گشایش نماد صندوق پادا در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران

گشایش نماد صندوق پادا در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران

به گفته مدیرعامل شرکت سبدگردان پاداش سرمایه، صندوق پاداش سرمایه بهگزین که صندوق با درآمد ثابت این مجموعه است در سال گذشته جزو پربازده‌ترین صندوق‌های با درآمد ثابت کشور بوده و در حال حاضر هم با پاسخ‌گویی به مشتریان و سرمایه‌گذاران در مسیر بازدهی بالاتر از نرخ سود سپرده‌های بانکی در حال حرکت است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شرکت فرابورس ایران، صبح روز جاری یک‌صد و شانزدهمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه فرابورس ایران به مناسبت گشایش نماد صندوق سرمایه‌گذاری پاداش سرمایه پارس در نماد «پاد» در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سبدگردان پاداش سرمایه با اشاره به اینکه این شرکت یکی از باسابقه‌ترین سبدگردان‌های فعال در بازار است، گفت: پاداش سرمایه از لحاظ ثبت و مجوز فعالیت، پنجمین شرکت سبدگردان بازار سرمایه است که در سال 1393 به ثبت رسیده و مجوز فعالیت خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرده است.

کورش شمس با اشاره به اینکه در حال حاضر این شرکت پنج صندوق را تحت مدیریت خود دارد، افزود: مجموعه پاداش، صندوق‌های متنوعی برای پاسخ‌گویی به انواع سلیقه‌های سرمایه‌گذاری دارد که از پربازده‌ترین و بهترین صندوق‌های بازار سرمایه هستند.

او در ادامه معرفی صندوق‌های این مجموعه به صندوق سرمایه‌گذاری مختلط ارمغان یکم ملل اشاره کرد و گفت: صندوق‌های مختلط در دوران رکود و رونق بازار سهام برای سرمایه‌گذاران گزینه‌های مناسبی هستند چراکه ترکیبی از سهام و اوراق با درآمد ثابت را شامل می‌شوند بدین ترتیب از ریسک پایین در دوره‌های رکود و بازدهی بالا در دوران رونق برخوردار هستند و در همین راستا صندوق مختلط ارمغان یکم ملل در دوره‌های مختلف جزو صندوق‌های پربازده بوده است.

به گفته شمس، صندوق بازارگردانی پاداش پشتیبان پارس نیز با بازارگردانی بیش از 30 نماد بورسی و فرابورسی و دارایی تحت مدیریت حدود 1500 میلیارد تومانی از دیگر نهادهای مالی تحت مدیریت سبدگردان پاداش سرمایه است.

مدیرعامل شرکت سبدگردان پاداش سرمایه اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌های انجام شده و تشکیل گروه خدمات بازار سرمایه به سمت اهداف مهمی مثل الکترونیک‌کردن تمامی خدمات حرکت خواهیم کرد؛ ضمن آنکه در تلاش برای راه‌اندازی صندوق‌هایی با فعالیت در زمینه‌های تامین مالی از جمله صندوق‌های PE و VC هستیم تا گام‌های بزرگ‌تر و بیشتری در جهت ارايه خدمات به سرمایه‌گذاران مختلف برداریم.

وی به بازگشایی نماد صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله پاداش سرمایه پارس در فرابورس طی روز جاری اشاره کرد و افزود: این موضوع از مدتی پیش در شرکت سبدگردان بازار سرمایه پیگیری شد تا صندوق فوق از نوع صدور و ابطالی به نوع قابل معامله در بازار سرمایه تبدیل شود.

استراتژی‌های مهم «پادا»

شمس درباره ویژگی‌های مهم صندوق‌های قابل معامله گفت: در صندوق‌های قابل معامله یا ETF اتفاق بسیار مهمی که برای سرمایه‌گذاران رقم می‌خورد بحث نقدشوندگی و دسترسی آسان‌تر سرمایه‌گذران است.

او درباره سیاست‌های مهم این صندوق تصریح کرد: از استراتژی‌های مهم این مجموعه برای صندوق پارس، کسب بازدهی مطابق با بازدهی شاخص کل است، البته مدیران سرمایه‌گذاری این صندوق که از امروز با نماد «پادا» در بازار سرمایه شناخته می‌شود، تمام تلاش و هدف‌گذاری خود را برای سرمایه‌گذاری در سهام پرپتانسیل و نقدشونده متمرکز کرده‌اند تا با سرمایه‌گذاری در این سهام و خریدوفروش‌های مناسب بتوانند بازدهی‌های بیشتری از شاخص کل را رقم بزنند.

مدیرعامل شرکت سبدگردان پاداش سرمایه در توضیح شرایط و نحوه بازارگردانی این صندوق با اشاره به اینکه حداقل معاملات روزانه این صندوق 100 هزار واحد و حداقل سفارش انباشته 5 هزار واحد است، افزود: دامنه مظنه دو درصد اعلام شده و دامنه نوسان روزانه قیمت نیز مطابق دامنه مجاز نوسان قیمت در بازار ابزارهای نوین مالی است. همچنین دوره زمانی بازارگردانی از فردا دهم مردادماه 1400 به مدت نامحدود خواهد بود و بازارگردان آن صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی پاداش پشتیبان پارس تعیین شده است.

local_offerبرچسب‌ها:
پیش‌بینی بورس در نیمه دوم سال

پیش‌بینی بورس در نیمه دوم سال

پرونده بورس در آخرین ماه از گرم‌ترین فصل سال برای بورس‌بازان سرد بود. با توجه به‌ اتفاقات رخ داده در طول هفته‌های اخیر که منجر به‌کاهش شدید قیمت‌ها در بازار سرمایه شد، پیش بینی بورس در نیمه دوم سال 14...

TejaratNews.com/
نمای میانی بورس(31شهریور) / سقوط 11هزار واحدی شاخص کل

نمای میانی بورس(31شهریور) / سقوط 11هزار واحدی شاخص کل

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات 0.8درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز 1.6درصد نزول کرد.

EghtesadOnline.com/
روند رو به ثبات بازارهای سهام آمریکا

روند رو به ثبات بازارهای سهام آمریکا

پس از آنکه نگرانی‌ها درباره بخش املاک چین منجر به افزایش صف فروش بازارهای سهام در نخستین روز معاملاتی هفته شد، بازارهای سهام دیروز را در یک روند ترکیبی به پایان رسا...

EghtesadOnline.com/
نحوه عرضه محصولات طی هفته آینده در بورس کالا اعلام شد

نحوه عرضه محصولات طی هفته آینده در بورس کالا اعلام شد

مدیر عملیات عرضه بورس کالا در نامه‌ای به کارگزاران نحوه عرضه محصولات در هفته منتهی به 7 مهر ماه را با توجه به تعطیلی دوشنبه آینده اعلام کرد.

YJC.news/
عرضه های اولیه در روزهای سرخی بازار

عرضه های اولیه در روزهای سرخی بازار

برخی حمایت‌ها از سهم‌ها این دلگرمی و امیدواری را به سهامداران داد که هنوز قلبی در این کالبد می‌تپد و هر مقدار که حقوقی‌های سهام با دستور مجبور باشند دست بالا را داشته باشند، اما؛ حقیقی‌ها کماکان هستند...

BourseNews.ir/

وضعیت سبد سهام عدالت در 31 شهریور ماه

همه چراغ‌های بورس قرمز شدند!

همه چراغ‌های بورس قرمز شدند!

بازار بورس هفته ای کاهشی را پشت سر گذاشت به طوری که شاخص کل بورس شاخص 1 میلیون و 400 هزار واحد را هم از دست داد و به کانال 1 میلیون و 300 هزار واحد عقبگرد کرد.

Bartarinha.ir/

کدام صنایع بعد از برجام رشد می‌کنند؟ / به بورس اعتماد کنیم؟

روز پرصعود و نزول برای بورس

لزوم تدوین راهکارهایی برای افزایش عمق بازار سرمایه

لزوم تدوین راهکارهایی برای افزایش عمق بازار سرمایه

یک کارشناس بازار سرمایه یکی از سیاست‌های اصلی و اهداف متولیان بازار سرمایه را افزایش عمق این بازار است، گفت: یکی از مهمترین راهکارها، افزایش سرعت عرضه‌های اولیه و ورود شرکت‌ها به بازار است.

FarsNews.ir/
رکود در بازار خودرو / کاهش قیمت همه خودروها

رکود در بازار خودرو / کاهش قیمت همه خودروها

بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد که پس از مطرح شدن طرح مجلس برای آزادسازی واردات خودرو، قیمت همه خودروها در بازار کاهش یافته است و بازار در رکود سنگینی به سر می‌برد.

TejaratNews.com/
تخلیه هیجان روی الاکلنگ لنگ بورس

تخلیه هیجان روی الاکلنگ لنگ بورس

گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به متلک پاستور به دانش آموختگان دانشگاه مدیر پرور و خریدارانی که تخم شان را ملخ خورده‌ و...

BourseNews.ir/
تلاطم بورس پایان ندارد! / خروج 3 هزار میلیارد تومانی از بورس طی 5 روز

تلاطم بورس پایان ندارد! / خروج 3 هزار میلیارد تومانی از بورس طی 5 ...

شاخص کل افت 7 درصدی را در هفته کاری گذشته تجربه کرد که عوامل مختلفی بر این روند تاثیر گذار بود.

YJC.news/
بازار دوباره قرمز پوش شد!

بازار دوباره قرمز پوش شد!

در جریان معاملات امروز، شاخص کل بورس با افت 4 هزار و 834 واحد، روی پله یک میلیون و 386 هزار واحدی قرار گرفت.

YJC.news/
صف خرید پالایشی‌ها در روز افت شاخص کل بورس

صف خرید پالایشی‌ها در روز افت شاخص کل بورس

شاخص کل بورس در پایان بازار با 0٫35 درصد افت و حدودا پنج هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و 386 هزار واحد قرار گرفت.

TejaratNews.com/
ريیس جمهور قانون جهش تولید مسکن را برای اجرا ابلاغ کرد واکسیناسیون کارکنان امانی و پیمانی فولاد هرمزگان تفاهمنامه ساخت 528 واحد مسکونی "ثرود" نرخ مواد اولیه "غصینو" افزایش یافت افت 4٫5 درصدی شاخص کل / روند اصلاحی ادامه‌دار است؟ اعلام شرایط جدید رجیستری تلفن همراه مسافران ساعت کاری بانک‌ها در نیمه دوم سال قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/7/1 آغاز فروش فوق‌العاده رانا پلاس + قیمت و جزيیات نرخ فروش کپسول های "دکپسول" افزایش یافت همه چراغ‌های بورس قرمز شدند! دلار گران شد افزایش سرمایه 3 نماد بورسی پیش‌بینی بورس در نیمه دوم سال " لکما "برنده استعلاق قیمت خرید 100 عدد راک پیام اضطراری سهامداران "وسدید" به اژه‌ایی عرضه های اولیه در روزهای سرخی بازار لبنان پول سوخت ایران را می‌دهد؟ واردات واکسن کرونا به بیش از 65 میلیون دز رسید سخنگوی صنعت برق: فیش‌ها را قسطی می‌کنیم! قیمت مسکن در منطقه 4 تهران سهمیه بنزین مهر ماه واریز شد / چه کسانی 500 لیتر بنزین گرفتند؟ با 5 دهه تورم دو رقمی در دنیا نظیر نداریم! نحوه عرضه محصولات طی هفته آینده در بورس کالا اعلام شد نامه آملی‌لاریجانی به جنتی درباره واردات خودرو توضیح درباره فیلم پرواز هواپیمای ایلوشین به عراق مجموع واکسن‌های وارداتی از مرز 60 میلیون دز عبور کرد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب شد با فیلترشکن ببینید 1400/06/31 عرضه 114 میلیون دلار در سامانه نیما اتاق بازرگانی نباید آمار فروش نفت به چین را منتشر می‌کرد! بررسی تمدید مهلت ثبت‌نام وام ودیعه مسکن در ستاد ملی کرونا خبر جدید از تمدید ثبت‌نام در سامانه اسکان و املاک عرضه 114 میلیون دلار در سامانه نیما زمان و جزيیات طرح جدید فروش فوری رانا پلاس با سقف پانوراما گران‌ترین تلویزیون بازار 212میلیون قیمت خورد اعلام نتایج قرعه‌کشی پیش‌فروش تارا موضع کانون سردفتران درباره بخشنامه جدید ثبت لزوم تدوین راهکارهایی برای افزایش عمق بازار سرمایه نوسان قیمت طلا و سکه ادامه دارد؟ / تاثیرات طولانی شدن مذاکرات در بازار رکود در بازار خودرو / کاهش قیمت همه خودروها تخلیه هیجان روی الاکلنگ لنگ بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) کدام صنایع بعد از برجام رشد می‌کنند؟ / به بورس اعتماد کنیم؟ دستور بررسی مجدد محدودیت تراکنش‌های کارت به کارت قیمت گوشت در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) دستور بررسی دوباره محدودیت کارت به کارت نیم تن گوشت اسب غیرمجاز در تهران معدوم شد کاهش 5 تا 10درصدی قیمت همه خودروها تلاطم بورس پایان ندارد! / خروج 3 هزار میلیارد تومانی از بورس طی 5 روز

در حال بارگیری...