روابط عمومی قوی، موفقیت سازمان را به همراه دارد

روابط عمومی قوی، موفقیت سازمان را به همراه دارد

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، مدیرعامل فولاد هرمزگان با کارکنان روابط عمومی این شرکت دیدار و ضمن تبریک این روز در سخنان مهمی نقشه راه و وظایف روابط عمومی را ترسیم کرد.

عطاء معروفخانی در ابتدای این دیدار و در بخش اول سخنان خود از زحمات روابط عمومی تقدیر و اظهار داشت: بنگاه‌های موفق روابط عمومی‌های موفقی را در کنار خود دارند و هر چقدر روابط عمومی قوی باشد و خوب عمل کند موفقیت بنگاه اقتصادی را در همه حوزه‌ها به همراه دارد.

وی اظهار داشت: رصد کردن رقبای داخلی و خارجی و تبلیغات در جذب مشتری نقش اساسی و کلیدی دارد.

مدیر عامل فولاد هرمزگان اهمیت روابط عمومی را در سطح سایر معاونت‌ها دانست و گفت: اگر روابط عمومی خوب عمل کند دیگر فعالیت‌ها در معاونت‌های دیگر هم دیده می‌شود و در نهایت عملکرد شرکت قطعا منعکس خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان یکی از وظایف اصلی روابط عمومی را برند سازی عنوان کرد و گفت: کمپانی‌های بزرگ دنیا، تبلیغات موثر را یکی از روش‌های اصلی برند سازی می‌دانند و
ما در کشورمان می‌بایست در برند سازی محصول خود بیشتر و بهتر عمل کنیم، زیرا اگر محصول ما به یک برند جهانی تبدیل شود منجر به ارتقا کیفیت و پیشرفت تکنولوژی و افزایش درآمد می‌گردد و افزایش درآمد شرکت منجر به توجه بیشتر به وضعیت معیشت کارکنان می‌گردد؛ و این مهم وظیفه روابط عمومی و کارکنان آن را سنگین‌تر می‌کند.

معروفخانی بخش بزرگی از موفقیت‌ها کسب شده را مرهون عملکرد خوب روابط عمومی در معرفی شرکت و محصولات آن از طریق تبلیغات دانست و با تاکید بر اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی گفت: تبلیغات موثر در رسانه‌ها باعث ایجاد برند و رشد شرکت می‌شود.

معروفخانی با اشاره به اهمیت و نقش کارگران در تولید کیفی، ایجاد انگیزه و جو روانی مثبت در بین کارکنان را یکی دیگر از وظایف روابط عمومی دانست و گفت: اگر روابط عمومی این جو مثبت را ایجاد کند کارکنان پرتلاش و گرانقدر هم با انگیزه فعالیت می‌کنند و منجر به بالا رفتن تولید و کیفیت محصول می‌شود و هر چقدر کیفیت محصول ارتقا یابد تضمین در فروش به مشتریان داخلی و خارجی را در پی دارد.

مهندس معروفخانی با اشاره به تولید فکر و ایجاد انگیزه در سازمان گفت: استعداد رسانه‌ای کارکنان روابط عمومی نسبت به دیگر کارکنان شرکت بالاتر است پس کارکنان روابط عمومی می‌بایست در اتاق فکر خود تولید فکر و محتوای مناسب در راستای بالاتر رفتن انگیزه همکاران داشته باشند. نتیجه بالا رفتن انگیزه کارکنان ارتقا کیفیت کالا و فروش محصول و در نهایت افزایش درامد است که در پی افزایش درامد کیفیت معیشت کارکنان هم ارتقا خواهد یافت.

معروفخانی رصد اخبار در رسانه‌ها و پاسخگویی را وظیفه دیگر روابط عمومی دانست و گفت: انتشار اخبار شرکت و رصد اخبار در رسانه‌ها، پاسخگویی مناسب، به موقع و با درایت را از اهم کار‌های روابط عمومی عنوان کرد.

معروفخانی در بخش دوم از سخنان خود به اهمیت کارکنان در همه رده‌های سازمان پرداخت و گفت: اعتقاد بنده این است که انگیزه کارکنان با موفقیت شرکت گره خورده و افزایش انگیزه کارکنان منجر به موفقیت‌های بعدی شرکت می‌گردد.

وی توجه ویژه به معیشت کارکنان به ویژه کارکنان زحمت کش پیمانکاری در شرکت فولاد هرمزگان را از برنامه‌های خود عنوان کرد و تاکید کرد: تولید و موفقیت‌هایی که کسب می‌کنیم مرهون زحمات همه کارکنان شرکت از مدیران تا کارکنان در همه رده‌ها می‌باشد، پس می‌بایست در پرداخت پاداش‌ها بازنگری و این زحمات به نحوی پاسخ داده شود.

وی اولین قدم در توجه به کارگران شرکت را اهدای بسته‌های معیشتی به مناسبت عید سعید فطر عنوان داشت و گفت: این ابتدای راه است و انشالله سعی بر آن است تا در قدم‌های بعدی موارد مشابه بیشتری را داشته باشیم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان اظهار داشت: درسال جاری با هر رکورد ماهیانه پاداش ویژه‌ای به کلیه کارکنان و کارگران به صورت مستقیم اهدا خواهد شد.

 

در ادامه رضا صفریان مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان نیز با ارايه گزارش عملکرد روابط عمومی گفت: نگاه مدیران ارشد به روابط عمومی و حمایت از برنامه‌ها و اقدامات در این حوزه قطعا به رشد مجموعه کمک خواهد کرد.

صفریان اظهار داشت:روابط عمومی فولاد هرمزگان همواره تلاش کرده است با تعامل و همکاری و ارتباطات دوسویه در جهت منافع سازمان حرکت کند.

وی ایجاد تصویر مثبت سازمانی با تعاملات ارزش افزا را ماموریت روابط عمومی فولاد هرمزگان عنوان کرد و خاطرنشان کرد: ارتباطات و تعاملات روابط عمومی در همه حوزه‌ها به نحوی تعیین شده است که بتوانیم به اهداف تعیین شده دست یابیم.

توجه به معیشت کارکنان از اولویت های فولاد هرمزگان است

توجه به معیشت کارکنان از اولویت های فولاد هرمزگان است

در پی کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در واحد احیا مستقیم ، بازدید هفتگی مدیرعامل فولاد هرمزگان از این واحد انجام پذیرفت .‎

BourseNews.ir/
پیام مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر

پیام مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر

پیام مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر

BourseNews.ir/
حمایت‌های فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است

حمایت‌های فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است

مراسم تقدیر از بازیکنان تیم فوتبال فولاد هرمزگان به مناسبت صعود به لیگ دسته یک کشور با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان، مدیران این شرکت و ريیس هیيت فوتبال استان هرمزگان برگزار شد.

BourseNews.ir/
سیاست‌های شستا در حوزه روابط عمومی یک الگوی شناخته شده است

سیاست‌های شستا در حوزه روابط عمومی یک الگوی شناخته شده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته ارتباطات در نشست آنلاین مدیران روابط‌عمومی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور یافت و گزارشی از عملکرد یکساله آن‌ها دریافت کرد.

FarsNews.ir/
روند صعودی ادامه‌دار درآمد‌های "هرمز"/ درآمد‌های "هرمز" 128درصد بیشتر از متوسط فروش

روند صعودی ادامه‌دار درآمد‌های "هرمز"/ درآمد‌های "هرمز" 128درصد بی...

بیشترین میزان درآمد کسب‌شده فولاد هرمزگان در اسفندماه از محصول «اسلب» بوده است.

BourseNews.ir/

نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد هرمزگان جنوب / کاهش فروش هرمز در فروردین1400

اجرای بانکداری دیجیتال بدون اجرای روابط عمومی دیجیتال مفهومی نخواهد داشت

اجرای بانکداری دیجیتال بدون اجرای روابط عمومی دیجیتال مفهومی نخواه...

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، با اشاره به اهمیت ارتباط با مشتری در بانکداری دیجیتال گفت: در سال‌های اخیر ظهور شبکه‌های اجتماعی رابطه با اندک مشتریان را به یک ارتباط گسترده تبدیل کرده است. مشتریانی...

BourseNews.ir/
ثبت رکورد ماهیانه در واحد احیا مستقیم فولاد هرمزگان

ثبت رکورد ماهیانه در واحد احیا مستقیم فولاد هرمزگان

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اعلام ثبت رکورد ماهیانه در واحد احیا مستقیم، ثبت این رکورد را به همکاران و ذینفعان فولاد هرمزگان تبریک گفت.

BourseNews.ir/
روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن تجربه وتلاش

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن تجربه وتلاش

ذوب آهن اصفهان نیز با آگاهی از تاثیر چشمگیر رسانه‌ها در اطلاع یابی مردم از دستاورد‌های صنعتی و اقتصادی، همواره تعامل و ارتباط بسیار خوبی با رسانه‌های مختلف داشته و در این ارتباط با تبادل خبر وانجام مص...

BourseNews.ir/
دریافت نشان عالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

دریافت نشان عالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

دریافت نشان عالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

BourseNews.ir/
هم‌افزایی و تعامل مشترک روابط عمومی دو فولادساز بزرگ کشور

هم‌افزایی و تعامل مشترک روابط عمومی دو فولادساز بزرگ کشور

همزمان با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و به منظور تعامل و هم‌افزایی بیشتر، جلسه مشترک مدیران و مسيولین روابط عمومی‌های دو فولادساز بزرگ کشور در ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.

BourseNews.ir/
روابط عمومی ترکیبی از علم، تجربه، تخصص، هنر و تدبیر در شناخت سازمان و ابزار‌های ارتباطی

روابط عمومی ترکیبی از علم، تجربه، تخصص، هنر و تدبیر در شناخت سازما...

روابط عمومی ترکیبی از علم، تجربه، تخصص، هنر و تدبیر در شناخت سازمان و ابزار‌های ارتباطی به‌منظور اقناع افکار عمومی است.

BourseNews.ir/
مدیر عامل جدید فولاد هرمزگان منصوب شد

مدیر عامل جدید فولاد هرمزگان منصوب شد

عطااله معروفخانی با تصویب هیيت مدیره به سمت مدیرعاملی شرکت فولاد هرمزگان منصوب شد.

BourseNews.ir/
تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه

تقدیر استاندار اصفهان از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه

در شانزدهمین جشنواره عملکرد روابط عمومی‌های استان اصفهان که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد از اقدامات روابط عمومی فولاد مبارکه تقدیر به عمل آمد و تندیس رتبه برتر این جشنواره به روابط عمومی این شرکت...

BourseNews.ir/
"حرهشا" قرارداد حمل و توزیع منعقد کرد آیا بیت‌کوین می‌تواند پول ملی شود؟ "غالبر" صورت سودوزیان شرکت آرپی نصر خمین را منتشر کرد رمز‌ارز، کپسول قرمز یا کپسول آبی فروش طلا برای تامین اجاره خانه! چرا بورس این روزها سبز است؟ درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند افزایش قیمت شیرخام هنوز ابلاغ نشده است سهام عدالت امروز 2 تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به محدوده یازده میلیون تومان رسید ظهور سه سرباز سفید | بورس صعودی می ماند؟ تحقیق و تفحص از وزارت نفت در مجلس کلید خورد دورهمی سهامداران "خفولا" در نیمه تیرماه 60 ثانیه 2 تیر 1400 پیش‌بینی قیمت طلا فردا سوم تیر / معاملات در بازار طلا به چه صورت است؟ سقوط بیت‌کوین به زیر 30هزار دلار افزایش قیمت شیر منتفی شد دلار به دو شرط تک نرخی می‌شود مصرف آب تهرانی‌ها بیشتر از میانگین کشوری/ وضعیت جیره‌بندی آب در کشور افزایش قیمت بلیت هواپیما قانونی است؟ پکیج حرام گرگ های همیشه در صحنه بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌های کوچک را میسر می‌کند/ هدایت نقدینگی خرد به سمت بنگاه های کوچک تولید... پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به ريیس جمهوری منتخب ضرورت تنظیم سیاست‌های پولی در راستای تقویت تولید پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / آیا نرخ بهره بین بانکی روند بازار را تغییر می‌دهد؟ دلیل سبز شدن شاخص بورس از نظر ريیس سازمان بورس + فیلم خاموشی مراکز مجاز رمزارز تا پایان شهریور 1400 "فولاد" از سهامداران دعوت کرد قیمت فروش مسکن در اهواز / اجاره‌نشینی در اهواز چقدر هزینه دارد؟ انعقاد تفاهم‌نامه تامین مالی تولید، با استفاده از سرمایه‌های خرد مردمی کارت اعتباری سهام عدالت به کدام سهامداران تعلق نمی‌گیرد؟ کارخانه قند ورامین به چرخه تولید بازگشت افزایش تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان حجم معاملات نقدی دلار و یورو در بهار 1400 شرایط پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو + جدول تصاویری از «هیوندا النترا» جدید با ظاهر اسپرت دنده معکوس بیت کوین در معاملات امروز بیشترین ارزش معاملات سهام (2تیر) / مجموع ارزش معاملات پس از چهار ماه به بیش از 6هزار میلیارد رسید قیمت طلا به مسیر صعودی بازگشت بهار قرمز بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازارها سود کردند؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | نوسان دلار در محدوده حساس/ پیش بینی روند بازار ... میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ / به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ عملکرد سفارس در خرداد ماه1400/ ارزش بازاری سفارس دو هزار و 390میلیارد کاهش یافت افزایش هزینه خانوار؛ رشد 50درصدی برخی کالاها آخرین صورتحساب پالایشی یکم 2 تیر 1400 چقدر شد؟ قیمت طلا و سکه در بازار امروز پایان عرضه اولیه «لطیف» / به هر نفر چند سهم رسید؟ رشد ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی هفته | ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی در 2 تیر 1400 پایان بورس امروز 2 تیر 1400 / شاخص کل کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی را رد کرد میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ | به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟

در حال بارگیری...