بیمه شخص واحد، بهترین جایگزین بیمه تکمیلی

بیمه شخص واحد، بهترین جایگزین بیمه تکمیلی

بیمه شخص واحد، اولین بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی است که نیاز به داشتن بیمه پایه ندارد و در راستای حمایت از افرادی...

به گزارش برنا، اغلب اشخاصی که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند، یک تجربه مشترک دارند. آنها با هر مشکل جزیی، به سرعت به سراغ پزشک می‌روند، آزمایش می‌دهند، هر سال چکاپ کامل می‌کنند، بدون اینکه نگرانی بابت هزینه‌های آن داشته باشند. در سال‌های گذشته برای بسیاری از مشاغل خصوصا فریلنسرها و کسب‌وکارهای نوپا امکان داشتن بیمه تکمیلی میسر نبود و این افراد ممکن بود به منظور کاهش هزینه، مراجعه به پزشک و چکاپ را به آخرین لحظات و زمانی که اوضاع سلامتیشان حادتر شود موکول کنند. بیمه دی به منظور صیانت از سلامتی همه اقشار جامعه، خدمت جدیدی را ارايه داد تا افراد بتوانند حتی بدون داشتن بیمه پایه و بدون محدودیت‌های بیمه‌های تکمیلی، خود را بیمه کنند و از تمام خدمات درمانی با کمترین هزینه برخوردار شوند.

با ارايه بیمه شخص واحد، فرقی بین کسی که کارمند یک شرکت بزرگ است و جوانی که می‌خواهد برای خودش کسب‌وکار کوچکی راه بیندازد نیست، همه می‌توانند بدون نگرانی از هزینه‌های درمان، سلامتی خود را در اولویت قرار دهند. اگر هنوز تحت پوشش بیمه تکمیلی نیستید، حتما تا آخر این مطلب همراه ما باشید و ببینید چطور می‌توانید خود و خانواده خود را بدون محدودیت و با هر میزان هزینه که تمایل دارید بیمه کنید.

بیمه شخص واحد چیست؟

بیمه دی برای حمایت از افرادی که نمی‌توانند تحت نظر سازمان‌های حقوقی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه کنند، بیمه شخص واحد که نوعی بیمه درمان تکمیلی انفرادی است، ارايه نموده است. بیمه شخص واحد یکی از انواع بیمه‌های درمانی در ایران است که کلیه خدمات بیمه تکمیلی را ارايه می‌دهد. این نوع بیمه برای افرادی که امکان داشتن بیمه پایه یا بیمه درمان تکمیلی گروهی و سازمانی را ندارند مناسب است. بنابراین شما بدون محدودیت بیمه تکمیلی می‌توانید برای خود یا خانواده خودتان بیمه تهیه کنید و با مراجعه به مراجع درمانی طرف قرارداد بیمه دی، بدون پرداخت هزینه‌، از کلیه خدمات درمانی تحت پوشش استفاده کنید.

هزینه‌های بیمه شخص واحد چقدر است؟

بیمه شخص واحد به منظور جبران هزینه‌های شماست تا با خیال راحت از نظر هزینه‌ها، مراقب سلامتی خود باشید. آیا شما لازم می بینید به دفعات به پزشک و آزمایشگاه و بیمارستان مراجعه کنید؟ یا فکر می‌کنید نیاز به بسیاری از خدمات این بیمه ندارید و فقط نگران حوادث و بیماری‌های صعب‌العلاجی هستید که ممکن است ناگهان متوجه آن شوید، بیمه سه ستاره مخصوص جبران هزینه‌های ضروری را انتخاب کنید. پرداختی شما در این طرح بسیار ناچیز است. با توجه به سن شما و تحت پوشش بودن یا نبودن بیمه پایه هزینه پرداختی متغیر است.

بیمه شخص واحد به همه ایرانیان تا سن 70 سال خدمات می‌دهد و شما می‌توانید با توجه به سن و خدمات درمانی که نیاز دارید، هزینه پرداخت کنید. به عنوان مثال اگر 30 سال داشته باشید و فاقد بیمه پایه باشید سالانه فقط 436،800 تومان پرداخت می‌کنید و در ازای آن می‌توانید از خدمات جراحی عمومی تا سقف 20 میلیون تومان، جراحی تخصصی تا سقف 40 میلیون تومان و هزینه آمبولانس تا سقف 500 هزار تومان استفاده کنید. بنابراین شاید سال‌ها به خدمات بیمه نیاز پیدا نکنید ولی اگر روزی به یکی از خدمات آن نیاز پیدا کردید، در شرایطی که حتما در رنج و سختی هستید و همه نگران حال شما هستند، هزینه‌های سنگین بیمارستان را بیمه شخص واحد شما جبران می‌کند حتی بدون داشتن بیمه پایه!

در طرح چهار و پنج ستاره بیمه شخص واحد، همه خدمات بیمه شخص واحد و با سقف پرداختی بالاتر نیز به شما ارايه می‌شود. هزینه طرح چهارستاره که مخصوص خدمات پرتکرار می‌باشد، برای یک شخص 30 ساله بدون بیمه پایه، سالانه حداکثر 1،842،300 تومان است. در طرح پنج‌ستاره، سقف پرداختی افزایش پیدا می‌کند. شما در این طرح فقط 2،527،700 تومان پرداخت می‌کنید درحالیکه مثلا می‌توانید برای یک جراحی تا 100 میلیون تومان از طریق بیمه دی، هزینه پرداختی خود را جبران کنید.

قیمت طرح‌های فوق با داشتن بیمه پایه، استفاده از سایر خدمات بیمه دی و پایینتر بودن سن شما، می‌تواند تا حدود نصف این مبالغ نیز کاسته شود. همچنین شما می‌توانید سقف پرداختی شرکت بیمه را تا دو برابر افزایش دهید درحالی که فقط 30 درصد به مبلغ پرداختی شما اضافه می‌شود. و حتی با فقط 17 درصد افزایش پرداختی، فرانشیز آن را به نصف کاهش دهید.

این شما هستید که می‌توانید با توجه به نیاز خود و اقداماتی که قصد دارید برای سلامتی خودتان انجام دهید بیمه‌نامه‌تان را مدیریت کنید.

آیا هنوز در مورد داشتن بیمه تکمیلی تردید دارید؟ مقاله کاهش هزینه‌های درمان، در مورد توجیه اقتصادی داشتن بیمه تکمیلی مفصل توضیح داده شده است.

خدمات درمانی تحت پوشش بیمه شخص واحد چیست؟

خدماتی که در بیمه شخص واحد ارايه شده‌است شامل کلیه مواردی است که در بیمه‌های تکمیلی رایج به بیمه‌گزاران ارايه می‌شود. همچنین به دلیل شیوع بیماری کرونا، برخی خدمات مرتبط با بیمه کرونا نیز به آن اضافه شده است.

 • هزینه‌های بیمارستانی و اورژانس
 • هزینه‌های آمبولانس شهری و بین شهری
 • اعمال جراحی عمومی، تخصصی و سرپایی
 • ویزیت پزشک و دارو
 • خدمات آزمایشگاهی و پاراکلینیک
 • زایمان طبیعی و سزارین و درمان نازایی
 • دندانپزشکی
 • رفع عیوب انکساری دو چشم و سمعک
 • سرمایه فوت کرونا

اعمال جراحی تحت پوشش بیمه شخص واحد:

 • جبران هزینه‌های بستری‌، جراحی، شیمی درمانی‌، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود وDay Care
 • اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به‌استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان

هزینه‌های پاراکلینیکی تحت پوشش بیمه شخص واحد:

 • سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آرآی‌، اکوکاردیوگرافی استرس اکو، دانسیتومتری
 • تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری– PFT)، نوار عضله (EMG)، نوارعصب (NCV)، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم
 • آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی

چرا بیمه دی بهترین انتخاب است؟

شرکت بیمه دی بیش از 2 میلیون بیمه شده دارد و به منظور ارايه خدمات مناسب به مشتریانش شرایطی را فراهم کرده که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی‌نامه کتبی، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از 7000 مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور دریافت کنند. این شرکت بیمه با 16 سال سابقه فعالیت در ایران، در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، به عنوان رتبه نخست در گروه موسسات بیمه‌ای برگزیده شد. بیمه دی اکنون دارای بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از نظر سهم بازار است و دارای جایگاه چهارم در میان شرکت‌های فعال در این صنعت می‌باشد.

بیمه شخص واحد تنها یکی از ابتکارات بیمه دی به منظور ارايه خدمات مورد نیاز به همه اقشار جامعه است، و مفتخر است که توانسته علاوه بر نهادهای مختلف نظر مردم شریف ایران و خصوصا جوانان را نیز جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره بیمه‌ای و خرید این بیمه‌نامه می‌توانید به دفاتر نمایندگی در کل کشور، سایت بیمه دی مراجعه کنید و یا با شماره‌ 1671 (بدون کد شهری) تماس بگیرید.

تاکید وزیر صنعت بر الزام سیمانی‌ها به ثبت معاملات در سامانه افق

تاکید وزیر صنعت بر الزام سیمانی‌ها به ثبت معاملات در سامانه افق

وزیر صنعت، معدن و تجارت بر الزام فعالان صنعت سیمان به ثبت اطلاعات معاملات خود در سامانه افق تاکید کرد.

FarsNews.ir/
واکنش کاربران به وعده عجیب وزیر صنعت و معدن

واکنش کاربران به وعده عجیب وزیر صنعت و معدن

فاطمی امین، وزیر صنعت و معدن دولت جدید با انتشار پیامی درباره آینده صنعت خودروی ایران توضیحاتی ارايه داد که با واکنش متفاوت کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

Bartarinha.ir/
رجبی مشهدی: اولویت صنعت برق، تامین نیاز داخلی است

رجبی مشهدی: اولویت صنعت برق، تامین نیاز داخلی است

سخنگوی صنعت برق گفت: همواره اولویت اصلی صنعت برق تامین نیاز داخلی و مصرف برق هموطنان در داخل کشور است.

Irinn.ir/
خداحافظی اردکانیان با خانواده صنعت آب و برق

خداحافظی اردکانیان با خانواده صنعت آب و برق

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در پیام خداحافظی خطاب به همکاران صنعت آب و برق نوشت: نیل به اهداف و دستاورد‌های ارزشمند که می‌تواند زمینه‌ساز توفیقات بیشتر در سال‌های آینده باشد، جز با کمک و تلاش مجدانه شما ...

Bartarinha.ir/
نیازمندی صنعت خودرو به تکنولوژی و نوآوری

نیازمندی صنعت خودرو به تکنولوژی و نوآوری

مدیر عامل فرابورس گفت: با تزریق نوآوری در بورس وابستگی قطعه‌سازان به خودروسازان داخلی کم شده و می‌توانند کالاهایشان را به دنیا بفروشند.

YJC.news/
آسیب های جدی قیمت گذاری دستوری بر صنعت خودرو کشور

آسیب های جدی قیمت گذاری دستوری بر صنعت خودرو کشور

صنعت خودرو کشور با چالش بزرگی با عنوان قیمت گذاری دستوری مواجه شده و این امر آسیب های جدی به آن وارد کرده که نیاز به تفکر و خرد جمعی دارد تا ضمن جمع بندی نظر...

EghtesadOnline.com/
قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی

قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی

ريیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: قیمت‌گذاری دستوری، بزرگترین دغدغه صنعت خودروسازی کشور است.

Irinn.ir/
پیاده سازی متنوع ترین ابزارهای تامین مالی در صنعت برق

پیاده سازی متنوع ترین ابزارهای تامین مالی در صنعت برق

کارنامه بورس انرژی در تامین مالی صنعت برق شامل معامله بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ورقه گواهی ظرفیت به ارزش 15,695 میلیارد ریال، 23 350 میلیارد ریال از طریق...

EghtesadOnline.com/
بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟

بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟

در حالی که شاخص کل بورس تهران از ابتدای سال جاری توانسته بازدهی مثبت 0٫2 درصدی را به ثبت برساند اما صنعت قطعه‌سازی بازدهی منفی داشته است.

TejaratNews.com/
درخواست فولادسازان برای پایان دادن به قطع برق صنعت فولاد

درخواست فولادسازان برای پایان دادن به قطع برق صنعت فولاد

شرکت‌های فولادسازی در نامه‌‌ای به وزیر صنعت خواستار پایان یافتن قطعی برق این صنعت برای جلوگیری از خسارت‌های بیشتر به صنعت فولاد شده‌اند.

TejaratNews.com/
تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "صنعت پالایش" را اینجا بخوانید

BourseNews.ir/
سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است

سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت از صنعت خودروی کشور گفت: سیاست مجلس حمایت از صنعت خودرو است.

Bartarinha.ir/
مهاجرت کارکنان نفت ایران به عراق /کارکنان صنعت نفت چقدر حقوق می‌گیرند؟

مهاجرت کارکنان نفت ایران به عراق /کارکنان صنعت نفت چقدر حقوق می‌گی...

کارکنان حفاری صنعت نفت مشکلات زیادی دارند. آن‌ها به جز شرایط فیزیکی سنگین کار، حقوق مناسبی هم دریافت نمی‌کنند و گاهی دریافتی کم و شرایط سخت کار باعث می‌شود که آنان ناگزیر شوند به کشورهایی مانند عراق م...

TejaratNews.com/
قیمت‌گذاری دستوری، صنعت خودرو را زمین زد

قیمت‌گذاری دستوری، صنعت خودرو را زمین زد

دبیر انجمن قطعه سازان با بیان اینکه قیمت گذاری دستوری صنعت خودرو را زمین زده است، می‌گوید قیمت‌گذاری دستوری گردش مالی خودرو سازان را ماهانه 1000 تا 1500 میلیارد تومان منفی کرده است.

Bartarinha.ir/
ريیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد

ريیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد

مهدی فکری مدیر عامل گروه صنعتی بارز، به ریاست انجمن صنفی صنعت تایر ایران برگزیده شد.

FarsNews.ir/
شاخص بورس منفی شد کشاورزی ایران را به خشکسالی کشانده یا مصرف خانگی؟ چرا مشکلات بورس را سه روزه حل نمی‌کنید؟ ریزش 36 هزار و 535 واحد شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 22 هزار میلیارد تومان رسید ترغیب نهادهای مالی با راه اندازی ابزارهای مالی جدید کاهش بی‌سابقه حجم تجارت خارجی ایران شاخص کانال یک میلیون و 400 هزارواحدی را از دست داد قیمت دلار در بازار امروز بیش واکنشی بازار سرمایه به ابهامات کاهش میل به قمار با دریافت پیامک هشدار شیوه‌های جدید عرضه اولیه، رانت یا فرهنگسازی!؟ سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد سامانه ایرانی معاملات بورس آماده عقد قرارداد/ ظرفیت معاملات 10 برابر می‌شود مهمترین عوامل تاثیرگذار در تداوم رشد معاملات بورس پل روگذر راه‌آهن مجتمع فولاد سبا اهداف لجستیک فولاد مبارکه آغاز پروژه استحصال آب صنعتی از پساب شهری توسط فولاد مبارکه هشدار به ایرلاین‌ها درباره بلیت سفر به عراق فولادمبارکه، از صنعت خودروسازی کشور پشتیبانی می کند چه تعداد تارا وارد بازار شد؟ / تولید تارا شکست خورد؟ کدام صنایع بورسی بعد از برجام رشد می‌کنند؟ " اعتلا " هیات مدیره جدید انتخاب کرد یک عرضه اولیه دیگر فقط برای صندوق های بورسی شاخص هم وزن با افت 9 هزارواحدی مواجه است تقدم سرپناه بر غذا برای شهروندان ایرانی کدام خانه‌ها مشمول مالیات می‌شوند؟ آغاز بازارگردانی " تشتاد " به روش مبتنی بر حراج در فرابورس پیش بینی افزایش 5 دلار قیمت هر بشکه نفت کاهش نرخ 23 ارز رسمی/ نرخ 12 ارز افزایش یافت افزایش سرمایه " کدما " به ثبت رسید آغاز عرضه اولیه «شکام» / ثبت سفارس تا چه زمانی ادامه دارد؟ اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس سایه کسری بودجه دولت و فرجام برجام بر سر بازار سرمایه " کیمیا " 44 میلیون سهم "فگستر" را وثیقه کرد رشد قابل توجه 157 درصدی سود خالص "سمازن" انعقاد قرارداد عملیات اجرایی پارکینگ در " کیسون " محدودیت دسترسی کارگزاران به نامک لغو شد عرضه صادراتی هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد در بورس انرژی سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 30 شهریور ماه فولادی‌ها با 250 هزار تن محصول به بورس کالا می‌آیند توسعه ویژه هسته معاملات برای عرضه‌های اولیه بورس و فرابورس شاخص افت 21 هزار واحدی دارد مجوز کارگزاری‌ها در صورت عدم تجمیع مجوزها، مرحله به مرحله لغو می‌شود دست پر فولادی ها برای عرضه در بورس کالا سامانه جدید معاملات بومی برای فعالیت آماده شد " دسبحا " در وضعیت سفارش گیری/ " کیمیاتک " متوقف شد سهامداران حکشتی بخوانند / 2 درصد افت در بخش سرمایه‌گذاری مناقصه اجرای عملیات یک پروژه در " بالاس " " وملل " 0.5 دانگ از دو زمین تملیکی را می فروشد هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد مهمان ویژه بورس انرژی

در حال بارگیری...