برترین سایت‌های استخراج ابری بیت‌کوین در سال 2021

برترین سایت‌های استخراج ابری بیت‌کوین در سال 2021

استخراج ابری یکی از شاخه‌های پر ریسک در صنعت استخراج بیت‌کوین است.


به گزارش بورس نیوز، سال‌ها پیش زمانی که بیت‌کوین هنوز جوان‌تر بود استخراج بیت‌کوین به راحتی از خانه و با تجهیزات ساده خانگی امری ساده و پرسود بود، اما با گذشت زمان و بزرگتر و پیچیده‌تر شدن شبکه بیت‌کوین و سخت شدن محاسبه‌های مربوط به آن، استخراج بیت‌کوین هم با تغییرات فراوانی همراه بود، حالا دیگر به تجهیزات پیشرفته‌تر در حجم بسیار بزرگتری برای استخراج بیت‌کوین نیاز است.

در کنار آن هزینه‌های جانبی استخراج بیت‌کوین مانند هزینه برق، هزینه محل نگهداری تجهیزات و از همه مهمتر سرمایه‌گذاری شرکت‌های بسیار بزرگ جهت استخراج بیت‌کوین، این امر را برای افراد عادی و یا حتی برای شرکت‌های کوچک بسیار سخت کرده است.

در این میان شرکت‌های بزرگی که در این زمینه فعالیت می‌کنند اقدام به اجاره بخش‌هایی از سخت‌افزار‌های استخراج خود به مردم عادی کرده اند که بیشتر با نام شرکت‌های استخراج ابری شناخته میشوند و دلیل آن عدم نیاز به تجهیزات خواص برای استخراج است.

شاید این سوال پیش بیاید که چرا شرکت‌ها چنین اقدامی را انجام میدهند در حالی که میتوانند این حجم را شخصا جهت استخراج بیت‌کوین استفاده کرده و سود حاصل از آن را خود استفاده کنند.

پاسخ این سوال ساده است؛ این شرکت‌ها بستری را برای اجاره تجهیزات تولیدی خود فراهم میکنند و از این طریق سود مناسبی را از مشتریان خود دریافت میکنند و همینطور کلیه هزینه‌های اجاره تجهیزات را در ابتدای کار از مشتری دریافت میکنند. همین طور اکثرا بخشی از قدرت (Power) مورد استفاده این شرکت‌ها به خودشان اختصاص پیدا میکند و به همین دلیل بسیاری از این شرکت‌ها جزو نهنگ‌ها (مالکان مقادیر بسیار زیادی بیت‌کوین) محسوب میشوند.

در بحث استخراج ابری کاربر دیگر نیازی به خرید هیچگونه تجهیزات استخراج یا پرداخت هزینه اجاره محل، قبوض برق و یا لوازم نگهداری و خنک‌کننده نخواهد داشت. بلکه کلیه این موارد را به صورت ماهیانه یا سالیانه از یک شرکت اجاره میکند و شرکت مکلف میشود در مدت اجاره کلیه یا بخشی از بیت‌کوین استخراجی (یا هر ارز دیجیتال دیگری) را به کاربر پرداخت کند.


از طرفی این کار مسیر را برای سودجویان نیز هموار کرده، سودجویانی که با راه‌اندازی سایت‌های جعلی اقدام به دریافت سرمایه مردم کرده و پس از مدتی ناپدید می شوند.

در این مقاله سعی شده 5 شرکت برتر در زمینه استخراج ابری در دنیا را به شما معرفی کنیم، شرکت‌هایی که در حال فعالیت هستند و برای سرمایه‌گذاری در این زمینه قابل اعتماد محسوب می شوند.

Hashflare

مزایا:
• ارايه ارز‌های دیجیتال مختلف جهت استخراج
• ثبت نام ساده و بدون نیاز به ارايه مدارک شناسایی
• پنل ساده
معایب:
• ارايه قرارداد‌های محدود
• خاموش کردن تجهیزات در زمان کاهش زیاد قیمت
• مشکل در خروج بیت‌کوین در حال حاظر
• پر شدن سریع ظرفیت


شرکت HashFlare در سال 2013 اقدام به فعالیت کرد. این شرکت در وب‌سایت خود به شما اجازه استخراج ارز‌های مختلفی از جمله Bitcoin, Litecoin, Ethereum, ZCash را می دهد.
متاسفانه از سال 2018 این شرکت اجازه خروج بیت‌کوین را به کاربران خود نمی دهد به این دلیل که از سال فوق تا پایان سال 2020 تراکنش‌های بیت‌کوین این شرکت هنوز تایید (Confirm) نشده اند.
در حال حاظر کلیه پلن‌های استخراج این شرکت فروش رفته و باید منتظر اضافه کردن تجهیزات جدید جهت قبول مشتریان جدید باشیم.
برای دسترسی به وب سایت این شرکت می توانید به آدرس www.hashflare.io مراجعه نمایید.

Bitcoin Pool

مزایا:
• فعالیت به صورت رسمی و قانونی
• دارای نرم افزار موبایل
• دارای بالاترین حجم پرداخت در میان سایر شرکت‌ها
معایب:
• بسته شدن کلیه پلن‌های فروش در حال حاظر
• نامناسب برای سرمایه‌گذاران کوچک به دلیل قیمت بالای پلن‌ها
• دریافت هزینه روزانه بابت نگهداری
سایت Bitcoin Pool به صورت مستقیم توسط Bitcoin.com ارايه شده و تبلیغات آن‌ها بر این پایه بوده که بیشتر میزان پرداخت را در میان سایر رقیبان خود دارند.

ثبت نام در این سایت ساده بوده و از طریق اپ موبایل نیز می توانید روند فعالیت خود و میزان استخراج خود را مشاهده کنید.

متاسفانه حداقل پلن ارايه شده در این سایت به نسبت سایت‌های دیگر حجم بیشتر و گرانتری را داراست پس برای خرید حداقل پلن در این سایت حداقل به 2500 الی 3000 دلار نیاز خواهید داشت که به صورت یک قرارداد 6‌ماهه ارايه می شود.

برای ورود به سایت این شرکت می توانید به آدرس mining.bitcoin.com مراجعه کنبد.

Hashnest

مزایا:
• پشتیبانی شده توسط Bitmain
• دارای Data Center قابل تایید
معایت:
• به ندرت حجم یا پلنی برای اجاره ارايه میدهد
این سایت در سال 2014 با پشتوانه شرکت Bitmain تاسیس شد، این شرکت بیشتر در زمینه تولید تجهیزات استخراج ASIC فعالیت دارد.

با اینکه شرکت اصلی در کشور چین قرار دارد، اما بسیاری از مزارع استخراج بیت‌کوین آن در کشور‌های دیگر در حال فعالیت هستند.

دقت کنید که اگر درآمد روزانه شما از هزینه نگهداری روزانه شما در این سیستم برای مدت 10‌روز پایین‌تر باشد این سایت قرارداد شماره به صورت یکطرفه لغو خواهد کرد.

برای ورود به این سایت می‌توانید به آدرس www.hashnest.com مراجعه نمایید.

 

STHash

مزایا:
• پشتیبانی از پلن‌های ارزان و حجم‌های پایین
• ارايه مقدار کمی Hashrate به عنوان هدیه
• دارای شرکت ثبت شده
• هزینه نگهداری روزانه بر روی پلن‌ها حساب شده است
معایب:
• عدم ارايه پلن‌های پر قدرت جهت سرمایه‌گذاری‌های بزرگ
• پشتیبانی تنها از دو ارز دیجیتال

این شرکت در سال 2016 فعالیت خود را در کشور لیتوانی آغاز کرده و تا سال 2019 به صورت محدود فعالیت خود را ادامه داده و با گسترش مزارع خود اقدام به ارايه خدمات به صورت عمومی کرده است.
محل فعالیت این شرکت و مزارع آن در اروپای شرقی و غرب روسیه بوده و طبق ادعای این شرکت دفاتر جدیدی در کشور انگلستان پس از خروج این کشور از اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرده است.
برای ورود به سایت فوق به آدرس www.sthash.com مراجعه نمایید.


Eobot

مزایا:
• دارای محاسبه گر سود دریافتی
معایب:
• اطلاعات زیادی در مورد مالکان این شرکت وجود ندارد

این شرکت در سال 2013 فعالیت خود را در آمریکا آغاز کرده، ولی متاسفانه مالکان آن تصمیم گرفتند که هویت خود را ناشناس نگه دارند.

این سایت امکانات امنیتی خوبی را جهت ثبت نام در اختیار شما قرار میدهد، ولی برای خرید خدمات به امکانات محدودی دسترسی خواهید داشت.

برای ورود به این سایت میتوانید از آدرس www.eobot.com استفاده نمایید.

موارد گفته شده در بالا از میان صد‌ها سایت استخراج ابری انتخاب شده اند و بر اساس گزارش‌های ثبت شده سایت‌های فوق به درستی در حال فعالیت هستند.

 

نویسنده: هومن شایانی

نسخه 9هزار میلیاردتومانی برای "بورس"

نسخه 9هزار میلیاردتومانی برای "بورس"

ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به کاسه خالی سهامداران عدالت و نفوذ بورس بازان در فوتبال و....

BourseNews.ir/
آخرین بروزرسانی عرضه محصولات فولادی در تالار صنعتی بورس کالا مورخ 99.12.11

آخرین بروزرسانی عرضه محصولات فولادی در تالار صنعتی بورس کالا مورخ 99.12.11

آخرین بروزرسانی عرضه محصولات فولادی در تالار صنعتی بورس کالا مورخ 99.12.11

BourseNews.ir/
کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه‌گذاری» به کتابخانه سازمان بورس رفت

کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه‌گذاری» به کتابخانه سازمان بورس رفت

در این کتاب نویسندگان از تجربیات خود و دیگران مدیران سرمایه‌گذاری سخن گفته اند و بیان ساده و صریح آنها در ذکر مسايل پیرامون مدیران سرمایه‌گذاری از ویژگی‌های بارز آن است.

Sena.ir/
پیش بینی بورس فردا 11 اسفند 99/ بورس کی مثبت می شود؟

پیش بینی بورس فردا 11 اسفند 99/ بورس کی مثبت می شود؟

امروز 10 اسفند 99 بازار به مانند روز‌های گذشته باز هم قرمزپوش بود و شاخص کل در نهایت با کاهش 8604 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 185 هزار و 405 واحدی آرام گرفت. بورس فردا مثبت خواهد شد؟

NabzeBourse.ir/

ادامه روند نزولی در بورس تهران

تداوم افت شاخص بورس در معاملات امروز بازار

کاهش 8601 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 9.6 هزار میلیارد تومان شد

پیش‌بینی بورس فردا 11 اسفند 99 / بورس تا قبل از 1400 متعادل می‌شود؟

پیش‌بینی بورس فردا 11 اسفند 99 / بورس تا قبل از 1400 متعادل می‌شود؟

حجم و ارزش معاملات بازار سهام به شدت کاهش پیدا کرده و اکثر سهم‌ها در صف‌های فروش قفل شدند و این در حالیست که کاهش دامنه نوسان منفی نیز فقط سرعت نزول بازار سهام را کاهش داده است. حالا سوال اینجاست که آ...

TejaratNews.com/

رشد 140 درصدی صف‌های فروش بورس/ منفی 2 درصد راهی برای ضرر کمتر

ثبات در بازار فولاد با عرضه زنجیره تولید در بورس کالا برقرار خواهد شد

ثبات در بازار فولاد با عرضه زنجیره تولید در بورس کالا برقرار خواهد شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: راهکار ایجاد آرامش و ثبات منطقی در بازار فولاد، رشد عرضه‌ها و حضور بدون دغدغه فعالان بازار در بورس کالاست تا قیمت‌ها براساس...

EghtesadOnline.com/
ایران در همایش «بورس 1400»

ایران در همایش «بورس 1400»

همایش ملی چشم‌انداز بورس در سال 1400 با بررسی اقتصاد ایران، بازار مسکن، طلا، کالا، رمز ارزها و سهام روز 17 اسفند به دو شکل حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

Sena.ir/
حاشیه‌های بورس 10 اسفند 99 / رکورد کمترین ارزش معاملات نیمه دوم سال شکسته شد

حاشیه‌های بورس 10 اسفند 99 / رکورد کمترین ارزش معاملات نیمه دوم سال شکسته شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی 0٫72 درصدی به روند نزولی چند روز اخیر خود ادامه داد. ارزش معاملات خرد نیز به کمتر از 2 هزار میلیارد تومان رسید.

TejaratNews.com/

نمای پایانی بورس امروز/ دامنه نوسان نامتقارن؛ نوش دارویی که اثر نمی‌کند

پروپیلن پالایش نفت شازند مهمان امروز بورس انرژی

پروپیلن پالایش نفت شازند مهمان امروز بورس انرژی

در رینگ داخلی بورس انرژی پروپیلن پالایش نفت شازند عرضه خواهد شد.

BourseNews.ir/
ثبت نخستین معامله مناقصه‌گذار در بورس کالا

ثبت نخستین معامله مناقصه‌گذار در بورس کالا

نخستین معامله مناقصه در بورس کالای ایران توسط کارگزاری فارابی، دوم اسفندماه سال جاری از سوی یکی از شرکت‌های توزیع نیروی برق منطقه‌ای انجام شد.

EghtesadOnline.com/
سهمیه‌بندی روغن در تهران جزيیات هدیه ازدواج به بیمه‌شدگان چگونگی صدور چک چند امضایی در قانون جدید عرضه اولیه چهارشنبه اعلام شد / «حآفرین» چقدر نقدینگی می‌خواهد؟ مشارکت 40مسيول در پرونده زمین‌خواری نظرآباد 60 ثانیه 10 اسفند 99 افزایش حد نصاب سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت در سهام "حآفرین" با سقف 700 سهم می‌آید جدیدترین خبر از آزادسازی منابع ایران در عراق / 6 میلیارد دلار ایران آزاد می‌شود؟ رد یک شایعه بورسی / محدودیت خرید سهام واقعیت ندارد پیش بینی بورس فردا 11 اسفند 99/ بورس کی مثبت می شود؟ دستگیری یک خانم با 211میلیون یورو تخلف ارزی! آخرین وضعیت بازار روغن واکنش بانک مرکزی به خرید و فروش بیت‌کوین اهداف قیمتی وپاسار کجاست؟ کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/10 سایت‌های شرط‌بندی زیر تیغ بانک مرکزی جزيیات جدید سقف کارت به کارت پیش‌بینی قیمت طلا فردا 11 اسفند / مردم از بازار طلا عقب‌نشینی کردند نرخ دلار نیمایی امروز 10 اسفند ماه ارقام پول‌‌های بلوکه شده فقط دست بانک مرکزی است / ایران بابت فروش نفت هیچ طلبی از چین ندارد اطلاعیه در مورد شایعه محدودیت خرید سهام دستمزد 2.8میلیونی کارگران یعنی فاجعه نسخه 9هزار میلیاردتومانی برای "بورس" رد یک شایعه بورسی پیش‌بینی بورس فردا 11 اسفند 99 / بورس تا قبل از 1400 متعادل می‌شود؟ آخرین بروزرسانی عرضه محصولات فولادی در تالار صنعتی بورس کالا مورخ 99.12.11 رد یک شایعه افشای اطلاعات بانک شهر / فروش نقد و اقساط املاک مازاد انتخابات 20 اسفند، تعیین‌کننده سرنوشت شرکت‌های سهام عدالت کمبود بنزین چقدر جدی است؟ کاهش 80هزار تومانی قیمت سکه افشای اطلاعات بانک ایران زمین / فروش املاک مازاد استاندار قزوین: شرکت نیرو محرکه باعث رونق قطعه سازان شده است وام اجاره تا پایان اسفند تمدید شد کدام نمادها در انتظار افزایش سرمایه هستند؟ کتاب «نقش مالی رفتاری در بهبود مدیریت سرمایه‌گذاری» به کتابخانه سازمان بورس رفت تلاش دولت برای کاستن عوارض غیراقتصادی موثر بر بازارسرمایه کاهش 30درصدی قیمت لوازم خانگی برداشت یک درصدی فولاد مبارکه از زاینده رود جشنواره کارشناسی خودرو "اتوشناس" پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با "بیمیتو" چطور یک سرور مناسب برای استارت آپ انتخاب کنیم؟ ادامه روند نزولی در بورس تهران ایران، پرواز از مبدا و مقصد 32کشور را ممنوع کرد تاثیر افزایش نرخ بهره اوراق قرضه آمریکا بر انتشار صکوک خیار رکورد افزایش قیمت در بهمن را شکست آشنایی با نقشه راه استارت‌آپ قیمت بلیت اتوبوس برای عید گران می‌شود؟ تنظیم قیمت‌ها باید طبق عرضه و تقاضا باشد نه شیوه دستوری

در حال بارگیری...