این خودرو نیم میلیارد تومان گران شد/ آخرین قیمت بنز،...

این خودرو نیم میلیارد تومان گران شد/ آخرین قیمت بنز،...

صنعتبررسی نوسانات قیمتی حاکی از آن است که در بازه زمانی اسفند ماه تا امروز خودروهای ب‌ام‌و و بنز بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودروهای وارداتی حاکی از آن است که از اسفند ماه تاکنون خودروهای گروه ب‌ام‌و و بنز بیشتری افزایش قیمت را تجربه کردند و خودروهای گروه رنو و تویوتا نیز در این مدت کمترین افزایش قیمت را تجربه کردند.

خودروهای ب‌ام‌و 150 تا 500 میلیون تومان گران شدند

در بین خودروهای ب‌ام‌وی موجود در بازار قیمت ب ام و X4 28 مدل 2017 از 5 میلیارد و 250 میلیون تومان در اسفند ماه سال گذشته امروز به 5 میلیارد و 400 میلیون تومان رسیده است که 150 میلیون تومان گران شده است و قیمت ب ام و سری 7 730li مدل 2017 از 7 میلیارد و 500 میلیون تومان در اسفند ماه امروز به 8 میلیارد تومان رسیده است و مدل 2018 این خودرو نیز در این بازه زمانی 300 میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر 9 میلیارد و 800 میلیون تومان قیمت خورده است.

افزایش قیمت 350 تا 400 میلیون تومانی خودروهای بنز

در بین خودروهای بنز قیمت بنز کلاس E E200 مدل 2018 یک کلید از 7 میلیارد تومان در اسفند ماه امروز به 7 میلیارد و 400 میلیون تومان رسیده است و مدل 2017 این خودرو نیز در این بازه زمانی 350 میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر 7 میلیارد و 6 میلیارد و 450 میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای تویوتا 150 میلیون تومان گران شدند

در بین خودروهای تویوتا قیمت تویوتا پریوس تیپ C مدل 2017 از یک میلیارد و 250 میلیون تومان در اسفند ماه امروز به یک میلیارد و 350 میلیون تومان رسیده است و قیمت تویوتا C-HR هیبرید مدل 2018 نیز از 2 میلیارد و 350 میلیون تومان در اسفند ماه امروز به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است و قیمت تویوتا C-HR تمام چرخ محرک مدل 2018 نیز در این بازه زمانی 150 میلیون تومان گران شده است.

خودروهای رنو 20 تا 75 میلیون تومان گران شدند

در بین خودروهای رنو موجود در بازار قیمت رنو داستر SE دو دیفرانسیل مدل 2018 از 985 میلیون تومان در اسفند ماه امروز به یک میلیارد و 60 میلیون تومان رسیده است و قیمت رنو کولیوس مدل 2018 نیز در این بازه زمانی 50 میلیون تومان افزایش یافته است و قیمت رنو کپچر مدل 2017 نیز در این بازه زمانی 20 میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت روز خودروهای وارداتی در جدول زیر آمده است:

223227

نرخ چغندر قند "قیستو" گران شد "زسپاها" از افزایش قیمت شیرخام گفت ترکیب هیات مدیره "کساوه" تغییر کرد "دلر" مجوز افزایش سرمایه گرفت با این قیمت دفتر دیجیتال بخرید نفوذ جریان سرمایه‌داری در بدنه دولت رییسی/ پرداخت یارانه 400 هزار تومانی تورم‌زا است/ مردم زیر فشار ... اروپا بیت کوین را به خاک سیاه نشاند قانون عجیب ارز دیجیتال برای بالیوودی ها پس لرزه اصلاحات یارانه ای در بازارهای همسایه/ واقعیت ماجرا چیست؟ اولین فروش خودرو در سامانه یکپارچه؛ شرایط و مهلت ثبت نام | عرضه 30 خودرو از محصولات خودروسازی دولتی ... قیمت جدید شیر اعلام شد یارانه جاماندگان واریز شد/ این یارانه چرا غیرقابل برداشت... خبر خوش برای خریدارن خودرو | قرعه کشی ایران خودرو از امروز آغاز شد افزایش قیمت نفت به دلیل افزایش خوش بینی تقاضای چین یارانه جدید به حساب خانوارهای معترض واریز شد کیهان: پنج تدبیر دولت که موجب موفقیت در آغاز طرح ساماندهی یارانه‌ها شد «ددانا1» بازارگردان دار می‌شود معترضان یارانه به حقشان رسیدند! امروز این خودرو را با قیمت کارخانه بخرید قیمت این خودروهای پرطرفدار کاهش یافت | پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده پنیر بعد از گرانی چند؟ اقدامات مثبت دولت سیزدهم باعث ایجاد ثبات در بازار سهام شد 3 هشدار درباره بازار ارز/ بازار سکه، سکه شد خبر خوش برای این سهامداران | سود سهام عدالت واریز شد؟ نحوه فعالیت بورس و بانک ها در تعطیلی امروز تهران دهن کجی بازار سرمایه به ریسک کسری بودجه دولت روش‌های فروش تهاتری نفت ایران از زبان یک مقام مسي... آینده سیاه در انتظار بیت کوین است بیت کوین در آستانه سقوط باورنکردنی+ قیمت رمزارزها معیار دریافت سهام عدالت اعلام شد معامله طلا در فضای مجازی امینت دارد؟ ماجرای پیامک نگران‌کننده مسکن مهر مخاطرات طبیعی چقدر به بخش کشاورزی آسیب وارد کرده‌است؟ اولین فروش خودرو در سامانه یکپارچه/عرضه 30 خودرو از محصولات خودروسازی دولتی و خصوصی دبیرکل خانه کارگر: آقای ريیسی اشتباهات دولت احمدی‌نژاد درباره یارانه‌ها را تکرار نکند/ روحانی از سیا... انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از رسانه های حامی دولت درباره نحوه توجیه گرانی ها هنر 2 هزار میلیارد تومانی! + عکس بورس امروز باز است/ فعالیت بازار سرمایه طبق روال همیشه ادامه دارد روزنامه اطلاعات: حالا که نوبت افزایش حقوق 4.5 میلیون مستمری بگیر رسید یادتان افتاد که تورم زیاد می ش... کیهان: مدیریت اقتصادی کشور می لنگد/ 50درصد اقتصاد کشور زیرزمینی است خودروهای ارزان در راه است؟/ محدوده قیمتی خودروهای وارداتی اعلام شد واریز علی‌الحساب حقوق بازنشستگان/ چرا حقوق بازنشستگان کامل واریز نشد؟ بانک‌ها و بورس امروز تعطیل نیستند بانک ها و بورس تعطیل نیستند باتوجه به تعطیلی تهران سه شنبه 28 اردیبهشت بورس تعطیل است؟ موفقیت دولت در گرو تکمیل سامانه‌های اطلاعاتی و ساماندهی واردات/ جراحی اقتصادی باید انجام می‌شد جدیدترین توضیحات خاندوزی درباره تصمیمات دولت: تغییرات... مردمی‌سازی یارانه‌ها فقر را ریشه‌کن می‌کند برنامه جدید وزارت کار / تسهیل نظام صدور مجوزها... این ده خبر روند بورس فردا را تعیین خواهند کرد | خبری مهم برای گروه روی