گرد و غبار در برخی استان‌ها/ اهواز داغ‌ترین شهر کشور

گرد و غبار در برخی استان‌ها/ اهواز داغ‌ترین شهر کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در پنج روز آینده در بخش‌هایی از شرق و مرکز کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک داریم، گفت: در سه روز آینده در مناطق مرزی غرب و جنوب غرب، پدیده غبار موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی می‌شود.

صادق ضیايیان در گفت‌ با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: از امروز تا جمعه 28 مرداد در بخش‌هایی از شمال غرب کشور رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت داریم.

وی افزود: در پنج روز آینده در بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان، شرق و شمال هرمزگان و جنوب کرمان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: همچنین در پنج روز آینده در بخش‌هایی از شرق و مرکز کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک داریم.

ضیايیان اضافه کرد:‌ در سه روز آینده در مناطق مرزی غرب و جنوب غرب کشور پدیده غبار موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی می‌شود.

وی درباره وضعیت جوی پایتخت اظهار د اشت: آسمان تهران فردا صاف، در برخی ساعات افزایش باد و احتمال وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 35 و 25 درجه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود:‌ روز آینده اهواز با بیشینه دمای 47 درجه بالای صفر مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه بالای صفر خنک‌ مرکز استان خواهد بود.

پیام/

بارش باران و هشدار نارنجی‌ هواشناسی برای 7 استان/ گردوخاک در غرب و شرق کشور

بارش باران و هشدار نارنجی‌ هواشناسی برای 7 استان/ گردوخاک در غرب و...

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شمال شرق و شرق، همچنین جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور‌، خیزش گردوخاک و کاهش دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

FarsNews.ir/
هشدار نارنجی هواشناسی برای بسیاری از استان‌ها/ اتراق در حاشیه رودخانه‌ها ممنوع

هشدار نارنجی هواشناسی برای بسیاری از استان‌ها/ اتراق در حاشیه رودخ...

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی تا نهم مرداد برای بسیاری از نقاط کشور، گفت: تاکید می‌شود از تردد و اسکان در حاشیه و بستر رودخانه‌های فصلی و اتراق در بستر...

FarsNews.ir/
هشدار سازمان هواشناسی درباره افزایش سه درجه‌ای دمای هوا

هشدار سازمان هواشناسی درباره افزایش سه درجه‌ای دمای هوا

ایلنا: سازمان هواشناسی در هشدار سطح زرد نسبت به افزایش 2 تا 3 درجه‌ای دما در بیشتر مناطق کشور بجز استان‌های ساحلی دریای خزر تا پایان هفته جاری خبر داد.

Ilna.ir/
قبل از سفر، با تماس با 141 از وضعیت راه‌ها مطلع شوید

قبل از سفر، با تماس با 141 از وضعیت راه‌ها مطلع شوید

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با صدور اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست با توجه به بارش‌های سیل آسا، پیش از سفر از وضع جاده‌ها و شرایط جوی اطمینان حاصل کنند.

MehrNews.com/
لزوم استفاده از بارش مصنوعی و پیش بینی‌های هواشناسی برای کشت در دیمزار‌ها

لزوم استفاده از بارش مصنوعی و پیش بینی‌های هواشناسی برای کشت در دی...

وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید ریسک کشت در دیمزارها را بپذیریم و به دنبال روش‌ها و فناوری‌های نو مانند باران مصنوعی،...

Borna.news/
جزيیات فعالیت سامانه بارشی مونسون در کشور/ هشدار قرمز هواشناسی برای 9 استان

جزيیات فعالیت سامانه بارشی مونسون در کشور/ هشدار قرمز هواشناسی برا...

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 9 استان، وقوع سیلاب، طغیان رودخانه‌ها، آبگرفتگی گسترده، آبگرفتگی منازل، کاهش شعاع دید، احتمال تخریب پل، مسدود شدن جاده‌ها و اختلا...

FarsNews.ir/
گرمای هوا در پایانه‌های مرزی/ آخرین وضعیت جوی کربلا و نجف اشرف

گرمای هوا در پایانه‌های مرزی/ آخرین وضعیت جوی کربلا و نجف اشرف

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در پایانه‌های مرزی چذابه، شلمچه و مهران طی 2 روز آینده بیشینه دما بالای 40 درجه خواهد بود، آخرین وضعیت جوی نجف اشرف و کربلای معلی را تشریح کرد.

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت جوی پایانه‌های مرزی و‌‌ شهرهای کربلا و نجف اشرف

آخرین وضعیت جوی پایانه‌های مرزی و‌‌ شهرهای کربلا و نجف اشرف

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در برخی مناطق شمالی کشور در 3 روز آینده، آخرین وضعیت جوی پایانه‌های مرزی ایران و عراق و‌‌ شهرهای کربلا و نجف اشرف را تشریح کرد.

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت جوی کشور/ گردوخاک و باد شدید در برخی شهرها

آخرین وضعیت جوی کشور/ گردوخاک و باد شدید در برخی شهرها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:‌ امروز و فردا در شرق کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک داریم و روز دوشنبه 30 خرداد این وضعیت در دامنه شرقی البرز و نیمه شرقی کشور پیش‌بینی می‌شود.

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت جوی کشور/ باد شدید و گردوخاک در شرق‌

آخرین وضعیت جوی کشور/ باد شدید و گردوخاک در شرق‌

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه 9 خرداد تا ‌سه‌شنبه 10 خرداد، ‌وزش باد شدید و گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش شعاع دید‌ در خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان، پیش‌بینی می‌شود.

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها/ 9 جاده مسدود‌ است

آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها/ 9 جاده مسدود‌ است

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس، ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم‌شهر‌ و ترافیک نیمه...

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت‌ گردوخاک در‌ آسمان کشور/ امشب غلظت آلودگی در پایتخت کمتر می‌شود

آخرین وضعیت‌ گردوخاک در‌ آسمان کشور/ امشب غلظت آلودگی در پایتخت کم...

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در حال حاضر از کردستان تا جنوب غرب‌ و مرکز کشور، در سقز، قصرشیرین، کرمانشاه و سنندج و استان‌های لرستان، خوزستان، بوشهر، ایلام، مرکزی، همدان و تهران ‌گرد و ...

FarsNews.ir/
گردوخاک‌‌ از فردا در غرب کشور و هشدار نارنجی سازمان هواشناسی

گردوخاک‌‌ از فردا در غرب کشور و هشدار نارنجی سازمان هواشناسی

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اواخر وقت امروز مجددا توده گردوخاک در کشورهای همسایه غربی شکل می‌گیرد و با انتقال آن به نوار غربی کشور در دو روز آینده در غرب و جنوب‌ غرب و بخش‌هایی از ...

FarsNews.ir/
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر‌‌‌‌ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و ترافیک سنگین در محور شهریار- تهران در برخی از مقاطع نش...

FarsNews.ir/
هواشناسی نقش تاثیرگذاری در حفظ سرمایه‌های کشور دارد

هواشناسی نقش تاثیرگذاری در حفظ سرمایه‌های کشور دارد

وزیر راه وشهرسازی با تبریک روز جهانی هواشناسی بر لزوم بهبود سامانه‌های و پیش بین‌های هواشناسی تاکید کرد.

MehrNews.com/
هایلوکس از این قوی تر نداریم + عکس پاداش پایان خدمات بازنشستگان کی واریز می‌شود؟ بازنشستگان بخوانند/ پاداش پایان خدمات بازنشستگان چه... سرمایه‌ گذاری در رمزارز بهتر است یا مسکن؟ رسوایی‌های بزرگ صنعت خودرو که جهان را متحیر کرد/عکس چطور مصرف سوخت خودرو را کاهش دهیم؟ زمان راه اندازی متروی پرند اعلام شد این 8 خودروی چینی به ایران می‌آیند؟ هشدار تولیدکنندگان آلمانی نسبت به کمبود مواد غذایی دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا... نتیجه آزمون حذف رانت خودرو چه بود؟/ دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شد؟ اکنون زمان خریدن طلا و سکه است؟ زمان تعیین تکلیف وضعیت جاماندگان سهام عدالت رشد 55 درصدی پرداخت وام ازدواج در سال جاری رشد قابل توجه وام ازدواج+ جزيیات نرخ تورم در شهریورماه چقدر بود؟ لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد لیر ترکیه در بازار تهران و جهان سقوط کرد رشد نرخ تورم در شهریورماه/ تورم خوراکی‌ها و دخانیات به 75 درصد رسید کلنگی های بازار مسکن چند؟ + جدول قیمت خبر خوب درباره پذیرش 6 کالا در بورس کالا جدیدترین قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو دلیل کمیابی روغن موتور در بازار چیست؟/ افزایش حضور روغن های تقلبی اولین اتومبیل را چه کسی و چه سالی وارد ایران کرد؟ + تصاویر دلار یورو را زمین زد/ اتحادیه اروپا در حلقه عذاب عکس | شاهکار جدید مرسدس بنز؛ تلفیق زیبایی و قدرت زمان احتمالی واردات خودرو به کشور اعلام شد قانون‌گریزی با قراردادهای موقت کار / «قراردادهای دايم» احیا می‌شود؟ پیشتازی تورم شهریورماه در این اقلام شناور شدن قیمت تاکسی در تهران/ تغییر نرخ کرایه در زمان ترافیک بازگشت تورم به زیر 50 درصد پس از سه ماه عکس | جدیدیترین محدودیت برای اینستاگرام و واتساپ در ایران! پاسخ به ادعاهای وزارت نیرو پس از 3 ماه متوالی تورم به زیر 50 درصد رسید ثبت بیش از 3هزار میلیارد تومان درخواست وام در فاز آزمایشی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشف معدن سرشار از طلا و مس در مدینه افزایش 7 برابری قیمت گاز در یک کشور اروپایی زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعلام شد ایران فرآورده‌های نفتی رایگان به لبنان نمی دهد توافق با ازبکستان برای افزایش تجارت فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی چقدر ارز در سامانه نیما فروخته شد؟ امسال باید 1.6 میلیون دستگاه خودرو تولید شود تولید «دنا» در روسیه با یک اسم جدید!/ همکاری ایرانخودرو با کمپانی معروف روسی سقوط 82 درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا زايران پیاده امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه سینا قرار می گیرند تاسیس نخستین صندوق املاک و مستغلات کشور چالش ارزی تولیدکنندگان پلی یورتان/ با نصف ظرفیت کار می کنیم سقوط لیر ادامه‌دار است؟ هشدار درباره ارزش پول ملی ترکیه/ سقوط لیر ادامه دار است؟