفر شروع می‌شود تا به کد 9 برسیم. جدول زمان‌بندی نیز مشخص شده‌ است. با این حال پس از اتمام این زمان نیز فرصت دوباره‌ای به همکارانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، داده می‌شود و جای نگرانی نیست.

سجاد سیاح تاکید کرد: جامعه هدف ما بیش از 800 هزار نفر است که این اقدام به منظور کنترل بار ورود به سامانه انجام و طی 9 روز ثبت‌نام‌ها انجام می‌شود. تست‌های فنی نشان می‌دهد که نباید مشکل خاصی در این زمینه داشته باشیم. سرورها و پهنای باند ویژه اختصاص داده شده و اقدامات زیرساختی و سخت‌افزاری انجام شده و مسيله خاصی وجود نداشته است. با این حال همکاران ما رصد لحظه‌ای خواهند داشت.

کدام بخش وزارتخانه پاسخگوی مشکلات سامانه است؟

سیاح در پاسخ به اینکه در صورت بروز مشکل، کدام بخش وزارتخانه پاسخگو است و فرهنگیان باید با چه شماره‌ای تماس بگیرند؟ گفت: تمام مناطق آموزش و پرورش موظف شده‌اند میزکار رتبه‌بندی داشته باشند. امروز اطلاعیه‌ای از سوی امور اداری یا مرکز سنجش منتشر و شماره تماس و نحوه پشتیبانی قید خواهد شد تا همکاران بتوانند پیگیری کنند.

لازم به ذکر است صادق ستاری فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نیز در این باره گفته، معلمان بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و مبتنی بر شماره ملی خود می‌توانند مدارک و مستندات خود را در این سامانه بارگذاری کنند تا بر اساس آن، نظام رتبه‌بندی و شایستگی و صلاحیت آنها مورد بررسی قرار گیرد و در بازه زمانی یک ماهه اقدامات لازم انجام شود.

به گفته وی و بر اساس هماهنگی وزارتخانه با سازمان برنامه و بودجه، تلاش بر این است که بخشی از مطالبات فرهنگیان درخصوص موضوع رتبه‌بندی شهریور ماه به صورت علی‌الحساب در اختیار فرهنگیان قرار داده شود تا از ماه‌های آینده و با صدور احکام بتوان نسبت به اجرای تمام و کمال نظام رتبه‌بندی اقدام کرد.

 

شفاف‌سازی صورت‌های مالی سازمان اقتصادی کوثر / بخشی از سهام شرکت‌ها به سه دهک پایین جامعه ایثارگری اختصاص می یابد

شفاف‌سازی صورت‌های مالی سازمان اقتصادی کوثر / بخشی از سهام شرکت‌ها...

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: منابع سازمان اقتصادی کوثر برای همه ایثارگران و خانواده معظم شهدا است و این سازمان برای هیج فرد وافراد خاصی منافعی ایجاد نخواد کرد و در دهه فجر سیستم هوشمند مالی راه‌ا...

Borna.news/
ريیس سازمان برنامه و بودجه: یارانه تسهیلات مسکن تنها باید از محل صندوق ملی مسکن تامین شود

ريیس سازمان برنامه و بودجه: یارانه تسهیلات مسکن تنها باید از محل ص...

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: بر اساس قانون جهش تولید مسکن یارانه تسهیلات حوزه مسکن تنها باید از محل صندوق ملی مسکن...

Borna.news/
اختصاص اینترنت رایگان به سه دهک کم‌درآمد جامعه

اختصاص اینترنت رایگان به سه دهک کم‌درآمد جامعه

ایلنا: بر اساس اعلام وزارت ارتباطات، سرپرستان خانوار سه دهک کم درآمد یارانه بگیران می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال کردن بسته اینترنت خود...

Ilna.ir/
جزيیات همکاری برقی بلند مدت ایران و عراق/عربستان قادر به حل مشکلات برق عراق نیست

جزيیات همکاری برقی بلند مدت ایران و عراق/عربستان قادر به حل مشکلات...

شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی با سرمایه‌گذاری طرف عراقی ساخت 3642 مگاوات نیروگاه در این کشور همسایه را در دستور کار دارند که این عدد 7 برابر کل برنامه صادرات برق عربستان به عراق در 3 سال آینده است.

FarsNews.ir/
حمایت قاطع سازمان برنامه و بودجه از گندمکاران/15 هزار میلیارد تومان دیگر تضمین شد

حمایت قاطع سازمان برنامه و بودجه از گندمکاران/15 هزار میلیارد توما...

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: تمام ظرفیت‌های قانونی بودجه برای حمایت از خرید تضمینی گندم فعال شده و علاوه بر تخصیص...

Borna.news/
طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه اجرا می‌شود

طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه اجرا می‌شود

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» به منظور صیانت...

Borna.news/
کابل و اسلام آباد بدنبال حل مشکلات تزانزیتی خود

کابل و اسلام آباد بدنبال حل مشکلات تزانزیتی خود

سرپرست وزارت صنعت و تجارت طالبان می‌گوید که انتظار می‌رود که با هیات پاکستانی در باره بازرگانی با شیوه بارتر و قرارداد...

Borna.news/
ريیسی مشکلات اقتصادی را گردن روحانی انداخت!

ريیسی مشکلات اقتصادی را گردن روحانی انداخت!

ما کشور را با تورم 60 درصدی و کسری بودجه 480 هزار میلیارد تومانی تحویل گرفتیم؛ یعنی اگر ما اقدامی نمی‌کردیم الان با...

Bartarinha.ir/
آخرین وضعیت مشکلات آبی در چهار محال و بختیاری، آذربایجان غربی و همدان

آخرین وضعیت مشکلات آبی در چهار محال و بختیاری، آذربایجان غربی و هم...

ایلنا: طی روزهای اخیر علاوه بر مشکل کدورت آب در استان چهار محال و بختیاری بویژه شهرکرد که در پی بارندگی‌ها حادث شد، در شهرستان‌های همدان و ارومیه نیز با مشکلات آبی...

Ilna.ir/
53 درصد جامعه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

53 درصد جامعه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: 53 درصد مردم جامعه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.

FarsNews.ir/
تکلیف سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص بودجه احیای دریاچه ارومیه تا 15 شهریور

تکلیف سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص بودجه احیای دریاچه ارومیه ت...

استاندار آذربایجان غربی گفت: قرار بر این است که سازمان برنامه و بودجه کشور تا 15 شهریور ماه 1401 تخصیص‌های مورد نیاز...

Borna.news/
ادامه مشکلات بانکی اتباع افغانستانی در ایران؛ آیا محدودیت‌ها برداشته شده است؟

ادامه مشکلات بانکی اتباع افغانستانی در ایران؛ آیا محدودیت‌ها برداش...

عدم تمدید یا قطع کارت بانکی، محدودیت در سقف انتقال و موقتی بودن حساب‌ها از جمله مشکلات بانکی مهاجران افغانستانی در ایران است که با وجود بارها اعلام مسيولان ایرانی برای رفع آن اما تاکنون برطرف نشده و ت...

FarsNews.ir/
خاندوزی: القای اقدامات تورم‌زای دولت به جامعه تحریف شیطنت‌آمیز سخنان ريیس جمهور است

خاندوزی: القای اقدامات تورم‌زای دولت به جامعه تحریف شیطنت‌آمیز سخن...

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: در روزهای اخیر برخی سایت‌ها با اقدامات شیطنت آمیزی ضمن تحریف سخنان ريیس‌جمهور به جامعه القا...

Borna.news/
مایه تاسف است که در بسیاری از روستاها همچنان مشکلات کم آبی وجود دارد

مایه تاسف است که در بسیاری از روستاها همچنان مشکلات کم آبی وجود دا...

ایلنا: وزیر نیرو با اشاره به شناسایی 16 هزار روستای کشور برای آبرسانی گفت: بهترین کار خیر با توجه به شرایط کشور، "آبرسانی" است.

Ilna.ir/
سومین تولید کننده خودرو در جهان از مشکلات اقتصادی سربلند شد

سومین تولید کننده خودرو در جهان از مشکلات اقتصادی سربلند شد

سهام جنرال موتورز روز جمعه در حالی افزایش یافت که این خودروساز اعلام کرد سود سه ماهه خود را برای سهامداران بازگرداند...

Borna.news/
هایلوکس از این قوی تر نداریم + عکس پاداش پایان خدمات بازنشستگان کی واریز می‌شود؟ بازنشستگان بخوانند/ پاداش پایان خدمات بازنشستگان چه... سرمایه‌ گذاری در رمزارز بهتر است یا مسکن؟ رسوایی‌های بزرگ صنعت خودرو که جهان را متحیر کرد/عکس چطور مصرف سوخت خودرو را کاهش دهیم؟ زمان راه اندازی متروی پرند اعلام شد این 8 خودروی چینی به ایران می‌آیند؟ هشدار تولیدکنندگان آلمانی نسبت به کمبود مواد غذایی دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا... نتیجه آزمون حذف رانت خودرو چه بود؟/ دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شد؟ اکنون زمان خریدن طلا و سکه است؟ زمان تعیین تکلیف وضعیت جاماندگان سهام عدالت رشد 55 درصدی پرداخت وام ازدواج در سال جاری رشد قابل توجه وام ازدواج+ جزيیات نرخ تورم در شهریورماه چقدر بود؟ لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد رشد نرخ تورم در شهریورماه/ تورم خوراکی‌ها و دخانیات به 75 درصد رسید کلنگی های بازار مسکن چند؟ + جدول قیمت خبر خوب درباره پذیرش 6 کالا در بورس کالا جدیدترین قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو دلیل کمیابی روغن موتور در بازار چیست؟/ افزایش حضور روغن های تقلبی اولین اتومبیل را چه کسی و چه سالی وارد ایران کرد؟ + تصاویر دلار یورو را زمین زد/ اتحادیه اروپا در حلقه عذاب عکس | شاهکار جدید مرسدس بنز؛ تلفیق زیبایی و قدرت زمان احتمالی واردات خودرو به کشور اعلام شد قانون‌گریزی با قراردادهای موقت کار / «قراردادهای دايم» احیا می‌شود؟ پیشتازی تورم شهریورماه در این اقلام شناور شدن قیمت تاکسی در تهران/ تغییر نرخ کرایه در زمان ترافیک بازگشت تورم به زیر 50 درصد پس از سه ماه عکس | جدیدیترین محدودیت برای اینستاگرام و واتساپ در ایران! پاسخ به ادعاهای وزارت نیرو پس از 3 ماه متوالی تورم به زیر 50 درصد رسید ثبت بیش از 3هزار میلیارد تومان درخواست وام در فاز آزمایشی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشف معدن سرشار از طلا و مس در مدینه افزایش 7 برابری قیمت گاز در یک کشور اروپایی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعلام شد ایران فرآورده‌های نفتی رایگان به لبنان نمی دهد توافق با ازبکستان برای افزایش تجارت فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی چقدر ارز در سامانه نیما فروخته شد؟ امسال باید 1.6 میلیون دستگاه خودرو تولید شود تولید «دنا» در روسیه با یک اسم جدید!/ همکاری ایرانخودرو با کمپانی معروف روسی سقوط 82 درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا زايران پیاده امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه سینا قرار می گیرند تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور چالش ارزی تولیدکنندگان پلی یورتان/ با نصف ظرفیت کار می کنیم سقوط لیر ادامه‌دار است؟ هشدار درباره ارزش پول ملی ترکیه/ سقوط لیر ادامه دار است؟