سهامداران به صورت آنلاین در مجمع گروه بهمن شرکت کردند

سهامداران به صورت آنلاین در مجمع گروه بهمن شرکت کردند

مجمع عمومی عادی سالیانه گروه بهمن با حضور 74/3 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گروه بهمن، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی آزمودگان در سالن اجتماعات شرکت بهمن موتور به صورت آنلاین برگزار شد و صورت‌های مالی سال 1399 این شرکت به تصویب رسید.

به گزارش بورس نیوز، طبق مقررات اساسنامه، ترکیب هیات رییسه مجمع گروه بهمن از جمشید ایمانی با عنوان رییس جلسه، بیوک علیمرادلو به عنوان مدیرعامل، سعید محمد علیزاده و کیوان قاصدی به عنوان ناظر، مهدی جعفری به عنوان دبیر جلسه، محمد ضرابیان و محمد محمدی اعضای هیيت مدیره گروه بهمن و با حضور ابراهیمی نماینده سازمان بورس و فاطمی نماینده حسابرسی آزمودگان تشکیل شد.

بر اساس این گزارش استماع گزارش هیات مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت در رابطه با عملکرد سال مالی منتهی به 1399، بررسی و تصویب صورت‌های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند 1399، اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و علی البدل و تعیین حق الزحمه، تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و حق الزحمه اعضای کمیته‌های تخصصی، تعیین پاداش هیات مدیره و سایر مواردی که تصمیم گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی می‌باشد، از موارد دستور جلسه ذکر شده بود که طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات رییسه با حضور نماینده سازمان بورس، حسابرس مستقل و حدود 74/3 درصد از سهامداران در سالن اجتماعات شرکت بهمن موتور برگزار شد.

بنا بر اعلام گروه بهمن، با توجه به ابلاغیه درباره مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مجمع گروه بهمن با حضور حداقلی شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شد و سهامداران به منظور رعایت دقیق مصوبه مذکور نسبت به مشاهده برخط (آنلاین) جلسه از طریق سایت این شرکت اقدام کردند.

بیوک علی مرادلو، مدیرعامل گروه بهمن در این جلسه از مدیران و کارکنان پرتلاش این شرکت که در ایام شیوع ویروس کرونا با صلابت و سختکوشی در صحنه کسب و کار حضور داشتند و به نحو شایسته‌ای به ارايه خدمات به مشتریان پرداختند، تشکر و قدردانی و گفت: با وجود تحریم‌ها و مشکلات ناشی از آن، توانستیم در سال گذشته محصولات جدید ارايه کنیم. همچنین علیرغم تحریم مستقیم گروه بهمن، کاهش 45 درصدی تولید را جبران کردیم و رشد چشمگیر نسبت به سال 98 داشتیم و امیدواریم این رشد در سال 1400 نیز ادامه یابد.

در ادامه جلسه جمشید ایمانی ريیس هیات مدیره گروه بهمن ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید قربان خاطرنشان کرد: به تازگی توانستیم از موسسه پایا رتبه اعتباری اخذ نماییم، بگونه‌ای که رتبه A برای اعتباری بلند مدت و رتبه A1 برای اعتباری کوتاه مدت صادر شد که رتبه بسیار با کیفیت و بالایی است.

علیمرادلو با اشاره به این که در بهمن ظرفیت تولید 120هزار دستگاه از انواع خودرو را داریم، اظهار کرد: با ایجاد زیرساخت‌های لازم و جذب نیروی انسانی متخصص به این ظرفیت نزدیک شدیم و تا دو سال آینده به آن خواهیم رسید.

مدیرعامل گروه بهمن به رضایت ذینفعان به عنوان هدف اصلی مجموعه تاکید کرد و گفت: نه تنها در بهمن مشکلی در فرآیند فروش نداریم بلکه دغدغه ما افزایش ظرفیت بر اساس نیاز بازار است.

وی ادامه داد: استراتژی ما تمایز است و توانستیم چه در تولید و چه در خدمات و سایر مسايل وجه تمایز را حفظ کنیم و پاسخ خوبی هم گرفتیم. مسیر در هیات مدیره رو به رشد و توسعه بوده و در همین راستا گروه بهمن همواره سودده بوده و خوشبختانه هیچگاه به مرحله ضرر نرسید.

مدیرعامل گروه بهمن در ادامه دستاورد‌ها و رشد تولید در شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن را توضیح داد و از سال 1400 به عنوان پر محصول‌ترین سال گروه بهمن خبر داد.

علیمرادلو گفت: از درگاه خدا شاکریم تا در مسیری که نیاز بود، قرار گرفتیم و ثابت کردیم که بخش خصوصی در صنعت خودرو می‌تواند در جایگاه بالاتری قرار گیرد و این امر با همکاری شرکت‌های همکار و سهامداران تحقق یافت.

در ادامه حسابرس و بازرس قانونی به ارايه گزارشی از عملکرد گروه بهمن در سال 1399 پرداخت و پس از اشاره به سود تلفیقی 3800 میلیارد تومانی مربوط به سال 99، تصویب صورت‌های مالی سال 1399 و تقسیم 28 ریال سود بابت هر سهم بین سهامداران گروه بهمن به اتفاق آرای حاضرین نیز بخش بعدی مجمع عمومی عادی سالیانه گروه بهمن بود.

همچنین در این مجمع سازمان حسابرسی آزمودگان به عنوان حسابرس و بازرس قانونی تعیین شد.

گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه گروه بهمن در ساعت 15 روز سه شنبه 29 تیرماه سال جاری آغاز شد و در ساعت 17:10 به پایان رسید.


  • بیشتر بخوانید:
حضور قطعه‌سازان و خودروسازان بخش خصوصی در عراق
هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت خودرو هفته دوم مرداد/ سیگنال‌های مثبت بازار خودرو بیت‌کوین 4.3 درصد ریخت آب مشترکان پرمصرف تهرانی از فردا قطع می‌شود بورس در هفته اول مرداد/ هفته پرنوسان بورس با اخبار خوب برای سیمانی‌ها پتروشیمی نوری و تقاضایی نصف بر عرضه‌ها انتقال سهام بورسی فرد متوفی به وراث چگونه است؟ پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه برق چه کسانی قطع می‌شود؟/ آیا مشترکان ایرانی پر مصرف هستند؟ آب مشترکان پرمصرف تهرانی قطع می‌شود پیشنهاد هند درباره بندر چابهار زمان واریز یارانه معیشتی مردادماه خرید دستگاه کارتخوان سیار و ثابت آمار عجیب از واردات لاستیک فرغون به ایران تحلیل تکنیکال و بنیادی کچاد | اهداف قیمتی کچاد کجاست؟ رشد ناگهانی بازارهای مالی/ کدام سهامداران بیشتر سود کردند؟ کارنامه ارزشمند و قابل دفاع سایپا در حوزه مالی قیمت نان از نرخ مصوب لغوشده هم بیشتر شد نحوه انتقال سهام بورسی فرد متوفی به وراث قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/8 سود 100میلیونی خودروی تارا؛ زیان 1میلیونی شاهین بورس کالا برای «سیمان تهران» خوش‌یمن بود چشم‌انداز مثبت بورس در نیمه دوم مردادماه قیمت پراید چقدر شده است؟ دلار عقب نشست رشد 21 میلیارد تومانی درآمد آلومینیوم المهدی 3 خبر جدید از سهام عدالت / نحوه فروش سهام عدالت تغییر می‌کند صندوق‌های اهرمی ذات پر نوسان‌تری دارند "شبندر" برای کالای خود مشتری پیدا کرد لزوم ورود به حوزه فن‌آوری‌های مالی تحول‌آفرین در بازار سرمایه صعود آهسته و پیوسته شاخص بورس فرش قرمز صندوق های مختلط برای ورود "نقدینگی" رفتارشناسی سرمایه‌گذاران و بازار براساس نمادهای وال‌استریتی سیگنال‌هایی از بغداد و واشنگتن برای قیمت دلار / بازار ارز ترسید! آخرین قیمت دلار در بازار + پیش‌بینی قیمت دلار افزایش دامنه نوسان قطعی است / سهام عدالت را نفروشید افزایش 700 هزار تومانی قیمت سکه قیمت مرغ و تخم‌مرغ در 7 مرداد 1400 برندگان کووید 19 چه کسانى هستند؟ قیمت انواع گوشت در 7 مرداد 1400 / هر کیلو شکر چند؟ چرا قیمت هر سهم میدکو کاهش یافت؟ نوسان دو هزار تومانی دلار در روز تعطیل! / شایعه ورود به کانال 26 هزار تومانی قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | دلار در معاملات پشت به روند صعودی ادامه داد مبادلات نفتی ایران و چین قطع می‌شود؟/ «برجام احیا نمی‌شود» سرانجام عرضه سیمان در بورس کالا چه شد؟ / 27 شرکت در اولویت وصل برق خبر مهم برای کریپتولندی ها | اگر کدپستی و شماره ثابت را اشتباه درج کردید، بخوانید! امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/7 محدودیت برقی کدام کارخانه‌های سیمان رفع شد؟ پیش‌بینی بورس هفته دوم مرداد / کدام گروه‌ها پیش‌رو خواهند بود؟ طرحی که ایران را حذف می‌کند آیا راهی برای حل مشکل فروش سهام عدالت هست؟

در حال بارگیری...