قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

قیمت سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/13

اخبار مثبت از روند مذاکرات و عدم قطعیت نسبت به زمان نهایی شدن آن دامنه نوسان نرخ ارز را محدود کرد و سکه با وجود افت طلای جهانی و دلار مرز حساس را از دست نداد. امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید، با کاهش نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، دلار آمریکا امروز را نیز مانند روز گذشته با قیمت حوالی 23 هزار و 840 تومان آغاز کرد. قیمت شروع معاملات امروز از نرخ عصر روز گذشته 130 تومان پایین‌تر بود. قیمت دلار در پایان معاملات نیمه اول روز روی 23 هزار و 900 تومان قرار گرفت. در نتیجه روند قیمتی دلار نیز در طول معاملات نیمه اول روز مشابه روز گذشته بود.

علاوه بر این قیمت ابتدایی دلار بازار متشکل نیز بسیار به نرخ متوسط روز گذشته نزدیک و روی 23 هزار و 163 تومان قرار داشت، قیمت دلار متشکل در ساعت 12 ظهر نیز روی همین مقدار قرار داشت و نوسان قیمتی در بازار متشکل صبح محدود بود.

ثبات قیمت‌ها در بازار ارز

با انتشار اخبار مثبت از روند مذاکرات دامنه نوسان در بازار ارز کاهش یافته است. اظهار نظرهای مربوط به روند مذاکرات که مرکز توجه شبکه‌های مجازی مبادله ارز و فعالان بازار است دو محور اساسی دارد؛ مساله اول به روند مذاکرات مربوط است که در کل مثبت ارزیابی می‌شود، مسيله دوم مربوط به زمان به نتیجه رسیدن مذاکرات است که در مورد آن توافقی وجود ندارد و عدم قطعیت در این زمینه بالاست.

ريیس تیم مذاکره‌کننده ایران معتقد است دور بعدی منطقا می‌تواند دور نهایی باشد، اما هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

اتحادیه اروپا نیز احتمال به نتیجه رسیدن مذاکرات در دور بعد را بالا می‌داند. این‌ها فضای کلی اخباری است که جو بازار را پر کرده است. در نتیجه احتمالا نرخ دلار تا انتشار اخبار مربوط به نتایج قطعی در دامنه محدودی نوسان می‌کند. تحلیل‌گران تخمین می‌زنند این دامنه محدود از سطح 23 هزار و 800 تا 24 هزار و 200 تومان باشد.

نرخ ارز صرافی ملی

همچنین امروز امروز پنجشنبه، سیزدهم خرداد، نرخ ارز در صرافی‌ ملی به رقم 23338 تومان رسید.

بر این اساس، در دومین نوب اعلام نرخ ارز در صرافی ملی، قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی از 23394 تومان به 23338 تومان رسید. نرخ خرید دلار در این صرافی نیز 22876 تومان تعیین شد.

اما قیمت فروش برای یورو در صرافی ملی روند افزایشی داشت و از 28381 تومان به 28498 تومان رسید. قیمت خرید آن 279,33 تومان اعلام شد.

سکه بالای مرز حساس باقی ماند

تحلیل‌گران معتقدند که تقاضا در بازار سکه قدری تحریک شده و پایداری که در هفته‌های اخیر بر تقاضای سکه حاکم بود قدری متزلزل شده است.

سکه امامی در معاملات روز گذشته روی 10 میلیون و 840 هزار تومان قرار داشت و برخی معتقد بودند که با افزایش امیدواری‌ها به آینده طلا، حتی بدون همراهی دلار نیز رشد قیمت سکه محتمل است. اما تغییرات قیمتی طلای جهانی امروز منفی بود و قیمت طلا به زیر 1900 دلار کشیده شد.

صعود مجدد طلا به بالای 1900 دلار بسیار محتمل است اما به نظر نمی‌رسد طلای جهانی امروز به کمک سکه بیاید. به هر روی سکه امامی معاملات امروز را با قیمت 10 میلیون و 805 هزار تومان آغاز کرد و با وجود افت قیمت دلار و طلای جهانی مرز حساس 10 میلیون و 800 هزار تومانی را چندان از دست ندارد.

قیمت طلا و سکه

امروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، 10 میلیون و 790 هزار تومان است.

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 10 میلیون و 790 هزار تومان رسید، نیم سکه 6 میلیون تومان، ربع سکه 3 میلیون و 900 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 300 هزار تومان است. قیمت سکه نسبت به آخرین معاملات دیروز حدود 60 هزار تومان کاهش یافته است.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و 897 دلار رسید و هر گرم طلای 18 عیار به مبلغ یک میلیون و 88 هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به حدود 10 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.

منبع: اقتصاد نیوز، باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه ایران و سایت صرافی ملی

آخرین اخبار حوزه ارز را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

نوسان اندک قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/28

نوسان اندک قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 140...

قیمت طلا و سکه امروز بر ثبات افزایش بهای طلای جهانی، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 822 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 شهریور 1400 / احتمال صعود قیمت سکه وجود دارد؟

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 شهریور 1400 / احتمال صعود قیمت سکه وجود...

قیمت‌ها در بازار طلا و سکه امروز با وجود تعطیلی بازارهای جهانی با نزولی قیمت همراه بودند. آیا انتشار خبر مربوط به قیمت‌گذاری فعال اوراقی که مقامات فدرال رزرو مالک آن بودند، قدرت سیاست‌های لفظی مقامات ...

TejaratNews.com/
سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 ش...

ارزش دلار با افزایش احتمال تقویت زودتر از موعد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، بالا رفت و باعث شد قیمت طلا بیش از 2درصد سقوط کند.

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 28 شهریور 1400 / روند کاهشی قیمت سکه ادامه دارد؟

کاهش قیمت‌های بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/27

کاهش قیمت‌های بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امرو...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف افزایش بهای طلای جهانی در روز جمعه، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح قدیم به 11 میلیون و 301 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
قیمت سکه و دلار در بازار امروز

قیمت سکه و دلار در بازار امروز

قیمت سکه، طلا و دلار در بازار امروز شنبه 27 شهریور 1400 اعلام شد.

Bartarinha.ir/
سیگنال مهم واشنگتن برای قیمت دلار تهران / 3 اتفاق مهم پنجشنبه برای بازار ارز

سیگنال مهم واشنگتن برای قیمت دلار تهران / 3 اتفاق مهم پنجشنبه برای...

اظهارات جدید سخنگوی کاخ سفید، پایان بحث درباره ایران در شورای حکام و دیدار وزرای خارجه ایران، روسیه، چین و پاکستان سه اتفاق مهم سیاسی است که می‌تواند بر قیمت دلار در تهران در هفته جدید تاثیر بگذارد. ا...

TejaratNews.com/
سیگنال اروپا برای قیمت دلار تهران / تهدید جدید در بازار ارز

سیگنال اروپا برای قیمت دلار تهران / تهدید جدید در بازار ارز

قیمت دلار بار دیگر ارزان شد و با کاهش 300 تومانی در روز چهارشنبه به 27350 تومان رسید. اما سیگنال‌های نااطمینانی در این بازار همچنان قابل مشاهده است.

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 25 شهریور 1400 / شرط بازگشت قیمت سکه چیست؟

قیمت‌ها در بازار طلا و سکه دوباره کاهشی شد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/24

قیمت‌ها در بازار طلا و سکه دوباره کاهشی شد / قیمت دلار و یورو امرو...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 934 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/23

قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف رشد بهای طلای جهانی و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 12 میلیون و 2 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
قیمت سکه طرح جدید به کانال 11 میلیون تومانی بازگشت / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/22

قیمت سکه طرح جدید به کانال 11 میلیون تومانی بازگشت / قیمت دلار و ی...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف رشد بهای طلای جهانی، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 11 میلیون و 892 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
توجه سکه به نرخ دلار / پیش‌بینی‌ها از بازار طلا و سکه چگونه است؟

توجه سکه به نرخ دلار / پیش‌بینی‌ها از بازار طلا و سکه چگونه است؟

بازار ارز و طلای تهران دیروز یکشنبه 21 شهریور ماه با احتیاط پیش رفت و در نهایت با توافق ایران و آژانس قیمت طلا، دلار و سکه بار دیگر سقوط کرد.

TejaratNews.com/

قیمت سکه در بازار امروز

کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/21

کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/21

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به 12 میلیون و 87 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
تورم منفی امارات برای بیست و ششمین ماه متوالی! ريیس جدید‌ سازمان بورس کی و چگونه انتخاب می‌شود؟ ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو شدت گرفت خانه 320 میلیون تومانی در تهران! / کجا خانه کمتر از یک میلیارد تومان بخریم؟ سامانه املاک و اسکان دوباره راه‌اندازی شد / مهلت ثبت‌نام تمدید می‌شود؟ هشدار جدی ريیس اتاق بازرگانی ایران ثبت‌نام مسکن ملی خبرنگاران و هنرمندان از 31 شهریور کاهش قیمت خودروهای خارجی در بازار مالیات خانه های خالی چگونه است؟ بیت کوین در ایران به رسمیت شناخته نشد قیمت بیت کوین به 45 هزار دلار سقوط کرد کشف 62 دستگاه ماینر غیرمجاز در ساوه هکر‌ها 13 میلیون دلار از شبکه pNetwork سرقت کردند گواهی واکسن کرونا در بستر بلاکچین برق گران شد؟/ نحوه محاسبه قبض برق تغییر کرد! شناسایی 20 هزار کارت بانکی فعال در حوزه قمار واکنش نمادهای خودرویی به آزادسازی واردات / سهام خودرویی بخریم؟ جعل سند یک ملک 100میلیارد تومانی در ولنجک تامین برق مراکز مجاز استخراج رمزارز از مهرماه قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) قیمت گوشت در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) طرح اتصال انرژی برق ایران به روسیه قابل توجیه است سقوط آسانسوری، صعود لاکپشتی برنامه هلال احمر برای واردات 60میلیون دز واکسن قیمت بلیت اتوبوس‌ برگشت زايران اربعین اعلام شد تمدید مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی تا پایان سال مجوز افزایش سرمایه شتران ثبت شد افت قیمت خودرو‌های خارجی در بازار انتشار اوراق چه تاثیری در بورس دارد؟ / مثبت‌های بازار مقطعی است؟ مصرف برق استخراج بیت کوین در سال 2021 چقدر خواهد بود؟ سواد مالی و ضرورت آن صف انتظار یک ساله وام ودیعه مسکن / پرداخت وام اجاره متوقف شد؟ مشکلات مردم در وام ودیعه مسکن / «وام سرکاری» برای مستاجران! تنها راه علاج مشکل ارز دولتی «حذف» آن است پانزدهمین عرضه اولیه امسال پس فردا انجام می‌شود افزایش قیمت برنج، حتی در میادین! + جدول سهامداران " قاسم " گرد هم می آیند دعوت از سهامداران "وجامی" به مجمع اقدام به افزایش سرمایه در مجمع "غمینو" گشایش جدید برای صادرکنندگان نارنگی زرد نخرید استقبال از پیش‌خرید واحدهای گروه سرمایه‌گذاری مسکن آغاز اختیار معامله بر «اخابر» تصمیم به انتخاب هیات مدیره "قشیر" در مجمع رشد اقتصادی ایران در بهار چقدر شد؟ لغو مجوز فعالیت کارگزاری ها با عدم تجمیع مجوزها پیگیری روال عادی معاملات بدون اختلال در هسته معاملات دسترسی جدید به سامانه نامک بلامانع است وضعیت سبد سهام عدالت در 29 شهریور ماه ورق بورس تهران برگشت

در حال بارگیری...