امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/27

امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/27

قیمت سکه در بازار داخلی با وجود کاهش قیمت طلای جهانی در دقایقی افزایشی شد، این موضوع می‌تواند تحت تاثیر رشد قیمت دلار اتفاق افتاده باشد. نوسانات قیمت سکه به گونه‌ای بود که از مرز 10 میلیون و 800 هزار تومان نیز گذشت، اما دوباره روند کاهشی پیدا کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار آمریکا امروز پنجشنبه، 27 خرداد و در آستانه انتخابات، از مرز 24 هزار و 200 تومان عبور کرد.

قیمت سکه امامی نیز از مرز حساس 10 میلیون و 800 هزار تومان عبور کرد اما دوباره زیر آن قرار گرفت. قیمت دلار آمریکا در شروع معاملات روز پنج‌شنبه، 24 هزار 220 تومان و 110 تومان بالاتر از نرخ عصر روز گذشته بود.

دلار آمریکا که در روزهای اخیر در بازه 23 هزار و 800 تومان و 24 هزار و 200 تومان نوسان می‌کرد، آخرین روز هفته را با قیمت بالای 24 هزار و 200 تومان شروع کرد. قیمت دلار در ادامه باز هم افزایش یافت و روی 24 هزار و 340 تومان قرار گرفت.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز پنجشنبه، بیست و هفتم خرداد، همچنین نرخ ارز در صرافی‌ ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار نسبت به آخرین نرخ دیروز افزایش یافت و بهای دلار برای فروش، به رقم 23627 تومان رسید. نرخ خرید دلار در این صرافی نیز 23159 تومان تعیین شد.

قیمت فروش برای یورو در صرافی ملی نیز با افزایش نسبت به روز گذشته، 28672 تومان تعیین شده و قیمت خرید آن 28105 تومان اعلام شده است.

سکه مرز 10 میلیون و 800 هزار تومانی را حفظ نکرد

قیمت سکه امامی نیز همراه با افزایش قیمت دلار رشد کرد. قیمت سکه در شروع معاملات امروز روی 10 میلیون و 700 هزار تومان و 50 هزار تومان پایین‌تر از نرخ عصر روز گذشته قرار داشت، اما در ادامه افزایش یافت و به مرز 10 میلیون و 800 هزار تومان نزدیک شد.

قیمت سکه برای دقایقی از این مرز عبور کرد، اما دوباره زیر آن و روی قیمت 10 میلیون و 790 هزار تومان قرار گرفت.

افزایش قیمت سکه در حالی اتفاق افتاد که قیمت طلای جهانی در حال کاهش بود و فلز گرانبها تا سطح 1805 دلار نیز افت کرده بود. بر این اساس افزایش قیمت سکه احتمالا تحت تاثیر رشد قیمت دلار بود.

تغییرات قیمت سکه و طلا

اما قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه فروشندگان طلا، جواهر و سکه تهران، تا ساعت 16 و 55 دقیقه، 10 میلیون و 730 هزار تومان بود. همچنین سکه طرح قدیم تا ساعت 11 و 10 دقیقه به قیمت 10 میلیون و 600 هزار تومان معامله می‌شد.

نیم سکه 5 میلیون و 800 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 720 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 300 هزار تومان است.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و 781 دلار رسید و هر گرم طلای 18 عیار تا ساعت 17 به مبلغ یک میلیون و 66 هزار تومان معامله می‌شد.

منبع: اقتصادنیوز، سایت صرافی ملی و اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران

آخرین اخبار حوزه ارز، طلا و سکه را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

قیمت دلار ترمز برید | آخرین گزارش ها از قیمت دلار

قیمت دلار ترمز برید | آخرین گزارش ها از قیمت دلار

دلار آمریکا در مقایسه با ارزهای اصلی جهان قوی تر می شود. در سال 2022 تا به امروز، ارزش دلار به سطوحی رسیده که از اوایل...

MosalasOnline.com/
شرایط خطرناک در بازار / حباب قیمت سکه 2 میلیون...

شرایط خطرناک در بازار / حباب قیمت سکه 2 میلیون...

از نظر عده ای از معامله گران در شرایط کنونی بازار با تقاضای مازاد روبرو شده و با حباب 2 میلیونی خرید کردن خطرناک شده اس...

Gostaresh.news/
سیگنال‌ برجامی برای قیمت دلار؛ برای اولین بار نرخ رسمی تعیین کننده جهت بازار شد

سیگنال‌ برجامی برای قیمت دلار؛ برای اولین بار نرخ رسمی تعیین کننده...

پس از انتشار سیگنال‌هایی در زمینه از سرگیری تماس‌های برجامی میان طرفین این قرارداد، از ساعات پایانی روز گذشته نرخ دلار در معاملات آزاد بازار تهران تحرکات کاهشی جدیدی را از خود به ثبت رساند.

Tabnak.ir/
جدیدترین قیمت طلا و سکه اعلام شد

جدیدترین قیمت طلا و سکه اعلام شد

ایلنا: جدیدترین قیمت سکه، طلا و دلار در چهارشنبه 22 تیر ماه اعلام شد

Ilna.ir/

شوک بازارهای جهانی و تاثیر آن در قیمت طلا

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز

پیش بینی مهم از قیمت سکه در بازار امروز (11 تیر)

پیش بینی مهم از قیمت سکه در بازار امروز (11 تیر)

برخی از سکه بازان معتقدند در صورتی که نرخ دلار امروز آرایش صعودی به خود بگیرد این امر می تواند بر قدرت معامله گران...

Gostaresh.news/

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز

قیمت سکه 7 تیر 1401 به 14 میلیون و 300 هزار تومان رسید

قیمت سکه 7 تیر 1401 به 14 میلیون و 300 هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 7 تیر 1401 در بازار آزاد تهران به 14 میلیون و 300 هزار تومان رسید.

MehrNews.com/
قیمت سکه 11 تیر 1401 به 15 میلیون و 550 هزار تومان رسید

قیمت سکه 11 تیر 1401 به 15 میلیون و 550 هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه 11 تیر 1401 در بازار آزاد تهران به 15 میلیون و 550 هزار تومان رسید.

MehrNews.com/

قیمت سکه طرح جدید 5 مرداد به 14 میلیون و 850 هزار تومان رسید

آخرین قیمت سکه و طلا در بازار امروز (10 تیر)

آخرین قیمت سکه و طلا در بازار امروز (10 تیر)

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ بازار طلا، جواهر و سکه تهران 15 میلیون و 400 هزار تومان است.

Gostaresh.news/

قیمت سکه طرح جدید 2 مرداد 1401 به 14 میلیون و 900 هزار تومان رسید

پیش بینی جدید از قیمت سکه / منتظر ارزانی باشیم؟

پیش بینی جدید از قیمت سکه / منتظر ارزانی باشیم؟

قیمت طلا و سکه از نیمه خرداد سال جاری در مسیری افزایشی قرار گرفت و در مقاطع دوباره کاهشی شد. اما اکنون باتوجه به کاهش...

Gostaresh.news/
پیش بینی مهم از قیمت دلار / توصیه ای جدی به...

پیش بینی مهم از قیمت دلار / توصیه ای جدی به...

بازار ارز در وضعیت آرامی است و پیش‌بینی می‌شور شرایط تغییر چندانی را شاهد نباشد. از این رو سرمایه‌گذاری بر دلار سایر...

Gostaresh.news/
با این 10 نشانه خودرو را به تعمیرگاه ببرید خبر مهم معاون وزیر صنعت درباره قیمت خودرو/ زیان خودروسازان... صندوق‌های درآمد ثابت بر خلاف روند بازار شاهد ورود نقدینگی بودند آتش به جان بچه شیبا افتاد نقش لوله نورد استریم در تامین گاز روسیه به اروپا/ روبل یا قطع گاز استراتژی موفق روس روزهای غم‌انگیز چین/ سقوط یوان به پایین ترین حد از 2008 تا کنون خبر خوش دولت برای افراد فاقد سهام عدالت/ چه کسانی سهام... آمار عجیب از سود دلالان خودرو طلا به پایین ترین حد خود در 29 ماه گذشته رسید ضعف طلا در برابر صعود شاخص دلار تجارت خارجی کشور از 50 میلیارد دلار گذشت سقوط آزاد قیمت پراید و پژو و خیز قیمت سمند/ آخرین قیمت... ضعف پوند آن را به سمت برابری با دلار سوق داد ایران می‌تواند نقش مهمی در تامین انرژی مورد نیاز ژاپن ایفا کند روسیه با تولید هزار هواپیمای مسافربری بدنبال پایان وابستگی به بويینگ و ایرباس است محدودیت‌های کرونایی سفر به لبنان لغو شد/هفته ای یک پرواز به بیروت خبر دولت برای افراد فاقد سهام عدالت ونزويلایی ها خواستار کدام محصولات ایران خودرو هستند؟ زمان آغاز احتمالی فروش بلیت جام جهانی قطر مشخص شد معرفی بهترین ماوس‌های مخصوص بازی / عکس رکوردداران تورم در جهان معرفی شدند/ تورم کدام کشورها بیشتر از ایران است؟ قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز سه‌شنبه6 مهرماه 1401 افزایش 20 درصدی مصرف بنزین در تابستان سال جاری موفقیت در صادرات134 میلیون دلار گاز مایع در یک روز آمار افزایش کمرشکن قیمت برنج در یک هفته قايم مقام ريیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد ایران می‌تواند نقش مهمی در تامین انرژی مورد نیاز ژاپن ایفا کند تجارت خارجی کشور از 50 میلیارد دلار گذشت افزایش 20 درصدی مصرف بنزین در تابستان سال جاری قیمت لیر ترکیه امروز 6 مهر 1401 ثبت آمادگی 98 درصدی نیروگاه‌های حرارتی در تابستان امسال اتحادیه اروپا کاهش برخی محصولات روسی را بررسی می کند عسکری به عنوان سرپرست جدید بانک مسکن معرفی شد واگذاری سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد کدام کشورها بالاترین تورم را دارند؟ خودروی جدید رولزرویس که عاشق آن می‌شوید خرید 3 آپارتمان در استانبول با فروش یک آپارتمان‌ لوکس در تهران/ میل شدید پایتخت نشینان به خانه‌های ک... جزيیات اختصاص سهام عدالت 10 میلیون تومانی برای جاماندگان اعلام شد مصرف بنزین در تابستان امسال 20 درصد افزایش یافت نا امیدی در آینده اقتصادی اروپا ایران از نظر ژيوپلیتیک می‌تواند ترانزیت کشورهای منطقه و جهان باشد/استفاده از همه ظرفیت‌ها برای توسعه... کدام کشورها بالاترین تورم را دارند؟ آیا قیمت مرغ و تخم مرغ تغییر می‌کند؟ وابستگی درآمد 10 میلیون ایرانی به اینستاگرام/ سرانجام این شبکه مجازی محبوب چه می‌شود؟ سويد نشت خط لوله روسیه را بررسی می کند یک زنگ خطر جدید برای ترانزیت ایران بازبینی قوانین مهاجرت انگلیس برای جبران کمبود کارگر / سیگنال واقعی رشد یا تحریک طرفداران برگزیت؟ جزيیات واگذاری سهام عدالت به جاماندگان اعلام شد شرایط دریافت وام 12میلیونی بازنشستگان کرملین: ادعاهای حمله روسیه به نورد استریم احمقانه است