آخرین قیمت طلا پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها در بازار طلا چگونه است؟

آخرین قیمت طلا پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها در بازار طلا چگونه است؟

قیمت طلا باز هم بالای 1800 دلار بسته شد تا نشانه های صعود در بازار کمرنگ نشود. قیمت طلا در بازار روز گذشته به زیر 1800 دلار رفت اما در ادامه بالای این مرز روانی برگشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا در بامداد امروز در سطح 1807 دلار ایستاد. تحلیل های فنی در خصوص نقاط مقاومتی و حمایت نکته جالبی دارد این نقاط به شدت به یکدیگر نزدیک هستند. قیمت طلا برای پیش روی نیازمند عبور از 1810 دلار است و در مقابل 1806 دلار نقطه حمایتی بازار عنوان شده است. تکنیکالیست ها برای فردا پیشنهاد فروش طلا را می دهند.

مطالعه بیشتر: عقب‌‌نشینی طلا با پیشروی نقره / پنجشنبه سکه چقدر شد؟
روند بازار طلا در روز پنج شنبه

در بازار روز پنج شنبه قیمت طلا و نقره در اواسط روز در میان برخی از داده های اقتصادی ایالات متحده و منطقه یورو ، ضررهای شبانه خود را پس گرفت. دلیل تقویت قیمت طلا در روز گذشته گزارش ادعای بیکاری در ماه ژويیه بود. انتظار این بود که این رقم در سطح 350 هزار باشد اما وقتی گزارش منتشر شد میزان بیکاری ادعایی رقم 419 هزار بود که نه تنها از انتظارات بالاتر بود بلکه در مقایسه با ماه گذشته 59 هزار نفر بیشتر بود. این آمار به نفع اردوگاه کبوتران سیاست پولی ایالات متحده است که می خواهند فدرال رزرو از سیاست تسهیل پولی را متوقف نکند.

خبری دیگری که سخنان کریستین لاگارد ريیس بانک مرکزی اروپا بود که بر ادامه سیاست حمایت مالی به دلیل نااطمینانی ها تاکید کرد.

قیمت هر گرم طلا 18 عیار 31 تیر نسبت به روز قبل کاهش 33 درصدی را تجربه کرد.

قیمت هر گرم طلا 1 میلیون و53 هزار و 400 تومان بسته شد. این در حالی است که در آخرین معاملات روز سه شنبه قیمت هر گرم طلا افزایش ‌98 درصدی پیدا کرده بود. قیمت 1 میلیون و 56هزار و 900 تومان را به خود اختصاص داد.

در روز دوشنبه هم بازار شاهد کاهش قیمت هر گرم طلا 18 عیار بود . این فلز گران بها نسبت به روز یکشنبه ، با 4600 تومان کاهش، 1,046,500 (یک میلیون و چهل و شش هزار و پانصد ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه آمریکا، در میان کمبود اخبار صعودی، نزولی شد. جریان افزایشی بازار طلا برای شروع سریع روند صعودی قیمت در نمودار روزانه که در حال حاضر با مشکل روبرو است ، به یک کاتالیزور اساسی نیاز دارند.

قیمت نقره پس از آن که در شب گذشته به پایین ترین سطح خود در بیش از سه ماه گذشته رسید ، کمی برگشت. معاملات آتی طلای آگوست (شهریور) آخرین قیمت 8٫50 دلار کاهش به 1٫802٫80 دلار رسید و نقره سپتامبر (مهر) با 0٫255 دلار افزایش با 25٫25 دلار در هر اونس معامله شد.

فعالان بازار بر این باورند که با سرکار آمدن دولت سیزدهم و احیای برجام انتظار می‌رود که بهای سکه سیر منفی را به‌صورت موقت طی کند. در حالی که عده دیگر معتقدند افت بیشتر این سکه دور از انتظار است و فقط یک روند تعادلی نسبی را می‌توان برای آینده این بازار محتمل دانست.

در معاملات روز ‌سه‌شنبه بیست و نهم تیر، قیمت سکه 10 میلیون و 551 هزار تومان ثبت شد که نسبت به قیمت بسته شده روز دوشنبه 46 هزار تومان افزایش داشته است.

قیمت نیم سکه هم با افزایش 30 هزار تومانی نسبت به روز دوشنبه به قیمت 5 میلیون و 480 هزار تومان معامله شد. قیمت ربع سکه نیز 15 هزار تومان افزایش یافت و به قیمت 3 میلیون و 490 هزار تومان مبادله شد.

منبع: اقتصادنیوز

مطالعه بیشتر: وقت خرید طلاست یا نه؟
نوسان قیمت طلا و سکه ادامه دارد؟ / تاثیرات طولانی شدن مذاکرات در بازار

نوسان قیمت طلا و سکه ادامه دارد؟ / تاثیرات طولانی شدن مذاکرات در ب...

اونس جهانی طلا در بازار امروز حدود شش دلار افزایش داشت و با توجه به افزایش قیمت دلار روز چهارشنبه، قیمت طلا و سکه افزایش پیدا کرد. افزایش قیمت‌ها ادامه دارد؟

TejaratNews.com/

افزایش قیمت در بازار طلا و سکه / صعود اونس جهانی و نرخ ارز موجب افزایش قیمت‌ها شدند

بورس دوباره به عقب برگشت/ بر بازار طلا و ارز در شهریور چه گذشت؟

بورس دوباره به عقب برگشت/ بر بازار طلا و ارز در شهریور چه گذشت؟

بررسی روند بازارها در شهریور امسال از بازگشت به عقب بازار سرمایه خبر می‌دهد، بازار طلا و ارز نیز در این ماه با افت ارزش مواجه شدند.

TejaratNews.com/
نرخ ارز شرط افزایش قیمت سکه / صعود اونس جهانی موجب افزایش قیمت سکه می‌شود؟

نرخ ارز شرط افزایش قیمت سکه / صعود اونس جهانی موجب افزایش قیمت سکه...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف افت بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، اندکی افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 866 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

نوسانات قیمت طلا و سکه ادامه دارد؟ / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 31 شهریور

قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریور / سکه همچنان در مسیر کاهش قیمت

امروز در بازار طلا و سکه چه خبر بود؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/30

امروز در بازار طلا و سکه چه خبر بود؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف افت بهای طلای جهانی و افت نرخ ارز، اندکی افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 866 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
محدود شدن دامنه نوسان سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریور

محدود شدن دامنه نوسان سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریو...

قیمت طلا و سکه در بازار دیروز به دلیل افت اونس جهانی و نرخ ارز با کاهش قیمت همراه بودند. این کاهش قیمت ادامه‌دار است؟

TejaratNews.com/

بازار طلا درگیر نزول قیمت‌ها / قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 30 شهریور / افت اونس طلا ادامه دارد؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 30 شهریور / افت اونس طلا ادامه دارد؟

قیمت طلا و سکه در بازار امروز به دلیل افت اونس جهانی و نرخ ارز با کاهش قیمت همراه بودند. این کاهش قیمت ادامه‌دار است؟

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور / تغییر انتظارات در بازار سکه

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور / تغییر انتظارات در بازار ...

در دومین روز هفته، دلار و سکه در دو مسیر متفاوت حرکت کردند؛ روز شنبه اسکناس آمریکایی توانست رشد جزيی 70 تومانی را ثبت کند و به قیمت 27 هزار و 420 تومان برسد. این در حالی بود که در بازار سکه، فلز گران‌...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 شهریور 1400 / احتمال صعود قیمت سکه وجود دارد؟

نوسان اندک قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/28

نوسان اندک قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 140...

قیمت طلا و سکه امروز بر ثبات افزایش بهای طلای جهانی، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 822 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
سیر نزولی طلا و سکه ادامه دارد / قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

سیر نزولی طلا و سکه ادامه دارد / قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز به قیمت یک میلیون و 131 هزار تومان کاهش یافت. قیمت سکه در امروز یکشنبه به 11 میلیون و 670 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 ش...

ارزش دلار با افزایش احتمال تقویت زودتر از موعد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، بالا رفت و باعث شد قیمت طلا بیش از 2درصد سقوط کند.

TejaratNews.com/
اعلام شرایط جدید رجیستری تلفن همراه مسافران ساعت کاری بانک‌ها در نیمه دوم سال قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/7/1 آغاز فروش فوق‌العاده رانا پلاس + قیمت و جزيیات نرخ فروش کپسول های "دکپسول" افزایش یافت همه چراغ‌های بورس قرمز شدند! دلار گران شد افزایش سرمایه 3 نماد بورسی پیش‌بینی بورس در نیمه دوم سال " لکما "برنده استعلاق قیمت خرید 100 عدد راک پیام اضطراری سهامداران "وسدید" به اژه‌ایی عرضه های اولیه در روزهای سرخی بازار لبنان پول سوخت ایران را می‌دهد؟ واردات واکسن کرونا به بیش از 65 میلیون دز رسید سخنگوی صنعت برق: فیش‌ها را قسطی می‌کنیم! قیمت مسکن در منطقه 4 تهران سهمیه بنزین مهر ماه واریز شد / چه کسانی 500 لیتر بنزین گرفتند؟ با 5 دهه تورم دو رقمی در دنیا نظیر نداریم! نحوه عرضه محصولات طی هفته آینده در بورس کالا اعلام شد نامه آملی‌لاریجانی به جنتی درباره واردات خودرو توضیح درباره فیلم پرواز هواپیمای ایلوشین به عراق مجموع واکسن‌های وارداتی از مرز 60 میلیون دز عبور کرد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب شد با فیلترشکن ببینید 1400/06/31 عرضه 114 میلیون دلار در سامانه نیما اتاق بازرگانی نباید آمار فروش نفت به چین را منتشر می‌کرد! بررسی تمدید مهلت ثبت‌نام وام ودیعه مسکن در ستاد ملی کرونا خبر جدید از تمدید ثبت‌نام در سامانه اسکان و املاک عرضه 114 میلیون دلار در سامانه نیما زمان و جزيیات طرح جدید فروش فوری رانا پلاس با سقف پانوراما گران‌ترین تلویزیون بازار 212میلیون قیمت خورد اعلام نتایج قرعه‌کشی پیش‌فروش تارا موضع کانون سردفتران درباره بخشنامه جدید ثبت لزوم تدوین راهکارهایی برای افزایش عمق بازار سرمایه نوسان قیمت طلا و سکه ادامه دارد؟ / تاثیرات طولانی شدن مذاکرات در بازار رکود در بازار خودرو / کاهش قیمت همه خودروها تخلیه هیجان روی الاکلنگ لنگ بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) کدام صنایع بعد از برجام رشد می‌کنند؟ / به بورس اعتماد کنیم؟ دستور بررسی مجدد محدودیت تراکنش‌های کارت به کارت قیمت گوشت در 31 شهریور 1400 (فهرست قیمت) دستور بررسی دوباره محدودیت کارت به کارت نیم تن گوشت اسب غیرمجاز در تهران معدوم شد کاهش 5 تا 10درصدی قیمت همه خودروها تلاطم بورس پایان ندارد! / خروج 3 هزار میلیارد تومانی از بورس طی 5 روز تورم ایران شش برابر تورم عراق! مخالفت شورای نگهبان با واردات خودرو/ مصوبه به مجلس برگشت آخرین اخبار از مهلت ثبت‌نام وام ودیعه مسکن روز پرصعود و نزول برای بورس ادامه ابهام‌ها و اختلاف‌ها در مورد برگ سبز خودرو

در حال بارگیری...