جابه‌جایی رکورد درآمدزایی "شکام"

جابه‌جایی رکورد درآمدزایی "شکام"

بورس نیوز:

شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز در گزارش فعالیت ماهانه شهریورماه سال جاری از فروش محصولات خود توانست به کسب درآمد 382 میلیارد تومان برسد و طی 6 ماه گذشته از ابتدای سال مالی نیز تاکنون به درآمد تجمیعی یک هزار و 339 میلیارد تومانی دست یافت.

"شکام" توانست طی این دوره ماهانه در بازار‌های داخل و خارج از کشور فعالیت داشته باشد، همچنین بیشترین درآمد ماهانه در بازار داخلی با 279 میلیارد تومان شکل گرفت که دربرگیرنده‌ی 73 درصد از کل درآمد ماهانه بود و 110 میلیارد تومان دیگر نیز در بازار صادراتی به ثبت رسید.

درآمد‌های عملیاتی "شکام" تا شهریورماه

میزان درآمدی که شرکت صنایع شیمایی کیمیاگران امروز از فروش محصولات خود در 2 بازار داخل و خارج از کشور توانست شناسایی کند نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش 185 درصدی را کسب کند، همچنین این شرکت نسبت به ماه گذشته نیز رشد 99 درصدی را در کارنامه به ثبت رساند.

"شکام" طی 6 ماه گذشته روند مثبتی را نسبت به سال مالی گذشته از خود بر جای گذاشت به‌گونه‌ای که درآمد تجمیعی این شرکت نسبت به عملکرد سال گذشته 126 درصد رشد را به همراه داشت و به درآمد یک هزار و 339 میلیارد تومانی رسید.

بیشترین درآمدی که شرکت "شکام" در شهریورماه از فروش محصولات به دست آورد مربوط به محصول «پروپیلن گلایکول ها» در بازار داخل کشور با مبلغ 87 میلیارد تومان بود، همچنین طبق این صورت مالی منتشرشده می‌توان دریافت نرخ فروش «پروپیلن گلایکول ها» در ازای هر تن 74 میلیون تومان بود که نسبت به ماه گذشته 7 درصد کاهش را مشاهده کرد.

"شکام" در شهریورماه از فروش محصولات در بازار صادراتی توانست 110 میلیارد تومان کسب درآمد کند و نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد 68 درصد افزایش درآمد بود، مجموع درآمد صادراتی طی 6 ماه گذشته به مبلغ 444 میلیارد تومان رسید.

فروش ماهانه شکام در شهریورماه 1401

این شرکت شیمیایی توانست طی نیمه نخست سال جاری به فروش نزدیک به 8 هزار تن دست پیدا کند که حاصل از فروش داخلی و خارجی بود، این مقدار فروش نسبت به ماه گذشته رشد 90 درصدی را مشاهده کرد به گونه‌ای که در مردادماه 4 هزار و 189 تن فروش داشت.

در ششمین ماه از سال جاری عنوان پرفروش‌ترین محصول این شرکت در شهریورماه را «پروپیلن گلایکول ها» با یک هزار و 170 تن در بازار داخل کشور در اختیار داشت.

پایان مطلب

قیمت مسکن در مناطق پرتقاضا چند؟ بیش از 309 هزار تن میلگرد به بورس کالا می‌رود واریز افزایش حقوق کارگران بزودی | افزایش میلیونی حقوق کارگران تصویب شد صادرات مرغ با عوارض صفر ممکن شد معاملات توافقی دلار با قیمت خرید 34 هزار و 600 تومان شرایط مناسب اجاره آپارتمان در شرق تهران بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی 2 شاخص حکومت‌داری در ایران بهبود یافت قیمت طلا در مسیر افزایشی کاهش تعرفه واردات و صادرات بین ایران و پاکستان تمدید زمان رفع تعهد ارزی تا پایان آذرماه جمع آوری امضا نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر بهداشت سقوط قیمت نفت به زیر 80 دلار روسیه در تصور تعیین کف قیمت برای فروش نفت توقف ثبت سفارش‌ جدید برای خرید برنج و چای از هند حجم آب دریاچه ارومیه به 1.17 میلیارد مترمکعب رسید جلسه بررسی صلاحیت و اخذ رای اعتماد به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی آغاز شد چرخ کامیون‌های وارداتی برای رانندگان ناوگان فرسوده نچرخید/ افزایش مهاجرت رانندگان ایرانی به اروپا خانه های ارزان اجاره کنید+ جدول وام فوری دولت برای کل مردم | وام فوری بلاعوض میلیونی شامل چه کسانی می شود؟ این گروه دوباره مشمول یارانه می‌شوند کمبود نیروی انسانی آموزش دیده در فرودگاه‌ها تسهیل دسترسی تولید به نقدینگی در آینده‌ای نزدیک/ واکاوی علل عدم تسهیلات دهی بانکها تحلیل ذوب امروز 16 آذر 1401 | اصلاح در سهم به پایان رسیده است؟ طرح فروش سایپا / عرضه دو محصول جدید برای اولین بار واردات برنج ممنوع شد لیست قیمت جدید خودرو در بازار / پراید 218 میلیون ... تحلیل قجام امروز 16 آذر 1401 | برای خرید مناسب است؟ جاماندگان یارانه بخوانند/ این گروه دوباره مشمول یارانه... آشفتگی در بازار زعفران/ کشاورزان مستعمره مافیای زعفران شده‌اند رکود تورمی در انتظار مسکن؟ 112 واحد مسکونی به این افراد واگذار شد قرعه کشی ایران خودرو با تحویل یکروزه | این محصولات ایران خودرو را بدون قرعه کشی از امروز بخرید تازه ترین قیمت آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران اوج‌گیری گرانی کالاهای خوراکی در این استان‌ها سناریو جدید بیت کوین همه را شوکه کرد طرفداران موسیقی متال مراقب باشند! تاثیر واردات خودرو بر قیمت بازار چیست؟/ منتظر کاهش قیمت خودرو باشیم؟ قیمت‌گذاری خودرو کیلویی شده است؟/ کاکایی: خودروهای... قیمت‌گذاری خودرو کیلویی شده است؟ پایان سال با 50 هزار تن تخم مرغ مازاد مواجه می شویم/ قول معاون اول ريیس جمهور درباره رفع مشکل حمل و ... 50 درصد از مصرف گاز کشور متعلق به پر مصرفهاست/ زوم افزایش تعرفه‌ها برای پر مصرف‌ها میرتاج الدینی: بذرپاش با روحیه تحول گرایی بالا می تواند وزارت راه و شهرسازی را متحول کند کدام استان ها دچار افت فشار گاز شدند؟/ درخواست مهم شرکت ملی گاز از مردم قیمت خودروهای پرتیراژ در بازار آزاد دنا در 45 روز 55 میلیون تومان گران شد/ جهش بی‌سابقه... خانه‌های لوکس تهران متری چند؟ تورم 50 درصدی در راه اقتصاد ایران تا پایان سال؟ توضیحات سخنگوی صنعت برق درباره تعرفه‌ها تحلیل کگل امروز 15 آذر 1401 | محدوده کم ریسک برای خرید کگل کجاست؟