8 شرکت جدید در صف عرضه اولیه ایستادند | درج نماد یک شرکت غذایی

8 شرکت جدید در صف عرضه اولیه ایستادند | درج نماد یک شرکت غذایی

در هفته جاری 8 نماد در بازار فرابورس ایران درج شد تا به عرضه اولیه نزدیک شوند و در آینده نزدیک منتظر عرضه این نماد‌ها باشیم
 
 

به گزارش نبض بورس، از ابتدای هفته جاری به تاریخ 16 مرداد 1400 تا 20 مرداد 8 نماد فرابورسی پس از احراز کلیه شرایط پذیرش در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

درج نماد قطران

شرکت پالایش قطران ذغال سنگ با نماد قطران پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 19 مرداد 1400 به‌عنوان دویست و پنجاه و پنجمین نماد معاملاتی (هفتاد و هشتمین شرکت در بازار اول)، در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. شرکت پالایش قطران ذغال سنگ درتاریخ 1399/09/05 پذیرش شد. این شرکت با نماد معاملاتی قطران در گروه محصولات شیمیایی و زیرگروه تولید سایر محصولات شیمیایی قرار دارد.

 
درج نماد فرود

شرکت فولاد شاهرود (سهامی عام) با نماد فرود به عنوان دویست و پنجاه و سومین نماد معاملاتی در بازار دوم فرابورس ایران درج شد. لازم به ذکر است که این شرکت با کد 2710 و با شماره 11870 در تاریخ 16 مرداد 1400 نزد سازمان بورس ثبت شده است. این شرکت با نماد معاملاتی «فرود» در گروه فلزات اساسی، زیرگروه تولید آهن و فولاد پایه در بازار دوم فرابورس به درج رسیده است.

 
 
درج نماد فغدیر

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان (سهامی عام) با نماد فغدیر به عنوان دویست و پنجاه و چهارمین نماد معاملاتی در بازار اول فرابورس درج شد. شرکت مذکور با کد 2710 و با شماره 11871 در تاریخ 16 مرداد 1400 نزد سازمان بورس ثبت شد. شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در گروه فلزات اساسی، زیرگروه تولید آهن و فولاد پایه در بازار دوم فرابورس به درج رسید.

 
 
درج نماد غدانه

شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان (سهامی عام) با نماد غدانه پس از احراز شرایط پذیرش از 20 مرداد به عنوان دویست و پنجاه و ششمین نماد معاملاتی (یکصد و پنجاه و یکمین شرکت در بازارد دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. این شرکت که در تاریخ 21 آبان سال گذشته پذیرش و با شماره 11872 در تاریخ 18 مرداد امسال نزد سازمان بورس و اوراق بهادار درج شده، با نماد معاملاتی "غدانه" در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر و زیرگروه تولید روغن‌های حیوانی و نباتی روی تابلوی بازار دوم فرابورس نشسته است.

 
 
درج نماد بهیر

نماد معاملاتی شرکت بین المللی سرمایه گذاری توسعه و تجارت هیرمند با نماد بهیر از تاریخ 1400/05/12 در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد. بر اساس این گزارش، نماد معاملاتی بهیر، در گروه سرمایه گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌های مالی قرار گرفته است.

 
 
درج نماد درازی

شرکت پخش رازی با نماد درازی پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 20 مرداد 1400 به‌عنوان دویست و پنجاه و هشتمین نماد معاملاتی، در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. شرکت  پخش رازی درتاریخ 1399/06/03 پذیرش شد. این شرکت با نماد معاملاتی درازی در گروه مواد ومحصولات دارویی زیر گروه تولید سایر محصولات دارویی قرار دارد.

 
 
درج نماد گلدیرا

شرکت صنایع گلدیران با نماد گلدیرا پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 20 مرداد 1400 به‌عنوان دویست و پنجاه و هفتمین نماد معاملاتی، در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. شرکت صنایع گلیران درتاریخ 1399/10/21 پذیرش شد. این شرکت با نماد معاملاتی گلدیرا در گروه ماشین آلات و تجهیزات زیر گروه تولید وسایل خانگی قرار دارد.

 
 
درج نماد حشکوه

شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس با نماد حشکوه پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 12 مرداد 1400 به‌عنوان دویست و شصت و چهارمین نماد معاملاتی، در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس درتاریخ 1400/01/21 پذیرش شد. این شرکت با نماد معاملاتی حشکوه در گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات قرار دارد.

 
 

بیشتر بخوانید:

  • تحلیل هجرت | اصلاح نزدیک است؟
  • کدام شرکت‌های بورسی افزایش سرمایه می‌دهند؟
  • مجمع پترول | به ازای هر سهم چقدر سود تقسیم شد؟

 

 
 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد