هشدار امداد خودرو سایپا به متقاضیان خدمات امدادی

هشدار امداد خودرو سایپا به متقاضیان خدمات امدادی

مدیرعامل امدادخودرو سایپا به متقاضیان دریافت خدمات امدادی اعلام کرد: دریافت خدمات از امداد خودروهای متفرقه می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای مالکان خودرو داشته باشد.

اخبار شرکت‌ها؛ به گزارش سایپانیوز به نقل از روابط عمومی امداد خودرو سایپا؛ کامبیز قلی زاده با اعلام هشدار نسبت به حضور رو به افزایش امدادخودروهای متفرقه، از مالکان خودرو خواست در خصوص دریافت خدمات امدادی در مواقع ضروری دقت نظر ویژه‌ای به خرج دهند تا درگیر عواقب بعدی استفاده از خدمات غیراستاندارد امداد خودروهای متفرقه نشوند.

او با تاکید دوباره بر ابطال گارانتی خودرو به دلیل دستکاری خودرو توسط تعمیرکاران خارج از شبکه نمایندگی‌های مجاز، درخواست کرد تا مالکان خودرو حتی در مواقع ضروری که خودرو دچار ایراد در جاده‌های خارج شهر می‌شود از دریافت خدمات امدادی متفرقه جدا پرهیز کنند.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا با اشاره به گستردگی خودروهای امدادی این شرکت و پوشش 100 درصدی جاده‌های کشور تصریح کرد: متقاضیان در هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت درخواست و دریافت خدمات امدادی معتبر در محل کنند.

او گفت: خودروهای امدادی شرکت امدادخودرو سایپا بدون تماس و به صورت گذری به خودروهای متوقف شده مراجعه نمی‌کنند.

قلی زاده از افزایش راه های دسترسی به امدادخودرو سایپا خبر داد و گفت: از امکان ثبت درخواست امداد با تلفن تا استفاده از اپلیکیشن و ثبت درخواست اینترنتی برای رفاه حال متقاضیان و سهولت دسترسی به خدمات استاندارد امداد در امدادخودرو سایپا تامین شده است که به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگوی تماس گیرندگان است.

او با بیان اینکه در حال حاضر نیروهای امدادخودرو سایپا از آموزش‌های لازم برخوردار هستند و در عین حال امکان ارايه خدمات امدادی طبق استاندارد را در محل دارند، تاکید کرد: امداد خواهان پس از بروز مشکل و یا نقص فنی حین رانندگی در هر نقطه‌ای از کشور از طریق تماس با شماره 096550 با امدادخودرو سایپا تماس بگیرند و در خواست خدمات امدادی کنند.

همچنین دارندگان خودرو های سواری گروه سایپا می توانند جهت دریافت سرویس خدمات خودرو در محل (منزل یا محل کار) شامل انجام سرویس های اولیه و دوره ای، بازدید فنی پیش از سفر و همچنین نصب آپشن از طریق شماره 02184444 نسبت به رزرو درخواست خود اقدام کنند.

قلی زاده در پایان خاطرنشان کرد: خودروهای امداد خودروسایپا با رنگ سفید و خطوط افقی نارنجی منقش به نام و نشان امدادخودرو سایپا و لباس متحدالشکل امدادگران آمادگی امدادرسانی در 3 ماه تابستان را دارد.

انتهای پیام/

امداد سایپا مسیر حرکت زايران اربعین حسینی را پوشش می دهد

امداد سایپا مسیر حرکت زايران اربعین حسینی را پوشش می دهد

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا از اجرای طرح خدمات اربعین حسینی گروه خودرو سازی سایپا خبر داد.

FarsNews.ir/
فعالیت تیم‌های تخصصی قرارگاه خاتم در امداد و نجات و آواربرداری متروپل آبادان

فعالیت تیم‌های تخصصی قرارگاه خاتم در امداد و نجات و آواربرداری متر...

مدیرعامل هلدینگ مشاورین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: قرارگاه خاتم‌ از ساعات اولیه حادثه متروپل آبادان با اعزام تیم‌های مختلف شامل تیم برش، تیم تخریب و آواربرداری و تیم ایمنی و اقدامات تامینی،...

FarsNews.ir/
پرداخت مستمری مددجویان کمیته امداد به کجا رسید؟

پرداخت مستمری مددجویان کمیته امداد به کجا رسید؟

برخی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی، در دومین روز از اردیبشهت 1401، همچنان منتظر واریز مستمری فروردین...

Gostaresh.news/
هدیه 500 هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

هدیه 500 هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام تحت پوشش کمیته امداد ...

بنیاد مستضعفان طبق سنت چندسال اخیر، امسال نیز همزمان با ایام شهادت ابوالایتام حضرت علی (ع)، هدیه‌ 500هزار تومانی را به حساب ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در کشور واریز کرد.

FarsNews.ir/
اعلام زمان واریز مستمری مددجویان کمیته امداد/ میزان...

اعلام زمان واریز مستمری مددجویان کمیته امداد/ میزان...

اقتصاد کلانريیس کمیته امداد گفت: مستمری فروردین‌ماه مددجویان همراه با افزایش 20درصدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

KhabarOnline.ir/
بازدید نظارتی مدیرعامل ایران خودرو از اجرای امداد نوروزی

بازدید نظارتی مدیرعامل ایران خودرو از اجرای امداد نوروزی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از طرح امداد نوروزی در مرکز تماس و پایگاه امدادی آزادراه تهران-شمال بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه امدادرسانی به مشتریان قرار گرفت.

FarsNews.ir/
آب و برق خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد رایگان می‌شود

آب و برق خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد رایگان می‌شود

ريیس مجلس گفت: طبق قانون بودجه آب و برق و گاز خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی با رعایت الگوی مصرف،‌رایگان می‌شود.

FarsNews.ir/
زمان انتظار دریافت خدمات امداد نوروزی ایران‌خودرو به 25 دقیقه رسید

زمان انتظار دریافت خدمات امداد نوروزی ایران‌خودرو به 25 دقیقه رسید

مدیرعامل شرکت امدادخودروایران از کاهش زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی به 25 دقیقه خبر داد.

FarsNews.ir/
حضور شبانه روزی امداد خودرو ایران در تمام ایام...

حضور شبانه روزی امداد خودرو ایران در تمام ایام...

زمان انتظار دریافت خدمات امداد نوروزی ایران‌خودرو به 25 دقیقه رسید.

Gostaresh.news/
عملیات امداد و نجات سرنشینان کشتی مغروق در خلیج فارس ادامه دارد

عملیات امداد و نجات سرنشینان کشتی مغروق در خلیج فارس ادامه دارد

ایلنا: سرپرست مدیریت تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به غرق شدن کشتی اماراتی در خلیج فارس گفت: این شناور هیچ‌گونه آسیبی به سکوهای پارس جنوبی نرسانده و تا...

Ilna.news/
این تسهیلات فقط مخصوص مددجویان کمیته امداد است

این تسهیلات فقط مخصوص مددجویان کمیته امداد است

نمایندگان خانه ملت تا سقف بیست هزار میلیارد ریال به منظور اشتغال خرد و خانگی افراد تحت پوشش که قابلیت توانمند شدن...

Gostaresh.news/
‌مهارت‌آموزی به 500 هزار مددجوی کمیته امداد

‌مهارت‌آموزی به 500 هزار مددجوی کمیته امداد

ريیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: براساس تفاهم‌نامه این سازمان با کمیته امداد، آموزش‌های مهارتی به 500 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد ارايه می‌شود.

FarsNews.ir/
برق رایگان برای مشترکین کم‌مصرف کمیته امداد و بهزیستی

برق رایگان برای مشترکین کم‌مصرف کمیته امداد و بهزیستی

سخنگوی صنعت برق گفت: قبوض رایگان برق در ماه‌های غیرگرم سال فقط برای مشترکین کم مصرف تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی صادر می‌شود.

MehrNews.com/
وزیر کار: مهارت آموزی حلقه گم‌‌ شده اشتغال/ بختیاری: ایجاد 500 هزارشغل برای مددجویان کمیته امداد در سال آینده

وزیر کار: مهارت آموزی حلقه گم‌‌ شده اشتغال/ بختیاری: ایجاد 500 هزا...

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) با هدف توانمندسازی و ارايه مهارت‌های شغلی به 500 هزار مددجو، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

FarsNews.ir/
پاداش پایان خدمات بازنشستگان کی واریز می‌شود؟ بازنشستگان بخوانند/ پاداش پایان خدمات بازنشستگان چه... سرمایه‌ گذاری در رمزارز بهتر است یا مسکن؟ رسوایی‌های بزرگ صنعت خودرو که جهان را متحیر کرد/عکس چطور مصرف سوخت خودرو را کاهش دهیم؟ زمان راه اندازی متروی پرند اعلام شد این 8 خودروی چینی به ایران می‌آیند؟ هشدار تولیدکنندگان آلمانی نسبت به کمبود مواد غذایی دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا... نتیجه آزمون حذف رانت خودرو چه بود؟/ دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شد؟ اکنون زمان خریدن طلا و سکه است؟ زمان تعیین تکلیف وضعیت جاماندگان سهام عدالت رشد 55 درصدی پرداخت وام ازدواج در سال جاری رشد قابل توجه وام ازدواج+ جزيیات نرخ تورم در شهریورماه چقدر بود؟ لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد رشد نرخ تورم در شهریورماه/ تورم خوراکی‌ها و دخانیات به 75 درصد رسید کلنگی های بازار مسکن چند؟ + جدول قیمت خبر خوب درباره پذیرش 6 کالا در بورس کالا جدیدترین قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو دلیل کمیابی روغن موتور در بازار چیست؟/ افزایش حضور روغن های تقلبی اولین اتومبیل را چه کسی و چه سالی وارد ایران کرد؟ + تصاویر دلار یورو را زمین زد/ اتحادیه اروپا در حلقه عذاب عکس | شاهکار جدید مرسدس بنز؛ تلفیق زیبایی و قدرت زمان احتمالی واردات خودرو به کشور اعلام شد قانون‌گریزی با قراردادهای موقت کار / «قراردادهای دايم» احیا می‌شود؟ پیشتازی تورم شهریورماه در این اقلام شناور شدن قیمت تاکسی در تهران/ تغییر نرخ کرایه در زمان ترافیک بازگشت تورم به زیر 50 درصد پس از سه ماه عکس | جدیدیترین محدودیت برای اینستاگرام و واتساپ در ایران! پاسخ به ادعاهای وزارت نیرو پس از 3 ماه متوالی تورم به زیر 50 درصد رسید ثبت بیش از 3هزار میلیارد تومان درخواست وام در فاز آزمایشی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشف معدن سرشار از طلا و مس در مدینه افزایش 7 برابری قیمت گاز در یک کشور اروپایی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعلام شد ایران فرآورده‌های نفتی رایگان به لبنان نمی دهد توافق با ازبکستان برای افزایش تجارت فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی چقدر ارز در سامانه نیما فروخته شد؟ امسال باید 1.6 میلیون دستگاه خودرو تولید شود تولید «دنا» در روسیه با یک اسم جدید!/ همکاری ایرانخودرو با کمپانی معروف روسی سقوط 82 درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا زايران پیاده امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه سینا قرار می گیرند تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور چالش ارزی تولیدکنندگان پلی یورتان/ با نصف ظرفیت کار می کنیم سقوط لیر ادامه‌دار است؟ هشدار درباره ارزش پول ملی ترکیه/ سقوط لیر ادامه دار است؟ قیمت جدید مرغ اعلام شد/ کاهش 50 درصدی سرانه مصرف مرغ