شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس | فروش ویژه 900 خودرو هایما فردا در بورس

شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس | فروش ویژه 900 خودرو هایما فردا در بورس

در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری، در مجموع 2174 دستگاه خودرو شامل 900 دستگاه هایما S7 و S5 و 1100 دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک و 174 دستگاه لاماری ایما روی تابلو معاملات می‌رود. شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس چگونه است؟

به گزارش نبض بورس؛ در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری، در مجموع 2174 دستگاه خودرو شامل 900 دستگاه هایما S7 و S5 و 1100 دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک و 174 دستگاه لاماری ایما روی تابلو معاملات می‌رود. شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس چگونه است؟

عرضه هایما 7 آذرماه

هفتم آذرماه 900 دستگاه هایما S 7 و هایما S 5 توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو روی تابلوی معاملات می‌رود. بر این اساس، مهلت ثبت سفارش ساعت 17 امروز (یکشنبه 6 آذرماه) و میزان پیش‌دریافت خرید 25 درصد است.

عرضه تارا و پژو 207 هشتم آذرماه

همچنین هشتم آذر برای نخستین مرتبه 1100 دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک در بورس کالا عرضه خواهد شد که از این میزان 500 دستگاه تارا و 600 دستگاه پژو 207 است. مهلت ثبت سفارش ساعت 15 دوشنبه (هفتم آذرماه) و میزان پیش‌پرداخت نیز 100 در صد است.

عرضه لاماری ایما 9 آذرماه

نهم آذرماه نیز 174 دستگاه لاماری ایما متعلق به مجتمع صنعتی آرین‌پارس موتور نیز شامل 68 دستگاه مشکی، 68 دستگاه سفید و 38 دستگاه خاکستری روی تابلو معاملات می‌رود. این خودرو‌ها 70 روزه و 19 بهمن ماه به مشتریان تحویل می‌شود و قیمت پایه آن 981 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. مهلت سفارش ساعت 17 روز سه‌شنبه (هشتم آذرماه) و میزان پیش‌دریافت 25درصد است.

فروش ویژه 900 خودرو هایما فردا در بورس

گروه صنعتی ایران خودرو فردا دوشنبه 400 دستگاه هایما S 7 سفید، 200 دستگاه هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی، 200 دستگاه هایما S 5 سفید، 50 دستگاه هایما S 5 قرمز ونیزی و 50 دستگاه هایما S 5 نقره‌ای تیتانیوم را در تالار بورس کالا عرضه می‌کند.

ایران خودرو قیمتی را که برای هایما S 7 سفید در نظر گرفته 810 میلیون تومان و هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی 833 میلیون و 500 هزار تومان است.

این شرکت همچنین قیمت 705 میلیون و 500 هزار تومان را برای هایما S 5 سفید و 720 میلیون تومان را برای هایما S 5 قرمز ونیزی و نقره‌ای تیتانیوم اعلام کرده است.

شرایط خرید خودرو

عرضه تمامی این خودروها، هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی 18 سال را داشته و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

هزینه های جانبی چقدر است؟

هزینه‌های جانبی در کلیه این خودرو‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال است و 12 درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S 5 و 13 درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S 7 افزوده می‌شود که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. پیش پرداخت هایما 25 درصد و تاریخ تحویل آن 6 اسفند ماه است.

هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب و با پوشش نانو سرامیکی است و هایما S 7 نقره‌ای تیتانیوم و S 5 قرمز ونیزی نیز دارای پوشش نانو سرامیکی است.

خریداران قبلی هایما چقدر سود کردند؟

هفتم شهریور ماه سال جاری طی نخستین عرضه محصولات ایران خودرو در بورس کالای ایران، 300 دستگاه هایما S7 مشکی و 200 دستگاه هایما S7 سفید در بورس کالا عرضه شد؛ و پس از حدود دوماه مجددا ایران خودرو 8 آبان ماه این محصول را در بورس کالا عرضه نمود، 200 دستگاه اس7 مشکی و 50 دستگاه اس7 مشکی سفارشی روی تابلو رفت.

قیمت پایه Haima S7 مشکی، 742 میلیون و 500 هزار تومان و Haima S7 مشکی سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب 756میلیون و 500هزار تومان تعیین شده بود که پس از رقابت و فروش هایما S 7 مشکی سفارشی روی قیمت 840 میلیون و 500 هزار تومان، 200 دستگاه هایما S 7 مشکی با 771 تقاضا در حوالی قیمت 811 میلیون تومان مچ شد تا خریداران با 9.16 درصد رقابت بالاتر از نرخ پایه اعلام شده یعنی 742 میلیون و 500 هزار تومان، صاحب این خودرو شوند. با توجه به قیمت نهایی برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S7 مشکی سودی حدود 188 میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

«هایما S7 مشکی سفارشی» توسط ایران خودرو در بورس کالا، سرانجام خریداران با 11.05درصد رقابت و میانگین قیمت 840 میلیون و 500 هزار تومان موفق به خرید شدند. قیمت پایه این ماشین 756 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده بود که با توجه به قیمت نهایی برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S7 مشکی سفارشی سودی حدود 142 میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

در روزهای تعطیل از این شعب کشیک ،دلار و یورو سهمیه ای بگیرید برچسب های سلامتی روی مواد غذایی چگونه چاقی را کم می کند؟ رونمایی از سامانه هوشمند مولدسازی در 22 بهمن/‌ قربان‌زاده: هدف مولدسازی تحقق اقتصاد مردمی است حمایت مالی صنعت برق از دانش بنیان ها کاهش قیمت گوشت؛ شاید شب عید قیمت نفت در مسیر ثبت دومین هفته کاهشی گزارش فايو از کاهش قیمت مواد غذایی در جهان کرملین: تحریم فرآورده‌های نفتی روسیه بازار انرژی را بی‌ثبات‌تر می‌کند خسارات تداوم اشغالگری آمریکا در سوریه به 140 میلیارد دلار رسید ساخت دو شهرک مسکونی جدید در تهران ! آیا تهران هنوز ظرفیت شهرک سازی دارد؟ دلار ریخت، طلا بالا رفت لاکچری ترین نژادهای گربه را بشناسید + فیلم رفع نارسایی و تنش آبی مناطق مختلف کشور در دستور کار است خبری بد برای بازار طلا یک عامل طلا و سکه را گران کرد جزيیات نرخ سود جدید تسهیلات بانکی تسلا قیمت برخی از مدل‌های خودرو خود را در کره جنوبی کاهش داد تعرفه پیاز چند درصد شد؟ کنایه تند و تیز بیل گیتس به ایلان ماسک جزيیات نرخ سود جدید تسهیلات بانکی ارزآوری 172 میلیون دلاری طلای سرخ/ ترکیه ارزان‌ترین مشتری! آیا امسال هم تلاش جریان‌های پشت پرده برای حذف مالیات سیگار به نتیجه می‌رسد؟ قیمت طلای جهانی به بالاترین حد 9 ماه گذشته رسید قیمت جدید آپارتمان‌های نقلی در تهران آیا در طرح کالابرگ یارانه نقدی برخیاز افراد کم می شود؟ تغییر مسیر بازار سکه و طلا/ کاهش حباب سکه افزایش سرما در نیمه شرقی و شمال‌ کشور/ بارش در برخی شهرها و سرمای زیر صفر در تهران‌ قیمت خیره‌کنندە سکه‌ای که اشتباه ضرب شده بود! نشستن سرما بر جان اقتصاد ایران واردات خودروهای دست دوم از مناطق آزاد چقدر درآمد عاید دولت می‌کند؟ چالش‌های پیش‌روی خصوصی‌سازی در سال آینده بهبود 3 پله‌ای جایگاه ایران در رده بندی جهانی فساد اداری ممنوعیت اعمال تعرفه بر صادرات محصولات کشاورزی حسن روحانی در مهار تورم موفق بود یا ابراهیم رییسی؟ / آمارها چه می‌گویند؟ قیمت نفت در بازار‌های جهانی کاهشی بود واردات گوشت قرمز تا کی ادامه دارد اکونومیست :قیمت‌گذاری دستوری، سیاستی از دوره قبل از میلاد مسیح است! رونمایی از فاز اول سایت مولدسازی در 22 بهمن افزایش حق اولاد کارمندان در سال آینده/ مردمی سازی شعار دولت است تکمیل ذخیره سازی میوه شب عید/ عرضه به قیمت منصفانه پیشنهاد هند به روسیه برای دور زدن تحریم‌های غرب؛ «بیمه مشترک و ساخت نفتکش» با ترسناک‌ترین شغل‌های دنیا آشنا شوید. تحریم‌ها علیه نفت روسیه کاملا شکست خورده است واردات گوشت تا اردیبهشت 1402/ ذخیره‌سازی 14.5 هزار تن میوه شب عید بازتعریف مسیر توسعه پتروشیمی کلید خورد روسیه: قصدی برای کاهش پالایش نفت و کم‌کردن تولید فرآورده‌های نفتی ‌نداریم اعلام شعب بانکی فروشنده ارز در امروز و فردا افزایش چشمگیر حق اولاد در سال آینده ترجمه متن تصاویر راحت‌تر می‌شود بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی برای خرید از ایران خودرو+ جزيیات